Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 Azrael Julius Hader

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
If you tell the truth, you don't have to remember anything.
If you tell the truth, you don't have to remember anything.
NAME :
SI

POSTS :
556

REPUTATIONS :
61

CREDIT :
mad_gangsta/BLØØDXSTAIN

CLAIM :
Chris Wood

ABOUT :
Visi žinome tuos apokalipsės raitelius. Taigi... Azraelis yra vienas iš jų. Jis yra mirtis ir dėl to viskas turėtų būti aišku.


2016-12-18, 01:12


Azrael Julius Hader

26/egzistuoja nuo šios žemės sukūrimo | horseman of the death| Single

"Ir štai pasirodė ant palšo žirgo raitelis, kurio vardas buvo Mirtis" Na, tiesa tokia, kad ant žirgų jis nejodinėjo, nebent tai buvo taip seniai, kad šis jau nepamena. Šioje planetoje jis atsirado... nežinia kodėl. Tiesiog ėmė ir atsirado ir buvo įrašytas į tokias pareigas - skleisti mirtį. Ir nieko dagiau. Taigi, tai per amžių amžius jis ir darė. Klajojo po šį pasaulį kartu su "giltinėmis" ir kitomis esybėmis, kurios pasirūpindavo nelaimėlių sielomis. Pats retai žudydavo, nes iš tiesų to daryti nelabai ir gali, bent jau savomis rankomis. Šiam pakanka pakeisti vieną elementarų žmogaus gyvenimo etapą ir jis pats sėkmingai keliauja mirties link. Visi žino, kaip viena sekundė gyvenime gali viską pakeisti. Tai štai kaip jis "kviečia" žmones prie savęs. Jei skubant kam iškrenta daiktai, ir dėl pavėlavimo jam netikėtai ant galvos nukrenta plyta, sveikiname, ką tik susidūrėte su Azraeliu. Esmė tame, kad jis sudaro aplinkybes, kurios neišvengiamai reiškia mirtį, o kas mirusiuoju pasirūpins po to, jau ne jo problemos. Jis tėra mirtis, savaime suprantamas ir nesustabdomas reiškinys, kuris įtakoja visas kitas su mirtimi susijusias būtybes. Vis dėl to, jis nežudo šiaip sau bet kaip pasirinkto asmens. Kiekvienas gyvas ar jau negyvas sutvėrimas turi savo gyvenimo laikroduką ir kai šis ištiksi jam skirtą laiką - mirtis pasirodo.
Vieną dieną jam pabodo vaikščioti šešėlyje ir kišti koją kam pasitaiko, tad jis nusprendė pereiti į žmogaus kūną. Dažniausiai pasirinkdavo jau mirusius asmenis, mat su tokiais būdavo mažiausiai problemų. Jų kūnas visiškai priklausydavo nuo Azraelio valdžios, o jei šis po to peršokdavo į kitą kūną, tai pastarasis taip ir likdavo be gyvybės ženklų. Visi laimingi ir toliau mirę. Per gyvenimą taip ir šokinėjo iš vieno kūno į kitą, tačiau per tą šokinėjimą, vieną kartą pakliuvo į tokį, kuriame užsibuvo itin ilgai ir dėl to buvo susijusi viena gyvoji. Tai buvo paprasta žmonių mergina. Tyra, dora, paslaugi, kiek naivoka, bet be proto mylinti gyvenimą ir visus, kurie buvo jame ir visai netikėtai, jis pats jos gyvenime ir atsidūrė. Azraelis niekada netikėjo meile ir jos nejautė. Niekada nejautė jokių kitų šiltų jausmų, nes jiems jis nebuvo sukurtas. Jis visada vadovavosi šaltu protu ir niekuo daugiau. Jis tai aiškino ir merginai, tačiau pastaroji vis vien jam aiškino, kad šis yra jai svarbus. Na ir gerai, nuo to jam nė šilta nei šalta nebuvo, bet... gyvenimo laikrodis ištiksėjo merginos šeimai, tad Azraelis privalėjo atlikti savo darbą. Tada jis matė kokias kančias patyrė ta naivi mergaitė, kuri šitaip mylėjo savo gyvenimą. Azraelis, nepaisant to, jog buvo mirtis, niekada nemėgo tokių dalykų. Per visą savo gyvenimą jis matė tiek daug skausmo kitų žmonių akyse, kad visa tai jį jau vertė vemti, tačiau kito pasirinkimo jis neturėjo. Jis negalėjo tiesiog atsisakyti savo darbo, nes su tokiu atsisakymu, jis būtų tiesiog nušluotas nuo šio žemės paviršiaus. Taigi... vienintelis dalykas ką jis galėjo padaryti, tai stengtis palaikyti tą merginą ir aiškinti, kad gyvenimas vien tuo nesibaigia. Gyvenimas baigiasi mirtimi,  tačiau ne tada, kai miršta artimieji. Padėjęs kuo galėjęs, Azraelis patraukė savais keliais, tačiau ne už ilgo jis ir vėl susitiko su mergina. Šį kartą ne tokioms paprastoms aplinkybėms. Šį kartą ir jos likimo laikrodukas sutuksėjo savo paskutinius skaičius. Tą akimirką Azraelis pasijuto kaip niekada. Bejėgiškai, nenorėjo daryti to, ką privalo, tačiau ir vėl neturėjo kitos išeities. Gal tai buvo keisti jausmai, kurie privertė jį gailėtis to ką daro, o gal savotiškas prisirišimas prie silpnos ir paprastos būtybės, tačiau po to laiko jis gan ilgą laiką bandė ir vėl sugrįžti į vėžias.
Suvokęs, kodėl jausmai jam nebuvo suteikti, šis po šiai dienai ir toliau tiesiog atliko savo pareigą keliaudamas iš vieno kūno į kitą, kol galiausiai jis išgirdo beviltišką pagalbos šaukimą. Tai buvo emociškai ir fiziškai išsikankinęs vaikinas. Vaikinas, kuris turėjo šviesą ateitį, puikų šeimyninį gyvenimą, bet dėl vienos kvailos savo klaidos ėmęs ir praradęs viską. Tai buvo Julijus. Vaikinas paralyžiuotas nuo galvos iki kojų, kankinamas nepaliaujamo skausmo ir meldžiantis mirties bei kančių. Su tokiu žmogumi jam dar neteko susidurti. Žinoma, pasitaikė tų, kurie prašydavo savo mirties, tačiau niekas iš jų neprašė ir dar didesnių kančių. Azraelis šiam pasiūlė sandorį, kurio pasekoje jis valdytų jo kūną, pats Julijus būtų nugrūstas į tolimiausią smegenų kertelė iš kurios jis stebėtų visą Azraelio veiklą be galimybės išsilaisvinti. Šiam sutikus, Azraelis jame ir apsigyveno.
Vienintelis minusas buvo tas, kad Julijus nebuvo vienas, jis turėjo žmonių, kurie sugebėdavo jį priversti kovoti su pačiu Azraeliu ir kartais net paimti viršų, tačiau Azralis ne vieną ir ne du tūkstantmečius gyvuojanti esybė, kuri jo kančias po to padarydavo tik dar žiauresnes...

Kad ir kaip ten bebūtų. Jis - mirtis. Galutinė visų asmenų stotelė. Šiaip ganėtinai sukalbamas, negalintis pakęsti prieštaravimų, tačiau labai mėgstantis sandorius, tačiau tik vertingus. Su juo galima susitarti dėl galimybės gyventi ilgiau, tačiau už tam jam reikia kitos sielos. Jis iš mirties gniaužtų gali ištraukti bet ką, bet ir vėl... jam reikės kitos sielos. Jam nepatinka jo darbas, tačiau gi jam jis ir buvo sutvertas. Šiaip - labai neigiamai vertina kitas būtybes, tokias kaip vampyrus ar raganius. Tuos - kurie išvengė mirties patiekdami save amžinybei. Nemyli ir nejaučia kitų šiltų jausmų. Turi kelias brangius sutvėrimus, kuriems dažnai daro išimtis mirties atžvilgiu, tačiau jo gerumo nevalia nuvertinti. Jei jis ir sudaro sandorį, tačiau kitas asmuo jos nesilaiko, tai to žmogaus gyvenimas tampa pragaru visomis prasmėmis. Jei su juo elgiamasi pagarbiai, tai ir jis su kitais taip elgsis. Ko jau ko, bet akių draskymo negali pakęsti, net jei tai daro ir už jį vyresnis asmuo, mat iš išvaizdos jis gali pasirodyti nesubrendęs pienburnis. Taip pat labai dažnai jis suteikia šansą pasitaisyti. T.y duoda vieną ar kitą užuominą apie gresiančią mirtį, tačiau jei asmuo į tai nekreipia dėmesio, tai na... ne Azraelio problema. Kaaartais, kai yra tikrai nepakilios nuotaikos, jis gali tapti ir tikru psichopatu, kuris kankins tol kol auka pradės prašytis mirties. Kaip jau ir minėta ankščiau, nužudyti jis negali, bet kankinti - nedrausta, o jei asmuo po to pats užsigeidžia išeiti anapilin, jis su mielu noru tai padaryti ir padeda.







“A lifetime isn't forever, so take the first chance, don't wait for the second one! Because sometimes, there aren't second chances! And if it turns out to be a mistake? So what! This is life! A whole bunch of mistakes! But if you never get a second chance at something you didn't take a first chance at? That's true failure.”

Back to top Go down
View user profile
 
Azrael Julius Hader
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Azrael Midori
» The Forbidden Art
» Azrael's bio
» Azrael "Greed" Godfrey
» Angel of Death(NPC)

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
 :: Demons-
Post new topic   Reply to topicJump to: