Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Jasmine kambarys

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-08, 01:32

Room design & soul:
 


Last edited by Jasmine Sophie Crimson on 2017-01-03, 01:26; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 01:16

Ištarus pavadinimus mergina tik nurijo seiles ir šyptelėjo, nes pakėlė jis jai ūpą atnešęs maisto. Kiekvieną moterį galima kažkokiu būdu palenkti į savo pusę, O Jasmine vienas iš būdų ir buvo minėtasis.
- Žinai, nesinori, kad mano mažutė pabėgtų kur nors. Tėvas nemėgsta, kai ji laksto po namus, o ir šiaip, kaip matai nelaukiau svečių, bet jau tau padarysiu išimtį.,- raktus padėjusi ant spintelės ir po trumpo bučinuko pasisveikinant, Jasmine užlipo laiptais iki vienintelio apšviesto namuose kambario kuris ir buvo jos. Katytė tingiai gulėjo ant grindų, bet vis tik atsimerkusi prižiūrėjo aplinką. Jasmine įėjus į vidų mergina paglostė augintinę ir trumpai paniurkiusi atsisėdo ant lovos. Pirmas pašalietis kuris turės garbės susipažinti su Mel' ir buvo Markas. - Užeik, tik ne pernelyg staigiai,- šypsojosi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 01:36

Įėjęs į vidų, vaikinas atidžiai apžiūrėjo kambarį. Pastebėjęs juodą "katinėlį" jis trumpam sustojo ir žiūrėdamas tai į Mel', tai į Jasmine, kelis kartus tyliai nusikeikė. Kiek netikėta buvo išvysti tokį augintinį.
- čia tau mažutė. rimtai..? - klausiamai iškėlęs abu antakius, vaikinas rimtai žiūrėjo į Jasmine, glostančią savo augintinę. S
ako, kad katės jaučią blogį ir antgamtines būtybes, tuo Demarkas buvo įsitikinęs ne kartą, katės tikrai nebuvo didžiausios jo gerbėjos, o ir pats vaikinas jų privengdavo. Tad  šitos mažutės jis ypač vengė, siekdamas išvengti netikėtų atsitikimų. atsargiai apėjęs Mel ir Jasmine, jis atsisėdo ant merginos lovos, kuo toliau nuo tos katytės ir nenutraukdamas žvilgsnio nuo jų, pradėjo dėlioti maistą ant lovos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 01:56

Demarkui pasirodžius kambaryje Melancholija pakilo ant kojų ir ruošėsi pulti, kai Jasmine šią švelniai suėmė už kaklo ir netrukus nuraminusi augintinę paglostė pakišdama po nosimi vieną mėgstamiausių jos žaislų.
- Na taip, nebijok, ji per tiek metų mano bandymų dresiruoti, klauso komandų ir yra protingas gyvūnas.,- ir pati įsitaisė patogiau ant lovos. Spustelėjusi pultą paleido filmą toliau ir įkišo ranką į maišelį ištraukdama sušių. - Pasiilgai?,- netrukus užklausė puikiai leisdama suprasti ko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 02:07

Supratęs, kad dėl katytės gali būt ramus, jis kiek lengviau atsikvėpė. Išgirdęs jos klausimą, Markas tik šyptelėjo ir netrukus jau gulėjo įsitaisęs šalia merginos, kurios aptempta suknelė neleido jam atitraukti akių nuo jos kūno linkių.
- nebūčiau atėjęs, jei nepasiilgčiau,- mirktelėjęs jai akele, vaikinas išsitraukė iš maišelio ledus, kurie jau buvo vos vos aptirpę. Nors jam ir nereikėjo žmonių maisto, kartais ir jis jo pavalgydavo, ypač ledus. Suvalgęs porą kasnelių, vaikinas pastebėjo žiedą ant jos rankos ir tyliai nusijuokė, prisiminęs jų sužadėtuves.
- galėtume nueiti naujo žiedo... nebent persigalvojai, - laisvąją ranką, jis suėmė jos ranką, ant kurios buvo žiedas ir švelniai ją spustelėjo, pažvelgdamas į rudaplaukės akis. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 02:18

Jasmine jau buvo spėjusi į rankas pasičiupti mėgiamo maisto dėžutę, bet dėmesys ar bent jau didžioji jo dalis buvo skirta ne maistui.
- Aš irgi tavęs jau spėjau pasiilgti, šiknius tu, žiūrėk, kaip apvertei viską aukštyn kojomis, kai sakiau, kad viskas liks tik tam vakarui.,- lengvai nusijuokė ir iškvėpė orą pajusdama palengvėjimą kuomet išsakė tai ką norėjo. Žiedas.. Crimson apie jį net nespėjo pagalvoti, kaip Demarkas jį užmovė, (nesvarbu, kad tai jos pačios papuošalas), taip ir nenusiėmė, o Jasmine juvelyrikos dirbinių turi tikrai nemažai. - Jei eitume kito žiedo, tai jau reikštų rimtas sužadėtuves.. o aš apie tave dar tiek nedaug žinau, taip kad to negali būti,- pasilenkė ir greit pakštelėjo į Demarko lūpas palikdama vos pastebimo lūpų blizgio žymę. Kelis kartus mirktelėjusi nenutraukė žvilgsnio po dviprasmiško gesto mergina jautėsi taip smagiai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 02:30

- mane sunku pamiršti, žinau, - pats save pagyręs, Markas tik patenkintas nusišypsojo, buvo malonu girdėti jos žodžius. Vaikinas nieko nesitikėjo ir neplanavo tarp jų bent jau šiuo metu, bet jos žodžiai jam jau labai patiko ir paglostė savimeilę, viduje net šiek tiek džiaugėsi, kad viskas neliko tik tam vakarui ir ji nesielgė lyg niekur nieko.
- o tai tau mūsų sužadėtuvės atrodė netikros? - plačiau prasimerkęs, Markas atsisėdo ir primetė labai jau įsižeidusį, išgirdus tokį atsakymą. Tos sužadėtuvės jam kėlė šypseną, tad sugebėjęs tik kokią minutę pavaidint piktą, jis nusijuokė ir vėl prigulė šalia jos, - dar sužinosi.. vis tiek kada nors tuoksimės, nes geresnių variantų už mus abu nerasim, - numojęs ranka, jis tik plačiau šyptelėjo ir padėjo savo ranką ant josios kojų, švelniai kažką ant jų braižydamas pirštu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 02:41

Pasigyręs pats save, vampyras tik įrodė nepakitęs nuo tada kai Jasmine su juo susipažino. Išlikdamas savimi, nors kartais kai kurios savybės galėjo erzinti, tai vis tiek buvo geriau už vaidybą ar melą, ko dažnai griebiasi vaikinai siekdami jiems patinkančių merginų dėmesio.
- Girtos, mūsų sužadėtuvės buvo tokios girtos, kad sunku patikėti jų realumu,- nusijuokė atsiguldama ant lovos ir imdama spoksoti į lubas. Mastydama apie tai, kokie įdomūs santykiai/bendravimas užsimezgė tarp jos ir Marko, kukliai šypsojosi, nes tai buvo ir keista tuo pačiu ir smagi patirtis.
- Gal kada nors gyvenime ir susituoksim,- po atodūsio pasigirdo aiškūs žodžiai iš merginos lūpų. Suteikdama jam tiek begalinės vilties, ji nejautė daranti negerą darbą, tai tiesiog spėjimas, kažin ar praėjus keliems metams Jasmine su Marku palaikys ryšius apskritai, todėl juokauti dabar buvo taip gera. - Keistai mes čia bendraujam.. nei draugai, nei geriausi draugai, nei pora.. kažkoks hibridas..,- nusijuokė labai plačiai ir nuotaikingai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 03:08

- nu ne tokios ir girtos... - vėl mintyse pravertęs jų sužadėtuves, jam vis dėlto teko sutikti su Jas, - na gerai, girtos...bet kiek pamenu, kalbėjau visai rimtai. Girtam atrodė, kad tikrai noriu vest tave, - besijuokdamas, jis šiek tiek surimtėjo. Kažkaip netikėtai jam išsprūdo toks prisipažinimas ir kelias sekundes, pats nežinojo, kaip išsisukt.  Girtutėlis jis jautė, kad nori, jog Jasmine būtų jo žmona ir jo žodžiai ėjo tikrai iš širdies. Tada jam nerūpėjo, kad jie mažai pažįstami, kad daug ko nežino apie vienas kitą, jam terūpėjo pasipiršti. Tačiau išsiblaivius viskas atrodė kitaip ir į visą šia situaciją jis galėjo žvelgti tik juokais. Kokios vestuvės, kai jis tik aplink sijonus laksto, per jaunas dar.
- mums reikėtų atsargiau, kitą kartą dar netyčia ir susituoksim begerdami kur nors Vegase,  - nuleidęs savo žodžius juokais, vaikinas vėl pajuokavo, nors žinant juos, tai galėjo būti labai reali situacija. 
- bet pripažink, toks hibridas visai nieko.. juk nesigaili dėl ano vakaro?  - suvalgęs ledus, Markas tuščią indelį įdėjo atgal į maišiuką, kad nesimėtytų ir tokiu rimtu žvilgsniuku pažiūrėjo į ją. Jis nenorėjo gadinti jų draugystės, tad buvo įdomu, kaip ji čia jaučiasi dėl visko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 18:32

Jasmine ramiai klausydamasi Demarko minčių apie aną vakarą šypsojosi, kol nagai rakinėjo dar naują, neatluptą sušių dėžutę jau iš išorės suviliojusią merginą grimsti giliau. Atsidariusi ją pasidėjo ant kelių ir netrukus paėmė ir lazdeles, vieną nuo kitos atplėšusi įrankius nukreipė tiesiai į Japoniškuosius suktinukus.
- Čia ta stadija kai dar manai, kad esi galintis mastyti, bet iš šalies akivaizdu, kad nusišneki juodai ir tikrai kitą rytą ar vėl prisiminus gėda kaitins ant laužo, bet nieko, džiaukis, kad nesu smerkiantis žmogus.,- pakabino nigirį tarp medinių įrankių ir įsidėjo į burną. Dieviškas skonis persipynęs su jaukia aplinka ir kompanija, merginai tikrai kėlė pasitenkinimo jausmą. Melancholija palikusi jau nebeįdomų tapusį žaislą atsigulė kampe ir užmigo.
- Neleisčiau sau to, kad jau iki tiek nebesiorentuočiau aplinkoje ir tokią kvailystę iškrėsčiau.. tokioje stadijoje tu esi kaip šiukšlių maišas, visi gali tave mėtyti, spardyti ir bet kaip pasinaudoti.,- beveik sukramčiusi pirmąjį gabalėlį susidėjo kojas po savimi sulenkdama ir sėdėdama jau tam tikra budistams būdinga sėdėsena. Demarkui užklausus apie buvusį vakarą, Jasmine dar nežinojo atsakymo tad sudarė įspūdį, jog neišgirdo klausimo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 20:11

- neturiu nei gėdos, nei sąžinės, tai tikrai niekas negraužia manęs.. nebūtų ir dėl ko smerkti, kai nesigailiu dėl savo padarytų veiksmų, - gūžtelėjęs pečiais, Markas taip pat suvalgė vieną sušį, taip bent dalele apmalšindamas alkį. Vampyras dar neturėjo progos pasimaitinti, nes vos atsigavęs, atėjo čia. Tos sužadėtuvės, dabar jam kėlė tik juoką, jokios gėdos. Jis daug blogesnių dalykų yra padaręs, tad čia buvo tik lašelis jūroje palyginus su viskuo. Vaikinas nebuvo kvailais, suprato, kad jo klausimas buvo labai gražiai praignoruotas, bet nesigilino ir paliko viską kaip yra.
- žinai, galėtume, ką nors nuveikti.. - sušius patraukus į šoną, Marko veide atsirado nežymi šypsena. Vaikinas atsargiai užgulė jos kūną ir ėmė bučiuti, vietomis mėlynėm papuoštą jos kaklą, ties kuriuo pats ir pasidarbavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 20:26

- Na, ne veltui tu esi tu, kai taip mėgsti pabrėžti savo žygdarbius jų nesigailėdamas.,- pavartė akis paimdama dabar jau suktinuką jūrų dumbliuose įsuktą, su agurkų, krabų lazdelių bei kukurūzų burbuolės įdaru ir nedelsdama juo toliau gardindama savo vakarą. Demarkas nesigailėjo aną vakarą įvykusių įvykių ir dabar iš to tik juokdamasis, sumenkino Jasmine autoritetą, o tai pasirodė ne tik, kad nemandagu, bet ir įžūlu. Užgulęs Jasmine savo kūnu vampyras aiškiai parodė savo šio vakaro ketinimus, suraukusi antakius paleido iš rankų pagaliukus ir nustūmė šį į šoną, dar keli centimetrai ir ant žemės jau būtų šluostęs dulkes.
- Apsiramink, čia tau ne koks viešnamis, kad ateitum kada nori ir galėtum išeiti patenkintais norais.. ,- atsiduso padėdama mėgstamus sušius į šoną. - Kas tau čia dabar užėjo? Nejaugi nepasimaitinai? Žinok alkis maistui, tavo atvejui kraujui, labai lengvai priverčia alkanus jį pakeisti kitais dalykais kurie leidžia užsimiršti, pavyzdžiui seksu. I see what you did here, pacanėli,- nusijuokė dabar jau iš maišelio paimdama gazuoto mineralinio buteliuką ir popkornus pastatė ant spintelės, kad netyčia kas į juos kojos neįstatytų, o jie tokie skanūs, su karamele net.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 21:42

Atstumtas, vampyras šiek tiek susierzino, nebuvo pratęs prie tokio elgesio iš merginų pusės ir jam tai nelabai patiko. 
- tai tau kas yra?- šiek tiek pasiraukęs, jis vėl prisiartino prie Jasmine veido palikdamas mažą atstumą tarp jų, tačiau nebučiavo jos ir net nelietė, - aną vakarą nesitraukei nuo manęs, o dabar vaidini, kad nenori.. neapsimesk, - braukdamas ranka per jos koja aukštyn, jis sustabdė ją ties jos šlaunim ir nestipriai, bet su jaučiama jėga spustelėjo ją. Alkis ir jos netikėtas atstūmimas padarė savo ir vaikino elgesys ėmė įžūlėti. Šypsena, kuri įprastai nedingdavo nuo Marko veido jiems būnant drauge, šį kartą buvo visiškai apleidus vaikino veidą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 22:53

Negerbdamas Jasmine vampyras matyt manė, kad gali bet kuriuo metu ateiti ir gauti tai ko trokšta, tačiau tokie dalykai, kai juodu niekas nesiejo jai nebuvo priimtini. Savaime suprantama todėl ji atstūmė Demarką.
- Kodėl tu sau tiek leidi, peržengdamas ribas nieko nepasieksi, bent jau nieko, kas neslėgtų tavęs visą gyvenimą..,- minimaliai judėdama vos pakrutino koją parodydama ką turėjo galvoje sakomuosiuose žodžiuose. Neišleisdama jokio garso siekė neprižadinti augintinės, kaip ir kitų nereikalingų dalykų, jos nenaudai galbūt buvo ir tai, kad namuose ji buvo viena ir šie jos pačios iniciatyva užrakinti iš vidaus. Crimson lėtai nurijo seiles neatitraukdama nuo jo akių. Jis buvo toks nenuspėjamas, vieną akimirką kerinti šypsena veide, kitą jau agresija kurios pasekmė galimai atsirandančiosios mėlynės ant jos kūno. Dar vienos, šalia tų kurias jis jau jai padarė. Niekas gyvenime jos nėra taip žalojęs, o tai pasako tik vieną, kad iššaukti Jasmine pyktį ir blogąją pusę reikėjo daug daugiau, nes iš prigimties ramų žmogų paveikti nėra lengva.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 00:01

Demarkas buvo gana karštakošiškas vaikinas ir jam suerzinti užtekdavo, kad ir visai smulkmenos. Tapęs vampyru, jis taip ir neišmoko kovoti su dar labiau paaštrėjusiomis emocijomis ir tai jam visada sukeldavo papildomų problemų. Dabar viena tokių problemų buvo Jas, kuri nedavus ko jis nori, pakeitė jo nuotaiką ne į gerąją pusę. O tamsioji pusė visada paimdavo viršų ir per kelias sekundes pakeisdavo jį į visai kitą žmogų, kas įvyko ir dabar.
- visada leidau ir leisiu sau, ką noriu, - stipriai suėmęs jos rankas, vaikinas atidžiai stebėjo rudaplaukės veidą savo pajuodusiomis akimis. Nežinia ar geidulys, ar jos kraujo kvapas, kurį būdamas alkanas, vaikinas būtų užuodęs ir per kilometrą, labiau viliojo jį. Jo lūpos artėjo ties jos kaklu, kur matėsi vis smarkiau pulsuojanti vena. Jos veidas gal ir neišdavė jokių baimės emocijų, bet padidėjęs pulsas ir širdies plakimas išdavė, kad mergina nėra jau tokia rami.
 tebelaikydamas jos rankas, Markas prilietė lūpas prie jos kaklo ir  nepilnai, bet įrėmę savo iltys į jį, palikdamas dvi nedideles žaizdeles ant kaklo. Paragavęs jos kraujo ir pajautęs jo skonį, vampyras staiga atsitraukė, tarsi atgavęs normalią savo būseną. Jos kraujo jis norėjo dar labiau, jam būtų užtekę minutės ir mergina būtų negyva, o jis sotus. Bet kažkas viduje neleido, jam to padaryti. Atsistojęs ir giliai kvėpuodamas, Markas nužvelgė jos kūną nuo galvos iki kojų, o jo veidas tapo dar labiau susiraukęs. 
- gal aš eisiu, - matydamas, kad Jas nusėta dar keliomis naujomis mėlynėmis, kas ir vėl buvo jo darbelis, ir jausdamas dabar jau ore sklandantį jos kraujo kvapą, jis nebegalėjo ilgiau čia pasilikti,- atleisk, - beveik pats sau po nosimi sumurmėjęs, jis iššoko pro merginos kambario langą ir pabėgo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-04, 00:15

Jasmine ir vėl buvo nuleista šiek tiek kraujo. Kelias akimirkas dar žvelgė pro langą, o po jų atsistojo nuo lovos ir bandydama nueiti prie durų pajuto kaip jai svaigsta galva. Pajutusi didžiulį silpnumą ir matydama kaip akyse temsta, susigūžė lovoj ir netrukus užsimerkė.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Jasmine kambarys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Jasmine Evers
» At the Jasmine Dragon~
» Day and Night (Open to all)
» Jasmine Saints
» Jasmine's Blueprints

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Crimson-
Jump to: