Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Namas | įvažiavimas | kiemas | aplinkinės teritorijos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-24, 17:04

Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-28, 14:05

Gili, saldi naktis. Nors tokia saldi Kalebui ji nebuvo. Eilinį kartą vyras skandino savo širdį alkoholio liūne bandydamas kaip nors užsimiršti dėl žlugusios santuokos. Jis vis kaltino save, kad kažką ne taip padarė, kad jis kaltas dėl iširusios santuokos. Nors nuo to laiko praėjo geri metai, Reyes niekaip negalėjo susitaikyti su mintimi, kad Theo pareikalavo skyrybų. Tikriausiai pirmas kartas, kai Kalebas ant tiek prisigėrė, jog iš tiesų panoro išsiaiškinti kas su juo negerai paklausdamas tos pačios moters, kuri jį paliko. Aišku, kad Reyes žinojo naująjį Theo namų adresą, tikriausiai ir patį namą įsigijo už tuos milijonus, kuriuos prisiteisė per skyrybas. Gerai, kad apskritai nepaliko pliko baso Kalebo. Girtas sumokėjo taksistui nežinia kiek pinigų, mat buvo toks prisigėręs, kad sunkiai skyrė dolerių kupiūras, bet iš patenkintos taksisto minos buvo galima spręsti, kad sumokėta dar ir kaip. Visas girtas vyras nusvyravo prie buvusios žmonos durų ir pradėjo su kumščiu jas baladoti kaip koks kraupus maniakas.
- Theososiaaaa! - užbaubė per visą kvartalą girtu gergžiančiu balsu. - Žinau, kad tu namie, suka bl išeik! - staugė toliau nežinia ar kurstomas pykčio, ar tiesiog belekaip pripisęs. Nepagalvojo visai, kad betkuriuo momentu moteris gali iškviesti policiją ir visas jo iškrypęs žygis pasibaigs.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 02:12

Theodosia buvo neseniai grįžusi namo po vakarinio pabėgiojimo. Net nespėjo deramai į dušą nueiti, tik plaukus persirišo ir kūreno sau židinį, nes žinojo, kad nusiprausus tikrai bus šalta, o po vilnos patalais lįsti iškart nenorėjo. Jos vakaro planas buvo filmų maratonas ir vyno butelis, tad išgirdusi tik pirmą durų skambutį suurzgia. Nemėgo, kai kas griovė jos planus, ypač, kai tai lietė jos laisvalaikį. Ir puikai žinojo, kad tokiu metu algą prisiminė ne kokia nabagė tarnaitė, visi jos namų tvarkytojai turėjo po raktą ir nesibaladojo. Netrukus išgirsta ir savo buvusio vyrelio šūkavimus, kas priverčia ją nemenkai sudrebėti iš pykčio ir pagaliau paklti nuo židinio atbrailos, jame neapdairiai įmetus sunkią rankoje laikytą malką. Akimirką kilo mintis ignoruoti jį, bet Caleb gal ir buvo durnas, bet ne toks durnas, kad nepastebėtų pro langą kambaryje įjungtos šviesos. Nors kas paneigs galimybę, kad čia jos numylėta darbuotoja sukiojosi, o ji tūsino kokiam vakarėlyje. Esmė tame, kad to rėkavimo pati ilgai netvers, o ir pati savu kailiu yra išbandžiusi, kokia pajėgi buvo ne tik jo burna, bet ir gerklė, ir prakeikimas, išgėręs jis rėkti gebėdavo dar ilgiau, tad to tikrai negirdomis nenuleisi. O ir naktį bluosto kitaip niekaip nesudės.
- Aš namie, o tu ne, mielasis, - sučiauška, priėjusi prie durų, bet jų nė nerakindama ir nedarydama. Taip duoda ženklą, kad su juo rėkiančiu tikrai nesikalbės. Telieka tikėtis, kad jos priešingai taktika kalbėti visiškai ramiai, suveiks taip pat, kaip santuokos laikais. Vėl kviestis advokatus, kad jie priteistų Reyes draudimą prie jos artintis tam tikru atstumu. Kartais juk smagu jai jį vėl patampyti už nosies, svarbu tik, kad, nu, nerėktų. Kam to reikia.
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2017-01-11, 18:13

Kalebas iš tiesų visiškai girtas, prisilakęs kaip koks šuva. Nieko keisto, po skyrybų jis dažnai išgerinėdavo, kartais netgi iki sąmonės netekimo. Tik kas čia jam šiandien sušvietė, aplankyti savo buvusią žmoną, kuri gerokai numelžė jo turtus... Visai išprotėjo Kalebas. Kelias minutas vyras gerokai baladojosi į duris, kol pagaliau išgirdo Theodosios balsą ir jam širdį suspaudė kaip tada, kai gėrė kokią šeštą stopkę. - Theo... Aš tave myliu... Kodėl tu taip su manim, - pradėjo jau verkšlenti už durų esantis vyras, kuris blaivia galva tikrai net nebūtų čia pasirodęs.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2017-01-11, 22:43

Theodosia pirmiausia apgaudinėtų save, jei sakytų suklydusi dėl skyrybų. Puikiai susvokė, jog pasielgė kiauliškai, susiglemždama šitiek turto, kurio nežinojo, nė kur dėti, nes nesijautė nei tam subrendusi, kaip, beje, ir santuokai, nei kada buvo mokyta, kaip elgtis pagaliau pragyvenant normaliai, nes niekada jų šeima nebuvo labai pasiturtinti. Ir kokio velnio jai reikėjo nusisamdyti tokį gerą advokatą? Būtų užtekę ir kokio pusės milijono. Į valias atrodė ir tik tiek, o tai nebuvo sulyginama su tuo, ką turėjo dabar. Bent jau sugebėjo save suimti į rankas, ir neleisti impulsui juos pragerti, išlošti ar investuoti į neaišku kokius spindinčius futuristinius projektus laimėti, bet kita vertus, ranka nekilo ir jų kur paaukoti. O kas jei jų prireiks vėliau? Dabar, pasistačius namą ir turint automobilį, saugiai pastatytą garaže, rodės, nieko ir nereikėjo, nes pabaigiau pati savomis rankomis stabiliai uždirbo tiek, kad susimokėtų mokečius, prasimaitintų ir atsidėtų užpuolus kokiai ligai. Bet iš patirties žinojo, kad negalima galvoti vien apie dabartį, antraip ateityje keiksi praeities save.
Išgirsti žodžiai Theo pribloškė, nemanė, jog jos švelnumo taktika suveiks taip gerai, kad taip staiga pasikeis jo girtumo stadija - iš agresyvios, kurios ji šiek tiek prisibijojo, į prisipažinimų meilėje savo buvusiosioms. Net širdis neramiau išdavikiškai suspurdėjo, primindama, kad ji čia ta beširdė, kuri lauke verčia stovėti vyrą, juk šilta naktį tikrai nebuvo. Bet vėl prabyla jos sveikas protas, primindamas, jog jis tikrai girtas, ir laimė, jeigu tik girtas, o ne dar ir neaišku ko apsišniojęs.
- Tu nori santykius aiškintis dabar? Tikrai šito nori, Reyes? - nors ir suvokia, jog Caleb jos nemato, refleksiškai klausimai kilsteli antakius, kalbėdama neutraliu tonu. Tiesiog buvo pernelyg pavargusi išlaikyti tą fyfišką toną, tuo labiau nenorėjo ir jam kažkokių vilčių suteikti. Nė neabejojo, jog jo pasirodymas čia buvo paskatintas ir to, kad nesusirado, kad jam, tokiam girtam, patrintų tarpkojį. Šonu dar atsiremia į sieną vos keli centimetrai nuo paradinių durų staktos ir garsiau atsikvėpia, jausdama, kad tuoj ir žiovulio nelabai nulaikys. Bet vyrai buvo per daug kvaili, o gal jiems tiesiog trūko empatijos, kad užfiksuotų ir suprastų tokius subtilius ženklus, ir jos buvęs vyrelis, stovinuojantis prei Forsythe durų, nebuvo jokia išimtis.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Namas | įvažiavimas | kiemas | aplinkinės teritorijos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Theodosia Forsythe-
Post new topic   Reply to topicJump to: