Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Auroros miegamasis

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 02:03

First topic message reminder :


Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:14

Samuelis aišku tuščiai laiko neleido. Jis sužinojo kur gyvena Crimson šeimynėlė ir atsivežė Aurorą susirinkti daiktų. Mergina didelę dalį kelionės pratylėjo. Tiesiog neturėdama ką pasakyti ir leido demonui vesti pokalbį. Pagaliau pasirodžius namų kontūrams šviesiaplaukė atsiduso. Gal būt šiuos namus ji mato paskutinį kartą.
- Aš gal būt paimsiu reikalingus daiktus ir ateisiu. - Klausdama prabilo Aurora. Ji nežino kaip reaguos tėvas kai sužinos, kad Samuelis buvo šiuose namuose. Tai juk šeimos šventovė.Nė nelaukusi atsakymo, mergina išskuodė iš automobilio ir nulėkė viršun, į savo kambarį. Ji neplanavo taip greit išsikraustyti, tad nė nepradėjo pakuotis. Aišku, visa tai ką ji krovė į lagaminą, buvo galima įsigyti, tačiau daiktai kėlė šiokius tokius sentimentus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:22

Sammael nepirmas kartas kai lankėsi čia.Beto namų durys po pokalbio su Luku jam buvo visada atviros.Aurorai paprašius palaukti nei neketino to daryti tad išlipęs iš mašinos nuėjo paskui ją.
Pasiekęs merginos kambarį įžengė į jį ir apsižvalgė ,-Gražiai įsikūrus.Ir gali neskubėti laiko turiu daug,-pasakė atsisėsdamas ant lovos ir stebėdama kaip mergina krovėsi daiktus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:29

Aurora gerai nežinojo ką turėtų susikrauti į lagaminus. Ten atsidūrė svarbiausi daiktai - kosmetinė, dušo reikmenų krepšelis, svarbiausia - šeimos nuotrauka su rėmėliu. Keletas albumų. Tada prasidėjo suknelės, keletas porų batų, kiti rūbai. - Šiaip, sunkoka iš čia išsikraustyti. - Prikando lūpą Aurora. Šie namai buvo tirtovė. Mama visada tuo pasirūpindavo. O dabar, mergina privalės keliauti ten, kur niekas nelaukia ir nėra miela. Aurora į lagaminą dar sukrovė keletą laiškų, dienoraštį. - O dėl vestuvių. Nori jog tai būtų didelė šventė, ar kažkas kuklaus? - Paklausė bekraudama į lagaminą rūbus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:53

Vyras stebėjo merginos kraunamus daiktus kolkas nei vienas jo neerzino,tad nieko ir nesakė.Merginai pasakius jog sunku tarė ,-Na geroji žinia jog neprivalai palikti jų šiandien.Tiesiog petsiveši daiktus,išsikursi,pamatysi naujus namus , -bandė nuraminti merginą vizgi jam labiau patiko,kai ji šypsojosi,o neliūdėjo.
-Beto juk galėsi pamatyti savo šeimą.Tad geriau galvok ką nori passimti,-paskatino merginą.Jam nebuvo gaila leisti susitikti su tėvais.Žinoma tada kada jis norės.
Paklaustas apie vestuves tarė,-Manau mažos su artmiausiais žmonėmis bus pats tas.O dabar geriau sakyk kur traukiam medaus mėnesio?-psklausė merginos nes ir tai norėjo užkrauti jai.Bent jau vietos parinkimą.Jam buvo smalsu kaip žmonės jaučiasi planuodami vestuves ir medaus mėnesį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 01:02

Aurorai buvo sudėtinga vėl iš naujo krautis daiktus. Aišku, kelis amžius Crimson gyveno ant lagaminų, tačiau visada buvo mama, tėvas. O dabar, mergina jautėsi be galo vieniša. Aišku, apsipras. Gal būt Samuelis nebus toks blogas vyras kaip atrodo. - Kuo greičiau visa tai bus sutvarkyta - tuo geriau. Nenoriu vilkinti. - Pasiūlė, dėl persikėlimo. Geriau jau viskas bus padaryta greit ir skausmingai, nei palikta savieigai ir Aurora turės ilgai kankintis kol persikels į naujus namus.
- Medaus mėnuo. - Šyptelėjo Aurora. - Nemaniau, kad vestuvės bus tokios tradiciškos. - Šiek tiek paironozavo mergina. Nors, žinia, jog išvyks kur nors pailsėti - visai džiugino. Taip ji pažins Samuelį dar labiau. Aišku tai padarys dar iki to. Juk nutarė, kad veikiausiai dabar pas jį persikraustys.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 01:31

Sammael rūpėjo tik vieno asmens jausmai,-tai yra jo paties.Tik savo savijauta jis domėjosi,o kaip jausis kiti jam buvo nesvarbu.
,-Tuomet petsikelsim šiandien ir nebereikės dėl nieko sukti galvos ir siuntinėti planų į elektroninį paštą -konstatavo faktą.Merginai pasakius jog nesitikėjo tokių tradicinių vestuvių tik pavartė akis,-Tradicinės ksžkiek bus.O medaus mėnuo mėnuo dar niekam nepakenkė,tad rinkis šalį,-paliepė Aurorai
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 01:53

Persikėlimas Aurorai gal net skausmingesnė procedūra nei pačios vestuvės. Juk palieka tėvų namus, savo kambarį, kuris jau buvo spėjęs virsti savotiška šve tove. Tačiau santuoka taip pat turėjo būti ir įdomi. Samuelis gal ir šunsnukis bei niekšas, tačiau išvaizdus ir vyriškas. Gal būt viskas nebus taip blogai. - Rodoz viską susidėjau. Jei ko nors reikės - užvažiuosiu paiimti. - pasisukusi į Samuelį pridūrė. Dar į lagaminą mergina įdėjo kompiuterį ir buvo pasiruošus.
- Graikija. Ten visada norėjau apsilankyti. - Iśsirinko Aurora. Kaip istorijos mylėtoja, ji visada žavėjosi Helenų kultūra.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 10:18

Sammael iškraustymas iš jo tėvo namų tikrai nebuvo maloni procedūra. Todėl įtarė,kaip jautėsi mergina.Tačiau vyras norėjo matyti ją savo namuose ir dėlto nesuko galvos. Svarbiausia gerai jam,o kaip kitiem ne jo bėdos,bent jau kol neliečia jo.
Merginai pasakius,jog susidėjo viską nužvelgė daiktus ir papurtė galvą,-Nemanau ,kad viską,o jei čia viskas tuomet kita stotelė prekybos centras. Nemačiau,kad būtum pasiėmusi,nors vieną šešėlio daiktą. Tad arba jį reikės apiprekinti arba gausi pasiimti,jei dabar vešiesi į mano namus.
Priminė jai,nes nei neketino šuns įsileisti į lovą, bei pakęsti jo plaukų ant grindų ir kiimo. Jis mėgo tvarką tai turbūt vienintelis iš klausimų kuriuo sutarė su tėvu ir Mykolu,kad tvarka turi būti visur.
Merginai pasirinkus Graikiją,greitai permetęs mintimis ar neturi kokių skolų ten,ar negirdėti,kad ten būtų jo brolelis linktelėjo galvą.
-Gerai Graikija,tai Graikija.Galėsime nuvykti ir į Kretą,juk ji Graikijos dalis.
pasakė vyras prisimindamas senovės Graikijos laikus.Tada puikiai klestelėjo prekyba sielomis.Vyko Trojos karas kuriame sudalyvavo ir Sammael dėl linksmumo. Todėl merginos pasirinkimas,jam netgi labai patiko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 10:40

Šešėlis. Ne, kol kas Aurora nutarė, kad paliks jį tėvų namuose. Jasmina ir Maksas vilkiuku tikrai pasirūpins. Užteko parko, kad mergina suprastų, jog Šešėlio buvimas netoli demono, kelia jam grėsmę. Bent kol kas. Nežinia kada Nox pasikvies savo skalikus. - Gal kol kas Šešėlis tepagyvena čia? - Paklausė ir pažvelgė pro langą. Pievelėje kaip tik ir žaidė vilkiukas. - Aš apsiprasiu, tada pasiimsiu ir jį. Nereikia papildomų problemų. - Blausiai šyptelėjo Aurora ir užsegė pilną lagaminą. Mergina visada keliavo lengvai, tačiau dabar susidėjo tik pačius būtiniausius daiktus ir visa kita dar atvažiuos pasiimti.
- Skamba neblogai. - Linktelėjo išgirdusi apie Kretą. Visai įdomi vieta. Ten, visos civilizacijos lopšys.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 11:03

Vyras permatė merginą akimirksniu.Juk žmonės tokie nuspėjami nesvarbu kiek jiems metų. Žmogus visada liks žmogumi.
Merginai pasakius,kad šešėlis pagyvena čia akimirką susimąstę. "Nebus šuns ,namie bus ramiau,tačiau tada Aurora bus liūdna,o jam ji patiko ,kai šypsodavosi,jos niūrumas,jam keldavo tik susierzinimą. Tad šešėlis turės keliauti. beto greičiau pripras vienas prie kito mažiau nereikalingų problemų ir galvos skausmo bus.Juk ankščiau ar vėlaiu reikės jį parsigabenti,tad geriau ankščiau" svarstė vyras.
-Jei jau gyvensi pas mane šešėlis važiuos kartu. Laikas mum susidraugauti. Jei neramu dėl mano skalikų,jau sakiau mano namuose jie beveik nesirodo. Be mano ar Luko komandos jie nedaro nieko.Tad duodu žodį šešėlis saugus. Beto ankščiau priprasim vienas prie kito geriau bus visiems,-pareiškė vyras nepriimdamas neigiamo atsakymo.Jei persikraustys tai kartu su šunimi.
-Džiaugiuosi,kad tau patinka,-patinka atsistodamas ir priėjęs prie merginos iš už nugaros ją apkabino ir pabučiavo į skruostą. Duodamas suprasti,kad teks pratintis prie jo artumo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 11:20

Samueliui pareikalavus, jog Šešėlis kraustytųsi kartu ir dabar, Aurora atsiduso. Juk žino, kad negali kol kas pasipriešinti vyriškio sprendimams. Aišku, ateis laikas, viskas bus kitaip. Tą šviesiaplaukė gerai žinojo.
- Jei taip nori. - Blausiai šyptelėjo Aurora. - Tačiau, jei ką, jis miega lovoje šalia mano kojų. - Pridūrė, berinkdama kelis Šešėlio žaislus, dubenėlius, šepetį, šampūną ir kitus mažiau reikšmingus daiktus.
Bučinys į skruostą, Aurorai patiko ne per labiausiai. Aišku, tai geriau, nei besąygiškas ignoravimas. Tik tiek, kad toks artumas iš vos pažįstamo žmogaus nebuvo pats maloniausias. Tačiau, jai teks prie to priprasti, jei nori, kad Samuelis saugotų Crimson šeimą.
- Dar vienas klausimas dėl vestuvių. Tu nori tik ceremonijos, ar ir šventinės vakarienės? - Pasidomėjo Aurora ir ištaikiusi progą atsitraukti, vėl ėmė rinkti daiktus, bei krauti juos į lagaminą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 11:32

-Noriu,-trumpai nukirto vyras.Tačiau išgirdęs,kad jis miega LOVOJE,vyro akys sužaibavo,į savo lovą vilko jis neketino įsileisti.Bet apie tai merginai pasakys vėliau"Joks šuo nekels letenų į jo šilkų patalus",- O guolį savo turi?-pasidomėjo nuignoruodamas žodžius apie lovą,nors mintyse jau rezgė planus,kaip vilką krapštys iš lovos.
Merginai paklausus apie vestuves susimąstė,-Manau reikėtų tiek dėl tavo šeimos,tiek dėl mano svečio. Nevalgęs jis būna prastos nuotaikos. Nenoriu jo siutinti. Tad vakarienės manau reikės,-Azzael buvo vienas asmenų kurio Sammael bijojo ir gerbė. Jis žinojo,kad mirties raiteliui esant blogos nuotaikos,gali užkliūti,net ne taip skrendanti musė.Tad visada stengdavosi jam įsiteikti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 11:41

Samuelio reakcija pasakius, kad vilkas miega jos lovoje, Auroros visiškai nenustebino. Aišku, kad demonas to netoleruos. Tačiau, mergina nė neketino keisti savo įpročių. Jei jau persikrausto į kitus namus, tai gyvens taip pat kaip ir ankščiau. Šešėlis miegos lovos gale. - Turi, bet jame beveik nebūna. - Truktelėjo pečiais parodydama į didelę lovą šunims, kambario kampe. Taip paprastai niekas vilkiuko iš lovos neiškrapštys. Tai ir buvo viena iš priežasčių dėl kurių Aurora trumpam dvejojo ar verta jį vežtis.
- O kas nors iš tavo šeimos ir draugų daugiau dalyvaus? - Paklausė norėdama sužinoti kokio dydžio šventę planuoti. Auroros pusėje dalyvaus tik Crimson šeima ir nieko daugiau. Tik įdomu, ar demonas turi užsislėpęs kokią seserį ar brolį. O gal yra ir visa Nox giminė. Tačiau, pagaliau mergina baigė viską sukrauti. Tiek jos, tiek Šešėlio daiktai sudėti. Tereikia viską pervežti ir Aurora oficealiai bus persikėlusi iš tėvų namų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 12:05

Šešėlis tikrai nekels kojos į Sammael lovą beliko sugalvoti,kaip "gražiai" jį iš jos išprašyti.Pragaro šunis dresuoti vieną,tikrus visai,kas kitą.
-Vistiek paiimk jį,-paliepė merginai. Žinodamas jok guolis tikrai pravers. Neiilgai trukus vyrui kilo ir gera mintis,kaip iškrapštyti vilką iš lovos. Sammael,net pats savimi didžiavosi.
-Beje Vilkas normalus patinas,nekastruotas?-paklausė tik tarp kitko pažvelgdamas pro langą į šunį,tada vėl į Aurorą.
Merginai paklausus,kas iš jo pusės dalyvaus tarė,-Mano brolių ir seserų tikrai nebus. Tik Azrael ir dar vienas draugas,bei draugė. Tad trys asmenys,-pasakė merginai Tiesa Azrael buvo galima laikyti jo broliu. Nes raitelis,kartu buvo ir angelas.
-Jau susiruošei?-paklausė nužvelgdamas lagaminus
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 12:13

Lagaminai jau sukrauti, tad Aurora juos nustūmė prie durų. Tikrai nesivargins ir netemps visko apačion. Kaip ir liepta, dar pridėjo ir vilko guolį, tačiau nė per nago juodymą netikėjo, jog Samuelis privers Šešėlį jame miegoti. Vilkai - sunkiai dresuojami, jei nesugebi užsitarnauti pagarbos. - Taip, jis nėra kastruotas. O kas? - Paklausė, tačiau išsyk numanė, ką Samuelis gal būt padarys. Ne, Šešėlio iškastruoti Aurora tikrai neleis.
"Vadinasi, brolių seserų jis turi". - O kodėl tavo šeima nedalyvaus? - Užklausė, tačiau suvokė, kad veikiausiai Nox šeimynėlė ne per geriausiai sutaria. O ir kaip galima sutarti su pragaro riteriu. Vardas Azaze, žinoma nieko merginai nesakė, tik tiek, kad veikiausiai ir su juo, šviesiaplaukė privalės ankščiau ar vėliau susipažinti.
- Taip, rodos viską susikroviau. - Linktelėjo, pasisukusi į būsimą savo vyrą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 12:35

lagaminams atsidūrus prie durų vyras patenkintas nužvelgė juos.Jų buvo mažiau nei tikėjosi. kas jam buvo tik privalumas.mažiau reikės nešti.
Išgirdęs,kad vilkas nekastruotas nudžiugo.Tai reiškia,jog šešėlis mąsto,kaip ir visi kiti vyrai.
-Tiesiog įdomu ar jis visavertis patinas,- atsakė merginai ir išsitraukęs telefoną paskambino,pokalbis buvo toks." Sveikas laikas baigėsi,tačiau priimu tavo siūlymą ir sutinku pratęsti. Noriu jos dar šiandien. Man nusišvilpt turi dvi valandas. pats kaltas valandą. Sutarta ir lauksiu prekybos centre." padėjęs ragelį pasisuko į merginą,-Nekreipk dėmesio darbiniai reikalai,-vyro tonas su mergina visiškai buvo kitoks nei su pašnekovu.
-Na jų labai daug. Artimiausiai bendravau su keliais. Tačiau Mykolas tėvo pusėj. Gabrielis,Rafaelis savo pusėse. Likę turi savų reikalų. Beto gautusi šimtai. Na Liuciferis mano bosas,turi savo reikalų. Azrael mano galima sakyti brolis bus. Jam visi lygus. Beto abejoju ar norėtum vestuvėse armijos angelų,-nusijuokė vyras pabandydamas įsivaizduoti visus savo brolius ir seseris vienoje vietoje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 12:50

Aurora akimirkai prisėdo ant savo lovos ir apsižvalgė kambaryje. Čia tiek daug patirta, tiek daug išmokta. Aiški, mergina suvokė, kad čia bet kada galės grįžti. Juk santuoka tebus formalumas. Būtent apie tai mąstė šviesiaplaukė kartu nugirsdama ir Samuelio pokalbį.
Išgirdusi apie brolius ir seseris, Aurora nurijo gumilą. Dar gražiau. Turės puolusį angelą už vyrą. Gaila, kad ankščiau to tėvas nepasakė. Na, bet mergiotė pasistengs susibendrauti su jo šeimynėle. Vien tam, kad būsimą vyrelį paerzintų. Matyti, kad su sparnuotais giminės atstovais jis visiškai nesutaria. Nors ir pati Aurora jų nemėgsta. Gėrio tarnai per daug pasipūtę.
- Gerai, kad su juo sutari. - Šyptelėjo Aurora. - Azrael mano krikštatėvis. - Pripažino tiesą mergina ir pažvelgė į savo mantą. - Eime? - Paklausė, dar kartą pažvelgdama į kambarį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 13:15

Ačiū Dievui jo broliai nebuvo labai kalbūs ir žemėn sparnų nekišdavo. Tad dėlto mažiausiai suko galvą.
Paminėjus jog Azrael jos krikštatėvis šyptelėjo,-Žinau tą. Nustebino mane. Nors kitą vertus mokinys stengėsi lygiuotis į mokytoją. tad nenuostabu,jog renkasi tuos pačius draugus,-pasakė galvoje turėdamas Luką,kuris 400 metų laiko veltui neleido ir pasirinko tikrai galingą asmenį dukters krikštatėviu.
-Taip eime tik reikės užsukti į prekybcentrį, Manau šešėliui reikės ėdalo,o man sutvarkyti vieną reikalą.
Pasakė prieidamas prie lagaminų ir spragtelėjęs pirštais,jie atsidūrė jo mašinoje.Vyras tikrai neketino tampytis,kai galėjo naudotis galiomis.
- Atsisveikinti su šeima nenori?- paklausė eidamas pro duris
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 15:05

Išties keista, jog Lukas pasirinko ne Azrael. Juk mirtis daug geriau nei paprastas pragaro riteris. Nors, tėvas, matyt, turėjo savų priežasčių. Santuoka jau suplanuota, tad nėra ko žvalgytis atgal. Bent taip save bandė nuteikti Aurora. Be to, gal ir gerai, kad tiek tėvas tiek būsimas vyras gerai sutaria su tokia galinga būtybe.
- Gerai. Visai neblogai būtų nuvažiuoti. Paiimčiau ir sau kelis daiktus. - Šyptelėjo ir prisiminusi, kad reikia paiimti telefono pakrovėją ir rankinę, išrausė jį iš stalčiaus gilumos. Tik Samueliui prabilus apie šeimą, Aurora atsiduso.
- Nieko nėra namie, kaip suprantu. Kitaip, visa Crimson familija jau būtų prisistačiusi. - Blausiai nusišypsojo mergina. - O ir laukti nėra reikalo. Juk neketini manęs užrakinti rūsyje ir neišleisti? - Bandydama pajuokauti šyptelėjo Aurora ir laukė vyro reakcijos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 19:59

-Tuomet puiku,vienas važiavimas išspręsti,bent trys reikalai,-pasakė  galvodamas,koks jis šaunuolis,ir kaip greitai tvarko reikalus.Jei taip toliau pamastys,net kaip galėtų save apdovanoti .
Sužinojęs,kad Crimison šeimynai nėra namie,nutarė,kad dėl pagarbos būtinai paskambins Lukui,o kolkas džiaugėsi sutaupytu laiku.
Būsimai žmonai paminėjus uždarymą rūsyje nusijuokė ir atidarė mašinos dureles,- Na rūsį turiu,bent ten tavęs tikrai neuždarysiu.O dabar kviesk šešelį ir judam.beje,kiek jam metų?-pasidomėjo,laukdamas kol Aurora ir Šešėlis atsidurs mašinoje.jiem atsidūrus joje užvedė variklį ir nuvažiavo
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Auroros miegamasis
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: