Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Dar vienas, platesnis baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:40

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 03:05

Nukulniavusi, gal labiau jau nustryksėjusi iki didžiojo šių namų bariuko iš kart įjungė šviesas jame.
- Aprodyt namų dabar ne itin turiu noro, tai gal kitą kartą,- šypsodamasi spustelėjo muzikos grotuvo įjungimo mygtuką ir pradėjo reguliuoti stotis, ieškojo žinoma geriausios.
- Taigi, jauskis kaip namie..
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 03:17

Apžiūrėjęs barą, vaikinui nejučia išsišiepė. Visi gėrimai atrodė taip viliojančiai, pagalvojo, kad ir pas save lofte reikėtų panašų įsirengti.
- Žinoma, - įsitaisęs ant vienos iš kėdžių, jis pakreipė galvą į Jasmine, - kas dar su tavimi gyvena? - vaikinui buvo smalsu sužinoti, kad vėliau išvengtų visokių nemalonių atsitikimų. Kol kas neieškojo bėdų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 03:37

- Taigi juk jau sakiau, penki, šeši.. kintantis skaičiaus nes kaip žinai, dabar vyksta šiokių tokių pokyčių..,- pagaliau atsirinkusi patinkančios muzikos paliko ją ir pultą padėjo šalia. - Tėtis, dvi seserys, brolis, mama.. pagal viską turėtume visi čia gyvent, bet, viskas daug sudėtingiau nei tu įsivaizduoji.. ,- šyptelėjo parimusi į baro stalą ir žvilgtelėdama į Demarką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 03:47

Atsikėlęs nuo kėdės, Markas nuėjo prie butelių ir išsitraukė savo mėgstamą viskį.
- moku padaryt labai skanius kokteliukus, nori..? - pasiėmęs dvi taures, vaikinas jau pradėjo maišyti gėrimus ir daryti savo firminius kokteiliukus, tad tai skambėjo labiau kaip teiginys, ne klausimas.
Sumaišęs visus reikiamus ingridientus, vaikinas padėjo vieną taurė prie  Jasmine.
- perspėju, gali būti kiek stiprokas, silpnų nedarau, - atsisėdęs šalia jos, Markas plačiau išsišiepė ir pakėlė taurę,  -  Tai už mūsų susitikimą, - stuktelėjęs į merginos taurę, vaikinas atsigėrė savo sumaišyto gėrimo ir truputi pasiraukė. Aišku, kaip visada padarė bombinius kokteiliukus, kurie nieko gero nežadės jam, bet ką padarysi, kai kitokių nemoka maišyt.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 03:56

Jasmine permetė plaukus ant kito šono ir truputėlį pasitraukė į šoną. Reikėjo gi draugyčiui leist pasireikšt, mergina žinojo, kad jis turi fantazijos, ir tokiuose dalykuose tikrai talentingas, tad dabar kai tiek gėrimų po ranką, visą atominę labai tikėtina galėjo parenkt.
- Aišku, bus įdomu įsitikint kaip moki cookint,- kol vaikinukas pilstė, maišė ir purtė, Jasmine susidaro vienoje baro lentynoje, tokiame indelyje gulėjusių sūrių riešutukų ir juos padėjo ant stalo priešais. Po to, kai kokteiliukai buvo parengti vartojimui, Crimson jau sėdėjo bei tiesė ranką link jų.
- Dabar pasidarė dar labiau smalsu, už mus!!,- net pakėlė natą, kad reikšmingas tostas aiškiai girdėtųsi ir ilgam įsirašytų abiejų atmintyje. Susitikimus ir tokias akimirkas su draugais Jasmine labai brangindavo, šis kartas buvo ne išimtis ir mielai už tai ir išgėrė, porą gurkšnių kurie kaip mat paliko aitrų atsaką ir mergina šiek tiek pasipurtė. - Oho..
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 04:05

Jai nusipurčius, Markas ėmė juoktis.
- perspėjau, kad stiprūs.. Jau ką moku, tai moku,  - gurkštelėjęs dar porą gurkšnių, jis plačiai išsišiepė ir suvalgė keletą tų sūrio riešutukų. Buvo smagu vėl pabūti su ja, tiesiog paprastai sėdėti ir kalbėtis. Jau buvo pasiilgęs tokių vakarų, juk šitiek laiko praleido vienas.
- na ir kiek duotum balų? - smalsiai prisimerkęs, vaikinas  pilnai atsisuko į ją, kad būtų patogiau kalbėtis ir žiūrėti jos reakcijas, kurių jau buvo pasiilgęs. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 04:13

Jasmine kelias akimirkas primerkė perteikdama suirzusios namų šeimininkės veidą, kai sutuoktinis neišnešė šiukšlių arba nuvarinėjo ją per vakarienę iš vieno kampo į kitą, bet netrukus susijuokė labai lengvai iškvėpdama.
- Nu tokie tikrai geri, žinai.. Ką dar, gerai moki?,- susikėlė vieną koją ant kitos, o jo sumaišytą kokteiliuką ir toliau laikydama delne. Nesinorėjo kažkaip tokio gėrio paleisti iš rankų, todėl po sekundėlės padarė dar vieną, mažą gurkšnį, kuris prikėlė naujus smegenų impulsų atsakus į tai. Akyse ėmė truputį lietis vaizdas, bet plačiau prasimerkus, viskas sugrįždavo į vėžes.
- Devynis iš dešimties.. kažko pritrūko..,- erzindama dar labai akivaizdžiai apžiūrėjo miksą, kuriam tikrai nieko netrūko, bet tegul pasinervina vampyriukas truputėlį, juk sveika.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 14:57

- kada nors parodysiu, ką dar moku, - mirktelėjęs jai akyte, Markas vėl atsigėrė, tik šįkart daug daugiau. Jau ir pats jautė, kad alkoholis ėmė veikti jį, vaikiną ėmė mušti karštis, bet viskas dar buvo gerai. Kai įpratęs prie tokių savo gėrimukų, tai taip greitai nepradeda jie jo veikti.
- reikės labiau pasistengt, kai darysiu kitą kokteilį, - prasegęs kelias marškinių sagas, vaikinas pasilenkė šiek tiek arčiau jos ir pažvelgė į jos akis, - ar atlaikysi antrą? - gurkštelėjęs dar porą gurkšnių, jis plačiau nusišypsojo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 17:19

Jasmine linktelėjusi jo pažadui ramiai atsikrenkštė ir nusišypsojo.
- Koks bus kitas? ,- dar nužvelgė turimą tauriųjų gėrimų kolekciją. Kokteilių galėjai iš jų padaryti pačių įvairiausių, prie to pridėjus ir Demarko fantaziją bei patirtį rezultatas turėjo gautis tikrai geras. - Game on!,- atsakė užsidegusi ir ketindama kuo laisviausiai atlaikyti iššūkį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 18:44

Plačiau nusišypsojęs, Markas užbaigė savo bombinį kokteiliuką ir greitai pašokęs nuo kėdės, nuėjo prie gėrimų, kurių, atrodo buvo visa galybė. Rojus, ne kambarys. Greitai pasiėmęs porą gėrimų, ledukų ir sulčių, jis ėmė viską maišyti bei plati ir jau po kelių minučių, ant stalo puikavosi pora dar stipresnių gėrimų. 
- Šitas tai tikrai dešimt turi gaut,- vėl prisėdęs prie jos, Demarkas  šiek tiek prisimerkė ir stebėjo jos reakcijas, kurios jam visad sukeldavo šypseną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 19:00

Kaip kitaip, kai šeima tokia išgerianti, alkoholio atsargos negali baigtis niekada, gal tam net pasamdytas konkretus žmogus? Kuris tvarko namų aplinką, bet tuo pačiu ir papildo svarbią kolekciją naujais, galbūt netgi stipresniais eksponatais? Reikės šių namų galvos to pasiklausti. Kas jau kas, o Jasmine tėvas tame reikale nusimanė.
- Pala, dar pirmojo nebaigiau.. Jau tiek primaišius pasekmės tikrai negali būti pačios geriausios.. Reikia nusistatyti ribas, nes kas ten žino kas po antrojo ir abiejų kokteilių nutiks mano protui ir kūnui. Geriausiu atveju atsijungsiu, blogiausiu lipsiu ant tavęs ir maldausiu meilės, negaliu pasakyti kaip ten bus, nes tokioj situacijoj dar nesu atsidūrusi.,- nusijuokė pasipasakodama šiek tiek apie savo praeitį ir nujaučiamą ateitį. Paėmusi antrąjį bandymą į rankas iš kart paragavo ir pastatė. Aštrumas ir stiprumas tiesiogine ta žodžio prasme atspardė smegenis, tad šiek tiek išpūtusi akis, tik po keleto akimirkų atsigavo ir ėmė juoktis.
- Demarkai... jei žinočiau kokios tavo galimybių ribos, galėčiau sakyti, kad pernokai pats save,- pakraipė galvą didžiuodamasi bičiuliu ir jo sugebėjimais.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 19:10

- atsijungt neleisiu, tad jei norėsi meilės, tik pasakyk, mieloji, - truputį ranka paglostęs jos koją, vaikinas pažvelgė į jos akis ir plačiai nusišypsojo, -iš manęs jos gausi kiek tik nori.
Dar kartelį atsigėręs, jis ėmė juoktis po jos reakcijų. Jautė ir pats, kad tie kokteiliai prie gero neprives, na, kaip jau buvo įprasta jam. Pakilęs nuo kėdės, vaikinas kelias sekundes tiesiog stovėjo, nes pajautė pirmuosius alkoholio smūgius į galvą, bet greitai atsigavęs, kas buvo vampyro kūno privalumas, nuėjo prie muzikos grotuvo. Paspaudinėjęs mygtukus, vaikinas rado visai jam patikusią, šiek tiek lėtesnio tempo dainą, nei prieš tai grojusios, ir priėjo prie merginos.
- ar suteiksite man tokią malone ir pašoksite su manimi, gražioji dama? - nutaisęs labai meilią šypseną, vaikinas lyg koks pasakų princas prabilo ir ištiesė ranką į ją.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 21:15

- Kas ten žino.. vieną minutę atrodo esi normalus, funkcionuojantis žmogus, kitą jau kaip bulvių maišas, tik kažkieno kito rūpestis.,- nusijuokė paimdama taurę į rankas ir gurgžtelėdama dar vieną gurkšnį. Kol antrąjį kokteilį po truputį tuštino, jau ir muzika spėjo pasikeisti priešais sėdinčio vampyro iniciatyva.
- Kad jau taip gražiai prašai, sunku ir atsisakyti. Bet iš karto perspėju, iš manęs nekokia šokėja, todėl jei liksi numindytomis pėdomis, manęs nekaltink,- delnais pagestikuliuodama užtvirtino žodžius ir atsistojo. Įkvėpė oro ant drąsos, dar vieną gurkšnį sėkmingai išlydėjo į savo gerklės gilumas link ir pakėlė akis į Demarką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 21:32

- kaip nors ištversiu, - suėmęs jos ranką, Demarkas laisvąją ranka ištuštino ir antrą savo kokteiliuką, kad būtų smagiau šokti. Iškėlęs judviejų rankas į viršų, jis iš lėto ją apsuko ir padėjęs vieną ranka ant merginos liemens, prisitraukė ją prie savęs, kad būtų patogiau šokt. Klausydami muzikos, jie  ėmė judėti iš vietos, į vietą, bet ne per smarkiai. Markas stengėsi labai jos netampyti, kad tie kokteiliukai nepaveiktų jos taip greit ir galva dar labiau nesusisuktų. Vaikino ranka, buvusi ant jos liemens, iš įpročio jam net nepastebint, nuslydo žemiau ir pasiliko ant rudaplaukės užpakaliuko. Po kiek laiko susipratęs, kad kažkas čia truputį ne taip jis sugrąžino savo ranką atgal į vietą ant jos liemens, ir nusijuokė.
- perspėjau, kad rankos nesivaldo, tik nesimušk, - mirktelėjęs jai, vaikinas vėl plačiai nusišypsojo. Oi sunku jam tvardytis kažkaip pasidarė išgėrus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 21:47

Užsitikrinusi, kad nebus jokių priekaištų Jasmine uždėjo rankas ten kur ir turėjo, jog būtų įmanoma įvykdyti tokį dalyką kaip šokis, kas dvejoms kairioms merginos kojoms buvo per sunki užduotis. Bet gal stiprus kokteilis išmušęs visas abejones ir baimes šį kartą pagelbės ir dar pirmą minutę nereikės rudaplaukės kelti nuo grindų.
- Demarkai, klijuok jas ten, kur ir turėtų būti, nei aukščiau nei žemiau.. ,- šiek tiek smerkiančiu žvilgsniu nuskenavo jo viršutinės kūno dalies fizionomiją galų gale apsistodama ties akimis. Dabar jau nieko negalvodama leido kūnui judėti pagal grojamą muziką ir tuo pačiu atsipalaiduoti kaip įmanoma labiau. Balsas galbūt buvo kiek įsakmesnis nei ji planavo, bet tai vienareikšmiškai atpirko merginos šypsena, pasirodžiusi kuomet pasisukusi ne į tą pusę savo kakta atsitrenkė į vampyro.
- O ką sakiau...,- prikandusi lūpą nuraudo visa ir papuolusi į tokią nepatogią situaciją nebežinojo kur dėtis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 22:10

Stebėdamas jos judesius, vaikinas beveik visada šypsojosi, buvo visai linksma stebėti jos pastangas  gerai sušokti, nors ji ir taip visai neblogai tai darė. Jai truputį atsitrenkus į Marką, jis tik tvirčiau ją prispaudė prie savęs, kad ji neatsitrenktų dar kur nors.
- mačiau ir blogesnių šokėjų už tave, čia dar nieko, - pakraipęs galvą, jis šyptelėjo ir toliau kartu su Jasmine judėjo pagal muziką.
- nori gal dabar tu parodyt, ką moki? sumaišyk ką nors, - pasibaigus dainai, vaikinas atlaisvino savo rankas, kad ji galėtų prieiti prie baro. Dabar jis pabus kritiku ir žiūrės, kuo draugelė nustebins.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 22:27

Daugiau nuspręsdama savęs negėdinti, mintyse padėkojo Demarkui pirmam apie tai susimasčius ir išgelbėjus iš padėties. Rudaplaukė nusistebėjo, bet ir nudžiugo tuo pat metu, kad vaikinukas nuovokos tikrai turėjo.
- Tuomet jos iš viso, turėjo griuvinėti po kiekvieno suktuko,- susijuokusi tarė kuomet vampyras prispaudė ją prie savęs akimirkai. - Daugiau niekada gyvenime manęs nepriversi to daryti,- suspaudusi lūpas papurtė galvą. Nors alkoholis jau buvo šiek tiek paveikęs jos judesius ir mintis, Sophie tikrai dar galėjo sumaišyti neprastesnį kokteilį kokius du jau buvo paragavusi. Ypatingai dėl to, kad ir užsispyrimas kunkuliuojantis jos kraujyje - namuose du barai ir negali sumaišyti kokteilių? Nelogiška. Todėl nustriksėjusi prie baro pasiraitojo rankoves kaip sakoma ir apsižvalgė.
- Nori stipraus, švelnesnio ar visiškos hirošimos?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 22:37

- neprisišnekėk, žiūrėk vėliau pati tempsi mane šokt, - suprunkštęs, Markas nusijuokė ir grįžo į savo vietą ant kėdės, prie baro. Nenorėjo kankint Jasmine su šokiu, o išgert jau visai norėjosi, tad kokteiliukų darymo estafetės perdavimas jai, buvo puikus sprendimas abiem.
- hirošimos, kitokių net neapsimoka gert, - papurtęs galvą, vaikinas viena ranka parėmė savo galvą ir stebėjo, kaip ji daro kokteiliukus. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 22:50

Nusijuokusi, mat tokio atsakymo ir tikėjosi, Jasmine pamąsčiusi akimirką kitą vis dėl to nusprendė kurio kokteiliuko šiandieną imsis.
- Gal sakau reikėtų picos užsisakyt?,- šyptelėjo traukdama iš po baru esančio šaldytuvo trijų rūšių sulčių pakelius. Susistačiusi juos vieną šalia kito, kad būtų patogu ir nieko nepadaugintų paėmė metalinę kokteilių plakyklę ir ją po kranu išplovė. Jasmine mėgo juos maišyti, tačiau dažniausiais atvejais nebuvo kam. Taigi, išrikiavusi laimų, apelsinų ir ananasų sultis, po šlakelį supylė jų į metalinį indą. Pakankamai tiek, kiek ir nurodyta rekomenduotiname recepte dviems stiklinėms.
- Šitą iš draugo vieno išmokau.. Per kažkurį mano gimtadienį tai buvo viena iš užduočių, paragavę keli to kokteiliuko smigo po keliolikos minučių.,- užsikišusi plaukų sruogelę už ausies šypsojosi prisimindama buvusį smagų vakarą ir dar smagesnį rytą po jo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Dar vienas, platesnis baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: