Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Dar vienas, platesnis baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:40

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 02:13

pamatęs ištiestą  dailią jos kojytę, Markas sekundei pagalvojo, kad ji tikrai kėsinasi į jo pasididžiavimą, bet to neparodė. Niekada negali žinot gi, kas užplauks ant moters smegenų, va ims ir spirs. Tačiau jai pradėjus šnekėt, nusiramino ir išsišiepė dar plačiau po tokio pasiūlymo. Pagarsinęs muziką, vaikinas grįžo prie rudaplaukės, viliojančiu žvilgsniu žvelgdamas į ją, nusivilko marškinius ir  numetė juos vėl kažkur ant žemės. Nusivilkęs marškinius jis ėmė aplink ją seksualiai judėti, judesiai buvo ritmingi, stengėsi judėti pagal muziką. Po marškinių sekė ir kelnės, kurios pasukęs ore, numetė į kitą baro galą. Demarkas vėl šiek tiek apžergė merginą ir ėmė judinti savo pasidžiavimą, pagal ritmiką. Buvo peržiūrėjęs Magic Mike, tad po to bandė atkartot, ką Tatumas ir kiti išdarinėjo ant scenos su merginomis, gal nepavyko taip gerai kaip jiem, bet kažkas gavosi, gi nebuvo profas tokiuose reikaluose.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 02:25

Na, Jasmine buvo mačiusi tą neišmatuojamo gerumo filmų dvilogiją apie stebuklingąjį Maiką, bet šią akimirką jo ir tų talentingų ir žadą atimančių išsikačialinusių bičelių netapatino. Čia buvo šioks toks skirtumas tarp jų, todėl sulenkusi kojas jas pasistatydama priešais save ir rankomis apglėbdama, toliau žvelgė kaip vaikinukas judėjo ir šokinėjo. Realybėj tokį šou regėti kur kas įdomiau ir juokingiau nei nuėjus į specializuotą pasirodymą, bet Jasmine liko visai patenkinta jo judesiukais, smagiai jis ten pakratė savo subiniuką.
- Gimęs šokti, gali drąsiai pretenduoti į EROTICshowMEN klubą,- dėjo žvengt jau daugiau nebesugebėdama tvardytis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 02:33

- tai būtinai, be atrankų praleis garantuotai - nusijuokęs kartu su ja, vaikinas beveik nuogas atsisėdo ant kėdės ir gurkštelėjo viskio, - kitą kart šoksi tu, mieloji, nesijuok čia per daug,- pagalvojęs apie jos šokamą striptizą, jis tik dar plačiau išsišiepė. Mintyse jau numanė, koks geras vaizdas jo akims atsivers.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 02:43

- Niekada gyvenime, brangusis.,- pirštu šiam palei nosį palingavo ir ramiai atsiduso. - Mane jau ima miegas, bet noriu dar išgert,- lyg niekur nieko kuo ramiausiai trūktelėjo pečiais ir pasilenkus paėmė to stipriojo bakardžio butelį. - Kada esi žaidęs rompongą?,- prunkštelėjo kai tik žodžiai išėję į pasaulį nuskambėjo juokingiau nei mintyse ji įsivaizdavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 02:53

- ooo ne, mieloji, - išgirdęs ne tai, ką norėjo jis atsistojo ir pasiėmęs savo kelnes bei marškinius grįžo prie jos, - šoksi kaip didelė, neliūdink savo būsimo vyro, - šiek tiek suraukęs antakius, jis primetė įsižeidusį, kad ji atsisako, po tokio jo šokio. Užsivilkęs kelnes ir marškinius, kuriuos pagaliau užsisegė  normaliai, palikęs tik porą sagų neužsegtų, atsigėrė dar truputį savo gėrimo.
- Nesu, - pakraipęs galvelę, vaikinas atsirėmė į baro stalą ir žvilgtelėjo į Jas. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 03:17

- Kas čia dabar per įsakinėjimai, kol kas būdamas tik reiklus sužadėtinis žengi prie galimybių ribos,- pamojavo liežuviu sau smagiai bei atsistojo vėlei. Kad jau nebuvo žaidęs analogiškos beerpongui versijos tik su stipresniu gėrimu, reikėjo padaryt, kad būtų.
- Vadinasi, pažaisim.,- lenkdamasi atgal ant kiekvieno piršto buvo užsikrovus po stikliuką, kuriuos netrukus pastatė ant stalo priešais juos abu. Tuomet paėmė metalinę kokteiliams plakti skirtą gertuvę ir išsiėmė iš jos metalinį rutuliuką, kuris šiaip paprastai skirtas plakti gėrimams, bet dabar atliks stalo teniso kamuoliuko partiją. - Jei žinoma nesi, Demarkas, silpnosios kepenys, ignoruokim faktą, kad esi vampyras,- nusijuokė trumpai bei pramakštino krumplius.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 15:19

- praloši mažyt, - besišypsodamas Markas atsistojo priešais ją, - o tada tikrai šoksi, - mirktelėjęs jai akele, jis prispaudė merginą prie savęs ir pabučiavęs, švelniai pliaukštelėjo per jos užpakaliuką. Jis buvo užtikrintas, kad žaidimas seksis puikiai, vampyriški privalumai tokie kaip daug geresnė rega, koordinacija ir visi kiti, šiame žaidime jam bus tik į naudą. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 21:26

- Hmm... nenoriu rizikuoti, tiek jau tos,- numojo ranka į ką tik sugalvotą tolimesnį vakaro praleidimo planą ir ramiai iškvėpė. Kadangi Demarkas buvo vampyras ir jam maisto nereikėjo, Jasmine jau spirgėjo kaip norėjo kuo nors pripildyti skrandį. Pakilusi nuo kėdės apėjo barą ir paėmė telefoną į delną iš karto surinkdama pirštams jau žinomą telefono numerį. Atsiliepus jaunam merginos balsui, Jasmine pravėrė lūpas:
- Dvigubą kiniškos vištienos su imbieriniu, saldžiarūgščiu padažu, ryžiais bei daržovėmis, ryžių norėčiau tų su kiaušiniu bei daržovėmis. Toliau, laimės sausainiukų ir kokį desertą. Gal...na, įdėkite dienos desertą ir bus gerai, ačiū.,- sudiktavusi adresą atsisveikino ir padėjusi ragelį linksma visa atsiduso.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 18:40

Perbraukęs ranka per savo ševeliūrą, jis bandė ją šiek tiek pasitvarkyti. Atsiėdęs ant kėdės, jis pasirėmė galvą rankomis ir klausė jos užsakymo. Beklausydamas net pats užsimanė pasimaitinti, vis dėl to, maitinosi jau senokai ir labai nedaug, o būdamas su Jas išnaudojo nemažai energijos. 
- kur tau tilps tiek maisto,- jai baigus šnekėti telefonu, Markas ėmė juoktis, atrodė tokia smulkutė, o užsakymas tikrai nevaikiškas, jau buvo primiršęs, kad ji mėgsta pavalgyt.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 19:20

Užsisakius visko ko šią akimirką labai norėjo, ir patikėkite manimi, viską ir suvalgys net ant širdies geriau pasidarė.Tik vienas balsas pašaipiai tai paminėjo sėdėdamas toje pačioje patalpoje kaip ir Jasmine, vos pastebėjo progą tai kur tau ją praleis.
- Štai čia, po visais svarbiais organais esančioje tokioje nedidelėje, bet daug talpinančioje talpykloje kitų dar kartais vadinamame skrandžiu.,- juokdamasi iš vampyrėlio truputį pasisukinėjo kėdėje. - O tu dantų nešiepk ir nedrįsk kėsintis į mano nekaltą kraują, tai buvo pirmas ir paskutinis kartas kai ragavai manęs, tiesiogine ta žodžio prasme,- toliau juokėsi, bet kalbėjo rimtai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 19:32

- neberizikuosiu, nes kitą kartą ir be dantų galiu likt, jei taip trankysies, - palietęs tą vietą, kur mergina jam vožtelėjo, jis pavaidino labai nuskriaustą, kad jai bent truputėlį sąžinę pagraužtų už tokio veido sužalojimą. Žinoma, jos smūgis jokios žalos nepaliko, vampyro taip lengvai nesužeisi, bet pavaidint mėgsta, ką jau padarysi.
- geriau pabūsiu nevalgęs, bet prie tavęs nelysiu, - baigęs vaidinti, vaikinas nusijuokė ir atsistojęs priešais ją, atsegė jos juodus marškinėlius, kad galėtų apžiūrėt krūtinę, kur paliko tuos vadinamus nososus, - mhm... pasistengiau, - matydamas nemažas mėlynes ant jos krūtų ir kaklo, kurios išliks tikrai ne vieną dieną, jis ėmė dar labiau šypsotis. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 20:56

- Nu, o daug neprarasi, dantis galima visada atsistatyt. Tik nežinau ar odontologai gamina ilčių protezus,- sukikeno trumpai. Demarkui atsidūrus priešais, Jasmine pajuto šiokį tokį jaudulį, visgi alkoholis dar nebuvo visiškai pasišalinęs iš jos organizmo, ir ta keista trauka bei fizinis potraukis taip pat nesumažėjo. Jam atsegus merginos marškinėlius ji nugara atsirėmė į baro stalą ir pakėlė akis į vampyrą. - Negundyk manęs.. ,-tyliai atsikrenkštė šiek tiek nurausdama.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 21:13

- ir nenoriu sužinot.. - šyptelėjęs, vaikinas vėl užsagstė jos marškinėlius ir padėjo savo rankas ant jos liemens, - nenoriu vėl bandyt tavęs paragaut, tai jau eisiu.. - alkis Marko kūne su kiekviena minute vėl ėmė jaustis vis labiau ir dabar buvo pats tinkamiausias laikas bėgti. Jis jaukė, kad jo akys tamsėja ir žydrą akių spalvą keičia juoda.
- susimatysim, mieloji, - atsisveikindamas, Demarkas karštai ją pabučiavo. Atsitraukęs jis mirktelėjo jai akele ir po kelių sekundžių jau buvo dingęs iš jos namų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 21:22

Demarkui prigėsinus vėl kaistančias jos mintis, mergina sulaukė skambučio į duris, kas leido suprasti jog užsakytas maistas jau atvežtas. Greit viską čia susitvarkiusi, kad atrodytų kaip nauja, nuėjo jų atidaryti ir pasiimti užsakymo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Dar vienas, platesnis baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: