Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Virtuvė/baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
453

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Samuel Larsen

The stories are real -
the monsters are here

2016-12-08, 02:20

First topic message reminder : 
I can't escape this hell so many times I've tried but I'm still caged inside. I can't control myself.
Somebody get me through this nightmare
Back to top Go down
View user profile

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 15:20

Šiaip, gal ir keista taip anksti gaminti pietus, tačiau Aurorai reikėjo nusiraminti. O besisukiojimas virtuvėje tikrai padeda. Jei taip ir toliau darbuosis, mergina pagamins vištienos visai savaitei. Ypač, kai Crimson šeimyna itin retai valgo namie ir viekiau renkasi restoranus. - Valgysi vištienos, ar nori kad paruoščiau ką nors kitą? - Paklausė sesers, nors ir žinojo, jog veikiausiai Jasmina pasirinks kokią nors košę ar vaisių salotas.
- Neverkiu. Pjausčiau svogūną. - Blausiai šyptelėjo Aurora, kad melas būtų dar itikinamesnis. Tačiau, baisiai maža tikimybė, kad sesuo visko neišriš. Crimson šeimos vyresnėlė yra tikrai ne kokia melagė. `- Bet turiu tau kai ką papasakoti, Jasmina. - Jau normaliau pasisukusi į seserį prabilo ir nuėmė nuo ugnies keptuvę su paskutiniais suktinukais. - Aš išteku. - Tiesiai šviesiai, be jokių dailinimų prisipažino mergina, nutarusi, kad pasakys tik dalį tiesos, kad nejaudintų jaunėlės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 18:13

Akimirkas kai ašaros rieda priverstinai, iš svogūno išsiskiriant tam tikroms medžiagoms ir tada, kai jos rieda natūraliai, jaučiant skausmą, sunkumą viduje, kuomet akys nuo to net parausdavo žymiai skyrėsi. Tai pastebėjusi, Jasmine dar labiau nusiminė.
- Meluok kam nors kitam,- ramiai atsakė nekrustelėdama. Kas kart kai sakinio pradžia prasideda nuo to, kaip pradėjo Aurora, dažniausiai reiškia kažką blogo, nes jei būtų kažkas gero, puikios naujienos be jokių įžangų dažniausiai pristatomos.
- Žinau... ,- sunkiai atsiduso,- Tėtis pasakojo, bet, man ne viską jaučiu pasakai.. nes kiek girdėjau iš jo, tai ne toks jau ir džiaugsmingas dalykas..
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 18:40

Treikėjo keikti save už tai, kad nutarė pasilikti čia, o ne niekam nieko nesakiusi išeiti. Taip būtų bubę paprasčiau. O dabar, Aurora stenėgsi prisiverti negalvoti apie sužadėtuves, išsikraustymą ir visą su tuo susijusį reikalą, kad nepradėtų ir vėl lieti ašarų dėl nieko, o taip pat ir neparodytų sesei kokia iš tiesų silpna ji yra. Todėl mergina pasinėrė į maisto ruošimą ir vėl. Greit, jos rankose atsidūrė peilis ir daržovės, kurias reikėjo supjaustyti salotoms.
"Idiotas". - Nuskambėjo Auroros galvoje išgidus apie tai, jog Crimson šeimos galva nutarė viską papasakoti Jasminai. Mergina tikėjosi, jog niekas bent kol kas nesužinos dėl ko išteka vyresnėlė. - Na tuomet žinai kas tas asmuo - Atsiduso Patricija ir padėjo peilį, kad netyčiom neįsipjautų į pirštą. - Nenorėjau, kad jūs viską žinotumėt. Norėjau, kad šventė jums būtų džiaugsminga. - Kilstelėjo lūpų kampučius Aurora ir atsirėmė į spintelę mąstydama, kam dar viską papasakojo tėvas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 23:18

Jasmine dar sykį giliai įkvėpusi pakilo nuo kėdės ir apeidama stalą pasiraitojo rankoves. Paėmusi arbatinį pripildė jį vandeniu ir užstatė ant viryklės. Kažko karšto atsigerti tikrai norėsis, ar kavos, arbatos ar dar ko, laiko apsispręst dar liko sočiai.
- Sakyk, kuo padėti tau?,- visų pirmiausia demonės klausimas buvo tiesioginis. Ne tik Aurora mėgo darbuotis virtuvėje, atsiradus atitinkamai nuotaikai, Sophie taip pat mielai tuo užsiimdavo. Prisiminusi tą asmenį kurio ji atminti nenorėtų ir apskritai svajoja, kad šis išnyktų nuo žemės paviršiaus, ramiai atsiduso.
- Deja, bet taip. Ir tavo vestuvėms su juo aš visiškai nesutinku. Kai kalbėjau su tėčiu, jis sakė kažką sugalvosiąs, bet nuojauta kužda, kad jis neturi nė žalio supratimo ko reikėtų imtis. Juk tai viršesnis ir įtakingesnis už jį asmuo.. Vienaip ar kitaip iš tavo akių matyčiau, kad nesi laiminga. Tavo šeimos nariams tai stebėti būtų be galo sunku.. ,- uždėjusi delną ant Auros peties jį šiek tiek spustelėjo žvilgtelėdama į ties maistu susitelkusį jos profilį.
- Neleisk, kad jis darytų kažką, kas prieštarauja sveikam protui ir paprastam žmogiškumui..
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 23:36

Bandymai save guosti padėjo ne per daugiausiai. Aurora mintyse kartojo tėvo pasakytus žodžius, jog viskas bus tik į naudą, jog Samuelis bus geras vyras, naudingas šeimai. Plius, mergina tikrai negalėjo sakyti, kad jis nėra išvaizdus, o ir pasipiršo. Apmąstymus nutraukė Jasminos balsas. - Gali užkaisti ryžius. Žinau, kad ne visi pas mus valgo bulves. - Pasakė ką daryti seseriai ir vėl trumpam atsijungė nuslinkusi į apmąstymus. Ji dar save bandė guosti tuo, kad viskas su laiku susitvarkys. Taip dabar įvykiai ritasi kūlverščiais, bet vėliau, kai santuoka nusistovės, gal Aurora net pamils Nox. Gal net turės su juo vaikų. Šią mintį sustabdė peilis, švelniai, tačiau skausmingai palietęs šviesiaplaukės piršto odą. - Po velnių. - Tyliai nusikeikė Crimson vyresnėlė ir padėjusi peilį tiesiog atsisėdo prie stalo, prieš tai dar užspaudusi įpjovimą..
- Tėtis mano, kad tai bus man tik į gera. Kad Samuelis bus geras vyras. Tik nežinau ar pats tuo tiki. Juk tas padaras suknistas pragaro riteris. - Žvelgdama kažkur anapus kalbėjo. - Bet noriu, jog vestuvės nebūtų mano laidotuvės. Išteku tai išteku. - Truktelėjo pečiais, bandydama labiau paguosti pačią save nei Jasminą. - Tai tebus formali santuoka. - Dar pridūrė, tačiau kol kas nesikėlė iš savo vietos ir tiesiog laikė pirštą užspaustą, kad kraujas nebėgtų.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Virtuvė/baras
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: