Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Vip zona

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 16:52


Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 22:03

Atėjęs su mergina į VIP zoną prisėdo ant minkštasuolio. Vaizdas čia buvo puikus stalas buvo nukrautas maistu ir užkandžiais,- tai gal išgerkim už naują apsauginį pusiau rimtai pusiau juokais paklausė vyras
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 22:20

Atėjusi čia, iš pradžių apsižvalgė, nes nu jeigu ir apsilankydavo šiame klube, į vip zoną kažkaip nebuvo įžengusi, galbūt kokį kartą ar du, kai ką tik buvo atvažiavusi į Sietlą, bet ne daugiau - o veltui - čia juk tikrai buvo gražu, o ir šiaip, iš šitos zonos matėsi apytiksliai visas klubas - nuo baro iki šokių aikštelės. Įsipatoginusi ant minkštasuolio, nusijuokė, pasipilstė ten kažkokio gėrimo į taures ir kilstelėjo viršun.- Tada oficialiai, už naują apsauginį. - sukikenusi stebėjo jį laukdama kol jis taurę pakels, nes nu tostas yra tostas
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 22:47

Vaikinas iki dugnė išgėrė viskio stikliuką,- Žinai šįvakar atrodai nuostabiai,bet gedulingai,-pasakė nužvelgdamas gražuolę nuo galvos iki kojų,- beje bijau,per pilnatį nebūsiu namie,-pasakė eilinį kartą paildydamas abiem viskio ir klausydamasis ,kaip grupė grojo lėtą dainą. vaikinas svarstė,gal prasitarti mergiani,nors ne gal kitą kartą.
-Beje kokia tiksli mūsų vestuviu data?-pasidomėjo bijodamas susimauti ir gauti už tai per galvą ,akd sugebėjo pamiršti tokį svarbų dalyką.
Norėdamas nukreipti temą tarė,- sekantį tostą siūlau už tai,akd pasirodei mūsų klube,-išsišiepė iki ausų Lukas,o tuomet įsisiurbė mylimajai į lūpas
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 23:27

Susidaužus tom taurėm, užsivertė viskio stikliuką pasiraukydama, bet nu jeigu gert tai gert. Išklausiusi jo žodžių nusišypsojo, nes nu kam nepatikt gali komplimentai? - nu ačiū ačiū, stengiausi, nors kažkiek atitaikyti šito klubo stilių.- šypsojosi maždaug iki to laiko, kai išgirdo, jog pas jį vėl kažkokie reikalai naktį laukia, tačiau iš pradžių, nusijuokė, ir nusprendė išklausyti sekančio klausimo, o tada net susimąstė, tačiau po akimirkos, nepraleido progos į tą klausimą atsakyti.- pagal viską - kito mėnesio pradžioje, o ten dieną reiks paskui patiems pasirinkt, kai viskas bus tiksliai nuspręsta.- gūžtelėjo pečiais dar kartą susimąstydama dėl tų vestuvių - juk ne visi susigalvotų tuoktis, kai vyksta tokia nesantaika dėl klubo, bet čia - grynai išskirtinis variantas.
Tada Rebeccai susišvietė, kad reikia būtinai prisikabinti dėl tų naktinių reikalų, nes nu nebūtų ji nebūtų ji jeigu praleistų progą prisikabint. Tačiau dabar, nusprendė prisikabinti kiek kitaip - savais būdais priremti prie kažkokios psichologinės sienos. Todėl gurkštelėjusi viskio tarė:
- sakai reiks išeiti? aš kažkodėl galvoju, kad šiandien gali niekur neiti. ką manai? - išsišiepusi netrukus sulaukė ir sekančio tosto, o sulaukusi bučinio - net nuoširdžiai nustebo. Nes kažkaip dėl visų pykčių, čia buvo paskutinis veiksmas kurio mergina galėjo tikėtis. Ir labai logiška, kad Rebeka sugalvojo atsakyti į tą bučinį šiek tiek jį pratęsdama, ne kiekvieną dieną gi tokie stebuklai vyksta
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 00:31

Ištuštinęs stikliuką vėl pripildė jį.Merginai pasakius,kad stengiasi pritapti nusijuokė,- būtų gerai,kad ateitum dažniau,o jei nenori perleisk,man ir bus rami galva,nes dėl sumauto parašo amžiais,man stoja reikalai,tai to nenupirksi,tai dėl ko nors nesusitarsi,-paaiškino merginai,kas ir kaip,primindamas klubą.
Išklausęs apie vestuves susidomėjo,-Nejau jei dursim pirštu į bet kokią dieną gausim bažnyčią,salą ir visą kitą ko norim? Nereikia iš anksto užsakyti?-pasidomėjo,kiek nustebęs,-Na bet jei sakai,pakelsiu už tave mūsų vestuvių planuotoją,-išmaukęs savo stikliuką prisipildė vėl.
-Beje tikiuos,vestuvių tortą rinksimės kartu? O karštiem užsakei kepsnius?-paklausė pasitikslindamas dėl šventos ramybės,nes vilko kraujas amžinai reikalavo mėsos.Tad šįkart nebuvo išimtis.
-Jo,pilnaties dieną,bet nesuk galvos,juk dabar tik priešpilnis ir tęsis kelias dienas,tad aš šianakt visas tavo,-pasakė švelniai delnais suiimdamas merginos veidelį ir pabučiuodamas karštu bučiniu. vaikino galvoje sukosi tobulas planas,kaip klubas bus gražiai jo. Ankščiau gal būtų dvejojęs,tačiau dabar jis buvo užtikrintas.Paprasta lengva. Mergina net nepyks,o džiaugsis. Tiesa vėliau,gal gaus ausų,kam neperspėjo,bet šaukštai bus po pietų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 01:13

Rebeccai dabar net toptelėjo ta mintis į galvą - o kas, jeigu čia rimtai jis kažką sugalvojo? Gal visai ne šiaip sau jie čia sau geria, nu nes pas juos taip gi nebūna. Ką čia gali žinoti, gal šitaip, jis galvoja, jog Grimaldi labai lengvai jam perleis tą klubą. Jinai paprasta kaip dvi kapeikos - kad žemės po kojomis nejausti, užtenka kelių stikliukų, tačiau kad ir kokia girta bebūtų, mergina turi šiokią tokią sąžinę, ant kurios ir stovi šis klubas. Nors jos tėvas tikrai neprotingai pasielgė, užrašydamas klubą savo dukrai, mat labai norėjo už ją jos ateitį suplanuoti 'kad taptų puikia verslininke', jinai vistiek jaučia šiokią tokią atsakomybę, ir žino, jog nieku gyvu negalėtų prarasti šito klubo, visgi, kad ir koks ten tėvas buvo, kad ir kiek pričiuožęs, mergina pati negerai jaustųsi, žinodama, kad prarado tėvo šiokį tokį turtą. - žinok, aš kaip tik buvau apsvarsčiusi tą mintį, dažniau čia lankytis, žymiai dažniau - todėl manyčiau, kad dabar jokių parašų netruks, tuo labiau, ir tu galėsi nesirūpinti šiuo klubu, turėsi daug laisvo laiko ir panašiai. puiki idėja, ane? - išsišiepė nekaltai taip, duodama suprasti, kad nepaeis ta varkė, ir tikrai jam klubo neperleis, nes nu kažkokia tikrai tada kvailystė būtų. 
- Tiesa sakant, kitą mėnesį, iki dešimtos dienos viskas laisva, todėl jo, pasirinkti tik dieną reikia.- gūžtelėjo pečiais taip ramiai apie tas vestuves kalbėdama, o tada nusijuokė.- tortą rinksim kartu, o kepsnių bus. nepergyvenk.- dar kartą nusijuokė, nes toks keistai juokingas klausimas tas jo apie kepsnius pasirodė, ir velnias žino kodėl. Tačiau dabar - kita problema. Jam užsiminus apie fazes, mergina suraukė antakius, ir ekspromtu sumąstė, kad čia dabar labai puiki proga išpešt iš jo visą teisybę, nes nu normalu, kad jai visai įdomu, kodėl jis pastoviai dingsta. Todėl pakilo iš savo vietos, paėmė iš jo tą taurelę, padėjo ant staliuko, kiek toliau, kad nesugalvotų pasiimt ir tada atsisėdo jam ant kelių dar apžergdama, o rankas atrėmė į jo pečius, kad tipo nesugalvotų pabėgt ar dar kažką panašaus padaryt, o rimtas merginos žvilgsnis turėjo leisti suprast, kad dabar laukia labai rimtas pokalbis, todėl nieko nelaukusi prabilo.- priešpilnis.. pilnatis. dar kažkokios mėnulio fazės. šiaip jau, aš taip pagalvojau, kad dabar labai puiki proga tau pasakyti, kur tu pastoviai dingsti, ir kokiom progom. Ir geriausia būtų, jeigu teisybę pasakytum, nes pats laikas jau.- nusišypsojo stebėdama jį, ir laukė kol anas teisybę pasakys, nes nu dabar mergina užsispyrė sužinot, kas, kada ir kaip.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 01:43

Vaikinas žinojo,kad jo planas įvyks ankščiau ar vėliau ir pati Rebbeca to trokš.Juk galima sakyti visos moterys nori.Vaikinas svarstė ,kad geriau jau ankščiau.
Merginai pareiškus jog lankysis dažniau šyptelėjo nuostabu,vadinasi bus mažiau bėdų.Tačiau ilsėtis neketinu man čia patinka,beto tau reikės pagalbos ir ketinu tau padėti,-nei kiek nenusileido merginai,jo ji iš klubo neiškrspštys ir taškas.Jis čia bus kiek norės patinka jai tai ar ne.
Išklausęs Rebbecos apie vestuves susimąstė,-tuomet gal seltintą,juk tai gražus skaičius pasiūlė jai variantą.Nuraminus dėl kepsnių lengviau atsikvėpė,o pažadėjus tortą rinktis kartu nudžiugo,-nuostabu,nekantrauju,kada eisime jų devustuoyi, -prisipažino Lukas,kai mergina įsitaisė ant kelių ir uždėjo rankas ant jo pečių.Vaikinas mėgavosi tuo ir jo rankos atsidūrė ant jos užpakaliuko.Paklaustas nelemto klausimo prabilo,-Niekur krabštausi namie rūsyje,-pasakė dalinai tiesą.Jis būdavo namie ir susirakindavo grandinėmis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 02:00

To ir turėjo Rebecca tikėtis- kad jis nepasiduos, ir vistiek neapleis klubo. Kita vertus - gal ir gerai, jis jai padės, ir pagal merginos planus - nieko daugiau. Galbūt paskui jam pačiam atsibos viską daryti dėl neįmanomo dalyko - kitaip tariant - klubo. 
- Nu kaip nori, jeigu tau čia patinka, tai gerai, tik va perspėjau, kad dabar visus reikalus susijusius su klubu prisiimsiu aš.- nusišypsojusi išklausė jo sekančių žodžių, ir pamąstė.- manyčiau, kad greitai. kai tik iškris laisvesnė diena, galėsim eiti.- šyptelėjusi gūžtelėjo pečiais, nors dabar jai labiau rūpėjo ištraukti visą tą teisybę iš jo, dėl jo pastovių pradingimų. Juk logiška - kiekvienai sužadėtinei būtų įdomus toks atvejis, nes kažin ko gali prisigalvoti. Išklausiusi apie namų rūsį tik kilstelėjo antakį, nes nelabai pagavo, ką jis čia omenyje turi. Dingsta tam, kad nueitų į namų rūsį? Nu rimtai kažkokia pasaka be galo, o gal čia kažkoks juokelis? Bet kita vertus, prie ko čia tada tas rūsys? Apsvarsčiusi visus variantus, kokias trisdešimt sekundžių patylėjo, o tada nusijuokė.- Lauki pilnaties, kad apsilankyti namų rūsyje? rimtai? kaas čia per juokai...... aš gi rimtai tavęs klausiu. - kuo rimtesniu žvilgsniu stengėsi žiūrėt į jį, bet ir juokas ėmė, nes pradėjo tas alkoholis veikt, ir dar blaškė jo rankos ant jos užpakalio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 02:30

Vaikino rankos pakilo aukštyn jos nugara.Jis klausėsi ką sakė mergina.Šiai pasakius,kad gali likti nudžiugo,o likusią dalį praklausė vistiek gaus savo.Beto jis geriau išmanė už mergina tad ji galės įsivaizduoti kad vadovauja,o vadovaus jis,-prisiimsi bus gerai neteikės man galvos laužyti trumpai drūtai pasakė jis.
Merginai nelabai juo patikėjus,kad lakia pilnaties,jog pasiektų rūsį pavartė akis ir rankos atsidūrė ant užpakaliuko bei jį spustelėjo.
Merginai pasakius,kad klausia rimtai tarė , -Na taip laukiu,o kad suprastum kodėl reikia daugiau išgerti,-pasakė patraukdamas vieną ranką nuo užpakaliuko ir paiimdas viskio butelį bei užsivertęs gurkštelė didelį gurkšnį tuomet padavė merginai,-Esu vilkolakis todėl įkalonu save rūsy,-pasakė tiesą.vaikinas.Jis buvo jau girtokas dėlto taip lengva buvo padakyti ką veikia rūsy.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 02:51

Net nustebo jam šitaip lengvai sutikus. Akimirką net susimąstė, kad gal dažniau jį girdyti reiktų, nes nu ką čia gali žinoti, galbūt alkoholis prisideda prie to, kad jie vis dar nesusipyko- neesmė, kad ir pati jau padauginusi truputį buvo- Rebeka tokia jau buvo- būdama girta, niekada nepripažindavo, jog gėrė. 
-va matai kaip gerai sugalvojau. idealiai tiesiog.- palinkčiojo nusijuokdama, mat net pati didžiavosi tokiu savo sprendimu. Stebėdama jį ir toliau stengėsi kuo rimtesnė išlikti, o kaip jis jai butelį padavė, kažkodėl nesispyriojo ir gurkštelėjo iš butelio to viskio, o išgirdusi jo žodžius tik pamirksėjo bandydama suprasti, ar jis čia rimtai kalba ar ne. Bet argi girta būdama jinai galėjo ką nors suprasti? Vargu. Todėl tik nusijuokė, taip džiaugsmingai nors tu ką, kas reiškė merginos paskutinę girtumo stadiją. 
- vilkolakis? rimtai? ir dėl to užsirakini rūsyje? - kilstelėjo antakį, ir tada nusijuokė pakilnodama antakius.- o aš- iš liūtų šeimos kilusi, bet niekur neužsidarau, nes liūtams tai nebūtinybe.- nusišypsojo ir tada vėl nusijuokė, mat viskas jai dabar labai juokinga buvo
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 03:06

Viskis taip pat darė savo juodą darbą ir vaikinas nebuvo nusiteikęs kapotis dėl klubo.Tą spės padaryti kitą dieną.Koncertas jau vyko klientai rinkosi į klubą,tad vaikinas dėl nieko nesuko galvos,- Žinoma,žinoma juk protingą moterį vedu,-atsakė merginai.Nesigilindamas į nieką ir jausdamasis pakankamai girtas.Merginai atsigėrus gurkštelėjo pats ir padėjo butelį ant stalo.Merginai ėmus juoktis iš jo žodžių bei pasakius,kaf ji liūtė pareiškė,-tau gerai,o aš niokoju viską.Kai susituoksim ir turėsim vaiką jis bus hibridas -kažką nusjkalbėjo jau vyras.Tuomet kiek pamąstęs pridūrė -gal nebereikės slėptis jei vesiu liūtę,nes ji mane sutramdys,-nusijuokė vaikinas
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 03:34

Muzika grojo, todėl tikrai, atrodė, kad dėl nieko čia jaudintis nereikia. O tas faktas, kaip paprasta buvo kalbėti ir nesipykti, išvis labai džiugino merginą. Nors ką čia kalbėti, jau dabar konkrečiai jinai nusišnekėjo, apie kažkokią liūtų šeimą, bet linksma buvo, kas ir buvo geriausia. - bet kaip įdomiai bus.. nu tu įsivaizduok- vilkolakio ir liutės hibridas...... ir tik dabar susimąsčiau, kad mūsų šeima bus kaip koks zoologijos sodas. - tarė ir vėl pradėjo juoktis- buvo galima teigti, kad Grimaldi tikrai po keliu taurių suvaikėdavo- gi šiaip sau dabar nesapaliotų apie kažkokius zoologijos sodus. Išklausiusi jo tik pakilnojo antakius nusijuokdama.- taip, mes liūtai- tai sugebame.- palinkčiojo apsižvalgydama, mat dar kažkokia grupelė žmonių čia sugalvojo ateiti- kiek toliau, bet Rebeka vistiek juos pamatė ir tada pakilo nuo jo kelių, atsistojo, žvilgtelėjo į tuos žmogelius ir vos ne vos besilaikydama ant kojų, labai jau svyruodama, pamojavo tiems žmonėms, nes gi dabar jinai sugalvojo, kad reikia pasisveikint. Todėl šitaip ir padarė, ir dar palinkėjo gero vakaro, taip grynai vos ne vos tardama žodžius. Aišku, ne kažką šita mintis buvo, bet tie žmonės galbūt net ir nesuprato, kas čia tokia sugalvojo tokia mandagia apsimesti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 04:50

Merginai prakalbus apie hibridą linktelėjo galvą, -mūsų vsikas hibridas,gerai skamba,-nusijuokė vaikinas galvodamas apie vaikus.Tuomet pažvelgė į mylimąją, - ar tavyje dar neauga mažasis hibridas?-paklausė gan susidomėjęs ir uždėdamas ranką ant jos pilvuko.
Pradėjus rinktis žmonėm tarė,-žinai,kol nesudrąskiau ko nors susituokim,dėl mūsų hibrido ir kad Liūtė galėtų sutramdyti vilką,-,pasakė merginai kažkokias padrikas mintis.Bet ar rišlių iš girto galima tikėtos? Nelabai. Atsistojus merginai atsistojo ir jis
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 14:05

Lukui užsiminus apie hibrido augimą net vieną akimirką surimtėjo, ir tada perbraukė ranka per savo pilvuką labai mąstančia apsimesdama.
- tarp kitko- geras klausimas. - ir nusijuokė apsižvalgydama, o išgirdusi tokią gerą mintį iš jo pusės, žvilgsnį sugrąžino prie jo.- žinok, gerai tu čia mąstai. reikia pasistengti dėl mažojo hibrido, ir vardan to sutramdymo.- palinkčiojo galva ir apsižvalgė, o besižvalgydama dar pridūrė.- kaip galvoji, ar šitam klube yra kunigas? - kilstelėjo antakį, tokiu rimtu balsu pasiteiraudama, nes jai dabar tikrai nesusišvietė, kad kunigai išvis tikriausiai tokiose vietose nebūna- bet mergina labai jau tikėjosi kunigą čia kur nors pamatyti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 02:40

Merginai pasakius jog geras klausimas nutaisė rimtą veidą,-Jei geras klausimas,draudžiu tau gerti,alkoholis kenkia mažajam hibridui,-pasakė,gan rimtai vaikinas.Įsivaizduodamas jog mergina laukiasi. merginai sutikus su jo mintimi nudžiugo,- Tuomet keliaujam ko laukiam. vardan hibridio ir vilko,-pasakė,kaip kokį šūkį.laimei bent nerėkė.
Rebechui užsiminus apie kunigą susimąstė,-Nee,kai paskutinį kartą tikrinau nebuvo,bet čia netoli bažnyčią varom į ją,girdėjau naujų metų progą tuokia visus įsimylėjėlius. Pakeliui sustosim drabužių,į parduotuvę,vizgi ne laidotuvės,kad būtume juodi,- Nuosijuokė vaikinas. Vairuotoją ar taksi,jiem gauti buvo juokai,beliko judėti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 02:54

Kai jis užsiminė, apie alkoholį, gėrimą ir panašiai, net žvilgtelėjo į tuščią butelį ant stalo patempdama lūpą, o tada pridūrė.- kenkia, bet jau per vėlu.... dabar belieka tikėtis, kad hibridas buvo nieko prieš, ir kad jam nepakenkė.... - palinkčioja galva, net jau rimtai mąstydama, kad kas jeigu rimtai tas įsivaizduojamas hibridas egzistuoja ir auga dabar. Nes nu taip įtikinamai čia jie apie tą hibridą pasikalbėjo, nors tu ką. Bet kai Rebeccos protas dabar kažkur toli toli, atsijungęs - tai visai nekeista, kad mergina rimtai sunerimo, jog alkoholis galėjo kažkam pakenkti. 
Išklausiusi tos minties apie bažnyčią, suploja rankom, nes nu jinai tai nuoširdžiai pasakius, net nepamena kada tokioje lankėsi - gal kažkada, kai buvo maža, tai čia dar dviguba proga bus. O kadangi Rebeka dabar padebesiais skraidžioja, tikrąją to žodžio prasme, nes nu jau beveik pamiršo, kur čia jinai randasi - tai ir ta mintis apie vestuves kažkaip labai linksmai nuskambėjo. - nu gerai, tada einam, vardan zoologijos sodo.- palinksėjo dar galva tokią pievą sušnekėdama, pagriebė jį už rankos ir šiaip ne taip nusitempė jį iki išėjimo
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Vip zona
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: