Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 i'm gonna keep on loving you

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 00:05

ophelia laukia visų atvira širdimi ir žada išdalinti daug meilės :057:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 15:17

Iš ko priimtum maniškį? :014: :010:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 15:45

šiaip iš esmės tavo laisvė rinktis, bet aš siūlyčiau sutarti, tai arba draugai, arba simpatijos. pasiskaičiau tavo veikėjo biografiją, gal nelabai supratau kokios jo charakterio savybės, bet šiaip jeigu norėtum kažkaip sieti su savo istorija, tai mano Ophelia galėtų būti velniškai panaši į jo Silviną. arba galim tiesiog sugalvoti šiaip kokią istoriją kaip jie susipažino, tik svarbu paminėti, kad mano veikėja nieko apie tas mistines būtybes nežino. :066:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 16:00

Oj sunku būna, kai leidžia man laisvai rinktis ;) kartais nugrybauju į pievas iš ties. Bet pabandysiu ką nors sukurti, bet visada paliksiu tau laisvę taisyti, keisti ar pridėti ;)

Kelerius metus atgal, viename paprastame vakarėlyje Niujorke, Douglas išvydo šią panelę, kurios išvaizda ir net balsas buvo toks jau panašus į tos merginos kuri paskatino vaikina pasukti tokiu keliu, kokiu jis eina jau kelis tūkstančius metus. Tad tą vakarą, jis nelysdamas artimiau, klausėsi jos pokalbių su kitais, ir iš to buvo galima pasakyti, kad ji nebuvo Silvina. Tačiau tas panašumas gana traukė vaikiną prie jos. Ir kai mergina nuėjo viena iš klubo, tiesiog pakvėpuoti grynu oru, jis pats priėjo taip netikėtai. Gana sunkiai taip sekėsi jam pradėti pokalbi, tačiau per kelias ilgas minutes, pavyko ir jie ėmė gana linksmai bendrauti. Vėliau pačiam klube grižę, net kartu šoko ir leido laiką vienas kito kompanijoje, nes jos pačios draugės buvo kažkur dingusios ir palikusios ją vieną. Bet nieko nebuvo blogo, tad jie abu galėjo artimiau pabendrauti. Douglas nebandė vaidinti kažko, tiesiog buvo savimi ir tik visą laiką, paslapčia bandė suprasti, kas ją sieja su tą senovėjei pažinota ragana.
Po vakarėlio jie pasikeitė savo kontaktais, pasižadėdami, kad susitiks kurią kitą dieną. Bet toji diena nelabai sekėsi atsirasti. Jis pats iškeliavo į kitą šalį dėl darbo reikalų, tad susiekti buvo neįmanoma.
Ir tik po nemažo laiko, jie vėl netikėtai susidūrė jau šiame mieste, kur pasirodo abu apsistojo gyventi. Douglas dabar neketina pabėgti nuo jos, nors būti prie jos, kažkaip jam keistoka, tačiau ir kartu visai miela, tad dažnai ją kviečia susitikti, ir vyliasi, kad ji nepalaikys jo kokiu maniaku ir nebandys pasislėpti.

Sorry už tokį statusą/istorija kaip jie susitiko. Tikiuosi nors dalis pačiai tiks ;D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 16:05

šiaip man viskas kaip ir tinka žinok, svarbiausia susistatėme rėmus kaip jie susipažino ir nenuklysim į lankas rpg. tai žinok iš savo pusės kol kas neturiu ką pridėti, gal tiesiog pasižiūrėsim kaip mums seksis rpg'inti ir jeigu kada bus poreikis, tai papildysim. o šiuo metu tai viskas man tinka, patinka tai taip ir paliekam. šauniai pasidarbavai. :066:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-02, 19:33

kuoo, iš ko? :D  :041:
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
i'm gonna keep on loving you
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Im gonna be absent... again -_-
» Gonna need stitches....(Open)DONE, FINISHED, CAPUT!!!
» Gonna Get Shit-Faced! :D
» Peace, meh homies.
» The Day the Earth Went Pitch Black

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: old families topics-
Jump to: