Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 

stephen tom verny

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Voici mon secret. Il est très simple: on ne voit bien qu'avec le cœur. L'essentiel est invisible
Voici mon secret. Il est très simple: on ne voit bien qu'avec le cœur. L'essentiel est invisible
NAME :
ness.

REPUTATIONS :
4

CREDIT :
BLØØDXSTAIN.

2016-12-11, 23:24

Stephen Tom Verny

34 | devil's servant | single

Kartais atrodė,jog nesu tam sutvertas.Tie žmonės neprivalėjo eiti pro tuos vartus.Būdavo daug blogesnių padarų,kuriuos jis priimdavo dirbti pas save.Skaitydamas savo užrašus (norėdamas pralinksminti kitus,JIS duodavo mums šias juodas knygutes) skaičiuodavau nekaltų vaikų pavardes.JAM nerūpėjo kiek tau metų,kokios rasės esi.JAM reikėjo blogiausių sielų ir aš jas surinkinėdavau.Vakarais vesdavau tuos žmones pro vartus į pragarą,iš kur jie negalėdavo grįžti atgal į žemę.  O aš ..Aš buvau tarpininkas tarp pragaro ir gyvųjų.Buvau velnio tarnas iki tos dienos,kai sutikau ją..Šviesių plaukų,mėlynų akių deivė.Ji nebuvo paprastas žmogus.Jaučiau jos sielą ir tai,jog ji buvo nepaprasta.Tos akys užbūrė mane ir aš norėjau ją grąžinti į laimingiausią vietą – žemę. Eidamas pas JĮ sukuriau planą ką daryti,jei tai nepavyks,bet..JIS mane pasiuntė..Velnias atsuko man nugarą ir išspyrė iš pragaro.Aš neturėjau kūno,todėl papuolęs į žemę buvau tik juodas šėšėlis,kuris ieškojo tinkamo vyro.Pagaliau suradęs tą,kuris buvo per plauką nuo mirties,išgelbėjau jam gyvybę.Dabar buvau Stephen Tom Verny,mirštantis karo lauke kaimo gyventojas.Mano kūnas tapo nemirtingas ir su nenusakoma jėga.Eidamas pro priešų teritoriją,jie negalėjo patikėti ką mato.Buvau pamanašus į Dievą,kuris nusileido jiems atkeršyti.Aš tuo tarpu ieškojau pastogės ir žmonių,kurie pamokytų gyventi šioje žemėje.Metai bėgo ir aš daug ką išmokau.Su savo galia tapau vienu iš turtingiausių žmonių kaimelyje.Bet turėjau vieną problemą..supykdamas tapdavau tuo pačiu šėšėliu,kuris galėjo priešininką susprogdinti iš vidaus.Tiesiogine to žodžio prasme.Tikriausiai dėl to visi manęs bijojo ir mane garbino lyg Dievą.Pajutęs meilės ir nusivylimo jausmą,prieš mane atsirado pats Velnias.Nežinojau ko jis nori,bet ir tikėjausi,jog negrąžins manęs atgal.Tačiau iš to pono gavau įsakymą.Turėjau rasti moterį,kurią jis galėtų pamilti.Ir kur man jos ieškoti?O ir kiek šimtmečių?Jam tai nerūpėjo.
Nuo to pokalbio rpaėjo beveik tūkstantis metų.Gyvenu Sietle,užsiėmu savo verslu.Per visa savo egzistavimą žemėje buvau nužudytas dešimt kartų ir lygiai po savaites vėl gyvendavau įprastą gyvenimą,bet kitoje žemės pusėje.

the man in black travels with your soul in his pocket.
“Real men don't dance to other people's tune, instead, they play for others to dance.”

Back to top Go down
View user profile
If you take responsibility for yourself you will develop a hunger to accomplish your dreams.
If you take responsibility for yourself you will develop a hunger to accomplish your dreams.
NAME :
Giedrė

REPUTATIONS :
189

CREDIT :
Ikonėlė endlessroutine & caramcream, gifai caramcream.

CLAIM :
Maria Valverde

ABOUT :
Vidurinioji Crimson šeimos atžala. Pusiau demonė - sukubė, turinti demonišką pusę į kurią susitelkusi maitinasi seksualine energija ir žmogiškąją - tyrą, mielą, geraširdę merginą Jasmine, kuri padarys viską dėl savo šeimos ir aplinkinių gerovės.

2016-12-11, 23:26

Laba ^^

I could stay awake just to hear you breathing
Watch you smile while you are sleeping while you're far away and dreaming, I could spend my life in this sweet surrender, I could stay lost in this moment forever Every moment spent with you is a moment I treasure.
Back to top Go down
View user profile
NAME :
ness.

REPUTATIONS :
4

CREDIT :
BLØØDXSTAIN.

2016-12-11, 23:26

Heya :013:

the man in black travels with your soul in his pocket.
“Real men don't dance to other people's tune, instead, they play for others to dance.”

Back to top Go down
View user profile

stephen tom verny
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Private Snook and Total War. By Stephen Manning.
» An Interview with George Toplis, 1929
» Jones. Lewis Henry Stephen