Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Fojė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-18, 20:16

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 20:56

Kai visi formalumai buvo sutvarkyti, daiktai padėti kambaryje, Claudius su Reina liftu nusileido žemyn į fojė. Čia buvo sutarta susitikti su žmonėmis, kurie turėjo supažindinti su rytoj vyksiančios konferencijos tvarka. Vyras jautėsi šiek tiek pavargęs, bet darbas buvo darbas ir niekur nedingsi. Jaeger apkabino tamsiaplaukę per liemenį ir nusivedė ją link fojė esančių krėslų. Atsisėdo viename iš jų ir sunkiai atsiduso. Ilgai laukti nereikėjo - gal po dešimties minučių link jų ėmė artintis moteris su blonknotu rankose. Claudius atsistojo, paspaudė jai ranką ir jau norėjo dalykiškai šyptelėti, bet kažkas tarsi trinktelėjo galvon ir jis suprato ją pažįstantis.
- Claudius Jaeger... O tu per tiek metų gerokai pasikeitei, - šviesiaplaukė moteris šyptelėjo ir prisėdo viename iš krėslų, šalia vyro.
-
Claudius nusijuokė ir linktelėjo. Suspaudė Reinos ranką savojoje ir pasisuko į moterį.
- Čia Reina. Mano asistentė ir.. draugė, - pristatė, su šiokia tokia pauze, mat akimirką suabejojo, koks žodis tinkamiausias. - Reina, čia Klara. Ji mums padės susigaudyti visos konferencijos metu ir taip pat yra sena pažįstama, - paskutinysis žodis nuskambėjo kažkaip.. ne taip. Lyg nešiotųsi kokią paslaptį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:00

Reina po tokios ilgos kelionės buvo velniškai nusikalusi. Lėktuve niekada nesugebėdavo miegoti, todėl tiesiog skaitė dokumentus, atlikinėjo darbus kurių nebuvo spėjusi padaryti ir galiausiai įkalbino Klaudijų pasimylėti lėktuvo tualete. Ir tai buvo geriausia skrydžio dalis. Kai jie pagaliau atvyko į viešbutį ir įsikūrė, Reina nukeliavo tiesiai į dušą, kur nusiplovė bent šiek tiek dienos rūpesčių. Taip nesinorėjo vilktis suknelę, autis aukštakulnius ir dažytis, tačiau darbai nelaukė, todėl Reina susiruošė ir jie nusileido į apačią.
Vos paspaudusi šviesiaplaukei ranką, Reina suprato, kad kažkas čia ne taip. Kreivai, tačiau nelabai maloniai nusišypsojusi, moteris įsitaisė krėsle, sukryžiavo koją ant kojos ir rankas ant krūtinės. Kilstelėjusi antakį, galva linktelėjo į Klaudijų ir Klarą.
 - Jūs pažįstami? Iš kur? - pasmalsavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:15

Vyras, nors ir jautėsi siaubingai pavargęs, atkuto sutikęs seną draugę. Žavinga šypsena žaidė jo veide, tačiau pastaroji tuojau pat susitraukė iki minimumo, kai išgirdo Reinos klausimą. Klara supratingai šyptelėjo ir tyliai nusijuokė, bet nieko nesakė.
- Tai ilga istorija, - Claudius pasisuko į tamsiaplaukę ir gūžtelėjo pečiais. - Kada nors papasakosiu, - dar pridūrė, kad Reina netyčia neimtų daugiau klausinėti. Jis spustelėjo merginos ranką ir šiltai šyptelėjo, tikėdamasis, jog tai nustums šitą temą šalin. - Dabar eime prie reikalų, taip?
Klara linktelėjo ir atvertė blonknotą. Keletą akimirkų pavartė puslapius, lyg ieškodama tinkamo. Radusi, trumpai nupasakojo visą konferencijos programą, paaiškino kur, kada ir kaip vyrui reikės vesti paskaitą ir kokiuose renginiuose dalyvauti. Tuomet ištraukė to paties lapo kopiją iš įmautės ir padavė jam, kad turėtų, kur pasitikrinti, jei ką užmirš.
- Tai tiek ir tenorėjau, - Klara gūžtelėjo pečiais, užsikišdama trumpai kirptų šviesių plaukų sruogą už ausies. - Pakviesčiau judu pasisėdėti bare, bet jūs turbūt labai pavargę po kelionės? - moteris nusišypsojo, žvilgtelėdama į Reiną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:19

Reina jautėsi taip, lyg iš jos būtų pasišaipyta. Ji nemėgo kažko nežinoti, o kai daugiau nei metus tvarkė tiek pačius didžiausius, tiek menkiausius Klaudijaus reikalus, kažkokios paslaptys atrodė paprasčiausiai absurdiškai, kai ji suplanuodavo tiek jo susitikimą su odontologu, tiek gimtadienį. Todėl visą laiką, kol Klara aiškino, Reina akimis tyrinėjo vos veidą, bandė iš jo kažką išskaityti. Tačiau minčių skaityti dar nemokėjo, todėl nieko keista, kad kažko ypatingo nesuprato. Nusprendusi, kad tikrai nepamirš ir išsiklausinės Klaudijaus kas čia per situacija, Reina maloniai nusišypsojo ir papurtė galvą.
 - Atleisk, tačiau tokia ilga kelionė labai išvargino. Vos pastovim ant kojų, o rytoj laukia ilga diena. - apgailestaujančiai gūžtelėjusi pečiais, tarsi sakytų "Na ką jau čia dabar padarysi", Reina pakilo nuo kėdės ir pažvelgė į Klaudijų. - Eime? Lova šaukia. - nusijuokė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:33

Reinai atsisakius eiti į barą, vyras kilstelėjo antakį ir atsiduso. Klara jau žiojosi kažką sakyti, turbūt atsisveikinti, bet Claudius papurtė galvą.
- Ei, Reina, tik trumpam, - vyras šyptelėjo, apkabindamas merginą per liemenį. Dar drąsindamas mirktelėjo akimi ir šiltai šyptelėjo. - Tačiau, jei esi labai pavargusi, gali eiti į kambarį. Mudu su Klara šiek tiek paplepėsim, prisiminsim senus laikus ir aš netrukus grįšiu, - Jaeger gūžtelėjo pečiais ir švelniai paglostė tamsiaplaukės liemenį. Pats Claudius nebesijautė toks jau išsekęs. Akivaizdu, kad šitiek metų nesimatę, jiedu su Klara turėjo daug apie ką pasikalbėti. Be to, vyras senokai nebendravo su kuo nors iš "ankstesniojo" jo gyvenimo. Dauguma žmonių, kurie sukiojosi aplink jį, buvo verslo partneriai ir niekas daugiau. Juos su šia aukšta, žavinga šviesiaplauke moterimi siejo praeitis. Todėl Claudius ir jautėsi toks atsipalaidavęs, šypsojosi ir laisvai šnekėjo, o ne sėdėjo pasitempęs bei rimtas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:38

Reina nusprendė, kad kartu neis. Žinoma, tai, kad Klaudijus nenorėjo iš karto eiti į kambarį, jai pasirodė kiek keistoka, tačiau moteris nusprendė, kad tai veikiausiai nieko nereiškia ir jis tiesiog ne taip labai pavargo. Linktelėjusi Reina lūpomis prisilietė prie Klaudijui priklausančių ir po aistringo bučinio atsitraukė. Nebūtų moteris, jei nebūtų pasipuikavusi prieš kitą moterį, nu taip jau yra. Paleidusi vyro ranką, mirktelėjo jam.
 - Neužsibūk, ryt laukia ankstyvas rytas. - pasisukusi į Klarą, paspaudė jai ranką. - Buvo labai malonu susipažinti, Klara. Labos nakties.
Nusišypsojusi, nors ir ne per nuoširdžiausiai, moteris apsisuko ir nuėjo link lifto, kuriuo užkilo į jų aukštą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:51

Reinos bučinys nustebino. Nors visad į juos atsakydavo su dideliu užsidegimu, dabar vyras tą padarė kiek abejodamas, sutrikęs. Jis šiltai nusišypsojo nueinančiai tamsiaplaukei ir pasisuko į Klarą. Mirktelėjo jai ir kartu nukeliavo link baro.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Fojė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: