Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Didysis kabinetas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 13:21

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 15:06

Kuomet sulaukusi skambučio Jade gavo žinią apie tai, kaip vienoje rinkimų apylinkėje rinkimų kampanija nevyksta taip kaip turėtų ir kiek tai kainuos biudžetui, tamsiaplaukė nebuvo patenkinta. Faksu gavusi visus nuostolius skaičiais peržvelgė juos ir šiek tiek susimastydama iškvėpė. Apsisukusi savo kėdėje užsikėlė vieną koją ant kitos ir pažvelgė pro langą. Hm.. tai nėra tokia jau didelė problema, bet pranešti apie ją Bartalomėjui vis tiek reikės. Turėdama konkrečią idėją kaip išvengti spaudos dėmesio ir raginimo apie tai pasiaiškinti, pakilo nuo patogiojo baldo ir nukulniavo į Hawke kabinetą. Žinodama, jog jokio susitikimo jis neturi, pasibeldė ir neskubėdama įėjo vidun.
- Labas rytas, galiu patrukdyti?,- dėl viso pikto dar luktelėjo, nes žinojo koks jos bosas buvo ir kaip nemėgo lipimo ant galvos, tad kol laukė, atsivertė ataskaitą ir priėjo arčiau stalo. Permesdama akimis ją dar syk, po kelių sekundžių jas vėl nukreipė į sėdintį priešais Bartą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 15:14

Bartholomew retai kada būdavo ne štabe. Labiausiai dėl to, kad būtent čia vyko visas darbas, o vyras negalėjo sau leisti praleisti net pačią menkiausią detalę. Jis žinojo, kad niekam kitam jo sėkmė nerūpi taip labai, kaip rūpi jam. Būtent dėl to jis turėjo viską prižiūrėti pats. Todėl lygiai septintą ryto, anksčiau nei bet kas kitas, Bartholomew vairuotojo vairuojamas didelis juodas džipas tamsintais langais įsukdavo į štabo vidinį kiemą. Dideli elektriniai vartai užsiverdavo, o iš mašinos išlipdavo vyras su kostiumu ir cigaru rankoje. Paskui - keturi jo šunys. Daug kam atrodė kvaila, kad jie visur keliaudavo kartu su Bart, tačiau jis net nemanė tų, kuriuos myli labiausiai, visai dienai palikti namuose vienų. Įėjęs į štabą, vyras peržvelgdavo visus pagrindinius portalus tikrindamas naujienas, įsijungdavo rytines žinias, kad išgirstų kas vyksta pasaulyje ir įsitaisydavo kabinete su puodeliu juodos arbatos su šlakeliu pieno.
Bartholomew nemėgo, kai kas nors jį trukdydavo per rytinį žinių ir arbatos ritualą, todėl jo žvilgsnis, nukreiptas į savo sekretorę, buvo mažų mažiausiai žudantis. Visi keturi šunys, sugulę aplink Bartholomew, tingiai kilstelėjo galvas, tačiau supratę, kad grėsmės nėra, ir vėl nurimo. Durims automatiškai užsivėrus paskui moterį, Hawke mostelėjo ranka.
 - Tu jau trukdai, todėl šis klausimas nėra labai tikslingas, tiesa? - vyptelėjo, cigarą pasidėdamas ant prabangios peleninės krašto. - Mes apie tai jau kalbėjome. Jei ateini - sakai ko nori, negaišini manęs pauzėmis ir nereikalingomis smulkmėmis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 17:12

Kaip visuomet, dalykiškas ir ne pats švelniausias balso tonas pasitiko įėjusią Džeidę. Šalia sugulę augintiniai sudarė tokį įvaizdį, kokio matyt Bartas ir norėjo, juos čia visuomet atsivesdamas ne tik džiuginti savęs, bet ir kaip gerą apsaugą, abejingų nepaliko. Pirmąjį klausimą praleidusi pro ausis nusprendė ignoruoti, nes iš tos temos plėtojimo vis tiek jokios naudos, todėl iš karto ėjo prie esmės.
- Niujorke, kur yra vienas didžiausių partijos štabų apsiimančių daugiausiai veiklos mūsų kampanijoje, ir turintiems galybę renginių bei užimtumo, Trečiąjį Aveniu valdanti grupuotė, kuri valdo aplinkinį rajoną ir kurių pagrindinė žudymo priežastis yra pinigai, pasak mūsų šaltinių įsiveržė į štabą ir viską nusiaubė. Išvogta išmanioji įranga, tai yra visi kompiuteriai, televizoriai, palikti mobilieji, planšetės.. Kiek girdėjau jie su niekuo ten nesiskaitė ir visus kas liko pastate suvarė į vieną patalpą ir užrakino viduje išmesdami nuodingų rudų dujų bombą. Pasidomėjau, ji paveikia nervų sistemą ir žmogus labai greitai miršta.. Taigi, Niujorke viskas nugarmėjo link pačio blogiausio scenarijaus koks tik gali būti. Jau nekalbu apie tai, kiek mums tai kainuos ir koks skandalas kils. Kol kas operatyvininkai uždarė pastatą ir neįleidžia lauke zujančių žurnalistų.,- patiesė naujausius duomenis išspausdintus popieriuje ant Hawke stalo ir atsiduso. Nu ir užvirė košė..
- Policija dabar dirba įvykio vietoj ir nujaučiu, tuoj man skambins, kad suderintų susitikimą su tavim,- dar pridėjo sunkiai iškvėpdama susikaupusį orą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 17:24

Išgirdęs žinias, su kuriomis tikrai nenorėjo pradėti savo ryto, kuris kol kas klostėsi visai pusėtinai Bartholomew pakilo iš vietos. Šunys taip pat klusniai atsistojo, išmokyti sekti kiekvieną šeimininko judesį. Dievaži, tie nuostabūs padarai jį sekdavo iki pat tualeto durų. Persibraukęs ranka per tobulai žele atgal sulaižytus plaukus, vyras kelias akimirkas dorojo informaciją, kurią ką tik išgirdo. Linktelėjęs, akivaizdžiai mintyse dėliodamas veiksmų planą, Hawke krenkštelėjo.
 - Išplatink spaudos pranešimą, kad visi štabai nuo šiol bus apsaugoti geriausia turima apsaugos sistema. Nukentėjusiųjų šeimoms pasiūlyk dosnią sumą, pakalbėk su mūsų advokatu ir pasitikslink kokia suma neturi precedento. Mums reikia atrodyti labai dosniems. - linktelėjo. Priėjęs prie baro, į stiklinę įsipylė viskio ir viską išgėrė iki pat dugno. Giliai įkvėpęs, pratęsė savo monologą.
 - Gauk man vietą vakaro žiniose, geriausiu laiku, ten, kur didžiausias žiūrimumas naujausiais duomenimis. Tiesa, jeigu dirbtum taip gerai, kaip tau moku, tu tai jau būtum padariusi. - subaubė ir apsisukęs sviedė stiklinę į sieną. Indas pralėkė pro pat Jade ausį ir sudužęs išsibarstė po grindis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 17:57

Džeidė pagaliau supažindinusi Bartolomėjų su naujai gauta informacija pasitraukė į šoną, kad suvirškinęs visas žinias šis turėtų kur kvėpuot. Nes na, numetus tokią bombą kažko panašaus ir reikia tikėtis, jei ne ko nors blogiau puikiai pažįstant savo vadovą. Prie keturių augintinių kasdien čia gyvenančių Larsen jau buvo pratusi, todėl jų susidomėjimas susietas su Barto judėjimu, nepakeitė jos būsenos. Išlikdama tokia pat rami, tik instinktyviai krūptelėjo kai taurė praskriejo pro jos ausis.
- Viskas bus padaryta,- aiškiai tarė, kad per visą savo pasipiktinimą šis išgirstų ir nereikėtų kartoti dar kartą. Stiklo šukėmis bus pasirūpinta, vos Jade pasišalins iš kabineto, todėl dėl to visiškai nesijaudindama, pajudėjo link durų.
- Jums gal galvoj negerai ar kaip? Jei kyla noras ką nors nudėti, mieliau siūlyčiau pasirinkti medžioklę.,- niekada Jade ir niekam neleido elgtis su ja kaip su šiukšle, šis kartas jokia išimtis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 18:03

Bartholomew buvo agresyvus žmogus. Dažnai nejautė ribų, užsidegdavo it degtukas, tačiau jam prireikdavo laiko nusiraminti. Jis buvo piktas, grubus, nemalonus, įsakmus, dažnai dar ir labai žiaurus. Jo galvoje pastoviai sukdavosi ne pačios gražiausios mintys. Ir tikrai ne tokios, kokias jis išsakydavo savo kalbose viešai. Jam nė velnio nerūpėjo šeimos vertybės, jis mielai išdulkindavo nepažįstamą moterį, jam nerūpėjo nei vaikai, nei abortai, jis nesirūpino neįgaliais ir tuo labiau nesirūpino seniais. Jo nekasė ir ligoti ar kažkaip kitaip gyvenimo nuskriausti. Bartholomew Hawke buvo tironas ir monstras, pasirūpinęs "neperšaunamomis" darbo sutartimis, kurios jo ūmų būdą turėjo palikti užrakintą po devyniais užraktais. Todėl net ir štabe leido sau siautėti kiek panorėjęs.
Priėjęs prie Jade, kuri leido sau parodyti, kad jaučiasi bent jau jam lygi, Hawke kilstelėjo antakį ir savo kūnu pilnai uždengė smulkią moterį prieš save. Palenkęs galvą, įsižiūrėjo jai į akis.
 - Nori pakartoti dar kartą? - sušnarėjo nieko gero nežadančiu, tačiau ramiu balsu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 23:33

Bartolomėjui priartėjus iki tiek, kad moteris galėjo justi jo kvėpavimą, ši akies krašteliu spėjo pamatyti ir tai, kaip jo keturios dešiniosios rankos, a.k.a visa komanda sužiuro pakeldami snukius, o vienas net pakilo ant kojyčių. Tačiau tai veikiau iš noro pasilakstyti, mat šunytis akivaizdžiai buvo mažiausiais iš visų čia buvusių Hawke augintinių. Jade dievino šunis, tad vos pasitaikydavo proga, mielai juos glostydavo ir lepindavo dėmesiu bei įvairiais gardumynais.
- Kodėl tu toks karštakošis, nereikia visko taip sureikšminti.. ,- ramiai pratarė vos praverdama lūpas. Sienna net labiau pajudėti nesiryžo, nes dar pasigaus ir visiškai niekieno nekontroliuojamas Hawke galės daryt ką panorėjęs.
- Man reikia dirbti, pats sakei, kad nesu gera darbuotoja, todėl būtų malonu jei leistum ištaisyti klaidą ir pakeisti nuomonę.,- dabar jau pažvelgė jam tiesiai į akis. Giliai į jo bedugnį ir neperskaitomą žvilgsnį ieškodama užuominų kodėl jis toks, koks yra. Kodėl darbinėje aplinkoje būdamas toks kontrolės maniakas šiurpina visus aplink čia esančius, o jau blogas žinias pranešti apskritai, nenori niekas. Jade netikėjo tokais dalykais. Dar ir dėl to, kad dirbdama savo darbą dažnai turėdavo lipti per sąžinę ir sveiko proto ribas, prie to buvo pratusi. Bartas moteriai dar liko neišaiškinta mįslė, kurią išanalizuoti ji slapčia labai troško.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Didysis kabinetas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: