Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Slidinėjimo trasos

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-19, 23:34

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-19, 23:50

Žinia apie šį slydinėjima, žaibo greičiu atlėkė Amiras ir subūrė gan neblogą komanda, viena drauge Jasmine , bei jos drauge kurią atsitems kartu. Šį vakarą jis spėjo išgert daugybė šampanų bei nepalyginamai stipresnių gėrimų, tai nusimato jam geri slydinėjimo keliai, jis jau nesibaimina, kad kris kelis kartus, pasijuoks ir vėl bandys atsistot ant kojų, o po šitų kreizy pramogų, keliaus tiesiu taikiniu su dviejom panyčkom į kokį tusofčyką išlenkt porą bokalų. Įėjęs jau pasiruošęs į šį slydinėjimo kreizy pramogą, durys už Amiro nugaros užsivėrė. Jis liko visiškai vienas laukti dviejų damų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-19, 23:58

Blogai ji padarė. Labai blogai. Viola žinojo, kad neklausydama Sammael prisivirs košės, bet išeiti į laisvę taip norėjosi. Nat taip, jin turėjo supirkti visus daiktus kurių prašė jis, bet pagunda atrašyti Jasmine ir sutikti su pasiūlymų paslidinėti buvo per ne lyg didelė. Tad nusprendusi neklausyti savo šeimininko, mergina grįžo į senuosuus namus, išsitraukė slidinėjimo drabužius ir greitai atsidūrė ant uolos. Jin nebuvo labai puiki slidinėjime, bet atgaiva nuo smurto jai tiesiog buvo reikalinga.
-Tikriausiai tu minėtasis Amiras?-Mergina įėjusi į vidu išvydo su raudonais treningiukais vaikiną, kuris matosi, kad kažko laukė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 00:02

Raštelėjusi Violai, Jasmine labai greitai susiplanavo popietę. Paėmusi iš namų savo numylėtą snieglentę ir įšokusi į patogius žiemos sportui kalnuose drabužius patraukė kalnų link. Nieko geriau už tai ir negalėjo būti, kai šaltas vėjas skrodžia kūną, bet tu to nejauti, nes pernelyg didelis kiekis adrenalino pulsuoja kraujagyslėse ir sukuria pakylėjimą, tokį neišpasakytą džiaugsmą, kokį nedažnai gali susikurti. Užmačiusi ant kalno draugę ir dar vaikinuką šalia jos, nuskubėjo prie jų.
- Sveiki sveiki, Viola, Amir, jau gal susipažinot?,- šypsojosi smagiai nusiteikusi ir apsidairė nužvelgdama kvapą gniaužiantį horizontą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 23:27

Nepraėjus nei dviem laikrodžio dūžiams pasirodo ogi dvi damulės storulės, o lauke tvyrojo lengvutis, švelniai skruostus žnaibantis šaltukas, Amiras netyčiom čiuožtelėjo ir plačiai prasižiojęs pagavo kelias besileidžiančias snaiges. Tačiau neišlaikęs pusiausvyros parpuldamas į gretimais sukastą pusnį, jog visa uola nuaidėjo šėlstantis palaimingas juokas. Nusikosėjas atsistojo - Hmhm, labas vakarėlis, taip tas pats Amirėlis , - linktelėjo ir švelniai paspaudė Violos ranką.  Nedvėjodamas priėjo šuoliuojančiais mažais žingsneliais link Jasmine, pasigaudamas už juosmens ir pasisukiojo kelis kartus, taip išreikšdamas pasisveikinimą. Amiras užmerkė akis ir išėjo iš savo kūno, palikdama jį ritmingai judančiam svoriui čiuožinėti. Tokiose kelionėse Amiras matydavo krištolines kalnų upes, kurių nesustojanti tėkmė plukdydavo jį lediniu vandens paviršiumi pro baltutėlio sniego kalnagūbrius ir rožinius sakurų sodus, esančius kitame krante. Viršum jo lengvai sklęsdavo kirai ir baltosios žuvėdros, laikančios snapuose ką tik sužvejotas sidabrines žuvis. Kelionės pabaigoje Amiras krisdavo šniokščiančia krioklio praraja į nenumaldomai artėjantį sūkurį, iš kurio išniręs jis vėl atsidurdavo savo kūne, taip jam buvo smagiau čiuožinėti ir nukritęs į sniego pusny pasiliko gulėti.


Last edited by Amir Ahmed Malik on 2016-12-21, 13:19; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 23:39

-Jėj, smagu!-Supratusi, kad pataikė prieiti prie tinkamo žmogaus, Viola išsišiepė, bet paspaustą ranką greitai atitraukė. Tikriausiai Sammaelio kaltė, kad dabar ji bijo vos ne kiekvieno vyriškos lyties asmenio, nes juose įžvelgia tik blogį. Bet ilgai netrukus pasirodė ir pati Jasmine, kuri iš toli švietė savo ryškiomis kelnėmis, bei snieglente.-Jasmine!-Sušuko ji ir metusi savo slides ji pribėgo prie draugės ir stipriai apsikabino. Šitą merginą ji visada mėgo matyti, nes jei ne ji, tikriausiai gyventi pas demoną būtų dar sunkiau. Juk tai ji atsiliepė į tą skambutį, bei išklausė verkiančią Vi ir prašančią pagalbos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-21, 14:14

- Kiek aš žinau Violos reikšmė, tai '' žibuoklė arba violetinė spalva. Ką gi didžiojoje Enciklopedijoje rasime ties įrašu „Viola“?'' , - ištiesė ranką , - galėtum mane pakelt? ar bijai susiliest rankytėm? , linksmai papurtė galvą. Amirui patirtas įspūdis buvo susijęs su oro temperatūra. Jis žinojo, kad vyksta į slidinėjimo trasą pasižymintį šaltuku, tačiau vaizduotė nebuvo pajėgi nupiešti oro, virpėte virpančio nuo šalčio, kuris buvo - temperatūroje. Gulėdamas sniego pusny jis po truputėlį ėmė apsiprasti su nepakenčiama temperatūra. Tiktai laikas slinko velniškai lėtai, greičiau norėjo paslidinėt ir tada į tusofčyką ir pavalgyt , nes gali jis mirti nuo nepakeliamo troškulio ir alkio kuris jau kankina jį kokią valandą.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Slidinėjimo trasos
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: