Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 

Vergės kambarys

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Guest
Guest

2016-12-13, 00:24

Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-17, 02:37

Atvedęs merginą į kambarį atidarė duris ,-prašau apsižvalgyk,ir sakyk ar ką nors reikia pargabenti iš senųjų namų ar nieko doro ten nepalikai ir nieko nereikia?- tai buvo paskutiniai jo žmogiškieji žodžiai daugiau vaidinti gero jis nebeketino,nebebuvo tikslo ir prasmės.
Back to top Go down
"Revenge" sounds so mean, that's why I prefer to call it "Returning the favor."
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 02:43

Atėjusi į savo kambarį Viola apsidairė. Nors čia ir nebuvo jokių įmantrių ornamentų, prabangių baldų, bet paprastumas pavertė šitą kambarį žymiai jaukesniu negu pačią svetainę.-Na, namuose mano visi drabužiai, dokumentai...-Ji nutęsė tikėdamasi, kad galės juos susivęšti čia. Visgi nebus čia su savo balta suknele, o ir pasą norėjosi turėti prie savęs.-Na, bet dabar jie nebūtini, bet būtų smagu greičiau juos atsivešti.-Visgi išdrįso pasakyti, kad galiausiai daiktai jai bus reikalingi.

Every love story is beautiful, but ours is my favorite.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-17, 02:49

Išklausęs merginos palingavo galvą,gerai nuvažiuosim rytoj ir paiimsim,-pasakė šaltu ramiu balsu,-Beje sveikinu pardavus siela,dabar tu mano,-pasakė nusikvatodmas šaltu it ledas,gal kiek net sadistišku juoku. Tuomet priėjo arčiau merginos,- vos neoamiršau sutartis pabaigiama šitaip,-pasakė įsiurbdamas į jos lūpas ir aistringai pabučiavęs atsitraukė. Vyras žinojo,jog sutartį turės parodyti Lukui,kad šis sutvatytų,kaip pridera ir normaliai.
-Jei dar nesupratai aš Sammaelis pragaro riteris,-vyro akys tapo juos,išnyko balti vyzdžiai.Tokiu žvilgsniu jis žvelgė į Viola laukdamas jos rekacijos
Back to top Go down
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 02:56

Plačią šypseną greitai pakeitė sumišimas.-Ką?-Mergina nuoširdžiai nesuprato ką čia šneka šis vyriškis. Juk niekas sielų nepardavinėja, o jei jau ir parduoda filmuose, tai parduoda velniui, o ne žmogui.-Atleiskit, bet nesuprantu...-Ji nutęsė, nors šaltas, kiek šiurpokas juokas nieko gero nežadėjo ir palengva varė baimę.-Atstokit!-Sammael įsisiurbus jai į lūpas, mergina delnais įsirėmė į jo krūtinę ir iš visų jėgų nustūmė nuo savęs vyriškį.-Ką jūs darote!?-Jos balsas virpėjo, bei išgirsti baimę buvo labai lengva.
-Ne...-Viola papurtė galvą nežinodama ar nori įtikinti Sam, kad tokių dalykų nebūna, ar save, kad ką tik nepardavė sielos velniui.-Ne! Aš išeinu!-Sabella net aiktelėjo išvydusi visiškai juodas vyriškio akis ir ji palengva pradėjo atbula eiti link durų tikėdamasi išnešti kailį sveiką ir gyvą.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-17, 03:07

Merginai jį atsūmus sammael susiraukė,"niekas neatstums jo,niekas neturi tokios teisės"-Nė nemanau aš dar tik pradedu.Paklaustas,ką daro tarė,-Užbaigiu sandėrį,-taip jau mes demonai darome,-pasakė žvelgdamas į ją vis dar juodomis akimis.Vyras matė,kaip bijo mergina ir jam tas patiko.
-Deje taip. tavo siela priklauso man,po tavo mirties ji atsidurs pragare,o mirsi,kai aš panorėsiu,-matydamas,kad mergina ruošiasi išeiti akimirksniu išdygo priešais ją,-niekur tu neisi,lieki ia,-pasakė griežtai ir vožė jai antausį,šįkart jis nebuvo stiprus,daug maž,kaip įpykusio vyro meilužiai.Tuomet sugriebęs už alkūnės nusitempė ant lovos.
-Nuo manęs nepabėgsi,net nemėgink,iškasiu tave nors iš po žemių,o tada saldu nebus.Atimsiu visus kuriuos myli,o tada sunaikinsiu tave. Turiu taisykles,jei jų laikysies abiem bus geria,jei ne kaltink tik save,-paleido jos ranką ir žiūrėjo ar mergina bent klausosi,ką jis sako
Back to top Go down
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 03:19

Na štai, per savo naivumą ji vėl pakliuvo į bėdą. Tik šįkart jau nebe išeis visko ištaisyti vien gražiais žodžiais. Viola dar visiškai nesuvokė kas čia vyksta, bet puikiai suprato, kad šįkart jai nepasisekė ir toliau niekas nežada būti geriau.-Prašau, palik man ramybėje.-Ji paprašė tikėdamasi, kad jos siela bus gražinta jai ir ji keliaus iš Sietlo it galingas vėjas.
-Meluoji!-Šūktelėjo ji nors puikiai suprato, kad Sam visiškai nejuokauja ir mintis keliauti į dangų žuvo kartu su Violos laisve. Gavus netikėtą antausį Sabella suklupo ir susiėmė už skaudančio  skruosto, o skruostais pradėjo ristis ašaras.-Prašau, ne..-Ji pradėjo verkšlenti ir padėta ant lovos net negalėjo pasižiūrėti į Sammael akis.
Ašaros riedėjo vis labiau ir labiau, tad kažką pasakyti buvo sudėtinga.-Lyg turėčiau iš ko rinktis.-Pyktai išspjovė laukdama ką pasakys demonas, ir delnais šluostė šlapias akis.  Perbraukus delnu per akis, ant jo liko juodas ruožas, kas bylojo, kad ir jos veidas nuo viso makiažo panašėjo į pandos.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-17, 03:31

Merginos prašymai jo nejaudino,-Nei neketinu,tu man reikalinga,aš noriu tavęs,-pareiškė,jai merginai ėmus šūkauti,abejingai žvelgė į ją,lai rėkia pašauks ir praeis,rėkimas Sammael neišgasdins.Merginai ėmus sakyti,jog jis meluoja ir verkti,jis susigražino normalias akis ir pakėlė į jos smakriuką,-baik verkti,nėra dar dėlko,geriau klausykis.taisyklės labai paprastos,-vyras žiūrėjo į ją ir laikė laikė jos smakriuką,kad mergina žvelgtų į jį,- taigi taisyklės pirmoji jei aš sakau tu vykdai,neklausinėji,nesiožiuoji,o darai.Sakau šokti šoki,sakau atnešti atneši,sakau sėdėti sėdi ir panašiai. Antroji nenoriu niekada matyti tavęs girtos ir be mano žinios neliesi mano baro ir jo turinio.taip apt negalvok svaigintis kažkuo kitu ar rūkyti.,trečioji draudžiu miegoti su bet kokiu vyriškos lyties padaru,nebent aš paliepsiu,tavo kūnas priklauso tik man. Ketvirtoji negali niekam sakyti,kas čia vyks,oficialiai esi mano padėjėja-tarnaitė. Penktoji be mano žinios neturi leidimo palikti šituos namus. Laikysies taisyklių bus geriau tau pačiai. Nesilaikysi kentėsi,vieną pavyzdį matei dabar. Vadinai mane melagiu klydai tu tikrai tvarkysi mano namus,ir būsi prie kitų akių mano padėjėja. Jei gerai elgsiesi tapsi tikrąja paėjėja. Gal net pagalvosiu apie tavo laisve. Nes paleisti tave galiu,-paaiškinęs merginai paleido jos smakrą.
Back to top Go down
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 10:58

Sammael žodžiai, kad ši priklauso tik jam, atvėdė dar vieną bangą siaubingų kukčiojimų. Visą ką Viola turėjo, tebuvo laisvė, o dabar ji net ir jos nebeturi. Ką jos tėvai pasakytų apie tai, kad jų mažylė pardavė sielą pačiam velniui? Tikriausiai papurtytu galvas ir daugiau gyvenime su ja nebešnekėtu.
Paimta už smakro, Viola nusuko akis nedrįsdama pažvelgė į tamsiaplaukį. Bijojo, kad teks vėl išvysti tas juodas, žudikiškas kais, kurias jau ir taip košmaruose matys. O vyriškio taisyklės kuo toliau, tuo labiau mažino merginos laisvę, menkino saviverte.-Aš...-Ji išlemeno stengdamasi neprapliuti ašaromis.-Aš būsiu Jūsų lėlė? Šunytis, kuris priklauso nuo savo šeimininko-Nežinia kodėl italė to paklausė jei atsakymą jau žinojo, ir juolab visai nenorėjo jo išgirsti.
-O kodėl aš?-Viola išdrįso paklausti. Juk, kad šitaip nesisektu, reikėjo nemažai prisidirbti, o Viola nieko blogo nedaro.-Paleistumėte mane dabar, susiraskit kitą merginą ir viskas.-Mergina pasiūlė tikėdamasi, kad Sammael širdis, kuri kaži ar egzistuoja, suminkštės ir paleis šitą žmogystą.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-17, 12:52

Vyrą rimtai ėmė nervinti merginos ašaros,-Gana ašarų,juk ne į pragarą siunčiu,o jei klauseisi tai sakiau gausi privilegijų jie būsi gera,tad nurimk,-pasakė lietai vyras tikėdamasis,kad ji baigs verkti.
Paklaustas ar ji bus jo lėlytė,šunytis,tarė,-man labiau patiktų lėlė,nors jei būsi gera tapsi valdinė,-pasakė jai tiesą vyras žinodamas ko tikisi iš jos.
Violai paklausus kodėl ji vyras galėjo ir neatsakyti,tačiau nutarė patenkinti jos norą,-Todėl,kad man patikai. Stebiu tave jau kūrį laiką. Beto vienas draugas,amn buvo skoloj,tai pasiuntęs pas tave ją gražino. Tu esi tarsi molis iš kurio galiu nusilipdyti,ką noriu.. Todėl pasirinkau tave,-pasake pirštai perbraukdamas per jos skruostą
-Tavęs aš nepaleisiu,nenoriu. Turėjau daug vergių ir vergų. Vienems lemta buvo gautilaisvę,kitiems ne.Tad ir dabar lemsi tu.tačiau galbūt nenorėsi jos išvis ir liksi visam laikui mano patikėtinė ir gyvensi,po mano sparneliu,-pasakė vyras stebėdamas mergina
Back to top Go down
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 13:22

-Ne į pragarą?-Viola galiausiai nesusilaikė neišjuokusi Sammael žodžių.-Čia beveik tas pats kaip pragaras, pasirodo pardaviau sielą velniui, tapau tavo kalinė, ir dar nežinia ar išgyvensiu iki kitų metų! Na tada jei taip, nenoriu sužinot kas yra tikras pragaras...-Sabella susiėmė už galvos atsitraukdama nuo vyriškio. Mintyse viskas neskambėjo taip baisiai, bet ištarus tai garsiai, mergina suprato, kad teks būti jo žaisliuku norint išgyventi.
-Bet... Jei būsiu gera, man sielą grąžinsi?-Mergina paklausė, nes, net jei ir būtų paleista, be sielos gyventi nesinori. Bus kaip per Simpsonus Bartui, kad net pro automatines duris praeit be sielos negalės.
Keista, bet Viola niekada nepastebėdavo šio vyriškio, tad jei šis ištikrųjų ją stebėjo, tai darė labai gerai.-Molis...-Viola tyliai pakartojo ir jautė kaip visi šie žodžiai sminga į jautrią jos širdutę. Švelnus Sam gestas privertė mergina patraukti veidą nuo jo, nes skruostas po smūgio tebeskaudėjo. 
-Neliksiu. Tikiuosi kuo greičiau iš čia nešdintis.-Viola nusišluostė paskutines ašaras ir sukryžiavo rankas ant krūtinės, bei suspaudė piktai lūpas.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-17, 21:37

-Tikrai ne pragare tavo kūnas,jau būtų drąskomas,būtum,kankinama ilgai ir nuobodžiai. Į žemę grįžti galėtum grįžti ,kaip demonė ir amžinai man tarnauti,-paaiškino kuo skiriasi pragaras nuo jo namų,-Antrą aš ne Velnias,-žodį veknias ypač pabrėžė,- Esu puolęs angelas,pragaro riteris,bet tik ne velnias.Patikėk tai didelis skirtumas,-pataisė merginą.Vyras nemėgo,kai jį vadino velniu. Jis savęs tokiu nelaikė.
-galbūt ir gražinsiu,jei pati benorėsi mane palikti ir būti laisva. nevisi benori laisvės būdami su manimi,-pasakė tiesą vyras.
-ir nebūk tokia tikra,-pasakė uždėdamas ranką ,jai ant keliu ir kiek nusmaukdamas jį aukštyn jog šis patrumpėjo.
-Žinai,man patinka tavo suknelė,su ja atrodai tokia,graži,tokia trapi ir skaisti,kaip gėlelė. Tad sakyk,ar esi vis dar skaistuolė?-paklausė susidomėjas. Vyras norėjo žinoti,ar jai bus pirmas
Back to top Go down
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 21:58

-Man atrodo, kad laikui bėgant ir mano kūnas bus draskomas, bei būsiu kankinama..-Sumurmėjo pakankamai garsiai, kad ir Sam išgirstų.-Amžinai tau tarnauti? Atleisk, bet manau atsisakysiu šio "malonumo"-Viola pavartė akis tikėdamasi, kad tai nebus įskaityta kaip blogas elgėsys.-Koks skirtumas?-Sabella nesuprato. Iš jos pozicijos atrodo abu blogi ir abu gadinantis jos rožžinį pasaulį, tad ar tai velnias, ar puolęs angelas, merginai visai nesvarbu.
-Tikriausiai tie, kurie nori likti pas tave yra patys didžiausi kvailiai, arba lavonai.-Viola buvo užtikrinta, kad ši neliks šiame pragare, jai reikia laisvės, o čia jos nebus. Niekada.
Sammaeliui atsmaukus jos suknelę, Viola sustingo. Ji bijojo, prie ko tai gali vesti, todėl baimės spyginančiom akim, mergina stebėjo vyriškį.
-Aš esu tikra krikščionė.-Viola netiesiogiai atsakė į klausimą nenorėdama veltis į tokias kalbas. Juk jai rūtų vainikėlis reikalingas, o jį atiduoti gali tik po vestuvių. Dėja, pagal tokį scenarijų Vi sulaukti savo vestuvių neteks.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-17, 22:12

Vyrui nerūpėjo,kas jai rodėsi.Todėl išgirdęs jos komentarus tik pakraipė galvą,-Viskas priklausys nuo tavęs,-Niekas tavęs neklaus,sutartis pas mane. Klausimas tik ar atsiųsiu pas atve pragaro skaliką,kuris nuvilktų pragaran,ar liksi gyva ir sveika.
-patikėk skirtumas,didelis ir tu nenorėtum jo žinoti,-šaltai pasakė.
Merginai išvadinus jo demonus kvailais paglvojo"na ji dar ir protinga,dalis jų tikrai įdijotai" tačiau kiti buvo protingi ir sumanūs,- Na labonų neturiu. beto galbūt susipažinsi su vienu kitu,-pridūrė jis ir atsitraukęs nusivilko švarką,bei pasidėjo į šalį.
Išgirdęs,kad mergina yra krikščionė suprato,kad Lukas žodį tesėjo ir gavo,jam nekaltą mergelę,kokios jis ir troško,-vadinasi tu nekalta,man patinka,-pasakė merginai nužvelgdamas ją nuo galvos iki kojų,-Mūsų laukia daug planų,-priėjęs prie merginos ją paguldė ant lovos,tuomet ėmė bučiuoti,jos kaklą,rankomis pakėlė jo suknelės apačią aukštyn,kad matytusi apatinei. Tuomet rankomis pakilo aukšty ir spustelėjo jos krūtinę
Back to top Go down
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 22:58

Viola puikiai žinojo savo charakterį, todėl suprato, kad tikrai bus nubausta. Taip, ji visada elgtis kaip liepta, klausys kiekvieno įsakymo, bet kartais nenulaikomas liežuvis pakiš merginai koją ir privers kentėti.-O tai gal iš kart mane nužudyk?-Vi pašmaikštavo, bet vėliau suprato, kad tikriausiai padarė didelę klaidą Šitaip juokaudama su pačiu puolusiu angelu, kuris gali nesupratęs tikrai pasielgti kaip prašyta.
"Lyg vieno demono man trūktu.." Viola mintyse pasvarstė ir sunkiai atsiduso.-Tikiuosi, kad man nepasiseks ir jų  neišvysiu.-Mergina neva apgailėstaudama pasakė, nors pamatyti tuos padarus visai nenori. 
-O man ir patinka. Tad norėčiau tokia ir likti.-Viola suvokė, kad Sammael tikrai nesitenkins nekalta mergele, bet kaip sakoma - viltis yra durnių motina. Viola net nespėjo paprieštarauti, nes Sam stvėrė liauną mergaitės kūną ir paguldė ją ant lovos, bei radėjo ją bučiuoti. Tikriausiai ši scena paimta iš konteksto atrodytų lyg kokio romantinio filmo, kur vyrukas ir mergiotė  pagaliau gaus. Na, bet Viola tokio džiaugsmo nejautė, kaip tik šlykštėjosi vyriškio. Bet vos tik Sam palietus jos krūtinę, Viola pradėjo muistytis tikėdamasi ištrūkti iš jo gniaužtų.-Prašau, ne..-Ji sušnabždėjo, nors žinojo, kad jos prašymas lyg į balą.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-17, 23:11

-Nebijok šiandien žudysim,bet ne tave.Šitą galiu garantuoti,-pasakė užtikrintai vyras.Žinodamas,jog darbotvarkei buvo senas sąskaitų suvedimas. Tik rankų jis teptis neketino,nebent dėl malonumo.
-Deja susitikimas įtrauktas mano darbotvarkei,kažkas turės konspektuoti,mano veiklą,kol būsime pas jį ir derinsime visus klausimus,-pareiškė merginai žinodamas,jog vesis ją į Luko namus,kaip savo sekretorę.
Viltis tikrai durnų motina,bet visos motinos myli savo vaikus,tad šįkart sekėsi ir Violai,šį malonumą Sammael norėjo pasilaikyti tinkamai progai ir jau žinojo kuriai.
merginai ėmus muistytis ir cypauti vyras rimtai suirzo,-Žinai nors sutarsime tavo nekaltybės klausimu,nes ji patinka ir man.Bet tavo inkštimas ima rimtai erzinti.Bet,kadangi šiandien pirmoji tavo diena būsiu geras ir leisiu tau pasirinkti. Ar nori dabar patenkinti,mano pasidžiavimą ir likti skaisti ir po to eiti suvedinėti,mano sąskaitų,ar pirmą sąskaitos ,o po to maloninsi mane,-paklausė merginos leisdamas pasirnkti
Back to top Go down
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 23:23

Viola net bijo pagalvoti apie kažkieno nekaltai pralietą kraują, o mintis, kad ji turės stovėti ir žiūrėti kaip kažkas miršta, o gal net jai pačiai kažką nužudyti, tiesiog griovė visus merginos įsitikinimus. Juk ji vegetarė, ji už visas gyvūnų teises, o dabar turės nužudyti kažką savo rankom.
-Dabar dvidešimt pirmas amžius, galima viską įsirašyti į telefoną ir išvengti bereikalingo vizito.-Vi stengėsi iš paskutiniųjų, kad ja nereiktų keliauti kartu su Sam į balažin kur ir įsitempus maldauti, kad giltinė nepasibelstų į jos langą ankščiau laiko.
Pasirinkimas buvo sunkus, bet mergina mąstė greitai. Jei dabar išeis, turės bent menką galimybę pabėgti, galbūt kaip nors nugvelbti tą dokumentą su siela, o paskui bėgti atgal į Italiją. Galimybė maža, bet ji egzistuoja.-Tai suvedame sąskaitas.-Kiek lėtokai ištarė.-Žinot, būsit labiau patenkintas suvedęs sąskaitas.-Viola bandė įrodyti, kad su jos nekaltybe bus galima susitvarkyti vėliau, o ir stengėsi neparodyti, kad ji pastebėjo mažą vilties lašelį.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-17, 23:39

-Tu man nevadovausi,pasakiau eisi vadinas eisi,-pasakė šaltu balsu,kuris sakė geriau neatsikalbinėti.Ji buvo reikalinga ten,tad ir eis ten,kur jis norės. Beto tai buvo būtina,
Merginai ėmus rinktis ir pasirinkus variantą kurio jis norėjo patenkintas nusišypsojo ir priėjęs prie lovos apsivilko švarką ir iš jo kišenęs ištraukė sutartį,-gerai,tik pirmą padėsiu ją saugiai,- vyras spragtelėjo pirštai ir sutartis tiesiog išgaravo,nuo jo rankos. Vyras ją pasiuntė į saugę vietą.
-Gerai stokis ir eime. Matau esi protinga.Nes suvedęs sąskaitas nebebus,kur skubėti,turėsiu daug laisvo laiko,-pareiškė jis merginai
Sammael jau įsivaizdavo,kaip linksminsis savo kankinimo kambaryje ir kaip treniruos merginą
Back to top Go down
NAME :
Gustė

REPUTATIONS :
6

CREDIT :
caramcream

CLAIM :
M. Bisognin

2016-12-17, 23:56

Viola visgi nesiginčyjo, o tik patenkinta nutylėjo. Žinoma, kad ji nenorėjo keliauti susitikti su dar vienu tokiu pat šunsnukiu kai šis padaras priešais ją. 
Vi akimis sekė kiekvieną Sam žingsnį įnirtingai mąstydama kaip reiks pasiimti iš jo sutartį. Juk jis gerokai už ją aukštesnis, tad teks pasitelkti kiek kitokius būdus.-Kur ji?-Sutarčiai tiesiog išnykus Viola išpūtė akis ir paskandino neseniai atsiradusią viltį išsigelbėti. Baimė vėl apgaubė merginos pasąmonę, bet šįkart teko neišsiduoti.
-Mhmmm...-Nepatenkinta sumurmėjo ir pati greitai susisiautė į paltuką. (Apsimeskim, kad šį jau ji buvo nusivilkusi xD) Stipriai susirišusi dirželį Sabella paslėpė rankas kišenėse, kad nesimatytų kaip smarkiai jos virpa iš baimės ir nežinios.

Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-18, 00:10

-saugioje vietoje prie visų sutarčių,-pasakė tiesą vyras,-tuomet nebegaišdamas laiko apėmė merginą už parankęs ir ją išsivedė į kankinimų kambarį
Back to top Go down

Vergės kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next