Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Naujametinis money shot, pedo dėdės išdaigos ir kaip visi mėgsta laižyt ne tam skirtas kūno vietas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
NAME :
taigi parašyta

POSTS :
2

REPUTATIONS :
8

AGE :
22

CREDIT :
endlessroutine


2016-12-31, 17:15
Life is a sexually transmitted disease, and it's 100% fatal
Labutis, mano išprotėję zuikeliai. Po paskutinio mano pasilakstymo vaivorykštinėmis mūsų kaimo pievomis praėjo labai mažai laiko, bet Jūs sugebate net ne tą pačią dieną, o tą pačią minutę pridaryti šunybių. Juk sakiau, vaikai mano, kad būtumėte atsargūs, nes mano akys Čako Norisas – visada viską mato, net pro betonines sienas įžvelgia, kada jūs vaksuojat morką arba scratch‘inat kaip David Guetta (xujovas jis DJ, bet kai depresija ir tokio tenka paklausyti), o dar kartais netgi pamato, kada drabstot visur braškių uogienę ir laistot grindis vyšnių sultim. Tai va, pamačiau, ir dar per šventes jopšichmat, kad darot nesąmones, tai nusprendžiau apsireikšt eilinį kartą su botagu (BDSM, baby) ir visus gerai atvanot už tokius darbus, kuriuos Jūs, mano brangieji, darot.
Rūkiau dobiliukų kaseką, čiulpiau „Dabar tai jau čiulpsi“ čiupačiupsą, kai užmačiau įspūdingų apvalumų mexicano moteriškaitę (Trumph‘as nepastatė dar sienos?) – Reina de la Valencia. Visai ne mexicano pavardė, mergyt. Nors iš kur aš čia dabar žinosiu, ne meksikietis esu. Tai va, ta tema vis įsisuka į kokių keistų dramų – melodramų sūkurį. Tai ji nori sužlugdyti savo bosą Claudius Jaeger (kažkodėl jo pavardė jam asocijuojasi su jegeriu, nežinot kodėl?), tai vėliau su juo pri**sus duodasi ant kilimo kaip kokie nenormalūs, morčių pajautę triušiai. Tai ją erzina ir vyro darbo kolegos, tai ji susipjausto ranką. Tai atsiranda kažkoks Alphonse Capone (alfonsas...really nygro?), kuris ją taršo, duoda taršyt ją savo draugeliam vampyram, tai ji vėl susipjausto ranką. Galiausia tampa nėščia ir elgiasi kaip psichiškai nestabili ligonė-nėščia moteris. Tiesa, pamiršau paminėt rape time...ir tai, jog Claudius vos neįkišo savo nuvaksuoto rago į jos sesę...ir tai, jog patį Claudių taip atvanoja, kad jis kaip koks supuvęs obuolys guli ligoninėj ir neturi sveikos vietos, kurią galėtų pabučiuoti (arba nučiulpti, skirtumo nėra) Reina. Jūs žinot, kiek ji kartų dėjosi lagaminus ir bandė išeit? Tris berods, jei ne daugiau. Ne gyvenimas, o drama. Nesistebiu, jog latino mergina, nes tik tokios ir tevaidina „Telemundo presenta“...o tu galvojai apie karjerą? Ta prasme, kaip aktorė? Galėtum puikiai įkūnyt pagrindinę heroję. Jos ten daugiau nieko nedaro, tik verkia ir daro dramą. O kadangi šitos tetos gyvenimas susideda iš dramų, tai nu žinot...prodiuseriai tikrai turėtų atkreipt į tai dėmesį. Aš išvis nesuprantu, kaip ta vargšas vyras gali su ja pasilikt, nes kur tik ji pasisuka – BAM drama. Ir dažniausia jis lieka kaltas. Kad jos neapsaugojo, kad jos neišgelbėjo, kad ant jos „stumia“, kad jos nesupranta. Aš p**čiau jai iš b**io per veidą, pasakyčiau „bitch, I‘m done with this shit“, susirinkčiau manatkes ir išeičiau iš savo paties namų. Nusipirkčiau pirmos klasės bilietus viena kryptimi į Islandiją (arba Sibirą, gal ten linksmiau) ir dulkinčiau jobanus lokius bei gročiau dambreliu. Ieškočiau dvasios ramybės ir pamirščiau visas tas dramas, kurios susijusios su šita velnio boba. Sorry not sorry, babe, bet toks gyvenimas. Netiktum tu man į žmonas.
Brūžindamas savo į odines kelnes įspraustą eifelio bokštą tarp dviejų kempinių, kurias apmoviau drėgna gumine pirštine, sugalvojau, jog seniai nemačiau el Diablo ir Kardashian‘ų klano galvos. Mary Faith Rivera vis dar mane stebina savo „nekaltumu“. Nu ji vapše tokia nekalta, kad net nežino, kas yra scratch‘inimas (darė tai kelis kartus ir abu kartus atrodė taip, jog iki dabar sapnuoju košmarus) ir musės tai jau faktas, jog nenuskriaustų. Bent jau ji taip sako. Jūs nematėt, kaip ji, kaip tikras el diablo – čiulpėdros junginys kišosi į burną Zacharias Hector Windsor saldainį. Nu, gal tiksliau jis jį taip grūdo jai burnon, o ji taip nesipriešino, jog nei labai gražu ten buvo, nei ką. Labiau priminė, lyg žiūrėčiau vieną iš Sashos Grey filmų apie „meilę“. Skirtumas tik tas, jog Mary trūko iki pilnos laimės kokio nors seilinuko...žinot, viskas pro burną ištekėjo, lyg maitintum mažą vaiką košele. O ta košelė, kurios Zacharias davė, pilna baltymų. Kaip tik augančiam orgaznimui to ir reikia.
Žinot, kai įsivaizduoju nekaltos mergelės paveikslą, tai manau, jog ji net apie kažkieno nužudymą nesvajoja. O Mary, kad ir nekalta, pataškė braškių sirupą kaip turi būt. Kai vampyras atsivedė pas ją į namus savo kitą meilužę, ten vyko ne vien fuck fest 2016, kurio metu Mary kaip įmanydama stengėsi vaizduoti nekaltą mergelę su „man skauda, could you please be gentle, weeb?“ retoriniais klausimais, tačiau ir erotiški pasigrabaliojimai, tačiau ne medaus baseinėlyje, o kraujyje ant grindų. Lyg būtų kokie urviniai, rimtai. Kas čia per romantika? Man moteris, kad ir kokia daili bebūtų, pasiūlytų pasivolioti neseniai nužudyto asmens kraujyje, p**čiau jai iš b**io per veidą ir emigruočiau į Kalabybiškį. Nu ir šiaip, kas su el Diablo draugautų? Nu pasakykit rimtai, vyrai, ar tikrai užsiimtumėt nekaltos merginos čiešinimu? Jūs bent įsivaizduojat, kiek įdirbio tam reikia? Be to, tokios siaubingai inoringos, jom ne bet ką pakiši, nes jei esi jų pirmoji meilė, tai viskas – kažką griežčiau pasakysi ir ta puls į ašaras. Per daug problemų. Ar tu tikrai tam pasiruošęs, Hector‘ai?
Žiūrėdamas moterims skirtą melodramą per televizorių prisiminiau ir savo draugelius – William Hustings bei Alison Baumgarten. Nu kas ten per nesąmonės pas juos darosi. Neišgėręs tikrai nesuprasi. Vyras toks psichiškai nestabilus, jog jo būklę galima lyginti su Hitleriu, vis tiek neprašautum. Nužudė savo žmoną, apsisnargliavo ir užšaldė ją, o dabar čiešina savo psichiatrę, kuri iš esmės yra ragana ir gali užkerėt. Tu žinai, kur tu veliesi, dėde? Ne be reikalo piktos, pagiežingos ir psichiškai nestabilios moterys vadinamos raganomis. Ar supranti, kad jei tokią įskaudinsi, tavo egzistencija pasmerkta žlugimui? Alison beveik kaip antras Kriugeris, moteris, užsiauginus pora riešutukų sau tarp kojų, ji tikrai nesileis mindžiojama ir menkinama. Tuo labiau, ji nesileis, kad kažkoks douchebag žaistų jos jausmais. O ponas atgimęs Hitleris to matomai nesupranta ir žaidžia su ugnimi, jog galėtų ištyrinėti šios Marianų įdubą, nes turbūt seniai kaišiojo savo Willį Wonką į tamsias ir drėgnas ertmes.
Ar galit patikėti, kokią nesąmonę pamačiau? Toks jausmas, lyg žiūrėčiau serbišką filmą. Košmaras kažkoks. Liuciano Piero Sorrentino naudojasi savo podukra ir ją ant sofos paims. Ta prasme, jau taip pataršys, kad neliks jokios mergystės plėvės ir dar velniai žino ko. Juk ji PODUKRA. Kas čia šitam mieste darosi, aš nesuprantu, ar visai jūs su protu susipykot? Taip pasiutau tai išgirdęs, jog surūkiau kelis dobilėlių kasekus, jog pamąstyčiau. Na taip, iš esmės jų kraujo ryšys nesieja, o ir pati Lisa Sorrentino labai už, kad į ją įkištų dalykų...nu bet...supranti gi. O tai kaip visuomenė? Užmėtys akmenim negyvai tą saldainiuką, o jo rago aš ir pats neatsisakyčiau savo išeinamojoje angoje. Negalima juk tokio gėrio užmėtyti akmenimis. Ir visgi, jis labai nori „užtaršyti“ savo podukrą, vos nenup**o nuo vaizdo kažkokio apsisnarglėjusio bičiuko, kuris ant sofos glamžė Lisą. O čia jau pavydukas over 9000, mate.
Kas dar įvyko gero mūsų kaimas-kryžkelė Dievo užmirštam kampelyje? Ogi kažkoks tipažas tikrai eina per raudoną, nes jam visai nesvarbu, cause he‘s craving for that pussay. Marcus Bergman tikrai ims bet kokią „šlapią katytę“, net jei ta „katytė“ truputį kruvina. Jaučiu jis jaučia kraujo fetišą ir kaip koks vampyras čiulpia kraują, tik nelabai iš tų vietų, iš kurių turėtų tą gyvenimo eleksyrą čiulpti. O Freya Lindemann, atrodo, dėl to nepergyvena. Turbūt bet kurios moters svajonė yra vyras, kuris net per raudoną eitų, nors nežinau...gal tik man taip atrodo? Iš esmės jų santykiai nėra kažkuo labai ypatingi. Sakyčiau tipiniai „fuck buddies“, kurie patenkina savo aistras ir ramiai toliau gyvena. Įdomu visgi, ką ji toliau sugalvos, nes panašu, jog moterį persekioja labai nelinksma migracijos tarnyba ir nori ją išgrūst iš šalies. O tai reiškia tiktai seksitaim su pingvinais, nes Islandijoje kažin ar rasi gerą ir padorų b**į.
Last, but not least – Crimson‘ų šeimynėlė. Dar viena Kardashian kopija. Motina Grace Crimson valkiojasi pusmetį, neduoda vyrui p**t ir parsivelka į miestą su kažkokiu „chachaliu“, kuriam turbūt net –niolikos nėra. Nieko nuostabaus, jog prip**ęs kaip veršis Lucas Everit Crimson tą pačią minutę ėmė mojuoti kumščiais ir draskyti akis. O ką, nė vienas save gerbiantis vyras neleistų savo žmonai teriotis su kažkokiais vaikais. Ir jas taršyti. Žinoma, kaip tikras storžievis Lucas paleido virtinę keiksmažodžių (mužikas nu, ne kitaip) ir dar bandė, turėdamas kokias tris promiles, pasiūlyt savo b**į žmonai kaip kokį jobaną čiulpinuką, mosikuodamas juo viešbučio kambaryje. Žiauriai vyriška. O jau romantikos kiek, baigiu privaryt į kelnes iš tos „nepažabotos meilės“. Visgi, Grace buvo kiek protingesnė, pirmiau išblaivė vyrą, o vėliau pasinaudojo jo anakonda (my anakonda don‘t...girdėjot juk gi, ane?) padarė labai gerą ir linksmą seksitaim duše. Man labai įdomu, kaip moteris reaguos, kai sužinos, kad Lucas savo pirmagimę (ar antrą gimusią dukrą, aš jau visai susipainiojau) prievarta nori ištekinti už nemylimo vyro. Padės ant skyrybų vyrą konkrečiai ir viską prisiteis, o Everit paliks basą. Galės b**į brūžint į sieną ir verkt.
Na va, priešnaujametinės žinios apkalbėtos. Jei ką pamiršau – drąsiai save priminkite ir aš duosiu Jums, mano mieli neklaužados, savo dėmesio. Dabar reikia ruoštis Naujiems metams. Keli dobiliukų kasekai susukti, buteliai Marbels brendžio jau ant stalo, pornhub krauna dvidešimt video vienu metu, o šalia stovi penki metrai tualetinio popieriaus ir du litrai lubrikanto. Naujieji metai dar niekada neatrodė taip baltai, get it?


Aptaškau Jus savadarbiu „Nivea“ kremu ir linkiu kitais metais man duoti dar daugiau darbo, nei kad davėt dabar, kaimiečiai. Kaimas is out.Visada Horny,
Unicorn


2016.12.31
Back to top Go down
View user profile
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
POSTS :
406

REPUTATIONS :
33

CREDIT :
BLØØDXSTAIN

CLAIM :
Joe Manganiello


2016-12-31, 17:31

Gavau gerą juoko dozę! Užsiprenumeruosiu tavo rašlevas :DIt’s awful not to be loved. It’s the worst thing in the world…It makes you mean, and violent, and cruel.

Back to top Go down
View user profile
 
Naujametinis money shot, pedo dėdės išdaigos ir kaip visi mėgsta laižyt ne tam skirtas kūno vietas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vexen *The Guy Who Gets Shot By An AirSoft Gun And Makes A Big Deal About It*
» Gazzy X Nudge One-shot
» Swan Shot ?
» Palm Reading: Marriage, Money, Travel and Minor Lines
» Deserter Shot

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Nei gėdos, nei sarmatos-
Jump to: