Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Baras

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 16:51


Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 00:48

Keista, tačiau Rebecca nėra labai dažna šio - savo klubo lankytoja. Nors jau gerus kelis metus gali pasididžiuoti nuosavybės popieriais, visus reikalus dažniausiai tvarko neįžengdama čia. Bet kažin kas šiandien merginai susišvietė - kad kodėl gi neapsilankius? Juk paskutinį kartą čia buvo prieš gerą mėnesį. Todėl įžengusi pro klubo duris, pasisveikino su darbuotojais, patraukė prie baro - pirmiausia apsižiūrės čia. Persimetusi keliais žodžiais su barmenu, paprašė įpilti vyno, mat nusigerti mergina šiandien neplanuoja - nu kaip gi čia žiūrėtųsi? O tada, pasirėmė į barą ranka, ir pradėjo žvalgytis. Net pačiai keista buvo, jog šitas klubas kuo puikiausiai laikosi - juk ji vis dar tik mokėsi to viso verslo pagrindų, ir tikrai nesitikėjo, kad šitaip ilgai šis klubas užsilaikys.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 01:02

Lucui šis klubas buvo didelė rakštis po jo pūkuota uodega. Vaikinas lankėsi čia kai galėjo.Tvarkė begalės reikalų.Pavyždžiui šiandien buvo atskaitęs moralą barmenui dėl kokteilių maišymų.Sužiūrėjas ataskaitas ir dabar barė apsauginį,kam įleidžia į klubą per jaunus asmenis.
Tamseplaukiui šis klubas buvo svarbus jis troško jo klestėjimo,o jei taip toliau kiti klubai jį nukonkuruos.
Rėkdamas ant apsauginio,net nepastebėjo kaip į klubą atėjo mergina
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 01:14

Tuo Rebeka ir skyrėsi nuo Luko - jai šis klubas nuoširdžiai nerūpėjo. Ir galbūt jau būtų susisiekusi su broliu, ir jį perleidusi jam - tačiau ta jų pažintis viską nutraukė - dabar ji troško jį išsaugot, tačiau rūpintis juo, veltis į visus tuos reikalus buvo ne jai. 
Išgirdusi labai jau puikiai pažįstamą balsą, kitaip sakant - rėkimą, automatiškai susiraukė. Suprato, kad dabar dar vieną ginčą išgyvens, nes nu šią akimirką, jai nepatiko, kad Belfort šitaip staugė ant to apsauginio, kuris turbūt net įkvėpt oro bijojo šiuo metu. Per daug geranoriška, ypač visiems darbuotojams ji buvo, todėl negalėjo toleruoti tokio elgesio. Pakilusi iš savo vietos, net sekundei užmiršo apie tą vyną, mat dabar išdygo kita problema. Susiraukusi nuėjo link Belfort ir to apsauginio, ir šiek tiek pakėlusi balsą klausiamai tarė.
- kas buvo? ar būtina taip triukšmauti? - kilstelėjusi antakį labai jau nepatenkintą šiuo metu vaizdavo tai į vieną tai į kitą žiūrėdama.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 10:18

Prisistačius merginai ir paklausus,kas vyksta atsisuko į ją.Klube jos senai nebuvo,viskas buvo ant jo pečių,o biurokratija ėmė rimtai nervinti,nes visur jo parašo neužtekdavo. negalėjo daryti,ko norėjo ir kas jam atrodė būtina.
Paklaustas,kas vyksta tarė,- Nieko ypatingo,tiesiog šitas nemoka tikrinti dokumentų. Įleidžia nepilnametes,o kas atsakys jei jom,kas nutiks? Kam iškels bylą? Aišku,kad mum. Nors labiau tiktų sakyti man,nes tau ant klubo nusispjauti.Nežinau,kuo gyvena darbuotojai,nežinai,kas čia vyksta kas naktį,nežinai net mūsų konkurentų. Tad taip rėkti būtina,nes šitas normaliai nesupranta,jau ne pirmą kartą jam sakau,-pasakė merginai su Rebecca jo balso tonas buvo nuleistas ir palyginus ramus. Su ja pjautis,jem neapsimokėjo,jei norėjo klubo teisių. Ši patalpa jam reiškė daug. Tačiau ji buvo tik maža jo problemų viršūnė. Kitos buvo daug rimtesnės ir mergina apie jas net nenumanė,bent jau apie vieną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 10:37

Rebecca suprato, kad jai šitas klubas taip nerūpi kaip jam - bet ne jos charakteriui būtų, tarkim, paimti ir atiduoti jį jam. Jinai vis dar ieškojo būdų, kaip čia ir ką su tuo klubu daryti, blogai tas, kad per keletą metų taip ir nerado jokio būdo, kaip čia tą klubą nuo savo atsakomybės nusimesti jo neatiduodant.
Mirksėdama klausėsi Dean, tuo pačiu metu stebėdama pasimetusį apsauginio veidą. O tada vėl pažiūrėjo į Belfort ir gūžtelėdama pečiais tarė.- O nemanai, kad galima normaliai viską išsiaiškinti? Rėkimas ir nesutarimas su darbuotojais tikrai nepridės klubui reputacijos pliusų.- ramiai kalbėjo ir apsižvalgė tuo pat metu nužvelgdama čia esančius žmones, ir kvaila būtų teigti, kad jie negirdėjo ir nematė kas čia vyksta, nes tarpusavyje darbuotojai jau šnabždėjosi kažką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 11:16

Dabar buvo lygiai 16h valanda tad lankytojų klube nebuvo,jis gi nedirbo ir atsidarydavo tik vakare. Paklaustas apie normalų aiškinimasi giliai įkvėpė,-Bijau,kad ne normaliai aiškinau prieš dvi dienas. Beto dabar nedirbam,tad jei ir uždės minusus,tai prieš kitus darbuotojus ar grupę kuri vakare gros,ir dabar ilsisi. jei bent ,keik pasigilintum žinotum,aks čia vyksta. Vakar čia prisigėrė šešiolikmetė,kas turėjo aiškintis greitajai ir jos tėvams,bei farams? Aišku aš,tavęs,kaip visada nebuvo. Ačiū Dievui ,bent žurnalistai nepasipainiojo,o kaltas jis. Rimtai svarstau galimybę,jį atleisti. Nes tokių akibrokštų negalim sau leisti,jei norim išlikti,-pažvelgė į sužadėtinės akis,o kiek pagalvojęs pridūrė,- beje,kaip sekasi planuoti mūsų vestuves mieloji?-nutaisė patį mieliausią balsą ir žvilgsnį,kokį tik mokėjo.Nes vesti šią merginą minties kolkas nebuvo atsisakęs
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 12:07

Tada apsimeskim, kad visi tie keisti žvilgsniai buvo iš darbuotojų pusės. Juk bet kas susižiūrėtų, jeigu matytų, kaip kažkas yra baramas. Keista buvo, kaip nedažnai jų nuomonės dėl klubo sutikdavo, mat Rebecca buvo įsitikinusi, kad gerą rezultatą tokiame, vadinamame versle, galima pasiekti tik draugiškai bendraujant ir bendradarbiaujant su kitais žmonėmis. Tačiau kita vertus - gal nereikėjo būti tokiai draugiškai, norint nenorint pripažinti, jeigu ne Lucas, šitas klubas seniai būtų bankrutavęs, arba šiaip uždarytas - ir kad ir kaip net pačiai Rebeccai būtų sunku pripažinti, jis čia teisybę kalbėjo - ji klube tikrai būdavo reta lankytoja, todėl viską daryti dėl klubo tekdavo jam. Šitą ji mokėjo pripažinti. Gaila, kad tik mintyse, nes garsiai, gal net niekada nebuvo dėl tos pagalbos, vargo vardan klubo padėkojusi. 
Klausydama jo žodžių, mąstė, kaip čia protingiau pasielgus, o tada tiesiog atsisuko į apsauginį, kuo šaltesnį žvilgsnį išmesdama ir atsidususi tarė.- Džeimsai, norėčiau, kad jūsų iki vakaro čia nebūtų. Mes jums sumokėsime, kiek buvo nesumokėta už paskutinį laikotarpį.- šyptelėjusi dar nuignorino to apsauginio kelis 'bet', 'aš', 'nenorėjau', ir rimtesniu žvilgsniu pažiūrėjo į Lucas.- Nu va, nuėmiau šiokią tokią naštą, bet dabar reiktų surasti kitą apsauginį,- tokį 'sorry' žvilgsnį dar mestelėjo į apsauginio pusę, nes nu neblogas visai žmogus atrodė, bet Rebeka tikrai pro akis daug praleido - išvada tokia, kad teks ir pačiai susigriebti, kitaip čia nieko nebus. 
Ir tik po kokios minutės susimąstė, ar išvis gerai pasielgė taip greitai apsauginį namo pasiųsdama. Išvis - keista buvo, kad taip lengvai pasidavė Lucas įtakai, nu bet dabar jau nieko nepakeisi, šiek tiek griežtumo niekam nepakenkė. Išgirdusi apie vestuves, nusijuokė, gal net kiek ironiškai, tačiau pati tos ironijos nepastebėjo - tokia jau jinai buvo.- Žinok puikiai. Dar pora patikslinimų, ir bus viskas suplanuota. Žinodama, koks nekantrus esi, brangusis, pasistengiau kuo greičiau.- nusišypsojo, tik jau taip įdomiai, kad net neaišku turėjo pasirodyti, ar jinai čia ironizuoja kaip visada, ar rimtai kalba. Šiaip ar taip, nepaisant visko, jinai rimtai dar pamąstydavo apie tas galimas vestuves, lyg nebūtų užtekę to, kaip jų nuomonės ne daug kur ir sutinka.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 19:32

Darbuotojai buvo įpratę,prie Luko vadovavimo ir rėkimo.Žinodavo jei bosas pyksta kelintą kartą rėks. Jei aiškina pirmą kartą balsas bus normalus. tačiau neduok dieve įsiutina tada,kai artėja pilnatis,geriau nesipainioti Lukui po kojom. Deja šįkart artėjo pilnatis,tad gero laukti nereikėjo.
Merginai atleidus apsauginį ,Lukas apšalo.Iš kur jis ištrauks šįvakar naują. Beto apsauga buvo būtina. Jis buvo tiksliai susiskaičiavęs,galvas tad pasisukoį Džeimsą,- Džeimsai niekur nedink,man reikia pakalbėti su sužadėtine dabar,o tu palauk,-pasakė apsauginiui tada apsisuko į Rebecca,-Mieloji šiandien negali jo apleisti,Karlas serga,o Kajui laisvadienis ,nes žmona gimdo. tad neturiu kuo pakeisti Džeimso,o Džeikas vienas nesusitvarkys. Rytoj turėtų ateiti naujas apsauginis vietoj Meto. tad ryt ir galėsim pagalvoti dėl atleidimo. Beto šventės aš per jas neatleidinėjo žmonių ir jam tai tik antras įspėjimas. Kaip kalbėjau su policija panelė buvo su padirbtu pažymėjimu. Tad išsisukau.Nebūk tokia griežta vaikinui prieš šventes,-paprašė merginos,nes žinojo,kad jos žodis,lemiamas,kad ir kaip jam nepatiko.Mieliau viską būtų tvarkęs pats,nes klubą pažinojo,kaip penkis savo pirštus.
Kalbai pasisukus apie vestuves apkabino mylimąją per liemenį,-jei viskas paruoštą norėčiau išgirsti trumpą santrauką ir tau padėti,kad jaunikis atrodytų tinkamas ir pasiruošęs,bei neturėtų jokių priekabų,-pasakė vaikinas murkdamas it koks katinas.Jo nuotaikų kaitos buvo velniškai greitos.iš pikto tapo geras ir meilus,- Beje labai pasiilgau tavęs,-pasakė merginai į ausį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 20:19

Mergina kartais nesuprasdavo jo tų nuotaikų permainų. Pažinojo jį, jau tokį visai normalų laiko tarpą, buvo pripratusi prie tų nuotaikų permainų - nes ir pati buvo tokia nenuspėjama - tačiau kartais, rimtai susimąstydavo, ar čia rimtai jis taip greitai gali susierzinti ir greitai atsileisti, ar tik vaidina. Bet neesmė - kada nors prie progos paklaus, kodėl jis toks nenuspėjamas.
Jau mergina įsivaizdavo, kad labai čia puikiai pasielgė, ir jis dabar turėtų didžiuotis tokiu jos poelgiu, nes realiai, kam klube reikalingas žmogus, kuris neišmano savo darbo? Kad ir koks nuoširdus tas Džeimsas buvo, kažkaip tik pirmas penkias minutes jai jo gaila buvo, o dabar, kažkaip visai negaila - matyt ir Rebecca gali būt griežta, kai tik užsimano. Lukui nustebus, ir pradėjus aiškinti, kad dar reikėtų pasikalbėti jam su Džeimsu, ir kad geriausia būtų dar jo neatleisti, Rebecca atsiduso, nes nu jai dabar šita situacija tokia sunki pasidarė - mat jau liepė žmogui išeiti, o pasirodo, kad kiek paskubėjo, o pas ją taigi kitaip nebūna - dažniausiai kaip pasako, taip ir padaro, ir tikrai atgal nežiūri. Štai dėl ko ji visada vengia žmones atleidinėti, ar pyktis su jais - bet čia kažkoks kitoks atvejis buvo.
- Tai kaip gi čia dabar atrodys, jeigu po mano tų žodžių, pasiliks Džeimsas? Tu gali su juo pasikalbėti, bet aš manyčiau, kad dabar visai puiki proga jį atleisti, o jeigu Džeikas vienas, būtų galima šiandien visiems duoti laisvadienį, susižiūrėti visus popierius, ir rytoj vėl atidaryti klubą, nes dabar jeigu paliksim Džeimsą, vėl rizika, kad teks bendrauti su kokios nors nepilnametės tėvais.- gūžtelėjo pečiais kažkodėl taip gan ramiai kalbėdama. Šiaip jai nepatikdavo su Luku kalbėtis apie klubą, nes visi jų ginčai dažniausiai dėl klubo ir būdavo - bet kol kas, kol buteliai nedūžta dėl pykčių, viskas normaliai.
Kalbos apie vestuves irgi, kažkaip neramino merginos. Bet gal tada viskas gerai? Nepaisant visko, jinai tikrai nuoširdžiai jį mylėjo, tik kartais negalėdavo suprasti jo elgesio - kad ir tų pačių nuotaikų permainų, tačiau visada galvojo elgtis panašiai kaip jis, visai kaip ir dabar. Todėl nusišypsojusi prisiglaudė prie jo ir švelniai apsivijo rankomis aplink jo kaklą, ir tada sušnabždėjo.- Tu ir taip per daug viskuo rūpiniesi ir visur padedi, todėl kai visi taškai susidės, papasakosiu, ir jeigu kas netiks, galėsi pakeisti. - žaismingai nusijuokė, o tada nusišypsojo.- aš irgi pasiilgau tavęs, jeigu ne visi 'reikalai', viskas būtų kitaip.- ir lyg tyčia nesusilaikė ir suironizavo tuos 'reikalus' kurie būtent reiškė klubą, paminėdama. Bet lyg niekur nieko vis dar stovėjo apkabinusi jį, šypsojosi ir nekaltai mirksėjo blakstienom.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 21:05

Jei tik mergina būtų žinojusi,kas yra Lukas,galbūt būtų supratusi jį kitaip arba bėgusi į visas keturias puses. Juk ne kiekviena sutiks gyventi su vilkolakiu kuris nesensta.Kuris nemirs.
Vaikinas dalinai džiaugėsi poelgiu,bet ne dabar kai klube grojo jaunimo dievukai. Šiandien jie negalėjo sau to leisti. Todėl jis prieštaravo merginai dėl atleidimo.Tik ne dabar ir ne šiandien.
-Mieloji suprantu tave,todėl,kad išlaikytum įvaizdį šiandien jam bus paskutinė darbo diena gerai?,-paklausė jos išklausęs apie laisvą dieną papurtė galvą,- negalim nedirbti,grupė jau repetuoja,negaliu atšaukti populiariausiosios jaunimo grupės koncerto,kuris vyks šį vakar. Ką aš jiem pasakysiu. Beto bilietai išparduoti.Todėl lai Džeimsas dirba,o rytoj jį pakeis naujas apsauginis Theo. Visiems bus gerai. tavo įvaizdis bus puikus,D-eimsas nepanikuos,vakarėlis ir klubas nenukentės,-tarė žvelgdamas savi gražuolei sužadėtinei į akis. Juk Džeimso palikti negalėjo.Per daug bėdos turėjo per jį.
Santykiai su rebbeca buvo sudėtingi,jie nesugėbėjo pasakyti,kas yra iš tiesų. Nesugebėjo pasakyti,kur dingsta per pilnatį. Jis nežinojo,kaip ji reaguotų. galbūt ši paslaptis ir skatino jų rietenas. Vyras pagalvodavo apie normalų gyvenimą,bet kuo toliau tuo labiau atrodė,jog tai neįmanoma. Juk net jų vaikai gautų jo nelemtą geną.Ką jis pasakytų Rebeccai,kaip pažvelgtų jai į akis.To vaikinas nežinojo.Vis ruošdavosi jai pasakyti,bet nežinodavo kaip. Mylimajai pasakius,kad per daug viskuo rūpinosi pavartė akis,-Nežinau ar tiek daug darau dėl vestuvių. Norisi kažkuo prisidėti. Žinai paėmiau mum vip ložę tikėjaus,kad ateisi. tad pasilik išgersim pasiklausysim muzikos pakalbėsim apie vestuves ir reikalus. gerai?-pasakė pabučiuodamas ją į kaklą.vaikinas tikėjosi,kad ji sutiks.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 21:27

Rebecca žinojo, jog pasaulyje tikrai neegzistuoja vien tik žmonės, nes pati pažįsta kažkiek tų kitokių būtybių, bet nu kad Lukas galėtų būti kažkas kitas - merginai net į galvą neateitų, nes juk ne dažni tokie atvejai būna, kad ima ir pasitaiko, jog va, vienas iš sužadėtinių būna vilkolakis, kai kita, tuo metu nieko apie tai nežino. Kažkokia beprotybė.
Jam pradėjus vėl įtikinėti, kad geriausia būtų palikti Džeimsą nors šį vakarą dirbti, ir kad būtų labai negerai, jeigu būtų atšauktas koncertas, Rebecca turbūt pirmą kartą gyvenime nusprendė kažkiek nusileist ir paklausyt jo, juk jeigu jau viskas padaryta - tai kita vertus, negražu būtų atšaukti. 
- Gerai gerai, tiek to. Tegu dirba šį vakarą Džeimsas, o rytoj viską išsiaiškinsim, tik dabar, tikrai tu su juo bendrausi. - gūžtelėjo pečiais žvilgtelėdama į kiek toliau stovintį Džeimsą. Ir taip buvo aišku, kad su juo dabar kalbėsis Lukas, nes nu jis dar pats paprašė jo palaukti, o Rebecca dabar mažiausiai su tuo žmogeliu norėjo bendraut, nes ir taip ne itin gražiai jį atleido. Ir dar taip staigiai, nors tu ką. 
Rebecca buvo pastebėjusi, kaip anas kažkur dingsta per pilnatis, ir buvo keista - o kam nebūtų? Gi visko gali prisigalvot, kai sužadėtinis nusprendžia kažkur dingti naktimis. Tai šitas tikrai turėjo prisidėti prie tų visų barnių, nes jinai nors ir netiesiogiai, bet visada juokais nejuokais kažką užsimindavo apie jo dinginėjimus. Ir kažką nujautė, kad jis slepia, kažką ko jinai nežino, bet kažkodėl stengdavosi labai jau nosies nekišti - juk santykiai jų ir taip ne tokie gražūs, kokie atrodė pradžioje bendravimo, bet jeigu tie dinginėjimai vis kartosis, žinant Rebeccą - jinai tikrai į kampą jį pastatys ir išsiklausinės kas, kaip ir kada.
- Šiaip ar taip negalėčiau atsisakyti, nes vistiek, nusprendžiau čia šį vakarą pasilikti, nors kažkiek,- savais žodžiais sutikusi su jo mintimi prikando lūpą ir nusišypsojo
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 22:01

Atšaukti koncertą būtų pats kvailaisiais žingsnis.Koks tik galėtų būti. To jie sau leisti negalėjo. tad merginai sutikus palikti Džeimsą tarė,- Džeimsai šiandien lieki rytoj būsi atleistas,-pasakė trumpai drūtai vyriokui,tuomet pasisuko į merginą,- na štai reikalas išspręstas. Ryt sutvarkysim popierius šiandien švenčiam,nes kitą savaitę mūsų klube koncertuos one Direction.neįtikėtina bet  įtikinau vaikinus čia koncertuoti.Kai rinkosi klubus,- negalėjo nepasigirti mergianai,kad kai išgirdo,jog One Direction atvažiuoja į Sietla jis susiskambino su jų vadybininku ir pakvietė juos čia ,o tie sutiko po įkalbinėjimų.
Merginai sutikus vaikinas nudžiugo. Vizgi jis naudojosi,kiekviena proga praleisti su ja.Nes juk jai jam būtų nepavykę,Rebbeca būtų tapusi našle,nei neištekėjusi už jo. Ir dėl ko? Dėl menko pykčio ir pavėlavimo prisirakinti. Prie tam tikro apšvietimo,netgi matydavosi randas,kur buvo praėjusi kulka. Tačiau  normalioje šviesoje nesimatė nei žymės. Azrael buvo viską sutvarkęs.
Merginai sutikus eiti,jis ištiesė jai ranką,- eime,koncertas tuoj prasidės,-pasakė nusivesdamas ją į Vip ir nebenorėdamas čia gaišti laiko
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: