Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share
 

 Dereko

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 14:48

Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 14:59

ooo, kas sugrįžo!:067: kuo priimsi? :014:
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 16:04

Baubas sugrįžo :010: :010: Priklauso nuo to,ko tau reikėtų :D Pas mane šeimoj didelė tuštuma,kaip matai,dėl to duodu pasirinkimo laisvę :D
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 16:14

Galim daryti, kad Evangelina, prieš penkis metus ar dar anksčiau buvo Dereko kraujo kekšė (I mean, kai ji dar buvo žmogus), o paskui paslaptingai dingo į vandenį (iš tiesų tai pati vampyre pavirto). Galima netgi daryti, kad žavi argentinietė vos ne kaip vergė buvo Dereko namuose, pildė jo slapčiausias užgaidas, duodavo jam savo kraują ir buvo visiškoje Dereko kontrolėje, o paskui vieną naktį ji paprasčiausiai dingo kaip į balą ir nuo to laiko jis nematė Evangelinos. Tiktų kažkas panašaus? Gali dar papildyti ko trūksta, ar keist ką nors. :065: :076: :037:
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 16:56

Galvoju,kaip čia galima įdomiau padaryti tai sugalvojau,jei tau tinka.

Evangelina, prieš penkis metus ar dar anksčiau buvo Dereko kraujo kekšė (I mean, kai ji dar buvo žmogus), o paskui paslaptingai dingo į vandenį (iš tiesų tai pati vampyre pavirto). Galima netgi daryti, kad žavi argentinietė vos ne kaip vergė buvo Dereko namuose, pildė jo slapčiausias užgaidas, duodavo jam savo kraują ir buvo visiškoje Dereko kontrolėje, o paskui vieną naktį ji paprasčiausiai dingo kaip į balą ir nuo to laiko jis nematė Evangelinos.Cook'as buvo baisiai užsirūstinęs,nes Evangelina pavogė labai svarbų amuletą,kurį jam pagamino sena ragana,laikinai apsaugantį nuo raganų kerų.(tarkim,kad toks egzistuoja :D)Norėdamas atgauti tą medalioną,Derekas buvo pasiryžęs bet kam.Jis norėjo nubausti savo kraujo kekšę ir pamokyti ją ,,gerų manierų''.Vampyras niekaip negalėjo atleisti tokios išdavystės,todėl maišė visą pasaulį vien tam,kad surastų Evangelina.Moterytė tuo metu slapstėsi įvairiose skirtingose vietose,jai padėjo jos bendrai.Derekas vis tiek nenuleido rankų ir toliau jos ieškojo,tikėdamasis iš širdies su ja pasilinksminti ir aišku ją nubausti.Vampyras dar nenusprendė,kokia bausmė jos laukia,tačiau neketino jai dovanoti jos klaidų.


Ką manai? :DD :092:
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 17:07

o gal geriau davai ji pavogė amuletą ne nuo raganų kerų, o apsaugantį nuo saulės spindulių? :D o slapstytis jai po visą pasaulį nemanau kad reikėjo, tiesiog jai pavirtus vampyre, pasikeitė jos kvapas, fizionomija, todėl jai slapstytis buvo pakankamai lengva net ir Sietlo ribose. O Derekas gali vis dar galvoti, kad ji tiesiog žmogus ir nesuprasti kur ji po velnių dingo. :D
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 17:10

Nėra skirtumo nuo ko tas amuletas,aš tiesiog pirmą į galvą šovusią mintį parašiau :D Tai Derekas mano,kad ji žmogus ,tai dėl to ieškojo jos po visą pasaulį,nė nenutuokdamas,kad ji dabar vampyrė :DD

Tai tada sutarėm,bus lb įdomu viską meete pratęsti ;D
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 17:33

aha, būtų žiauriai smagu į rp nueit. :D kur einam? privačiai ar į kokį klubą? :D
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 17:48

Netgi labai :DD Niekur nepabėgsi nuo manęs,mieloji :D :005:
Visaip man tinka :D Jei gali kur nors papostink pirma,nes aš tuoj už kelių minučių išgaruosiu iš forumo :D Po poros valandų prisijungsiu ir tada,kai tu man numesi linką į pm kur papostinai,būtinai atrašysiu :D
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 20:11

Ayy, bandysim draugiškai ar pasipykt nori ? :068:
Back to top Go down
Anonymous
Guest
Guest

Dereko Empty
Dereko Empty2016-12-15, 20:25

Draugiškai niekaip man neišeina,nebent pasipykti,turėtum idėjų dėl ko jie galėtų pyktis? :)
Back to top Go down
Sponsored content

Dereko Empty
Dereko Empty

Back to top Go down
 
Dereko
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Banners & archive :: old families topics-
Jump to: