Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Įėjimas/Išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Guest
Guest
avatar

2016-12-12, 20:54

................................:
 
Back to top Go down
Guest
Guest
avatar

2016-12-12, 21:05

Lucas automobiliu visuomet taip gera būdavo riedėti. Toks prabangus salonas iš itin kokybiškų medžiagų, garso sistema net kėlė baimę, išvystomas greitis nepaliko abejingų - ratai buvo tikras monstras.
- Šiek tiek toliau už kiniečių kvartalo kur prasideda nauja gatvė yra aukštos klasės restoranas neseniai atsidaręs. Vadinasi Azijos skoniai, ten patiekiama visų Azijos kilmės šalių virtuvė, tokios kitos įvairove galinčios pasigirti vietos Sietle turbūt daugiau niekur neatrasi. Skaičiau, kad šeimininkams labai svarbu pasirūpinti šviežia produkcija, kasdien pristatoma ir tai jų pagrindinis golas, dėl ko žmonės laukia eilėse ir nepraranda ūpo.. ,- vien įkvėpimu džiaugdamasi pristatė vietelę kurią taip nekantravo pažymėti pietumis su Tėčiu.
Back to top Go down
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
avatar
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock


2016-12-16, 20:03

Na, vyras mėgo galingus ir didelius automobilius, kurie šalia kitų atrodo tarsi galiūnai ir monstrai. Aišku, turėjo ir sportinio tipo mažesnių automobilių, bet juos labiau perleisdavo vaikam paišdykauti ar tai žmonai pasilinksminti. Pats pastoviai vairuodavo naujausios klasės juodą griozdišką hammerį ir neleisdavo niekam nė pirštu prie jo prisiliesti.
Kalbant dukrai apie naują kiniečių restoraną, jis būtent ton pusėn ir važiavo, mat jam nebuvo svarbu kur jie valgys, kad tik jo dukrai ten tiktų ir patiktų.
- Na, galėsim įvertinti ar jie iš tiesų tokie geri, kaip kalba, - vyptelėjo demonas vairuodamas Sietlo gatvėmis kol galiausiai pasiekė minėtąjį restoraną. Prisiparkavęs automobilį jis atidarė dukrai duris, už rankos paėmęs padėjo išlipti iš to didžiulio automobilio ir suėmęs už liemens džentelmeniškai palydėjo iki pat restorano durų. Jis visuomet labai gražiai elgėsi su savo moterimis: žmona ir dukterimis, jautė joms tokią pagarbą, kurios niekada nejaus kokiai pašalinei moteriai. Galiausiai pasitikus padavėjui, šis palydėjo tėvą su dukra, kurie atrodė labiau kaip pora, iki staliuko ir jiems prisėdus pateikė meniu. Pasodinęs Jazminą, demonas prisėdo priešais ir meniu atsivertė tik trumpam, labiau apžiūrėti dizainą, negu kažką išsirinkti. - Ką planuoji valgyti? - pasiteiravo dukros nelabai turėdamas nuomonės ties patiekalais. Greičiausiai pasakys padavėjui, kad kažką firminio atneštų.“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Įėjimas/Išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: