Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Bažnyčia

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 03:00

:054:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 03:09

Tarkim prieš tai dar su taxi nuvažiavo į parduotuvę, ten nusipirko kažkokius simple rūbus panašesnius vestuvėms - kad nepalaikytų čia jų kokiais nenormaliais, mat juodai apsirengę niekas bažnyčioje nesituokdavo. Ir tada privažiavo bažnyčią. Mostelėjo ten tam geram taksistui kažkiek dolerių, nu už tą visą kelionę aplink Sietlo centrą, ir išlipo tada su Belfort. Įžengė į bažnyčią, ir nuvarė prie kunigo iškart, nes nu ko čia laukt. Pasakė, kad visai būtų neblogai, jeigu čia dabar juos sutuoktų, ir dar pati Grimaldi kažką vėl apie zoologijos sodą užsiminė, ko tas kunigas visai nesuprato, ir turbūt matė, kad čia tikrai ne patys blaiviausi personos atėjo. Ir tada pasakė, kad dar jiem palaukt reikia kokias kelias minutes, kad ten kažką pasiruoštų ar something like that, todėl mergina tik palinkčiojo galva ir dar kartą susimąstė, dėl ko čia jie tuokiasi. Garantuotai, būdama blaiva dar būtų delsusi tas vestuves, ir tik saldžiai pasijuokusi, jeigu kas nors būtų pasakęs, kad šiandien jinai ištekės - nes nu jos gyvenimas ir taip buvo kažkokia problema, nes pastoviai visur - bėdos, kad ir dėl to pačio klubo, todėl logiška, kad apie vestuves buvo nustojusi galvoti. Bet kita vertus - dabar kai jinai beveik nesigaudė aplinkoje, viskas čia taip gerai atrodė, nors tu ką, o ir bažnyčioje apsilankė pagaliau, po šitiek daug laiko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 03:29

Nusipirko ne kažkokius,juk paklojo riebią sumelę vestuvinių ir proginių drabužių salone, Būtų blaivas vargu ar būtų pirkęsis patį brangiausią smokingą kokį rado. pakeliui nusipirko ir gėlių. Žiedai buvo užsakyti iš anksto ir vaikinas,kaip tik buvo šiandien juos atsiėmęs,tad nereikėjo sukti galvos ir pirkti.
Merginai kažką aiškinama apie zoologijos sodą vaikinas , kelis kartus buvo uždėjas ranką ant merginos pilvuko ir kartojo apie jų mažylį,ar tai hibridą.
Neiilgai trukus kunigas pakvietė juos. Dėl kažkokių bažnyčios tradicijų,bažnyčios choristė uždėjo rebbecai tiarą su nuometu.Mat bažnyčia reikalavo,kad moterys prisidengtų plaukus. Kodėl neaišku. Tačiau matėsi,jog visos nuotakos su nuometais,o esančios merginos su skrybelaitėm. Nuskambėjo vestuvių maršas. Vaikinas stovėjo prie altoriaus ir stebėjo,kaip žengė mergina. Nutilus muzikai ir merginai atsidūrus prie altoriaus kunigas pradėjo ceremonija. paskaitęs šventą raštą ir pašventinęs žiedus paklausė ar mergina sutinka imti į vyrus Lucas Dean Belfort mylėti ir džiaugsme ir skurde ir laimėje ir nelaimėje ir ligoje ir sveikatoje,kol mirtis juos išskirs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 03:41

Turbūt ir Rebecca nebūtų tokios suknelės išsirinkusi, bet dabar įsivaizdavo, kad čia viskas turi būt labai perfect ir ne kitaip. Bekalbant apie vaiką, hibridą, buvo galima suprasti iš kunigo veido, kad jis nelabai patenkintas, kad sutuoks du gerokai įkaušusius - ką čia įkaušusius, jau tikrai labaai išgėrusius žmogelius, bet ką jau čia padarysi, jo toks kaip ir darbas buvo, tai nebūtų gražu, jeigu būtų išvaręs juos.
Praėjus ten tą gan ilgą kelią iki altoriaus, atsiduso net, nu nes jai ir taip sunku eit, net negalvojo prieš tai, kad čia žygiuot kažkur reiks, nes kažkodėl įsivaizdavo, kad tik pasirašys kažką ir viskas - mat mergina būdama girta visada labai jau nekantri būdavo, o ką jau kalbėt apie tokias ekspromtu sugalvotas vestuves - jinai čia išvis tikėjosi, kad labai greit viskas bus, nes net nepamąstė, kad taip visada vyksta tikros vestuvės. Kunigui pasiteiravus, ar jinai ims Luką į vyrus, mergina nusijuokė numodama ranka ir tarė.- nu tai aišku, taigi manęs kitaip čia nebūtų. kas per klausimas išvis.- pavartė akis, o tada vėl išsišiepė patenkinta labai. Kunigas tik atsiduso, ir paklausė pas Belfort ar jisai sutinka imti į žmonas Rebeką, ir mylėti tiek džiaugsme, tiek skurde - tiek laimėje ir nelaimėje, bei dar ligoje ir sveikatoje, ir pakartojo tą frazę 'kol mirtis juos išskirs'.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 03:48

Lukas taip apt nekantravo,nes girtam stovėti čia darėsi sunku. Merginai sutikus vaikinas nusišypsojo ,o gavęs klausimą trumapi drūtai tarė,- taip sutinku,- kunigui liepus užmauti žiedus ir pasirašytų dokumentus taip ir padarė,-Tuomet kunigas tarė skelbiu jus vyru ir žmoną.Dabar jūs ponas ir ponia Belfort. jaunikis gali pabučiuoti nuotaką.
Lukas tą ir padarė,tuo tarpu kažkoks bažnyčios pasamdytas fotografas juos fotografavo. Po bučinio įteikė Lukui santuokos liudijimą ir vieną nuotrauką likusias pažadėjo atsiųsti nurodytu adresu.
- na namo?-paklausė žmonos Lukas
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 03:58

Kai jie ten atliko visus tuos steps iki jau tų žodžių 'skelbiu jus vyru ir žmona', Rebeka draugiškai nusišypsojo kunigui, ir dar padėkojo, kad taip greit čia juos sutuokė. Neesmė, kad jo toks darbas - bet mandagia būti visada pliusas. O išgirdusi klausimą iš Luko pusės tik palinkčiojo galva, nes namai dabar tikrai skambėjo kaip idealiausias variantas.
-taip, manyčiau, kad važiuojam namo.- nusijuokusi išėjo iš bažnyčios kartu su juo, pasigavo dar viena taxi, pasakė namų adresą ir nuvažiavo
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Bažnyčia
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: