Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Chirurgo kabinetas.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 22:51

First topic message reminder :

:033:
Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 12:45

Frėja jau ketino ir pati atsilyginti Marcus, neketindama iš šio kabineto išeiti tik kai vienas iš jų patyrė orgazmą, tačiau jos mintis (kiek nepadorias, savaime suprantama) nutraukė atsiveriančių durų ir aiktelėjimų garsas. Skubiai pasukusi galvą balsų šaltinio pusėn, moteris ir pati aiktelėjo, burną prisidengdama ranka. Jausdama, kaip veidas įkaito ir paraudo, Frėja sustingo, stebėdama kaip praktikantės, jau ir pačios kikendamos, uždaro duris ir kikenimas virsta šnabždėjimu. Rankomis užsidengusi veidą, suprasdama, kad noras būti prigautiems yra kur kas labiau stimuliuojantis ir malonus nei pats prigavimas, Frėja pažvelgė į Marcus, vis dar klūpantį jai tarp kojų. Tyliai nusijuokusi, moteris pakilo nuo kėdės ir užsitempė kelnaites, o po to ir kelnes.
 - Aš net nenoriu pagalvoti kokių pletkų tau teks prisiklausyti po viso šito. - sukikeno. Priėjusi prie vyro, Lindemann nuo stalo pasiėmė servetėlę ir ja nuvalė vyro smakrą ir lūpas. Raudoną servetėlę išmetė į šiukšlių dėžę po stalu. - Bet tikiuosi, buvo verta?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 13:00

Marcus niekuomet nebuvo tas žmogus, kuris tikėdavosi padėkos už savo poelgius. Jei norėdavo patenkinti moterį oraliniu būdu - patenkindavo, tačiau niekuomet nebūtų prašęs to paties mainais, juk vis dėlto, Bergman atkakliai tikėjo, kad kiekvienas žmogus turi savo teisę rinktis, tad ir dabar, dar prieš atsidarant durims, vyras nė nesitikėjo, kad Frėja bandys atsidėkoti tuo pačiu, juk visgi, kur kas didesnį malonumą šis patirdavo tenkindamas ją.
-Na, kalbos nekenkia. Po kelių dienų turėtų nurimti.-Sutarmdęs vis dar besiveržiantį juoką, vyras tyliai atsiduso. Na, juk žinoma, tą vienintelį kartą, kai nusprendžia patenkinti savo moterį, privalo būti užtiktas jaunų, dar beveik nepatyrusių merginų.-Verta? Be jokios abejonės. Mielai ir dar kartą pakartočiau.-Kiek nusivylęs, kadangi moteris jau užsitempė kelnes, Bergman vis dar nenustojo šypsotis, net tuomet, kai kruvina servetėlė atsidūrė netoli stovnčioje šiukšlių dėžėje.
-Šiandien dar pasimatysim?-Galiausiai atsistojęs ant kojų ir delnais pasirėmęs į stalą, gydytojas kilstelėjo antakius. Nesistengė šios išvaryti, tiesiog domėjosi, juk vis dėlto, šios kompanija mėgavosi beveik taip pat stipriai, kaip ir seksu su ja.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 13:06

Priėjusi arčiau Marcus, Frėja nejučiomis išsišiepė. Kitas vyras, nepaprastai saugantis savo reputaciją ir gerą vardą, būtų supykęs, gal net įsiutęs, pasijutęs baisiai nepatogiai ir mestelėjęs, kad jai reikia eiti. Tačiau Bergman tik nusijuokė, pasakė, kad viskas gerai ir dar norėjo su ja pasimatyti vėl? Na, šis vyras akivaizdžiai buvo grobis, kurio Lindemann nebuvo nusiteikusi taip lengvai paleisti. Rankomis apsivijusi jo kaklą, šviesiaplaukė lūpomis perbraukė jo skruostą, kuris vis dar atsidavė krauju.
 - Apie pakartojimą galėsim pasikalbėti vakare. Šiaip ar taip, dabar turiu susirinkimą. - mirktelėjo, pabučiuodama šviesiaplaukį į lūpas, jausdama ant jų savo skonį. - Tačiau pagalvojau, kad vakare mieliau kažkur nueičiau. Manau, kad mums reikia pagaliau išlipti iš lovos, kad ir kaip smagu joje bebūtų. Ką manai? - nusišypsojo, blizgančiomis akimis žvelgdama į Marcus. - Vakarienė? Aštuntą valandą, restorane?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 16:03

Vos kalbai pasisukus apie seksą, dauguma žmonių susigėsdavo, tarsi tai, kas daugumai yra toks natūralus, jaudinantis dalykas, būtų kažkokia retenybė. Marcus, šiuo atveju, į visa tai žvelgė kiek kitu kampu, jo manymu, laime reikėjo dalintis, tad visos tos aimanos, prisilietimai ar tylūs šnabždėsiai jį džiugino. Na, bent jau tol, kol nekėlė pavojaus šio karjerai. Juk vis dėlto, bręstantys judviejų santykiai buvo gerokai svarbesni nei kelių praktikančių kalbos.
-Sėkmės.-Vos kelioms sekundėms apglėbęs liauną moters liemenį, kelias akimirkas pasimėgavęs jos lūpomis ant savo skruosto, Bergman atsitraukė, pasitaisė baltą, regis, visai nesuteptą gydytojo chalatą.-Puiku. Susitiksim restorane ar man atvažiuoti tavęs pasiimti?-Nusišypsojęs, o rankas sunėręs ant tvirtos krūtinės, skandinavas nužvelgė priešais jį stovinčią Frėją. Iš tiesų, jam pasisekė. Ši smulki, elfiška moteris, regis, buvo vienintelė tokia visame jo pažįstamų rate.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 16:09

Frėja pasilenkė ir pasitaisė batelius, kurie viso šio veiksmo metu buvo kiek nuslydę nuo liaunų jos kojų. Apsidairiusi ar nieko nepaliko, Lindemann nuo stalo pasiėmė savo delninę, kurią buvo padėjusi prie atnešto kompiuterio ir rankomis persibraukė per plaukus, kad jie gulėtų bent šiek tiek tvarkingiau. Jau dabar veide rodėsi šypsena vien pagalvojus apie tai, kaip teks išeiti į koridorių ir iškėlus galvą praeiti pro visas tas merginas, kurios matė, kaip jų viršininkas jai atlieka kunilingą.
 - Aš didelė mergaitė, atvažiuosiu pati. Be to, turiu susitikimą, nežinau kiek jis užtruks ir nežinau ar spėsiu grįžti namo. Jeigu šiek tiek vėluosiu, nemanyk, kad tave išdaviau, gerai? - tyliai, tačiau skambiai nusijuokė ir dar kartą pakštelėjo jam į lūpas. - Sėkmės darbe, išgelbėk kokią gyvybę. - nusišypsojo. Atsitraukusi nuo Marcus, dar kartą jam mirktelėjo ir nebeatsisukdama išėjo iš kabineto, o vėliau ir iš pastato.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Chirurgo kabinetas.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: