Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 

Lucasa tave kasa

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
I swear I walk with God
but the Devil keeps following
I swear I walk with God but the Devil keeps following
NAME :
Indrė

ABOUT :
He was intensity. He was strength. He was driving will and stubborn determination. He was reckless passion and guarded distrust. He was fucking beautiful

CLAIM :
Finn Wittrock

2016-12-07, 23:38

“We're all fools," said Clemens, "all the time. It's just we're a different kind each day. We think, I'm not a fool today. I've learned my lesson. I was a fool yesterday but not this morning. Then tomorrow we find out that, yes, we were a fool today too. I think the only way we can grow and get on in this world is to accept the fact we're not perfect and live accordingly.”
Back to top Go down
View user profile
Guest
Guest

2016-12-07, 23:45

SMS

Tėvuliuk, ką darai? Noriu susitikt!
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-08, 00:15

SMS
Hehe, puiku. Man tinka bet kur, nes esu mieste, viskas po ranka :D Be to juk žinai, kaip negaliu pakęst kai reikia rinktis :076: :084:
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-08, 00:40

SMS
Šiaip pačiame centre. Netoli manęs galim nuvaryt kartingais palakstyt ar į kokius atrakcionus, kurie laimei dar dirba :088:
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 04:00

SMS
Sveikas Lukai,ačiū dovaną,popierius pabaigsim tvarkyti,pas tave,kaip pridera.Antrą žinau,ko norėsiu vestuvėms dovanos .Tai bus vienas eliksyras kai susitiksim pasakysiu,koks. Trečia nepamiršk,kad Aria turės atnešti,mum kavos,žinai,kokią aš mėgstu.Tikiuos neužmirši ir deserto. Nes neduok Dieve išgirsiu,ką ne taip Aria eis į pasimatymą su Dičkiu.Pats žinai,koks jis nemandagus.Juk jį ir dresavai ir valdei. Jei susimaus dėl kavos ir bus netokia susipažins su botagu su kuriuo,pats draugavai pragare. Beje kokias gėles mėgsta Aurora? Taipogi paruošk šampano.
Iki susitikimo brangus uošvi. Dar susisieksim.
Tavo žentas Sammael
(Dičkis -pragaro skalikas,kūrį Lukas dresavo pragare,skaliko nutempusio jį į pragarą palikuonis,tas pats ,kuris velka,parduotas Luko sielas į pragarą)
Back to top Go down
Guest
Guest

2016-12-18, 18:26

SMS
Patikėk manimi džiaugiuosi ir ji ateis į mūsų sužadėtuves. Tada ir tvarkysim popierizmus.
Ačiū esi tikras šaunuolis ,tačiau šįkart reikės gerai prašukuoti raganius,kad jį gautum.
taip tu mano draugas,tačiau mėgstu pagarbą tą žinai,o kad tave gerbiu suprasi,kito susitikimo metu.
Tai,ką ji mėgsta,jei nemėgsta gėlių? Noriu ją pamaloninti.Tad padėk man uošvi.
Sammael
Back to top Go down
Sponsored content

Back to top Go down

Lucasa tave kasa
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Kasa-Kasa no Mi (Umbrella-Umbrella Fruit)
» Kasa