Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Gyvūnų parduotuvė.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 21:51

Čia prekiaujami gyvūnai ir jų priežiūros reikmenys
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 21:56

Gavusi laiko sau, Aurora nuskubėjo į body shop'ą. Ten, jai reikėjo naujo šampūno ir kūno šveitiklio. Kadangi turėjo dar kelias minutes, mergina sustojo prie starbucks ir nusipirko šokoladinę late. Tik tuomet pasuko prie gyvūnų parduotuvės. Bent šį kartą nevėlavo, nes iki laiko ribos dar likę pora minučių. Vietoj to, kad tiesiog lauktų, Aurora susirado maisto Šešėliui ir apžiūrėjo mažyčius šuniukus, kurie laukė naujų šeimininkų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:01

Neiilgai trukus pasirodė ir Sammaelis tačiau ne vienas. Ant rankų nešėsi haskių jauniklį.Prie kurio buvo pritvirtintas raudonas kaspinas.tačiau nestipriai ir kalytei tai nekėlė diskomforto.kalaitė buvo mėlynų akių tamsaus,bet ne juodo kailio su baltu.
Priėjęs prie merginos išsišiepė iki ausų,- štai ir aš .Girdėjau yra paprotys dovanoti sužadėtuvių dovanas. Todėl pagalvojau,kad maniškė bus tokia.Malonumas ir tau ir šešėliui. Tai grynakraujė labai garsios giminės kalytė.Ir ji tavo.Pagalba kurios prašiau tai išrinkti,jai antkaklį,pavadėlį ir taip toliau,-pasakė vyras.Jis tikėjosi,jog Šešėlis,kaip ir normalus vyras eis pas damą,o ne į jo lovą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:12

Aurora ramų ramiausiai apžiūrinėjo šunyčius, kuomet išgirdo Samuelio balsą. Ji nesitikėjo vyro taip greit pasirodant ir krūptelėjo, mat buvo per daug susikoncentravusi. Tačiau išvydusi tą mielą pūkų kamuoliuką ant jo rankų, mergina išsišiepė iki ausų. Savaime suprantama, jog tai aiškus bandymas įsiteigti, tačiau Aurorai tai buvo nė motais. - Kokia miela. - Tik tiek tepasakė beklausydama ką čiauškėjo Samuelis. Kalytė buvo išties miela. Matyti, kad grynakraujė.
- Nereikėjo, Samueli. - Šypsojosi žvelgdama tai į kalytę, tai į sužadėtinį. Tokiu gestu vyriškis tikrai užsitarnavo kelis taškus. - Jai reikės ir atskiros lovos ir dubenėlio. O ir maistas turės būti kitoks nei Šešėlio. - Ėmė čiauškėti Aurora, jau planuodama ką reikės įsigyti, kad mažylei būtų gera gyventi demono ir nemirtingosios namuose.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:25

Merginai nusišypsojus vyras suprato,kad skolos atsiėmimas išėjo į naudą.Matydamas,kad mergina laiminga džiaugėsi ir jis.
-Reikėjo,atsiėmiau skolą,kur girdėjai kalbėjau telefonu.Raganius ją atidavė už 20 gyvenimo metų. Nesijaudink jis jos motinos šeimininkas. Ją buvo pažiedėjąs man senai,kai mėgino išsukti uodegą.Tad šiandien atsiėmiau,nes pamaniau bus puiki dovana tau,o ir šešėliui bus draugė,-paaiškino merginai.
Merginai ėmus vardinti ko reikės tarė,- Žinau,kad reikės dėlto ir prašiau tavo pagalbos.Tad pirmyn. Pinigų neskaičiuok. Rink,kas gražiausia ir geriausia,-pasakė ramiai vyras merginai
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:35

Aurora neturėtų stebėtis girdėdama, jog Samuelis valdo raganių gyvenimus, siunčia ką nori į pragarą, už tinkamą kainą gali prailginti ar patrumpinti laiką. Tačiau, tai merginai ne per labiausiai patiko. Toks asmuo dažnai gali būti neprognozuojamas narcizas. - Šešėliui tokia miela draugė bus pats tas. - Nenorėdama išreikšti nepasitenkinimo tuo kokiu keliu jis gavo kalytę, šyptelėjo Aurora ir paskubomis ėmė rinktis pavadėlį. Nieko per daug įmantraus pirkti neketino. Paėmė paprastą antkaklį su širdele, skirta vardui išgraviruoti, pavadėlį, porą dubenėlių ir rinkosi maistą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:52

-Tai jau taip ne tik šešėliui bet ir tau,-linktelėjo galvą vyras stebėdama,kaip Aurora rinkosi.pamatęs antkaklį tarė,-čia ir graviruoja galėsi paprašyti,kad iš graviruotų vardą,-pasiūlė merginai.Laukdamas,kol ji susirinks visko ko reikia. Riteriui derybos atrodė normalu,jei įsiteiks jis gali ir atšaukti sandėrį,nepatiks pasiųs pragaran. Tokios buvo taisyklės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:57

Per savo egzitenciją, Aurora ne vieną šunį išaugino, tai maždaug žino ko reikia. Tik tiek, kad huskis nėra tas šuo, kurį norėtum auginti mieste. Jiems reikia daug priežiūros, judesio. Na, bet Aurora pasistengs rasti laiko, kad su šunyte pabėgiotų. Bus proga ir porą nereikalingų kilogramų numesti. - Rodos viskas. - Pasisuko į Samuelį, ir pažvelgė į savo pirkinius. Aišku, jei ko reikės, mergina bent kada gali čia atlėkti ir susirasti.
- Tik kaip ją pavadinsime? - Paklausė sužadėtinio, mąstydama apie vardą kalytei. Mergina jau stovėjo prie kasos ir reikėjo pasakyti pardavėjui ką išgraviruoti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 23:05

Kol mergina žvalgėsi daiktų Sammael akimis tyrinėjo parduotuvę. galvodamas,kuo galėtų papirkti šešėlį, Nužvelgęs šūnų žaislus nusprendė,kad jie nelabai tinkami. Tuomet akis pakrypo prie antkaklių.Vėliau prie pavadėlių,kol apsistojo ties įvairias šuniškais skanėstais. tačiau jo mintis nutraukė Auroros klausimas,- nežinau,gal Atėne?-pasiūlė merginai,paiimdamas raudoną kaulo formos šunišką skanėstą,- manau šitą paiimsiu Šešėliui tikiuos juos mėgsta?-paklausė merginos
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Gyvūnų parduotuvė.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: