Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 ‘Today was a great day. My brother got sick.’

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
93

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-10, 00:46

Aoife Hecate Vaughn ir Johnathan Haynes ieško jaunėlio brolio!
• Claim: beveik be išlygų - Milo Ventimiglia, nes c'mon, jam su Falahee tiesiog skirta būti broliais! bet jei yra kitokių variantų, išklausyt ir susikalbėt įmanoma.
• Rasė: sirena.
• Amžius: ~164 m..
• Vardas: tikroji šeimos pavardė - Vaughn, bet ši dėl gana netrumpo sirenos gyvenimo gali būti ir pasikeista, tad prievolės registruotis būtent šia pavarde nėra.
• Šeimos istorija/santykiai: tėvai - tuomet skandalingai juodaodė motina ir baltaodis tėvas - grynakraujės sirenos, būtent gryną kraują aukštinusios labiau už visa kita. Tokia nuostata buvo auginami ir jų vaikai, mokomi viliojimo meno, prasimaitinimo. Aoife namus paliko būdama paauglė, kai buvo peržengtos ribos - tėvai sumąstė jos akivaizdoje gaminti vaiką, kuris galiausiai tapo Johnathanu. Tėvai niekuomet tiesiogiai jų akivaizdoje nėra minėję jos, tačiau ne visos nuotraukos buvo sunaikintos. Vėliau jaunėlio gaminimą stebėjo ir John. Galbūt tai, priešingai nei prieš tai, suartino pametinukų santykius. Pirmieji maždaug trisdešimt gyvenimo metų gimtojoje Naujojoje Kaledonijoje buvo ramūs, kupini tėvų palaikymo (galbūt šio to pasimokius iš primagimės reakcijos), broliai taip pat tapo labai artimi ir kone neišskiriami. Vėliau dėl lėto senėjimo, į kurį žmonės nepasitraukus galėjo badyti pirštais, pasibarstė po pasaulį, keitę vardus, tačiau bent minimaliai, kiek tai buvo įmanoma, palaikė ryšius (visuomet daugmaž nutuokė vienas kito gyvenamąją vietą ir naują vardą). Abu atvyko į Sietlą vos pasitaikius progai po teigiamų žinių dėl mitinių būtybių situacijos mieste, kur pasirodo, jau gyvena ir jų sesuo.
Nepaisant neišvengiamų skirtumų ar klausiamų viens kito poelgių, išlieka artimiausiais konfidantais, draugais, sąžinės balsais ir tais, kurie per daug išgėrus jei ne pats parveš, tai bent taksi iškvies, kad sėkmingai namo parsigautų. Kadangi ir paties J. charakteris gana įvairus ir priklausantis nuo aplinkybių, riboti daugiau susidomėjusius man nekyla ranka. Tiesiog būtų smagu, jeigu, kad ir kokio bjauraus charakterio jis bebūtų, broliška vienybė išliktų. Visokioms dramoms, jei tik bus noro, vietos irgi atsiras (nors, žinoma, pirmoji nusimato iškart - pažintis su seniai dingusia seserimi). Susidomėjusius prašysiu kreiptis bent pirmai pradžiai į PM :023:
©️ ®️
Back to top Go down
View user profile
 
‘Today was a great day. My brother got sick.’
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The far Great Forests.
» The Great Danton's Showtimes
» Hagoromo's Brother
» Great Bear sword (Shichiseiken) or Seven Stars Sword
» The great 12

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: seni skelbimai-
Jump to: