Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Dar vienas, platesnis baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:40

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 13:11

Markas kelioms sekundėm atitraukė savo rankas nuo jos kūno ir ėmė atseginėti merginos marškinėlių sagas. Greitai su jomis susitvarkęs, prie ko prisidėjo ne vienerių metų patirtis ir vampyriškas greitis, jis nuėmė juos nuo merginos kūno, kad būtų lengviau prieiti prie viršutinės dalies. Jo rankos grįžo prie merginos kūno, švelniai, bet tuo pačiu ir su aistra glostė jį, kol bebučiuodamas jos lūpas, ėmė leistis žemyn ties jos kaklu ir krūtine. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 13:19

Jasmine kelioms akimirkoms užsimerkė ir užvertė galvą leisdama sau pasimėgauti jo kuriamu malonumu. Vieną ranką tebelaikė jo plaukuose, kita atsirėmė į baro paviršių taip išlaikydama stabilią kūno padėtį. Kuomet nuo merginos kūno buvo pašalintas viršutinis rūbas, ji suėmė už Demarko marškinėlių ir juos pakėlė aukštyn taip išlaisvindama jį iš paskutinio viršutinio rūbo palikdama jį pusiau nuogą. Ritmingas Jasmine kvėpavimas tęsėsi po truputį leisdamas kūne jausti kylantį vis didesnį susijaudinimą. Tas vaizdas jaudino merginą, tad šiek tiek išriesdama nugarą krūtis atstatė į priekį leisdama Demarkui su jomis pasižaisti. Išgertas alkoholio kiekis šį vakarą gelbėjo nuo gėdos jausmo kuris ryte bus toks nemalonus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 13:45

Išlaisvintas iš marškinių, Markas dar stipriau prispaudė merginą prie savęs. Trumpam sugrįžęs prie jos lūpų, jis pašalino nuo jos kūno liemenėlę ir vėl bebučiuodamas jos lūpas, nusileido prie krūtinės, šįkart jau laisvos. Neatitraukdamas lūpų, jis bučiavo ir glamonėjo jos krūtis. Atmosferai kaistant, jis šiek tiek kilstelėjo ją į viršų, viena ranka nutraukė žemyn jos šortukus ir net nežiūrėdamas kur, numetė ant žemės taip išlaisvindamas ją nuo drabužių ir sau atlaisvindamas kelią prie jos įkaitusio kūno.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 19:33

Jasmine likusi tokia kaip Dievas sukūrė nė kiek nesutriko. Demonė nesigėdyjo savo kūno, buvo labai patenkinta savo kūno linijomis ir dar malonesnį jausmą patyrė jį rodydama kažkam pirmą kartą. Alkoholio dėka baimė buvo išgaravusi kaip dūmas. Odą maloniai deginantys vampyro bučiniai buvo kaip vėsūs lašeliai karštą ir tvankią vasaros dieną. Dar kelias minutes leidusi sau piknaudžiauti gaunu dėmesiu, netrukus atsegė jo kelnes, numetė diržą į šalį, nušokusi nuo baro pilnai Demarką išrengė. Tuomet vėl stovėdama priešais jį suėmė veidą ir prisitraukusi artyn karštai įsisiurbė į lūpas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 20:38

Kol Jasmine darbavosi ties jo kelnėmis, Markas atidžiai nužiūrinėjo kiekvieną jos kūno lopynėlį, kuris taip ir traukė, kuo labiau prie jo prisiglausti ir nepaleisti. Jam vėl pajautus jos lūpas ant savųjų, vaikinas tvirtomis rankomis apglėbė ją  ir prispaudęs prie savęs, pakėlė į viršų, kad ji galėtų apsižergti jį kojomis. Nesunku jam buvo laikyt ją, gi vyras iš stuomens ir iš liemens, stiprus, o dar ir vampyras. 
- tiks grindys... ar varom.. pas tave į kambarį..? - bebučiuodamas Jasmine, šiaip ne taip sugebėjo išlementi, nes buvo sunku atsiplėšti nuo jos lūpų. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 22:31

Jasmine greit kaip koks gyvatukas apsivijo vaikino kūną kojomis ir rankomis laikėsi už jo pečių, kad žinoma nenukristų. Jis taip greit pakėlęs rudaplaukę pasirodė kiek turįs jėgų, o tai privertė Jasmine šyptelėti. Žinoma, kad nėra kas veikt čia tiems vampyrams žmogų pakelt, bet kartais tiesiog paprasčiausias veiksmas leidžia pasijust smagiai.
- Am tu tik nesijuok, bet visada norėjau tai ant baro padaryt..,- susigėdusi prikando lūpą ir žiūrėjo į Demarką vis mėtydamasi žvilgsniu. Dar pagalvos, kad su kokia ištvirkėle susidėjo..
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 23:12

- geras pasirinkimas... gal nesulaužysim,  - laikydamas ją savo glėbyje, jis tyliai nusijuokė ir staigiu judesiu atsidūrė ant baro. Paguldęs merginą ant vėsaus baro paviršiaus, vampyras užgulė ją ir tuojau pat ėmė bučiuoti jos lūpas, kaklą ir vis slinko žemyn. Marko rankos lakstė po visą Jasminos kūną, glamonėdamos jį, kol galiausiai, sugrįžęs prie jos lūpų, įsisiurbė į jas ir dar labiau prisiglaudęs prie jos, staigiu judesiu įėjo į ją ir prasidėjo malonioji dalis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 23:28

- Kur tau sulaužysi, ąžuolinė mediena, o ana dalis iš marmuro.. Nežinau kaip stipriai čia reikėtų pašokinėt, kad bent koks įskilimas atsirastų..,- kikendama iš lengvo Demarko neišmanymo netrukus išsitiesė ant stalo ir atsakė į jo pradėtą bučinį. Laikydamasi už jo kūno ir tvirtos ąžuolinės atramos po savimi, jo judėjimą vertino labai palankiai. Prikandusi apatinę lūpą ėmė ritmingai kvėpuoti jausdama apatinėje kūno dalyje malonų maudimą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 23:48

Su kiekviena sekunde Markas judėjo vis greičiau. Vaikinas ėmė vos vos giliau kvėpuoti, kai jo kūną užplūdo karštis ir malonumas, o rankos vis stipriau glamonėjo virpantį merginos kūną, glausdamos jį arčiau savęs. Po kiek laiko jo judesiai tapo greiti ir ritmingi, jis nė akimirkos neleido Jasmine atsikvėpti. Kad būtų dar maloniau, pasinaudojęs savo vampyrišku greičiu, Markas apsisuko ir mergina atsidūrė viršuje. Paįvairino truputuką veiksmą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 23:57

Kuo greičiau tuo savaime suprantama buvo geriau. Jasminai patiko, kad Demarkas nesustojo, nesielgė kaip atsargus paauglys bijantis kažką ne taip padaryti ir nėra pasitikintis savimi. Jo užtikrintumas įkvėpė partnerę jaustis patogiai ir atsakyti tuo pačiu, siekiant abipusio, didžiausio įmanomo malonumo. Kuomet velniūkštis greit susigribo, kad galima būtų paįvairinti situaciją ir pakeisti kūnų pozicijas, Jasmine susijuokė, nes ši idėja jai pasirodė labai gera. Įsitaisiusi patogiau, kad maloni trintis nenutrūktų, paėmė jo rankas ir laikėsi už jų, savo kūną stumdama į priekį ir nesustodama. Pirštais vis spaudė ir minkė jo delnus atitinkamai jos judėjimą, o iš veido vis nedingo geidulinga šypsena.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 00:07

Jai įsikibus į jo rankas ir pradėjus judėti, Markas pajuto dar didesnį malonumą, kvėpavimas padažnėjo, o veide vis šmėstelėdavo pasitenkinimo šypsenėlė, pažiūrėjus į Jasmine. Jos rankų jis nė neketino paleisti, tvirtai jas laikė ir mėgavosi patiriamu malonumu. Po kurio laiko, jis ištraukė savo rankas iš josios ir šiek tiek pasilenkęs rankomis apkabino ją, bet kad ji ir toliau galėtų judėti. Kelias minutes jis bučiavo jos krūtinę kaklą, vietomis švelniai įkasdamas. Ką jau ką, bet pasikandžioti jis mėgo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 00:15

- Šelmi tu, tik nebandyk palikinėt bučinio žymių, nes gausi į kaktą ir atspardysiu miegantį,- susijuokė labai rimtą grasinimą pateikdama. Na, o jei rimtai, būdama sukube, Jasmine labai lengvai galėjo įsibrauti į jo sapnus, juos kontroliuoti, sukelti jam erotines fantazijas ir pasimaitinti kilusia seksualine energija. Tik kad pradėjus tai daryti, rudaplaukė jau eidavo iki galo, savo auką išvargindama iki saugios ribos, dar aukas palikdama gyvas ir funkcionuojančias. Kol pasitenkinimo jausmas kilęs iš to, kaip mergina kontroliavo situaciją, ir toliau skleidėsi, Crimson pajuto artėjančią pabaigą ir jo sulaukusi nagais nubrėžė taką vampyro kūne, nuo krūtinės iki žemutinės pilvo dalies praliedama jo kraują. Po akimirkos vis dar sparčiai kvėpuodama stebėjo vaikinuką ir pradingus kraujo pėdsakams, pasikėlė ir atsigulė šalia jo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 00:25

- neišgąsdinai, - velniškai šyptelėjęs, Markas paliko keletą žymelių ant jos krūtų, nebūtų jis, jei darytų taip kaip sakoma. O ir keletas tokių žymelių jam neatrodė nieko blogo, kaip tik visai seksualiai.
- už tokius draskymus, gali visa sukandžiota likt, - pažvelgęs į perdrėkstą savo krūtinę, vaikinas greitai paliko dar vieną žymę ant jos kaklo ir viskam pasibaigus atsigulė šonu, kad galėtų matyti ją.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 00:43

Nepaisant to, kad dar prieš kelias valandas Demarkas įkando Jasminai trokšdamas jos kraujo pasimaitinimui, dabar paliko dar kelias žymes ant jos kūno ties krūtimis. Tai Crimson nelabai patiko todėl kelias akimirkas prisimerkusi į jį žiūrėjo, iki kol nulipo nuo baro ir apsirengė vilkėtus drabužius. - Šiknius,- mažumėlę suirzusi, bet viduje kikendama, toliau tampė jo kantrybę siurbčiodama dar nepabaigtą pirmąjį, jo gamintą kokteilį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 01:03

- žinau,- pavadintas šikniumi, Markas nė kiek nesistebėjo, buvo girdėjęs ir baisesnių apibūdinimų, tad čia buvo tik gėlytės. Pamatęs, kad Jasmine suirzus, jis nulipo nuo baro įtariai ją stebėdamas ir užsimovęs kelnes, apkabino ją iš nugaros.
- jei dar pyksi, įkasiu vėl, žinai, kad nejuokauju, - sukuždėjęs jai į ausį, vaikinas šyptelėjo ir pabučiavo jos kaklą, tik šįkart be jokių kandžiojimų. Šiam kartui užteks ir kelių žymių. Užsimanęs atsigerti, jis pasiėmė iš baro butelį viskio ir prasidaręs, atsigėrė porą gurkšnių, kurie bėgdami nudegino jo gerklę ir kurį laiką degino jo skrandį. Gėrimas šiek tiek atgaivino jį, po jų šėlionių.

- nu dabar jau tikri sužadėtiniai būsim,- atsirėmęs į baro stalą, jis visas patenkintas pažvelgė į šiek tiek susivėlusią Jasmine ir gurkštelėjo gėrimo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 01:12

- Vadinasi, esi protingas berniukas,- dabar jau gulėdama ant sofutės ir sau po truputį ir toliau gurkšnodama gėrimą pasidalino ką tik šmestelėjusia mintimi. Jei supras mestą užuominą, kaip mergina nujautė, turėjo būti smagi reakcija. O kol tai neįvyko ir vaikinuko džiugesys pasirodė labai mielas, tad po akimirkos Jasmine jau sėdėjo ant baro kėdės, rankoje laikydama savo seną gerą bičiulį. - Tau reikėjo pasimylėti, kad įsitikintum tikrumu?,- burbtelėjo sukikendama iš jo ir ištiesdama kojas ant kitos šalia stovėjusios. O ką, juk šių namų šeimininkė buvo, viskas galima.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 01:31

- nee, tik reikėjo jas užtvirtinti, o tą padarėm puikiai, - mirktelėjęs jai savo žydra akele, jis  vėl atsigėrė. Pasikėlęs nuo žemės marškinius, kurie mėtėsi kažkur už baro, jis užsivilko juos ir priėjęs prie Jasmine, ėmė po truputi sagstyti jų sagas.
- tai ar labai gailėsies išsiblaivius visko, kas buvo? Juk tu paprastai taip nesielgi.. - nustojęs segioti sagas, jis atidžiai pažiūrėjo į merginos akis ir šypsojosi. Dar visas patenkintas buvo, tai neturėjo ko liūdėt ir būt susiraukęs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 01:39

Ir ko žmonės tik nepadaro pavartoję svaigulį keliančių medžiagų. Gerai, kad Jasmine su Demarku nesumanė mieste įvykdyti kokio vandalizmo akto, o tai tada jau pasisodins Lukas dukrą taip, kaip turbūt Ariją sodinosi rimtam pokalbiui ir pakalbės apie gyvenimą. Iš kur Jasmine apie tai žino nė pati nepamena, tad į tai geriau nesigilinkime.
- Hmm.. nežinau.. negaliu nuspėti kokia mano savijauta bus ryte ir kas užvirs galvoje. O tu, gailėsiesi, ar ne?,- sulenkė kojas, kad priešais stovinčiam kandžiotojui būtų kur atsisėsti. Ir specialiai gi reikėjo jam sustoti priešais Jasmine ir užsiseginėti tas sagas, ko daryti jam nė nebuvo būtina, į gražų kūną turintį vyriškaitį juk visada smagu paspoksot. O moterys dar už tai ir pinigus moka, visiems tiems ereliams, gaisrininkams, tarzanams...
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 01:47

-nebent tik dėl to, kad per mažai įkandau, - lūpomis pakštelėjęs jai į nosies galiuką, jis nusijuokė. Kėdei atsilaisvinus jis nesisėdo, pastebėjęs jos žvilgsnį į krūtinę jis specialiai atsistojo priešais ją ir vėl atsegė porą sagų, kad daugiau jos matytųsi, biški paerzins.
- man nesirengt? - nutaisęs savo vilioklio žvilgsniuką, jis rankomis atsirėmė į baro kėdės turėklus, šiek tiek apžergdamas merginą, kad ji negalėtų pasitraukti iš vietos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 01:57

Jasmine išgirdusi Marko atsakymą ramiai prisimerkė ir ištiesė vieną koją po jo tarpukoju. Toks grasinantis gestas buvo nutaikytas į Salow dešriuką, bet čia tik šiaip, gi negalėtų Jas' nuskriausti taip gerai mokančio prajuokinti, visų moterų numylėtinio Rėjaus.
- Renkis, pagal muziką. Pašok man striptizą!,- šypsodamasi veide nupaišė tokį gudrų, iššūkį metančios moters išraišką, kuriam vyrai niekuomet negalėjo atsispirti. Lėtai pirštais perbraukusi per garbanas, prikando lūpą toliau ramiai flirtuodama ir akylai jį stebėdama.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Dar vienas, platesnis baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: