Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 vonia

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 04:03

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 12:17

Gerokai nustebus ir pūstelėjus akis, kad jis dėl to buvo sutikęs tokią kaip ji, tai nepaprastai retas reiškinys. Kai pasaulyje yra jos tik trys ir kuriais nors pasitraukus ar mirus, jos vietą užimdavo kita, bet skaičius visada toks pat. Trys Nornos, senuose laikuose jas taip žmonės buvo praminusios, savo legendose. Ji asmeniškai kitų dviejų nebuvo mačius, bet jas savotiškai visada jausdavo, atrodė, kad tas ženklas ant krūtinės jas visas jungė.
- Oho dar vieną valkirija,- garsiai nusistebėjo, ištarus tą pavadinimą su kitokiu akcentu. - Ir kokia ji buvo?- smalsavo, kokį įspūdį jai jis sukėlė, ar tokia pat jauna atrodė, o gal atvirkščiai. - Na aš ir dėl džiaugiuosi, kad bent turiu progos turiningai laiką praleist,- išsišiepė gundančiai, mielai vėl prigludus prie jo ir lūpomis perbraukus per jo kaklą ir lyžtelėjus. - Taigi mielai vampyre, ar jau pakankamai aš švari?- kilstelėjo antakiuką, kad patvirtintų ar jos spėlionė teisinga ir dėl kitko. Dabar kai bent jau nereikė apsimetinėti, kuo jie nėra, na bent jai tapo savotiškai lengviau.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 17:52

Braukęs pirštu per merginos liemenį, Markas bandė prisiminti kaip atrodė toji jo sutikta valkirija.
- Labai graži, aukšta šviesiaplaukė, jos veidas atrodė toks geras, kad galėjai pamanyti, jog ji nieko negalėtų tau padaryti.. Bet tik jai prašnekus supranti, kad kažkas ne taip, - papasakojęs labiausiai jam įstrigusios tos merginos bruožus jis pabučiavo merginą į kaklą ir naglokai nusišypsojęs atrėmė į ją vonios atlošą, šiek tiek užguldamas ją savo kūnu, - dar šiek tiek purvina, - ranka perbraukęs per jos koją į viršų ir spustelėjęs jos šlaunį, vaikinas vėl įsisiurbė į Isabelės lūpas. Kai jau buvo viskas aišku ir ramu, jie galėjo tęsti tai, ką pradėję.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 18:47

Gaudydama kiekvieną jo žodį, mintyse pradėjo piešti jos paveikslą ir jų susitikimą. Kažkodėl jo šitie žodžiai jai priminė jos motina, visada tokia ramią ir šiltai besišypsančia. Apie ją turėjo ne daug atsiminimų, nes trumpą laiką ji tik su ją ir buvo. Na kol gavus įsakymą, savo dukrą paliko iš tėvo puses močiutei, o pati dingo. Tik praėjus nemažai laiko sužinojo kodėl ji išėjimo ir kas jai po išėjimo buvo.
- Kažkas ne taip?- pakartojo bandydama suprasti ką jis turi omeny, galvą padedama ant jo peties, rankomis vedžiodama per jo krūtinę, pilvą žemyn link juosmens. Kiek pamąsčius pakėlė savo smarką pažvelgus į jį. - O aš ir kažką turiu, na palyginus su kita valkirija ir manim, ar mus kažkas sieja?- paklausė jo, nes kol kas jos žiniai jis buvo vienintelis susidūręs su dviem iš jų. Tik klausimas ar tai geras ar blogas ženklas buvo. Atremta į kraštą ir jiems taip gerokai vonioj pajudėjus, dalis vandens išsipylė ant grindų su lavina putų, nors jų ne tiek ir daug liko palyginus kiek prieš tai. Nugarą ir pečius vėl užliejo šiltas vanduo, jautė kaip po truputi grįžta geismas, jam vėl pradėjus ją šitaip liesti. - Man atrodo aš niekad ir netapsiu iki galo švari,- sušnibždėjo atsakydama į karštai į jo bučinį ir vis arčiau traukdama prie savęs. Pakėlus vieną koją ir kiek pritraukus į save, pėda slystelėjo per jo subiniuką ir šlaunį. Ji buvo spėjus prieš tai atsekti kelnes, bet jos vis dar kabojo ant jo, kas ją šiek tiek erzino.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-14, 14:52

- na, jai prašnekus jauti paslaptingumą ir kažką negero..- geriau apžiūrėjęs jos veidą, Markas pabandė jį palyginti su seniai seniai sutiktos valkirijos, - sunkiai atsimenu jos veidą.. bet jūsų akys tokios pat ir veidas atrodo labai geras. Gal čia koks valkirijų bruožas.. - tyliai papostringavęs, vaikinas sugrįžo prie raudonplaukės, gulėjusios po juo. Būnant virš merginos, jam buvo daug patogiau atsikratyt savo kelnių, tad tą jis greitu judesiu ir padarė. Numetęs kelnes ir trumpikes kažkur ant grindų, Demarkas tuojau pat sugrįžo prie šilto Isabelės kūno, leisdamas savo rankoms klajoti po jį ir glamonėti.
- tai gerai, bus daugiau progų ateiti į vonią, - mirktelėjęs merginai, vampyras grįžo prie jos lūpų ir pritraukė jos kūną prie savojo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-14, 23:21

Klausydama jo, žaidė su savo garbana, vis sukaliodama ant piršto. Apgalvodama tai ką išgirdo, pagalvojo, kad būtų šaunu sutikti vieną jų ir jai. O prakalbus apie jos ir kitos valkirijos panašumus, ji šyptelėjo jai. - Na taip, mes kaip vilkai avelės kailyje,- trumpam nusijuokė, tikriausiai kai eini pasiimti mirusiųjų ar jų likimus spręsti ir jiems pasakyti, juk nelabai taktiška būtų jei jiems pasirodytų pabaisa su šakėm. Neįsižeisk Liuciferi.
- Pagaliau,- tyliai sumurmėjo, kai pagaliau ir jis liko nuogut nuogutėlis. Braukdama per tas vietas, kurios buvo visiškai atidengtos ir laisvai pasiekiamos, žvilgtelėjo geidulingu žvilgsniu. Jo lūpoms vėl pasiekus jos, ji tarsi savaime palinko prie Demarko. Godžiai mėgavosi kiekvienu jo bučiniu, pirštais braukdama, o kartais ir nagais braižydama nesuprantamus raštus jo nugaroje. Nors vanduo buvo gerokai atvėsęs, bet jos kūno temperatūra vis labiau atrodė kad kilo, su kiekvienu jo prisilietimu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-15, 04:13

Jausdamas merginos prisilietimus, Markas šyptelėjo, nu patiko jam jau labai. Neatitraukdamas rankų nuo merginos kūno, jis sugrąžino juos į pradinę poziciją, taip mergina vėl atsidūrė ant jo, kad būtų patogiau abiems. rankomis suėmęs merginos užpakaliuką, jis užsikėlė merginą ant savo jau pasiruošusio veiksmui draugelio ir prisitraukęs ją prie savęs pabučiavo, pradėdamas maloniąją dalį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-15, 15:36

Atsiradus vėl viršuje, įsirėmė į vonios kraštus virš jo ir pajusdama kaip draugužis atsidūrė viduje. Nieko nelaukdama, pradėjo judėti pirmyn atgal, stengdamasi, kai tai pasiektų giliausiai vietas. Po truputį greitindama rimtą ir žveldama į jį iš viršaus, trumpai, bet saldžiai pabčiavus, lūpomis nusileido link peties. Dantimis kiek krimstelėjus, kita ranka truktelėjo staigiai jį į savę, neaiškiai išleisdama garsą, kai ją užplūdo malloni bangą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-15, 22:50

Judesiams greitėjant, Markas prisitraukė ją dar arčiau savęs ir nenustodamas glamonėti merginos kūno, bučiavo jos krūtinę ir greitino tempą. Didėjant greičiau, iš vaikino lūpų ėmė sklisti gilesni atodūsiai, kurie pasirodė didėjant malonumui. Pajautęs, kad mergina įkando jam, jis neatsiliko ir įkando merginai į krūtinę, bet nestipriai, nenorėjo pralieti kraujo, nes tuomet nežinia kaip baigtųsi šis vakaras
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-15, 23:19

Ranka spaudžiant vonios, krašto, o kita stipriau nagai, braukiant per jo šoną link klubo, paliekant kiek raudonus rėžius, kurie po kurio laiko vis tiek greitai dingdavo, atsiliko nuo jis didėjančio ritmo. Vis labiau jai pasiekiant aukštybes, ji kaskart viduje tarsi duždavo į milijoną dalelių. Sugavus Marko apatinę lūpą, sukando ir patempė į save, keista, bet tai toks aršumas ir aistra visai nesiderino prie paprastos ir mielos merginos vaizdo. Tikriausiai tik tokiam veiksme atsiskleisdavo tikrasis žmogaus būdas ypač kai nereikėdavo apsimetinėt. Pakeitus judėjimą ir dabar judėdama į viršų ir į apačią, tankiai kvėpuodama kiek atsilošė, ištiesdama nugarą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-15, 23:35

Jų judesiams vis greitėjant, vanduo taškėsi į visas puses virsdamas per vonios kraštus, o veiksmui įpusėjus, jo bebuvo tik ant pačio dugno ir jų kūnų nebedengė net vanduo. Vonia buvo didelė, joje laisvai galėjo atsigulti žmogus, tad po kurio laiko, tvirtomis rankomis suėmęs merginos kūną, Markas ją paguldė ant nugaros ir užgulęs merginą, toliau judėjo stipriais ir greitais judesiais  taip pratęsdamas veiksmą ir didindamas malonumą. Jo glamonės ir bučiniai tapo dar stipresni ir aistringesni nei prieš tai, gal net kiek per stiprūs, bet jis jau nebegalėjo tvardyt savo jėgos, sekso metu jis visada tapdavo kiek nevaldomas. Demarkas  stengėsi priglausti merginą kuo arčiau savęs, kad pasiektų net ir giliausius kampelius, norėdamas, kad abu pasiektų kuo didesnį malonumą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-16, 11:53

Nugara pajautus, vonios dugną, ji kojomis apsižergė jį per klubus, sukabindama už jo nugaros, kad jis niekur nepabėgtų ir tuo pačiu, kad jis kuo giliau galėtų įsiskverbti. Su kiekviena sekunde, Isabelė pasiekdavo vis didesnių orgazmų, ko dar nebuvo patyrus, kurie viduje viską vertė aukštyn kojomis. Kiekvieną įėjimą ji tarsi nekantraudama pasitikdavo, kojos klubai patys automatiškai kilstelėdavo aukštyn. Mergina neatsilikdama nuo jo, tai pat lietė ir glamonėjo jį, traukdama į visą į save, lyg tai būtų paskutinis kartas. Nesitikėjo, iš Marko, tuo labiau ir iš savęs, tokios netramdomos aistros, kuri liejosi per kraštus, o tas juntamas grubumas dar labiau viską įkaitino. Suimdama rankomis jo šilkinius plaukus, braukė per juos ir stipriai suėmus, patempdavo, gali būt, kad poros kuokštų plaukų jis tikrai šiandien neteks ir viskas tik dėl nenumaldomo norėjimo jį visą turėti tik sau tą akimirką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-16, 12:32

Dar kurį laiką įtemptai greitai judėdamas ir neatitraukdamas jos įkaitusio kūno nuo savojo, vaikinas kiek grubiau suėmė jos užpakaliuką, prispausdamas jį prie savo apatinės dalies ir paskutinį kartą stipriu judesiu įėjo į ją,  taip baigdamas visą šį malonumą. 
- man jau patinka, kad tu čia gyvensi.. - giliai alsuodamas, Markas vos vos šyptelėjo ir pabučiavo merginos kaklą, nuo jo pereidamas prie jos lūpų, kurias pasiekęs, dar kartą grubokai, bet tuo pačiu ir karštai, į jas įsisiurbė. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-16, 13:04

Paskutinį kartą įėjus jam, ji garsiau šuktelėjo jam į petį atrėmus galvą ir rankomis stipriai suspausdama jo liemenį. Pagaliau viskam sustojus, ji suglebo toje vonioj, kelis kartus ilgiau užsimerkus, bandė atgauti kvapą, nes krūtinė dar pašėlusiai kilnojosi kaip ir širdis, kuri nenustygo krūtinėje. Jautėsi tarsi plūduriuotų, tarsi bekūnė, vis dar jausdama orgazmų pėdsakus.
- Tai aš čia jau gyvensiu? O galvojau tik keletą dienų apsistosiu,- nusišypsojo kiek paerzindama, jei sugebėjo dar paerzinti, reiškiasi dar ne tokia nusibaigus buvo, kaip pati manė. Kiek pasislinkus į viršų, slenkant lūpomis per kaklą, ji kiek sulaikė kvėpavimą pasukdama į vieną šoną ir besišypsodama sutiko Marko lūpas, atsakydama į jo reiklius bučinius. Isabelei patiko, kad jis savęs nestabdė prie jos, kad nesielgė perdėtai švelniai. Apkabindama jį per kaklą eilinį kartą jį prisitraukė artyn, kažkaip sunku buvo išbūti nejaučiant jį šalia savęs. - O kas eis toliau, kai jau esu švari?- po ilgos sesijos alkanų ir svaiginančių bučinių, šiek tiek atsitraukus sušnibždėjo, perbraukdama per jo lūpas, žvelgdama į ten ir paskui į jo akis, kurios buvo juodut juodutėlės, kad galėjai jose paskęsti. Nors tikriausiai ji ir taip seniausiai tą buvo padarius.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-16, 22:37

pasibaigus bučiniams, Markas išlipo iš vonios bandydamas nesumindžioti raudonplaukės ir kaip nors neišvirsti. Grindys buvo panašesnės į baseiną, nuo išsiliejusio iš vonios vandens. Apsidairęs, jis pakrapštė galvą, nesitikėjo, kad čia jie tiek pritaškė jo. Atsisėdęs ant vonios krašto priešais visus gražumus atvėrusią merginą, jis kiek pasiraukė. Ne dėl to, kad būtų kažkuo nepatenkintas, bet dėl alkio, kuris vėl pradėjo graužti jį iš vidaus, vos pasibaigus geidulio ir pasitenkinimo jausmui, kuris bent trumpam buvo numaldęs alkį.
- lauksim kol vėl išsipurvinsi.. arba kol aš grįšiu, nes nenoriu tavęs netyčia užpulti, - mirktelėjęs merginai, Markas trumpam nusuko nuo jos savo juodas akis. Vieną merginą jau buvo užpuolęs, tad nenorėjo rizikuot ir padaryt to dar kartą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-16, 23:09

Pastebėjus jo nelabai linksmą veidelį stebėdama jį, dar kiek pagulėjo, kai galutinai visos organizmo funkcijos susinormalizavo,ji irgi išlipo ar bent jau bandė. Kiek slystelėjus ant slidžių plytelių, greitai įsikibo į kraštą, kol suprato, kad reikia atsargiai kojas statyti. Priėjus prie dušo, nukabino viena rankšluostį ir juo apsijuosė per krūtinę, galą užkišdama už jo, jis vos dengė subiniuką, bet pilnai jai užteko. Abiem rankomis perbraukė nuo kaktos plaukus už už savęs žemyn. Kiek pamąsčius pagriebė dar viena rankšluostį ir priėjus prie Marko uždėjus ant jo galvos, pradėjo sausinti jo plaukus. Palikdama jo veidą neuždengtą, privertė jį žiūrėt į ją.
- Išalkai,- ištarė linktelėdama rimtai atsakius, bet visgi šyptelėjo nesusilaikydama. Žinoma apie kitokį alkį ji kalbėjo. - Miela girdėti, kad nenori manęs tuoj užpulti, tačiau... tu pamiršti vieną detalę, kad aš nesu silpna auka, tuo labiau, kad prižadu gautum atgal,- kilstelėjo abu antakiukus aukštyn ir išsišiepdama parodydama visus dantis. Visgi nebuvo ji paprastas žmogus, tuo labiau apsiginti ji mokėjo, turėjo mokėt atsižvelgiant kas tokia buvo. Nors ji sutikus nemažai vampyrų buvo, bet nė vieno nepažino ant tiek artimai, kad galutinai galėtų suprasti jų pasaulį ir visą tą kančią dėl alkio ir t.t. - Žinoma, jei tau reikia eiti, aš tau netrukdysiu,- po kurio laiko pridūrė, puse lūpų šyptelėjus nusuko akis, palikdama rankšluosti ant jo kaklo kabot. O pati nusisukus priėjo prie kriauklės kur gulėjo jos palikti daiktai, puse jų buvo drėgni. Tyliai atsidusus, įsirėmė į kriauklę ir žvilgtelėjo į veidrodį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-17, 23:46

- man užtektų poros sekundžių ir tau būtų galas, - nusiėmęs rankšluostį nuo kaklo, paliko jį ant vonios krašto ir visiškai nuogas, pradėjo vaikščioti po vonią, kol galiausiai sustojo už merginos nugaros ir padėjęs rankas ant šiek tiek žemiau jos liemens, pabučiavo kaklą, vos vos į jį įkasdamas. Jis žinojo, kad Isabelė taip pat nepėsčia ir turi galių, kurių pagalba galėtų apsiginti, tačiau net ir tai negalėtų pagelbėti jai, jeigu jis būtų bent kiek labiau alkanas. Jos neapdairumas bent kelioms sekundėms ir vampyriškas greitis ir baam, jis jau įsisiurbęs jai į kaklą. Aišku, tai būtų blogiausias scenarijus, dar norėjo pasiturėt laikiną sugyventinę, tad tvardėsi visaip kaip tik galėjo, o geriausia buvo bėgt ir pasimaitint.
- greitai grįšiu, Isabele, - žemu ir seksualiu balsu prakalbęs, vaikinas pakštelėjo jai į skruostuką ir greitai pasišalino iš vonios.

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-18, 00:15

Jau buvo pravėrus lūpas paprieštarauti, tačiau susilaikė, žinojo, kad jei turėtų tą daiktą, kuri laikė savo lagamine, tą akimirką po ranka, būtų pasiekus tam tikrą lygybę kovoje. Tačiau be reikalo nematė prasmės užsiminti apie tai. Žinoma ji neturėjo tokio greičio kaip jis būdamas vampyru, tačiau demoniška dalis, kuri davė jai stiprybę bei stipresnius kitus pojūčiu, buvo geriau nei nieko. Nors gyveno daugiau nei du šimtmečius, apie kitą pusę nekažin ką spėjo iki galo išsiaiškinti. Tik tai, kad tam kad galėtų būtų tarp dviejų pomirtinių pasaulių, ji buvo pusiau demonas ir dar kažkas, kas leido bent keliais žingsniai į vadinamą rojų žengt ar prie jo bent priartėti. Ją iš didelių apmąstymų gražino Demarkas, kuris priartėjo prie jos apkabindamas pabučiavo į kaklą, bet labai jau įmantriai, jausdama jo iltis. Keista, bet tai savotiškai ją užvedė, tikriausiai vis dar nebuvo nurimę įsismarkave hormonai, po tokių kulminacijų.
- Tokiu atveju, neužtruk,- spėjo pasakyt žiūrėdama kaip jis greitai pasišalino. Likus pagaliau viena, apsirengė ir išsišukavo dar drėgnus plaukus, kurie tuoj pat pradėjo raitytis. Susitvarkius, jau ketino eit, bet tos balos ant grindų jai kažkodėl nedavė ramybės, tad kiek pašniukštinėjus po visokias dureles rado didesnį skudurą ir šluotą. Po gero pusvalandžio, vonia vėl tapo saugia zona, patenkinta savimi, užgesinus šviesą išejo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
vonia
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Loftas-
Post new topic   Reply to topicJump to: