Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Dar vienas, platesnis baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:40

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 22:57

Markas stebėjo atidžiai stebėjo jos judesius, kaip atsargiai ir atsakingai viską pilsto ir maišo.
- matosi, kad ne pirmą kartą darai, - nusijuokęs, jis jau nekantraudamas laukė, kada galės paraugaut Jasmine šedevro, - negi taip nori, kad likčiau pas tave nakvot? Dar neatsilaikysiu po tokio, - šelmiškai šyptelėjęs, jis klausiamai išrietė antakius. Juokavo aišku, neima taip paprastai Marko kokteiliai, nors visada būna pirmas kartas, nenorėjo prisišnekėt.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 23:30

Jasmine tik ramiai trūktelėjo pečiais, mat jo žodžius priėmusi kaip komplimentą, pasijuto smagiai. Reikės dažniau čia didžiajame bare pasisukinėti ir pakurti kokių naujų receptukų, kad atėjus šeimos baliui būtų kuo, ir labai kokybišku, šeimą bei svečius pavaišinti. Apsigręžusi paėmė nuo lentynos Bacardi 151 romo turinčio 75.5% laipsnių stiprumą, šviesaus romo, iš šaldytuvo dar prigriebė prisiminusi jog neįpylė abrikosų sulčių bei ant šaukšto pakabino šiek tiek cukraus.
- Žinai, šita veikla man visai patinka, galėčiau eit į barą ir tuo užsiimt,- nusijuokė pildama visus likusius ingridientus po truputį kurdama atominę bombą skrandyje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 23:47

- kažkaip jaučiu, kad ryte nieko gero nebus, - stebėdamas kaip ji pila stipriuosius gėrimus, vaikinas net susimąstė, kaip čia šiandien neprisidirbus. Jis puikiai pažinojo save. Išgėręs jis sunkiai valdo ne tik savo rankas, jo mintys ir veiksmai taip pat būna ne patys geriausi. Per daug įsitraukęs į savo mintis, kuo čia viskas gali pasibaigti, jis papurtė, galvą, kad jas nuvytų į šalį ir šyptelėjo, pažvelgęs į Jasmine.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 23:52

Pagaliau sumaišiusi gėrimą supylė jį į porą stiklinių ir vieną pastūmė Demarkui, vieną paėmė ir laikė delne.
- Už ką išgeriam? Tai aš ir tikiuosi, kad ryte nieko gero nebus, koks tada būtų pasisėdėjimas..,- nusijuokė prisėsdama šalia vampyro ir prisistumdama užkandžius. Kažko jau pilvas gurgt ėmė, o tokia gerai pavalganti persona kaip Jasmine, jau turėjo kažkuo jį nuraminti ir užkandžiai ne ilgalaikį poveikį turėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 00:14

Paėmęs gėrimą, jis pasisuko šonu, kad sėdėtų priešais ją.
- tavo eilė galvoti, aš jau prieš tai pasakiau tostą, - išsisukęs nuo galvojimo, Markas patenkintas nusišypsojo ir laukė, ką čia ji sugalvos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 00:25

- Hmm.. na gerai. Geriam už tai, kad tu, mano mielas drauge, rastum antrąją pusę bei už tai, kad rytą pabudęs neprisimintum buvusio vakaro. Kas buvo šį vakarą tas šiam ir lieka, tinka?,- šypsodamasi jau po truputį kėlė taurę viena akimi žiūrėdama į Demarką, kad įsitikintu gerumu tosto, nes bet kurią akimirką galėjo prie jo dar ką pripaišyt, žinant Jasmine, tai jau nebūtų nieko nuostabaus,
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 00:38

- tinka, - išgirdęs tokį gerą tostą ir dar su tokia puikia pabaiga, jis plačiau nusišypsojo, -  ir dar išgerkim už būsimas mūsų vestuves, kur švęsim tris dienas, nes lemta jau mum ženytis.. aš būsiu tau ištikimas, tu mane suramdysi.. tobula, - vėl nutaisęs savo rimtą balso toną, vaikinas stuktelėjo savąja taure į josios ir nusijuokęs, atsigėrė to atominio gėrimo. Nuryjus porą gurkšnių, jo viduje visas pragaras atsivėrė.
- dabar suprantu, kodėl jie visi trūko taip greitai, - po kelių sekundžių atsigavęs, Markas ėmė juoktis, ir suvalgęs porą riešutukų, kurie buvo ant stalo, atsigėrė dar truputį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 00:49

Šypsodamasi plačiai iki ausų, nežinia ar čia jau alkoholis veikė taip stipriai ar dėl to, kad iš tikrųjų pradžiugino jo tostas, Jasmine pakėlė stiklinę ir netrukus padarė kelis gurkšnius.
- Aaaahhh, degina!! Dievaž, žinojau, kad taip nutiks, bet nu aaaahhh!!,- pastačiusi greit stiklinę ant stalo apibėgo barą ir įsipylusi vandens juo užgėrė kokteilio pasekmes taip stipriai pasispardžiusias merginos organizme. Ko jau ko, bet šitas mišinukas padarė savo ir dabar jau tik, net nežinia ko reikia, kad mergina jo vėl imtųsi. Bet turbūt užteks eksprontu padaryto sprendimu ir vėl jos liežuvis ir gerklė bus on fire. Romas taip stipriai padavė į galvą, kad mergina apėjusi barą ir atgal prie kėdės šiek tiek susiūbavo, bet pataikė ant savo kėdės. Kelias akimirkas dairėsi aplink, kol girtumas šiek tiek "nusėdo" ir vėl ji pažvelgė į vampyrą ganėtiniai blaivokomis dar šiek tiek akimis.
- O tai kur žiedas, jei peršiesi?,- pasilenkė link jo paimdama į saują riešutukų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 01:00

matydamas, kad jos koordinacija jau ne pačios geriausios būsenos, buvo pasiruošęs ją pagauti ar sulaikyti, kad neišsivartytų ant grindų, bet kai ji atsisėdo, to neprireikė. 
- aa... prigavai, - išgirdęs apie žiedą, vaikinas nusijuokė ir atsigėręs to atominio giralo, apžiūrėjo jos rankas. Ant vienos puikavosi paprastas žiedelis, tad atsargiai jį numovęs, Markas atsistojo.
- kol nenupirkau naujo, turėsi pasitenkinti šituo...
Išgėręs visą kokteiliuką iki dugno, kad būtų daugiau drąsos, nors jam jos ir taip netrūko, jis priklaupė ir suėmęs vieną jos ranką, prabilo.
- Jasmine, mieloji, prižadu, kad būsiu pats geriausias vyras, viską darysiu, ko tik panorėsi. Pas mergas nelakstysiu, tik tave vieną mylėsiu.. tekėk už manęs, - nutaisęs patį saldžiausią balsą ir pačią gražiausią šypseną, laisvąją ranka jis ištiesė žiedą į ją ir laukė atsakymo. Jau tikrai biški galvelė buvo susisukus po jos gėrimo, tad žodžiai liejosi laisvai. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 01:12

Jasmine vos laikydamasi savo vietoje krizeno ir toliau damušinėjo gėrimą. Kuo toliau, tuo labiau jis atliko savo funkciją didindamas alko kiekį demonės kraujyje. Iki kol atėjo ta akimirka, kai Demarkas paėmė žiedą nuo Jasminos piršto ji buvo sutelkusi dėmesį ir turėjo tikslą, tą stiprią bjaurastį likviduoti iki galo.
- Tai aišku, čiauškuti tu, pašnekėėėėti visi mokaaa, hehe!,- šuktelėjo jo pusėn lengvai maskatuodama kojomis ir žvilgsniu sekdama kiekvieną vampyro judesį. Kai šis padarė ne ką kitą kaip priklaupė kaip tai darydavo tie vyrukai prieš lemtingą žingsnį po to dar rimtą išraišką nutaisydami.
- O tikrai labai labai nori? Kaip labai?,- erzino vargšelį tokiam žingsniui pasirašiusį Demarką ir nejautė jokios sąžinės graužaties.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 01:26

- taip labai,- kaip tikras vyras, Demarkas atsistojo ir plačiai besišypsodamas, apkabino sėdinčią merginą ir nelabai galvodamas apie pasekmes, įsisiurbė į lūpas. Turėjo gi parodyt, kaip labai nori, dar ir taip susivaldė ir tik pabučiavo, nes galvoje jau kitokios nešvankesnės mintys sukosi. Po kelių sekundžių atsitraukęs, jis nepaleido Jasmine iš savo glėbio tik šiek atitraukė veidą, kad galėtų pažiūrėt į jos akis. Pati sakė, kad kas šiandien bus, tas šiandienai tik ir liks, tai jo apsvaigusios smegenys pernelyg nesijaudino dėl tokio poelgio. Plačiau nusišypsojęs, jis paėmė jos ranką ir pridėjo žiedą prie piršto, - užteks tokio įrodymo? ar nori daugiau? - kažkaip jam net juoktis nebesinorėjo tokią akimirką, buvo labai įsijautęs į šitą vestuvių planą, lyg viskas rimta būtų, tad ir jo balsas skambėjo gana rimtai, bet šypsena nuo veido nedingo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 01:49

Jasmine jautėsi apsvaigusi, bet nežinia nuo ko, ar labiau nuo kokteilio ar nuo Demarko dėmesio. Kuomet vampyras atsistojo ir pasilenkė prie Crimson veido ir įsisiurbė į jas, instinktyviai mergina pakėlė delną ir uždėjo jį ant jo skruosto. Po jo, karštis išmušė dar labiau.
- Markai.. ,- burbtelėjo kažką labiau jau leisdama kūnui greičiau sureaguoti už smegenų duotą atsaką ir netrukus kiek pasimetusį veidą pakeitė besišypsantis. - Kodėl gi ne,- ištiesė pirštą ir luktelėjo akimirką kol žiedas vėl bus sugrąžintas ant piršto.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 02:04

jai sutikus, jis dar plačiau išsišiepė ir užmovė žiedelį jai ant piršto.
- jau gali visiem pranešt, kad esi užimta, - mirktelėjęs merginai, Markas greitai paėmė dvi taures ir šampano butelį iš baro, ir sugrįžo prie jos. Išpilstęs šampaną į taures, vieną davė savo naujajai sužadėtinei ir pasiėmęs savo taurę dar kartą plačiai nusišypsojo.
- dabar jau tikrai už mūsų būsimas vestuves, - nusijuokęs, jis vieną ranką padėjo ant Jasmine rankos, kuri buvo papuošta žiedeliu, ir stuktelėjęs į jos taurę, atsigėrė. Tokia proga šampano gi negalima neišgert.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 02:12

- Mano tėtis turbūt pražiltų sužinojęs, kad jo laukia dar vienos vestuvės,- susijuokė vos tik žodis vestuvės buvo paminėtas. Kai jau taip nenusisekė su Auroros, nors ten labiau nesusipratimas visiškas, tai dar viena naujiena tikrai šoką įvarytų. Markui taip greit subėgiojus pirmyn ir atgal bei pasirūpinus dar vieno gėrimu, Jas tik suvedžiojo akimis ir netrukus jau į ranką paėmė burbuliuojančiu gėrimu užpildytą taurę.
- Ir už šį vakarą,- šypsodamasi pakėlė ir išgėrė iki dugno.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 02:29

- galėsim pabėgt ir susituokt slaptai, o  po vestuvių visiem ramiai pranešim..arba kai jau turėsim vaiką..  niekam nebus streso ir niekas nepyks, - kaip vieną iš variantų pasiūlė Markas ir nusijuokęs, baigė gerti savo šampaną. Kažkaip alkoholis šį vakarą, jam kaip vanduo eina, tik į per galvelę duoda daug stipriau. Įpylęs dar šampano, jis prisitraukė savo kėdę arčiau josios ir atsisėdęs, vieną ranką uždėjo jai ant kojos. Kad jau susižadėjo, tai nieko blogo čia nematė, sužadėtiniui galima.

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 02:36

- Čia būtų geras žinok. Grįžtu namo jau su aštunto mėnesio pilvu ir truputį tėvelio pinigų pasiprašau.. Lyg niekur nieko, vaiką juk išlaikyt tai reikia,- nusijuokė nenuleisdama akių nuo vaikino. Jasmine tokį bajerį Lukui su mielu noru iškrėstų, nes, na, kodėl gi ne.
Po kelių akimirkų stodamasi susvyravo ir kuomet žengė žingsnį link baro pusės susipynė kažin kaip kojos, ir rudaplaukė užsikabinusi kažkaip atsisėdo ant jo kelių. - Ahhh..... pamaitink savo sužadėtinę, nes mirštu kaip noriu valgyt!,- pirštu bakstelėjo jam per nosį ir nusijuokė. Tikrai, alkoholis žmones padaro tokiais kvailiais..
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 02:45

Matydamas, kad liaunos jos kojytės jau nelabai stovi, buvo pasiruošęs vėl ją gaudyt, bet jai atsisėdus tiesiai ant jo kelių, Markas tik plačiau nusišypsojo ir viena ranka ją apkabino, per liemenį.
- išsižiok, - prisitraukęs bliūdėlį su sūrio rutuliukai arčiau savęs, jis paėmė vieną rutuliuką ir jai išsižiojus, atsargiai įdėjo į burną, - o kas už tai, kad tave pamaitinsiu? - nutaisęs labai jau viliojantį balsą, vaikino veidas priartėjo prie Jasminos ir įdėmiai pažvelgė į akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 02:49

Mergina savo dešiniąja ranka apsivijo jo kaklą taip tvirčiau laikydamasi. Greitu judesiu Crimson pasičiupo sūrio gabalėlį ir netrukus jį sukramčiusi įsispoksojo į jo akis. Kelias akimirkas erzindama tempė gumą, kol galiausiai plaštaka suėmė jo sprandą ir labai minimaliai jį prisitraukdama, pabučiavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 12:49

Pajutęs jos švelnias lūpas ant savųjų, Markas vos vos šyptelėjo ir tvirtai rankomis suėmęs jos liemenį, pasodino merginą ant baro, neatitraukdamas savo lūpų. Rankutės pajutusios laisvą kelią, taip pat ėmėsi darbo, abi nuo jos liemens iškart nuslydo žemiau prie jos užpakaliuko ir lengvai jį spustelėjo. Jau buvo užtikrintas, kad negaus per savo makaulę, tai nestabdė savęs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 12:57

Jasmine pasodinta ant baro tęsė bučinį kojomis apsivydama jo kūną. Demarkas tai darė labai gerai, buvo akivaizdu, todėl mergina taip paprastai atsitraukti nesugebėjo. Nepaaiškinama trauka dabar kaip magnetas traukė ją prie Demarko, tas geidulys, kilęs nuo visiško minčių atribojimo, leido jos kūnui pašiurpti ir odai įkaisti. Po kelių akimirkų pirštus panardino jo plaukuose ir šiek tiek vėlė karts nuo karto jų dėka pasukdama vaikino galvą taip, kad būtų aukščiau sėdinčiai jai pasiekti jo lūpas. Vampyro šaltiems delnams bėgiojant per Jasmine nugarą Crimson ją šiek tiek išrietė, mat įkaitęs kūnas nuo malonios vėsos tiesiog dar labiau atsigavo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Dar vienas, platesnis baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: