Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Kirpykla

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 03:22

:071:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 14:56

Nenustebusi, kad dar reikės paskaitinėti apie naujausias mados tendencijas ir kas su kuo išsiskyrė bei susilaukė vaikų naujausiuose, ir šimtą metų pragulėjusiuose kosmopolitanuose ant kirpyklos laukimo salelės stalo, gal visai ir nieko matė tą idėją, gal ką naudingo užmatys, nors labai abejotina. Tad atsisukusi į seserį trumpai peržvelgė jos nešiojamą ševeliūrą ir ištiesė ranką šukuosenų katalogo link.
- Akivaizdu. Juk nutraukti kalbas apie tai, kaip jų atžalos gerai mokosi mokyklose, ar vyrai su jų draugais linksmai leido savaitgalį juk nevalia. Bet, man įdomu kaip planuoji kirptis. Kažkam drąsaus pasirašysi, ar prašysi saugaus varianto a.k.a kirpčių?,- nepraleidusi progos pašiepti nusijuokė, nunėrė akis į katalogą bei pirmuosius atverstus puslapius. Šalia visai įdomių kirpimų puikavosi devinto dešimtmečio mados, kurias panašu, kad siūlo iki šiol manydami, kad gražu. Na, gal parduotuvių sandėliuose dirbančioms ruskėms ir tiktų, bet paprastai Jasmine niekam nebūtų siūliusi imtis konkretaus varianto.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 15:34

Labiausiai iš šeimos domėdamasi paprastų žmonių gyvenimu, mados tendencijomis ir net politiniais dalykais, Aurora niekada neatsisakydavo pavartyti žurnalų, tačiau būdama su seserimi kažkodėl neskubėjo į rankas vėl paimti naujausio cosmopolitano. Įsitaisiusi šalia jaunėlės Calli pasuko į ją akis, nužvelgdama daug ką parodančius ir tokiam metų laikui ne itin tinkančius drabužėlius. Sucubiai, kaip ir visi kiti demonai, nejuto temperatūrų pokyčių, tad tai visiškai nenuostabu, tačiau eilinis žmogus, kaip kad moteriškė ant kitos kėdės, gali pamanyti, jog merginai kažkas negerai.
-Juk žinai, kad aš per daug myliu savo plaukus, jog ekspermentuočiau.-pavartė akutes, suvokdama, kad sesutė šį kartą nusiteikusi rimtam pokyčiui.- O kirpčiukai man visiškai netiktų, tad ne - jų nekirpsiu.-caktelėjo liežuvio galiuku ir perbraukė per ilgas bangas, atmesdama jas atgal, kad atrodytų dar tvarkingiau. Bet kuri mergina galėjo pavydėti jos žvilgančių plaukų, kurie niekuomet nelūžinėjo ir neslinko. Žinoma, jie ir neaugo. Aurora įstrigusi dvidešimt dviejų metų merginos kūne.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-10, 22:37

Ramiai klausydamasi Auroros spėjo užmatyti ir tai, kaip klientė kuriai darė dešimto dešimtmečio cheminį pakilo nuo odinio krėslo plačiai šypsodamasi ir labai jau dirbtine šypsena dėkodama už darbą stilistei. Nestumdama į naktį Jasmine atsistojo palikdama žurnalą ant stalo kur jis ir gulėjo ir žengtelėjo žingsnį šonan. Matyt mieste kur statomas įdomus spektaklis.
- Reikia tau išlipti iš komforto zonos, kur tavo drąsa, huh?,- paskatinimo žodžiai tuo pačiu nuskambėjo ir iš ką tik žirkles iš rankų paleidusios darbuotojos lūpų skatinantys užimti atsilaisvinusias vietas ir pasiruošti procedūrai. Įsitaisiusi vienoje jų, nukreipė akis į veidrodį bei šypsodamasi sekė akimis Aurą taip pat netrukus įsitaisant. Šviesiaplaukei pasidomėjus labai aktualaus klausimo, Jasmine linktelėjo sutikdama su pasiūlymu pasivaišinti kava.
- Tai gi va.. Kaip seniai motiną mačiau.. gal tu kažką naujo žinai?,- pasimuistė paskutinį kartą kai buvo apgaubta ilgu apsiaustu, apsaugančiu kliento rūbus nuo plaukų bei išsipurvinimo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 03:05

Apie kažką visiškai neaktualaus užsigalvojusi Aurora žvelgė į plaukų dizaino žurnalo viršų ir sureagavo tik seseriai vėl prabilus bei kirpėjai raginant jas užimti patogias kėdes priešais didžiulius, ryškiomis šviesomis apšviestus veidrodžius. Įsitaisiusi kėdėje mergina nužvelgė savo atvaizdą, kuris buvo itin dailus, svarstydama koks stilius jai dar galėtų tikti, tačiau niekaip neįsivaizdavo kažko kitokio.
-Aš ir taip atrodau pasakiškai, tad nereikia čia pavydo scenų.-suspaudusi lūpas pažiūrėjo į seserį, tarytum tikrų tikriausia diva, tačiau ilgai išbūti šioje rolėje nesugebėjo ir ėmė juoktis.- Nežinau, tiesiog man patinka mano plaukai ir nejaučiu reikalo kažką įrodinėti.-trūktelėjo petukais, nelabai norėdama aiškintis seseriai, kodėl jai nereikia lipti iš komforto zonos ir ekspermentuoti, kaip tai buvo pratusi daryti ji.
Užklausta apie motiną Aurora šiek tiek pasimetė, mat nors su moterimi bendravo, negalėjo apie tai niekam pasakoti. Juokinga, žinant, kad jau kuris laikas motina jai nebebuvo tas žmogus, kuriu besąlygiškai pasitikėtu. Iš kitos pusės, Greisė jai žadėjo, kad ši išvyka vien dėl to, kad neva jos ieškomoje knygoje yra burtas, kuris paverstų dukterį visiškai nemirtinga, o ne tik palaikančią jaunystę su eliksyru.- Ne, ji su manimi nesusisiekė.-atsakė su nuoskauda balse, kad sesuo nesuprastų, jog taip baisiai jai meluoja.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-18, 12:14

Jasmine jau maždaug buvo išsirinkusi dar prieš ateidama kokio kirpimo norėtų, ką reikėtų palikti ir ką jau pakirpti, todėl dabar nebuvo sudėtinga, nereikės ilgai aiškinti.
- Nu supratau, tik nešauk tu čia taip, beja, kas naujo tavo gyvenime?,- išsitraukusi mobilųjį parodė stilistei savo išsirinktą modelį. - Pakirpti taip, ir norėčiau, kad gale kristų štai taip..,- išgirdusi ir jos rekomendacijas, Sophie linktelėjo ir vėl patogiai įsitaisė krėsle.
- Keista.. kažkaip galvojau, kad su tavimi bus.. na, bet yra kaip yra, esu optimistė ir tikiuosi visos negandos greitai susitvarkys.. O iki tol.. reikia atsišviežinti,- šyptelėjusi pažvelgė į atvaizdą savo veidrodyje ir nekantraudama sekė akimis jos darbą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 20:47

Jokia mergina nėra ideali, jei ji neprižiūri savo natūralaus, na gerai būkime realistai, arba nenatūralaus grožio. Ne visas gyvenimas sukasi apie barus ir klubus, po kuriuos dailiosios lyties atstovės vaikšto lyg niekada nebūtų turėjusios maišelių po akimis ar išsišakojusių plaukų galiukų. Galbūt todėl, nenuostabu, kad Nelė pravėrė šio, tik geriausiais atsiliepimais išgarsėjusio grožio salono duris. Geriau nei taurė alkoholio buvo manikiūrai, pedikiūrai, masažai ir visos kitos damoms malonios procedūros.
Šiandien, purvo ant veido nusprendusi nesidėti raganaitė, nes purvo buvo pilna jos siela ir širdis, ji pravėrė kirpyklos duris. Niekada nėra per anskti ar per vėlai šiokiem tokiem pokyčiams, ar visiškam atsinaujinimui. Atsiduoti kirpėjos rankoms Nelė neskubėjo, vos įėjusi į kirpyklą, mergina prisėdo ant vieno iš laukimui skirtų fotelių ir užsikėlusi koją ant kojos, ėmė lėtai vartyti didžiausią katalogą su šukuosenomis, plaukų spalvom ir viskokiausiom kitokiausiom naujausiom mados tendencijomis. Gal ši moteriškai maloni popietė ir nepasibaigs super duper pokyčiais, bet bent jau išsišakoję galiukai bus nurėžti, o ataugančios tamsios šaknys bus nušviesintos.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Kirpykla
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: