Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 vonia

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 04:03

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-11, 02:16

Po kelių sekundžių, Markas su raudonplauke įėjo į gana tamsią, bet Markui labai patinkančią vonią. Tamsios spalvos buvo jo mėgstamiausios, greičiausiai dėl paties tamsiosios pusės ir vampyro instinktų, kurie visados paima viršų ir užvaldo jo kūną ir mintis. 
- kriauklės, spintelės, dušas.. naudokitės kada tik reikės, madam, - truputį pamosikavo rankele berodydamas daiktus ir galiausiai atsisukęs į ją, šyptelėjo puse lūpų. Vaikinas įeidamas nepilnai įjungė šviesą, kad taip nesimatytų šiek tiek pakitusios akių spalvos, kelis kartus užsimerkęs ir giliai įkvėpęs, jis plačiai nusišypsojo, - nieko nereikia? nenori, kad pasilikčiau? - atleidęs jos ranką, jis atsirėmė į sieną ir nutaisė tokį labai jau seksualų žvilgsnį, kuris žvelgė tiesiai į jos akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-11, 22:42

Vos tik įėjus, galėjai nesunkiai suprast, kad visgi čia vaikino butas, tai dizainas ir esantys daiktai aiškiai tai davė suprast. Bet ir vonia buvo tikrai labai erdvi, ją visada žavėjo būtent tokios, kur tarsi patenki į visai kitą oazę. Klausydamasi kaip jis aiškina viską kur kas yra, nejučia pagavo save galvojant, kad jo nuostabus balso tembras. " Džyyyzus Isabele, raminkis mergyt", mintyse save sudraudus, kad biški hormonas ima viršų, kiek pasimetė dėl savo pačios minčių. Ant kriauklės pasidėjus rūbus, abiem rankomis sugriebė savo paukščių lizdą - plaukus ir kiek pasukus susikėlė aukštai, pritvirtindama keliais plaukų segtukais, kuriuos spėjo pasiimti.
- Rankšluosčio?- kilstelėjo antakiuką pamąsčius, bet greitai pastebėjo kelis juos pakabintus netoli dušo. - Visgi radau... hmm manau daugiau kaip ir nieko netrūksta,- nusišypsojo jam, o jam taip nusišypsojus, jei nemažai teko pastangų, tuoj pat į atlapus nekibti. Todėl tik nurijo seiles ir šiaip ne taip atitraukė žvilgsnį, nežinodama ką dėl paskutinio klausimo atsakyti. Vėl žvilgtelėdama į dušą, ji ten pastebėjo, kad tas dušas ne bet koks, o labai mandras, su įvairiais mygtukais. - Nors,- įtartinai žiūrėdama vis dar ten. - ... aš tikrai nemokėsiu naudotis šiomis išmaniomis technologijomis, - dėl to pasijautė kaip naftalininė bobutė, bet nenorėjo ten prijunginėti ir ko nors negrįžtamai sugadint, nes jai tas kartais labai puikiai sekdavosi. Todėl vėl pagriebus jį, nusitempė prie į patį dušą ir sustojo prie sienoje pritvirtinto skydelio su ekraneliu ir mygtukais sidabriniais.
- Ką turėčiau padaryt, kad pradėtų vanduo tekėt?- kilstelėjo antakiuką, žinoma smalsumas savo paėmė ir kaip mažas vaikas, neiškentus kol jis atsakys, kažkurį vieną paspaudė. Iš lubose pritvirtintų mažų angų pasipylė srovės... tiesiai ant Demarko. Tai pamačius kaip įmanydama greitai tą patį paspaudė, kad išsijungtų jos. - Labai atsiprašau,- greitai puolė atsiprašinėti iš netikėtumo, tačiau jautė kaip pradeda šypsotis ir galiausiai kaip suima juokas. - Prižadu, nespecialiai,- dar gynėsi, negalėdama numalšinti krizenimo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-11, 23:42

atsidūręs prie dušo kabinos, Markas jau nujautė, kad geruoju viskas nesibaigs, ir jo nuojauta netrukus pasitvirtino. Vandens lašams pradėjus kristi ant jo galvos, jis tik sučiaupė lūpas ir rimtu žvilgsniu žvelgė, į bandančią srovę išjungti, raudonplauke. 
- tau dar juokinga..? - išgirdęs jos krizenimą, jis klausiamai išrietė antakį, rimtu žvilgsniu stebėdamas jos akis ir nubraukė nuo veido į šoną, sušlapusius savo plaukus. Nieko nelaukęs, jis vėl įjungė srovę, tik dar stipresnę ir sugriebęs merginą už rankos, pritraukė ją tiesiai po ja, tada jo veide atsirado šypsena. Šiaip dėl tokio poelgio, kad ir netyčinio, būtų supykęs, niekas taip su juo nesielgia, bet ant šios, kiek vėjavaikiškos merginos, kuri jam dėl šio būdo šiek tiek priminė jo vienintelę turėtą seserį, negalėjo pykti. 
- atsiskaitėm, - dar šiek tiek pavėlęs jos šlapią kuodą, jis pasitraukė toliau nuo dušo ir pradėjo juoktis.

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 00:11

Seniai taip gerai nesijuokė kaip dabar,, kad net šoą pradėjo skaudėt, o dar tokią jo reakcija, kad vargu ar kuris kitas jos vietoje kitaip būtų elgiasis. - Šiek tiek,- tyliu balseliu sukuždėjo kaltai šyptelėjus, sutikdama Demarko rimtą žvilgsnį, tačiau jam greitai ją sugriebus, jau žinojo koks tolimesnis jo planas.
- Ne ne ne,- dar bandė priešintis įrėmus rankas į jį, kad paspruktų, bet tai ji jau ir taip pasmerkta buvo. Po akimirkos pajautus didelį vandens pliūpsnį ant ant savęs, garsiau cyptelėjo ir sustingo. Per kelias sekundes, beveik buvo šlapia, esanti suknelė moment pasunkėjo kelis kartus, o plaukų sruogos prilipo prie kaklo ir veido. Nuleidus galvą, grabaliodama kur tas nelemtas mygtukas, pagaliau išjungė ir taip dar stovėjo. Iš padilbių rūsčiai persmelkė jį žvilgsniu, kuris reiškė karą.
- Mes dar pažiūrėsim,- vyptelėjo devil šypsena, kuri nieko gera nežadėjo. Pagriebus ragelį, ranka tėškė kilstelėjo rankenėlę, na bent šituo mokėjo naudotis, tuo pačiu dar kažką prispaudinėjus, kad dabar iš visų įmanomų pusių vanduo pradėjo purkšti. Keliasi žingsniai prišokus ir pakreipus ragelį į vaikiną, pradėjo jį laistyti. Išsišiepus stebėjo kaip jis visas šlapias patapo. Pastrikinėjus dėl savo pergalės, paplojo rankomis nusijuokdama.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 02:08

per daug nesipriešinęs besiartinančiai Isabelei, jis iškentė jos ataką ir liko toks pat šlapias kaip ir mergina, tačiau jai besijuokiant jis atėmė dušo galvutę iš merginos ir numetęs ją ant grindų, staigiu judesiu persimetė Isabelę per petį. Markas nunešė ją į kampe stovėjusią, net nelabai matomą, didelę juodą vonią ir  vos paguldęs merginą, atsuko čiaupą iš kurio pasipylė vanduo. 
- vis dėl to padėsiu tau išsimaudyt, - piktdžiugiškai šyptelėjęs, vaikinas įpylė į vonią vonios putų, kad jai šis pasipliuškenimas būtų malonesnis ir padidino tekančio vandens srovę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 10:30

Suspaudus pirštus į kumštukus, kelis kartus patrankė jam į nugarą, kada jis ją persimetė kaip bulvių maišą, priekaištaudama kad jis negali jos taip skriausti. Paguldyta vonioje, nusibraukė plaukus, prisimerkus žiūrėdama į šitą ponaitį. Vanduo greitai pradėjo semti jos kojas ir visą apatinę dalį. Vieną ranka pasiremdama į vonios kraštą kiek pasitaisė, kad dabar pusiau sėdėtų joje, tarp baltų pūtų, kurios greičiau nei vanduo pūtėsi aplink ją. Žiūrėdama kaip jis aiškiai tuo mėgaujasi, ji pirštais pabarbendama mąstė kitą taktiką, kaip čia pakenkus.
- Padėsi man išsimaudyti?- kilstelėjo antakiuką. - Jei nepastebėjau ir taip ganėtinai esu permirkusi ir pradėjus šitą procesą,- sarkastiškai atsakė, kilstelėjus smakrą. - Tik taip tu ketini mane maudyti? Manau tau ir neprošal kiek atsigaivinti,- tyliau sušnabždėjo kai paėmė už šlapio jo megztinio, kiek į save patraukė, taip atsidurdamas netoli jos veido. Įdėmiai pažvelgdama nejučia pravėrė lūpas kiek palinkdama link jo, tačiau giliau įkvėpus atsitraukė vėl atsiremdama į vonią, kuri beveik visa užsipildė. Pasemdama didelį putų sauja, papūtė į vaikiną, kurios išsibarstė ant jo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 16:27

Judviejų veidams būnant vienas šalia kito, Markas įdėmiai stebėjo tai jos akis, tai lūpas. Jis jau norėjo lenktis dar arčiau josios lūpų, bet gavęs putų į savo dailųjį veidelį, to jau nebedarė, tik užsimerkęs šyptelėjo.
- pirmiausia turėtum nusirengti, - šiek tiek pasilenkęs, jis suėmė jos suknelės galą ir kilstelėjo jį į viršų, kad šiek tiek apnuogintų jos kojas, - jie tik trukdys mėgautis vonia, - mirktelėjęs akele, vaikinas atitraukė rankas nuo jos suknelės ir kiek atsitraukęs, nusivilko šlapią megztinį, atidengdamas visą savo viršutinę kūno dalį. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 17:42

Iš pažiūros jie dabar atrodė tarsi du padarai sukantys ratus vienas aplink kitą, priartėdami ir vėl nutoldami. Tai kartu labai tampė nervus, bet iš kitos pusės buvo labai įdomu. Kiekvieną akimirką ji jautė, kad vis sunkiai atsispirti bus pagundai, tarsi kovoti su magnetu, kuris vis tiek, kad ir kiek atitoltum tave traukia. Prikasdama lūpą stebėjo kaip jis atsikratė megztinio, apnuogindamas savo krūtinę. Viliojančiai nusišypsojo, nu tokį visą nužvelgdama
- Kaip pasakysi,- gerai, kad vonia buvo tikrai labai didelė, kad dar trys kaip jie laisvai galėjo tilpti. Pasilaikydama į kraštą, atsiremdama į vonios dugną keliais, paėmė kraštus ir per galvą šiaip ne taip ją nusitraukdama ir numesdama kažkur ant grindų. Pasiliko su apatiniai, neatitraukdama žvilgsnio nuo jo. Putos gražiai buvo nutūpę ant jos viso kūno. - Kas toliau?- pakreipė savo garbanotą galvelę, kilstelėdama antakiuką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 20:06

Stebėdamas ją nusirengiant, vaikinas tik godžiai šypsojosi. Jo jaučiamas alkis po tokio vaizdo tik dar labiau padidėjo, tačiau jis laikėsi gana gerai, nors akių spalva jau buvo tapusi juoda. Demarkas visada sunkiai pasisotindavo, tai buvo nemenka problema, dėl kurios vaikinas pastoviai prisidarydavo problemų, tačiau geidulys ir jo patenkinimas, kuriam laikui apmalšindavo jo kraujo troškimą, arba bent jau priversdavo jį apie tai užsimiršti. Vaikinas pritemdė vonios kambario šviesas, kad taip nesimatytų jo akių, ir matydamas, kad vonioje jau pakankamai vandens, o putos jau dengia visą jos kūną, Markas sustabdė vandens srovę.
- reikėtų atsikratyt visų drabužių, - atsisėdęs ant vonios kampo už merginos, jis greitu judesiu atsegė jos liemenėlę ir atsargiai ją nuėmė. Putos dengė jos kūną, tad nelabai kas ir pasimatė, jo nelaimei.
- visų, - pasukęs merginos garbanas tarp savo pirštų, Demarkas vedamas jau nelabai dorų minčių, šyptelėjo ir savo šalta ranka ėmė braižyti įvairius raštus ant jos nugaros vis slinkdamas žemyn.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 21:11

Vėl atsisėdus į pilnut pilnutėlę vonia, ranka iškišus braukė per vandenį žiūrėdama į jį. Prigesus dar šviesai, kol degė tik kelios prie pat kriauklės nedidelės lemputės, ji apsižvalgė. Ši prietema davė dar daugiau paslaptingumo, bet gal ir gerai, ypač kai jame yra du visai nepažįstami žmonės su savo paslaptimis. Nuėmus viršutinę dalį, ji nė kiek nesusigėdo, jo prilietimas, tarsi elektra perbėgdavo per kūną ir nurimdavo atsitraukus. Jam sėdint už jos, jis dar to nematė, kad ant krūtinės širdies pusėje, pasirodė lengvi kontūrai, iš pirmo žvilgsnio  tarsi paprastos tatuiruotės, kuri iš tiesų turėjo svarbią reikšmę. Net nežinodama ji turėjo ją nuo gimimo, kol nesuaktyvavo savo pašaukimo.Paprastai visai nesimatydavo ar tik neryškūs kontūrai  to ženklo. Tačiau būnant prie mistinių būtybių ar dėl kitų aplinkybių, ji imdavo ryškėti, tarsi ženklas ar parašas, kas ji tokia. Ne visi žinojo šį ženklą ir tai gerai, nes galiausiai visi su juo susidurdavo, tačiau tie kurie matydavo, tai reikšdavo tik viena - kad jie stovi šalia mirties. Isabelė nekreipdama dėmesio į dilgčiojimą, bandė kaip nors susitvarkyti su savim, kad nepultų Marko ir neįsitemptų tuoj pat į šią vonią.
- Tai tu mane maudai, tai savo darbą ir dirbk,- tyliu bet kartu ir švelniu balsu, kiek pasukus galvą per petį tarė ir nusisuko. Bandydama atspėti ką jis tuo metu mąsto, neužilgo jis šaltais pirštai pradėjo liesti jos nugarą. Nejučia užsimerkus, patempė nugarą tiesiau suvirpėdama. Tikriausiai su tais žodžiai, tarsi tai būtų paskutinis kantrybės ir susilaikymo lašas, ji atsisuko į vaikina. Viena ranka apsivijus jo kaklą, kita padėjus ant plačios ir raumeningos krūtinės, įsitempė jį vandenį. Tuo metu kiek apsisuko, kad jis pusiau gulomis buvo ant vonios dugno, o ji viršuje. Priartėdama, keliu apžergė jo šlaunį, atsidurdama tiesiai prieš jį. Sekdama savo pirštus, kurie slydo nuo jo pilvo iki pat kaklo, pravėrus lūpas, galiausiai pažiūrėjo į jo veidą.
- Ar šį kartą pabėgsi?- sušnibždėjo šyptelėjus ir sustodama atitraukus ranką.


Last edited by Isabelle Moreira on 2017-01-29, 23:51; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 21:37

Jai betempiant jį į vonią, vaikinas nesipriešino. Nors merginos apnuoginto kūno per putas vis dar nesimatė, bet Markas kuo puikiausiai jautė kiekvieną jo linkį ant savo kūno ir tai jam labai patiko.
- kaip panorėsi, - įdėmiai žvelgdamas į jos akis, Markas pirštais suplėšė jos apatinius ir ant žemės numetė tik jų skutelius. Dabar ji buvo visiškai nuoga ir visas patenkintas, Markas padėjo rankas ant jos liemens, pritraukdamas ją dar arčiau savęs, kad jų veidus skirtu keletas milimetrų.
- ir palikt tave čia vieną ir dar nuogą? nė už ką, - vis tebežvelgdamas į jos akis, Markas dar labiau pritraukė merginą prie savęs, kad jų kūnai būtų visiškai susilietę ir lėtai prilietė savo lūpas prie josios.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 22:02

Na šitaip jai patiko kur kas labiau, vonia pripildyta karštų garu, grindys nusietos nemažu vandens sluoksniu ir aplink juos bei už vonios, plūduriuojančios putos. Jausdama jį taip šalia, kiekvienas plotas tarsi nuo jo būdavo įelektrintas, pamąstė, kad reikia viska pirmiau nuo šito pradėt, o nelaukt, kol puse vonios jie abu užlies. Dar labiau atsidūrus arčiau jo veido, tyrinėdama lietė slydo jo pečių linkiais link nugaros.
- Na gal tu turi kokios kitos veiklos... esi užsiėmęs...- nutilo jo lūpoms pagaliau pasiekus jos. Delsdama labai lėtai praskyrė lūpas atsakydama. Jos bučiniai tarsi pulsavo, iš nedrąsių ir švelnių, jie kisdavo į alkanus ir godžius, o tada lyg vėl save pristabdydavo. Rankomis apkabindama per kaklą, dar labiau jį traukdama prie savęs, nes neliktų nė menkiausio plyšelio, pirštus įpylė į jo šviesius plaukus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 22:35

- kitkas palauks.. - bebučiuodamas merginą dar spėjo sumurmėti, kol dar labiau įsisiurbė į jos lūpas, bandydamas  neleisti jai stabdyti judviejų bučinių. Rankoms bėgiojant po jos kūną, vaikinas šiek tiek atlošė ją ir jis atsisėdo patogiau atsiremdamas į vonios šoną. Merginai atsisėdus kartu su Marku, jos krūtinė apsinuogino nubėgus visoms putoms ir Marko lūpos nuslydo prie jos kaklo, kol rankos lakstė po jos kūną vis stipriau jį glamonėdamos.
- Kas čia..? - bebučiuodamas jos kaklą, vaikinas akies krašteliu pastebėjo lyg ir tatuiruotės kontūrus, kurie jam kažką priminė, bet niekaip nesuprato ką. Jautė, kad per savo vampyro gyvenimą jau buvo matęs tokią. Pirštu perbraukęs per tuos kontūrus ant jos krūtinės, širdies pusėjė, jis keliom sekundėm sustojo ir žvilgtelėjo į merginos akis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 23:24

- Aha... palauks, - ištarė atsikvėpdama, nes buvo pritrūkus oro, kas buvo be galo keista. Visiškai pasiduodama, toliau jį bučiavo saldžiai, vargu ar kas galėjo ją atplėšti nuo to. Jiems atsitraukus nuo vienas kito lūpų, ji lyžtelėjo jas. Automatiškai pasuko kaklą, kad jam būtų patogu jį pasiekti, visiškai atsiremdama į jį. O tuo tarpu pasiekus jo klubus, brūkštelėjo per juos, pasiekdama kelnes, susiradus sagą ir užtrauktuką. Kai minėjau, kad niekas negalėtų atplėšti, na šitas ją tarsi pabudino iš sapno.
- Ką?- nelabai suprasdama kimiai žvilgtelėjo į jį ir savo pirštais palietė ten kur sakė. Tarsi gavus gerą spyrį į subinę, ji kiek suraukė antakiukus. -  Tu apie šitai,- nutilo, mąstydama ką čia atsakyti. - Gal skambės keistai, bet tai yra mano ženklas, na iš kur aš kilus... mano šeimos,-  su pauzėm atsakė bandydama tuo pačiu paaiškinti ir išsisukti, na ji sakė kaip ir tiesą, jei labai nesigilintumėm. Pažvelgus žemyn, į savo tatuiruotę kiek jos užmatė, į viršų iškelti ir išskleisti aukšti, tarsi skustuvas aštrūs sparnų kontūrai, o jų gale užsibaigiančios ilgos linijos primenančius kardų smaigalius. Tačiau kai kas tikrai buvo keista, tatuiruotė neturėtų reaguot šitaip, kažkas buvo negerai. Nuleidus ranką ir pažvelgus jam į akis, pirštais perbraukė per jo lūpas ir skruostą. - Kas tu esi?- be galo tyliai, mąstydama apie šią naują mįslę, sumurmėjo pati sau, toliau jį liesdama, kol sutiko jo žvilgsnį, pažiūrėdama iš taip arti į jo akis.

tatūškė:
 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 00:39

Markas atidžiai apžiūrinėjo tatuiruotę, kol mergina šnekėjo. Jis tikėjosi šio klausimo, tad nė kiek nenustebo ir nepasimetė.
- tavęs norėčiau paklausti to paties, - klausiamai išrietęs antakį, vampyras palenkė savo veidą šiek tiek arčiau josios ir plačiau atmerkė dar labiau pajuodusias akis nei prieš tai, kurios turėjo išduoti jį.  Nujausdamas, kad mergina nėra paprastas žmogus, jis tiesiai nesakė, kas toks yra, tačiau buvo labai susidomėjęs, kas yra nepažįstamoji mergina, sėdinti visiškai nuoga jam ant kelių. Vaikino galvoje mintys keitėsi viena po kitos, jis bandė suprasti, kas ji, kodėl ta tatuiruotė ryškėja.

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 01:03

Prisimerkus dabar atidžiai nužvelgė jį, kol jam plačiau atsimerkęs... pamatė jo akis. Jos įprastai buvo labai juodos, Isabelė prieš akis perkratė popietė ir visą buvimą su juo. Galėjo prisiekti, kad jos buvo šviesios, būnant prie jūros. Jos žymė šiaip sau tikrai nespindėtų, taigi jis tikrai buvo nepaprastas žmogus. Tos akys.. ką jos jai priminė. Tarsi lemputė nušvietus jai virš galvos, ji šitiek žmonių pasitikdavo ir juos iš šio pasaulio išvesdavo, o antgamtiškos butybės irgi buvo neišimtis. Tik kelios rūšys galėjo taip keist akių spalvas ir traukti žmones prie savęs.
- Negali būt,- vyptelėjo pati sau, nebūdama tikra kad taip iš tikrųjų gali būt. Vis dar žiūrėdama į jo veidą, galiausiai nusuko akis ir alkūne atsiremdama į vonios šoną, ranka patrynė akis, spręsdama didelį iškilusį klausimą galvoje. Nuleisdama ranka prie lūpų ir spręsdama dilemą, vėl žvilgtelėjo į jį.
- Jei gerai supratau ir neklystu,- padarė pauzę. - Mes abu... mus nelabai priskirsi žmonių rasei, taip?- nevyniodama į vatą tęsė klausdama, nors tai nuskambėjo labiau kaip teiginys. Galiausiai apsisprendus, nuėmus ranką nuo krašto ir suimdama plonomis savo rankomis jo palyginti didelę su ja, didelę ranką, rimtai pažiūrėjo į jį. - Demarkai, kaip jau matau atspėjai ar bent jau nuspėjai, kad aš nesu žmogus ir nemeluosiu tau,- puse lūpų šyptelėjo, nykščiai braukdamas per jo plaštaka.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 01:16

vaikinas atsirėmė į tą patį vonios kraštą, kaip ir Isabelė, tačiau akių nuo jos neatitraukė.
- jau supratau, kad ne žmogus.. tik pasakyk, kad tu ne ragana, nes nesu didelis jų gerbėjas,- kiek prisimerkęs, vaikinas vis dar tebežiūrėjo į ją, mintyse tikėdamasis, kad ji ne ragana. Nelabai jis sutarė su jom ir dažniausiai viskas baigdavosi blogai abejoms pusėms, per visą gyvenimą jis buvo susidraugavęs tik su viena šios rasės atstove, nors pažinčių buvo su šimtais.
- kodėl ji ryškėja? - jam vėl prilietus merginos krūtinę, ant kurios puikavosi tatuiruotė, ji dar labiau išryškėjo. Labai jau įdomu jam pasidarė, ar tik nesusidėjo su kokia pavojinga motera, kuri jo dailiai subinaitei gali pavojų sukelti, todėl norėjo viską išsiaiškinti kuo anksčiau, kad po to nereikėtų atsikratyti šia raudonplauke, kuriam ji kažkodėl patiko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 01:48

Nors gana įtemptai ir rimtai viskas pasisuko, tačiau net ir dabar nesusilaikė prunkštelėjus, kai jis prakalbo apie ragas ir joms didelę "simpatija".
- Uoj ne ne, aš tikrai ne ragana,- papurtė varvančę galvą. - Jos, kad ir beveik nemirtingos, kai kurių jų, vis tiek žemiškos būtybės, na o aš... nelabai į tą sąrašą patenku,- kiek ironišku balsu pasakė, kai kada pavydėdavo žmogiškosios pusės tiems padarams. - Na jos ne pačios mieliausios būtybės, sunkūs charakteriai pas jas...- plačiau nusišypsojus, dėl to šimtu procentų sutiko, neturėjo ji glaudžių labai santykių su jomis, šiaip su visom būtybėm ji stengdavosi atsargiai bendraut.
- Na ji ryškėja, kai šalia manęs, kitokios personos nei paprasti mirtingieji yra,- pratarė, buvo keista apie tai kalbėt, realiai jai reikėjo apie tai patylėti. - Ji man praneša apie tave ir, kad būčiau budri, pasirengus gintis arba ginti...- nutilo sučiaupdama lūpas į lygią linija. - Ji tai pat ir tave įspėja prieš ką stovi, na šiuo atveju sėdi,- pasimuistė ant jo kelių, tai bent padėtis. - Vieną dieną vis tiek būtumėm susitikę tik kitomis aplinkybėmis,- delsė pasakyt kas ji išties yra, žinoma, tas kartas būtų labai trumpas ir ne toks malonus kaip dabar.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 11:13

Raudonplaukei bešnekant, jo mintys pagaliau pradėjo dėliotis ir jis prisiminė, kur yra matęs šį ženklą. Vos patapęs vampyru, Demarkas buvo sutikęs merginą, turinčią tokį pat ženklą, kuri jam papasakojo apie savo sugebėjimus, kurie, deja, kitam asmeniui dažniausiai nėra patys maloniausi. Kas savo noru nori keliauti į pragarą? Greičiausiai niekas.
- buvau sutikęs tokią kaip tu... - pakraipęs galvą, Markas vėl pasilenkė prie merginos ir truputį šyptelėjo, - gerai, bent kad susitikom ne tom aplinkybėm, o kiek malonesnėmis,  - mirktelėjęs merginai akele, jis sugrąžino savo rankas jai ant liemens ir pritraukė merginą arčiau, kad jų kūnai vėl liestųsi.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
vonia
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Loftas-
Post new topic   Reply to topicJump to: