Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Listen, smile, agree and then do whatever you were going to do anyway.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 02:50

First topic message reminder :

Lucas Everit Crimson
Jasmine nuo pat tos akimirkos kuomet išmoko vaikščioti, visur sekiojo paskui savo tėvelį. Netgi pirmas žodis, kurį ji ištarė buvo "tėtis". Ji kažkaip nuo pat tų mažų dienų visiškai sugebėjo pavergti Lucas širdį. Mergytėje jis greitai pamatė demoniškąjį potencialą, pradėjo daugiau su mažyle leisti laiko, negu su kita dukra, mokyti ją įvairiausių dalykų, tiek tų, kuriuos turi pažinti vaikas, tiek tų, kuriuos turi žinoti bręstantis demonas. Net ir paaugus, tapus mergina, Jasmine tėtį laikė pirmoje vietoje. Lucas jai buvo idealas, žmogus, į kurį visuomet lygiavosi ir kuriam jautė begalinę meilę bei pagarbą. Ji tikriausiai vienintelis šeimoje vaikas, kuriam tiek daug dėmesio skiria kryžkelių demonas. Nei vienam Crimson atstovui nėra taip lengva bendrauti su Lucas, kaip Jasmine. Ir jie abu žino, kad ji yra jo mergytė, o jis jos tėtukas. Būdamas pavyzdys, kurį ji žinanti, kad gali ir turėtų lygiuotis, toks jis išliko iki šios dienos. Tvirtas ryšys siejantis šeimos narius yra ne tik meile grįstas, bet ir pasitikėjimu, patirtimi. Jasmine nevengia pašiepti tėtuko, kuris lygiai taip pat kirsdamas atgal pakelia nuotaiką abiems ir diena pasidaro dar geresnė. Ir Jasmine ir Lucas dažnai iškilus dvejonėms kreipiasi į vienas kitą pagalbos, ar tai būtų aprangos klausimais, aptarinėjant praeinantį berną kuris tiktų ar netiktų šeimoje, ar kitais pačiais paprasčiausiais gyvenimiškais klausimais. Vieningi ir supratingi, šios savybės geriausiai apibūdintų Crimson šeimos atžalą ir jos pradininką.

Grace Crimson
Nepaisant to fakto, kad nuo pat mažens Jasmine buvo ir yra tėčio mergaitė, ir to, kad mamos nematė jau pusę metų, žmogiškoji ir taikioji merginos pusė su motina sutaria gerai, šiltai, tačiau to nesulyginsi, su itin glaudžiu ir tvirtu ryšiu kurį jaučia tėčiui. Kaip ir sutaria, taip ir pykčių jokių su Grace ji nėra turėjusi.

Aurora Callista Crimson
Nuo pat pirmos dienos, kuomet rankose laikė ką tik gimusią sesutę, Aurora pamilo mažylę ir rūpinosi ja taip nuoširdžiai, kad kartais net tėvai buvo aprėkiami, kad dėl kažko susipyksta prie Jasmine akių. Metams bėgant, jaunėlei augant ir jau pačiai tampant pajėgiai pastovėti už save, jų santykiai pakito - Aura nebesistengė Džes laikyti taip arti savęs, leido jai pažinti supantį pasaulį, tačiau niekada nenustojo jos mylėti. Sulaukusi dvidešimt dviejų, kai pirmą kartą išgėrė eliksyro, vyresnioji žvelgė į sesutę su baimės kupinu žvilgsniu, vildamasi, kad pastaroji nesulauktų tokios lemties, kai nežinos kas su ja vyksta, tad nieko keisto, jog pasireiškus Sophie sucubės pusei, Callista apsidžiaugė. Gana keista, žinant, kad jos jauniausioji tapo tamsos būtybe, trokštančia mirties vien tam, kad išgyventų, tačiau jų šeimoje tai buvo gana įprasta - svarbiausia, kad geroji sesers pusė vis dar buvo tokia pat švelni ir tyra. Bėgo metai, šimtmečiai, ir nors karts nuo karto atsirasdavo pikčių ir nesutarimų, jie gana greitai išsispręsdavo ir vėl viskas grįždavo į savas vietas.

Aria Magdalena Crimson
Jasmine nelabai sutaria su Aria jau nuo senų laikų, jos kažkiek atitolusios, nes jų požiūriai skiriasi tačiau tuo pačiu ir sutampa. Jos tokios asmenybės kurios gali sutarti labai gerai, bet dažniausiai gaunasi, kad susipyksta, arba apskritai vengia viena kitos nors nieko blogo nei viena nelaiko

Maximilian Crimson
Ne paslaptis, jog buvimas vieninteliu šeimos sūnumi nėra lengvas, kas puikiai atsispindi ir Crimson šeimos jaunėlio charakteryje. Nors įprastai jaunas vyras mėgsta ginčytis, pašiepti ar paprasčiausiai tampyti kitoms seserims nervus, viskas pasikeičia tuomet, kai šio kelyje pasitaiko Jasmine. Rodos, tokia pat sesuo kaip ir kitos, tačiau būtent jos kompanijoje Maksas iš tiesų atsipalaiduoja, tampa savimi. Kone sutapus judviejų galioms, matyt, sutapo ir tam tikros charakterio savybės, atvėrusios vartus į kiek kitokį, šiltesnį bei daug malonesnį bendravimą. Jasmine - vienintelė šeimos atstovė, žinanti pačias tamsiausias Maksimiliano paslaptis, įskaitant ir tą, jog jis - biseksualus, tačiau jo neteisia, veikiau atvirkščiai, pamažu padeda šiam suvokti, kad toks potraukis nėra blogai, o to pasekoje dar vaikystėje užmegzti ryšiai vis stiprėja.
Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 00:04

Ateik ateik, į kokias būtent? :DD Šiaip jai ji Sammaelio vergė, tai bus jos geriausia draugė, nes tas niekšas maniškei labai, labai nepatiko :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 00:06

Va būtent, kad vergė :D Man tinka, nes kol kas Vi irgi jo nemėgsta :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 00:07

Praplėsim kažką labiau? :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 00:09

Tai čiuj meet'e suplėsim viską ^^ Tik va kaip susipažino? Ar kažkaip magiškai sužinojo kaip Violai "pasisekė", ar iš ankščiau? :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 00:13

O jei netyčia Viola gelbėdamasi Sammaelio telefone kažkaip susirado jos tėvo, Luco numerį ir jį surinko, tačiau kažkokiu stebuklingu būdu atsiliepė Jasmine ir viską išklausiusi, nusprendė jai padėti. Nes žinodama, kad jis per paukštis ir kaip kėsinasi į jos seserį, Jasmine tikslas bus ištraukt Violą iš to liūto nasrų ir padėt atsistot ant kojų visais įmanomais būdais ir pramogomis?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-20, 00:16

Tinka :D Suuuutarta  :054:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-05, 02:43

Ok :D Dar kas nori? :D
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Listen, smile, agree and then do whatever you were going to do anyway.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» .:. Lacrimosa Lake
» The New Narnians Just Came But The Old Ones Had Returned.
» From Hyrule Castle to the Inn
» MOOR, Chastity
» Actor Ideas for Erik

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: old families topics-
Jump to: