Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Įėjimas/Išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 03:22

:071:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 10:58

Kiek daugiau nei prieš savaitę, pasikalbėjusi su seserimi, Aurora priėjo prie sprendimo, kad jai jau pats laikas pakirpti plaukus ir atnaujinti stilių, mat per keturis šimtus metų jis menkai te pakito. Nieko nelaukusi vyriausioji Crimson užsirašė pas kirpėją ir prie to pačio užregistravo Jasmine, mat nepaisant fakto, jog vienintelė šeimoje yra žmogus, pokyčiai reikalingi kiekvienam. Prie kirpyklos pasirodžiusi likus penkiom minutėm iki susitarto apsilankymo pradžios, Calli sustojo prie durų ir apsidairė aplinkui, tikėdamasi išvysti pasirodančią jaunėlę. Deja, jos nė pėdsako. Atsidususi mergina įkišo ranką į palto kišenę ir susiradusi joje telefoną, dar kartą pasitikslino valandas. Kaip ir planavo, buvo likusios dar penkios minutės, o per langą buvo galima matyti, kad kirpėja, pas kurią užsiregistravo, vis dar dirba prie klientės plaukų, tad laiko į valias. Įsidėjusi telefoną Aura išsitraukė portcigarą su savo vardo inicialais ir iš jo išėmusi cigaretę bei žiebtuvėlį užsirūkė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 11:21

Jasmine popietę nusprendė praleisti su Aura, kurios pasiūlymas atsinaujinti apsilankant pas plaukų stilistą buvo tikrai geras. Mergina mėgo pokyčius, jie visuomet buvo į gerą ir ypač, kai sukubė savo plaukų stilių atnaujindavo kaip nors įdomiai, banalumo iš jos pasirinkimo ar dėl šukuosenos ar dėl gyvenime, nepamatysi. Pasitikrinusi laiką, kad nevėluotų, nes pati to dalyko nemėgo, paspartino žingsnį ir netrukus jau buvo prie salono durų. Įšokusi vidun akimis susirado seserį ir pasuko link jos.
- Labas labas, gražuole, lauki princo žavuolio?,- juokdamasi palinko bučkiais į abu žandus, pasisveikino ir netrukus vėl atsitiesė. Perbraukė pirštukais per plaukus juos vizualiai sustatydama į gražią formą, kad kirpėjų pirmas žvilgsnis pasirodžius nebūtų maždaug wtf kas čia per laukinės, padraikos pasirodė. Nors šiaip tokios ir pasirodė, tik ne išoriškai, o viduje abi tikrai buvo nelengvai sutramdomos užsispyrėlės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 12:34

Cigaretė palengva smilko merginos pirštuose, o kiekvieną kartą patraukus dūmų į plaučius raudonis paryškėdavo ir pasigirsdavo tylus spragsėjimas, pranešantis apie degantį tabaką. Nepraėjo nė trys minutės, kai liko tik nuorūką, kurią užgesinusi Aurora įmetė į šiukšlių dėžę. Sesers vis dar nebuvo matyti ir nors įprastomis sąlygomis ji čia dar pastovėtų ir jos palauktų, šiandien oras buvo žvarbokas ir Calli, nors nesenstanti gražuolė, susirgti galėjo taip pat greitai, kaip bet kuris kitas žmogus. Įėjusi vidun rudaplaukė šyptelėjo kirpėjai ir pasėmusi nuo stalo žurnalą įsitaisė kėdėje, šalia savo eilės taip pat laukiančios vidutinio amžiaus moters. Dar kartą užmetusi akį į telefono ekrane esantį laikrodį, Crimson pradėjo versti lapus. Pervertusi tris išgirdo suskambantį varpelį, kuris pranešė apie sesers atvykimą, tad padėjusi žurnalą į vietą pakilo.
-Laukiau ir sulaukiau.-taip pat palinkusi pakštelėjo seseriai į skruostus ir nežymiai atsitraukė.- Labas ir tau.-žvilgsnis nukrypo į laikrodį, kuris kaip tik tą akimirką stojo į jų susitikimui skirtą valandą.- Panašu, kad teks dar kelias minutes luktelti.-kad ir kaip greitai kirpėja dirbo, vis dar girdėjosi feno garsas ir moterų pašnekesiai iš už sienos esančios patalpos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-01, 20:41

In.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Įėjimas/Išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: