Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Rudeninė pliurza, kaimas kryžkelė ir el Diablo pasivaidenimai vonioje

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
NAME :
taigi parašyta

POSTS :
2

REPUTATIONS :
8

AGE :
22

CREDIT :
endlessroutine


2016-11-27, 23:54Love is a snowmobile racing across the tundra and then suddenly it flips over, pinning you underneath. At night, the ice weasels come.


Sveiki vyrai, apsitaškę baltu kremu nuo morkos vaksavimo ir merginos, mergaitės bei moterys, nuo scratchinimo išburkusiais pirštais. Malonu Jus visus vėl čia sutikti. Čia aš, Jūsų visų mylimas, gerbiamas, peikiamas ir prievartaujamas – Unicorn. Daug metų praėjo nuo mano paskutinio pasiganymo bei paskutinių naujienų aprašymo. Gal norite sužinoti, ką veikiau per šiuos metus be to, kad lubrikantu tepiau savo ragą, vaksavau morką ir auginau Nikolajų? Ogi dirbau. Norvegijoje. Su lašišom. Žiauriai smagus darbas, jei neprisiminsi to fakto, jog ten „norgė“ ir dauguma lietuvių ten atvaro tik pap**t lašišų, o grįžę pasidžiaugt Palangoj, kad gali nusipirkt penkis kebabus iškart vietoj vieno ir parodyt, kokius nuliovus bemvus jie nusipirko, nors tokie dalykai verčiau yra graudūs, nei linksmi. Tai va, dirbau „norgėj“, baksnojau negyvas žuvis (nekrofilija much) ir uždirbau pinigučio, kad savo sūnų – Nikolajų – išleisčiau į mokslus arklių su ragu mokykloj. Ten toks vienaragių Hogvartsas, visi laksto, baksnojasi ir gerai gyvena. Nu ir šiaip, atsibodo jis man, tai galvojau metus ramu bus, nes tik per atostogas grįžtų. Dabar, kai Nikolajus kažkur toli dročina savo joystick‘ą ir mokosi, aš galiu grįžti prie savo tipinės sekretorės pareigų – lakstyti su mini sijonėliu po pievas, mėtytis lubrikantu bei „Durk į skylę“ prezervatyvais ir pasakoti kaimo naujienas kaip kokia davatka.
Kas gi gero nutiko šitoje Dievo kryžkelėje, kad turėjau čia atvažiuoti klausiate manęs? Daug dalykų, tikrai daug. Vienas iš jų užsiauginęs barzdą ir kaip antras Dievo nuokruša (vis dar sudrėksta mano ragas jį prisiminus) aiškina žmonėm kaip gyvent. Apie ką aš kalbu? Apie mūsų medkirtį, kaimo jurgį –  Acheron Quint Ward. Jūs matėt jo barzdą? Aš nežinau kiek ten mandavoškių yra, bet galite būti tikri, tikrai neketinu jų skaičiuoti. Šitas eifelio bokšto dydžio rago savininkas susimetė su didžiųjų melionų (ten ne melionai ir net ne arbūzai, ten moliūgai) savininke – Annika Celia Ingham. Jei nematėt, kokius ji iškilumus turi, geriau netikrinkit, kompleksą įsivarysit garantuotai. Žodžiu, tie du zuikiai tipo bando vaidint poną ir ponią Smith‘us, nu kad tipo vienas kitam nesimpatizuoja ir nenori mažų barzdotų končitų susilaukt su milžiniškais Uralo kalnais viršuje ir gilia, labai gilia Marianų įduba apačioje (o gal ten būtų koks nors banginio dydžio b**ys, ką čia gali žinot su tuo šiuolaikiniu jaunimu) ir kokiais creepy fetišais prie to pačio. Iš pradžių vyrui iš minkštosios kūno dalies traukė kulkas ir, atsidėkodamas jis nusprendė išsimaudyti su moterimi duše. Nežinau asmeniškai kas čia per padėka, kad nuogam demonstruotis, maskatuot su savo drambliuku ir akivaizdžiai drabstytis mandavoškėm iš barzdos, bet Anniką tai sužavėjo taip, jog ji norėjo jį tą pačią akimirką jį pačiupinėt, bet šitas kaip koks kunigas (nuogas kunigas su banginio dydžio b**iu) nusprendė neduot. Visgi, jie kartu pamiegojo, kas atrodo turbūt vienas normalus gestas iš Acheron pusėn, neskaitant to, jog jis yra totalus Dievo nuokruša. Ir šiaip, buvau teisus, kai mintyse ginčijausi su seksualiąja savo versija ir sakiau, jog duosis tie triušiai kažkada. Nebuvo b**io per veidą, ko aš tikėjausi iš vyro, tačiau buvo didelis ir smarkus seksitaim, kurio metu man stiklai užrasojo ir galvojau, kad Annikos moliūgai susprogs ir išsitaškys į visas puses nuo tokio spaudimo. Sėklos visgi buvo (ne moliūgo), dėl to sveikinu abudu asmenis. Visi kokybiški seksitaim baigiasi baltu kremu ant sienų ar ant kitų objektų (facial būtų buvę geriau, bet negi kas klauso senio Unicorn), kas yra žiauriai gerai. Patarčiau tiktai moteriai nueit pasitikrint, nes iš Acheron barzdos mandavoškės saujom byra, tai...niekada negali būti tikras.
Kitas džiaugsmas mano akims – Savannah Nightingale ir Dominick Ray-Ferguson. Vienam iš jų konkrečiai reiktų pasėdėt psichiatrinėj. Ne todėl, kad būtų trenktas, bet dėl to, kad jo prikolai visai nejuokingi. Tokie mediniai, kad medis burnoj jaučiasi. Apsimeta žiauriai kietu žudiku, nors jaučiu apsiverktų kaip mergaitė, pamatęs kokį augalotą vilkolakį. Atsiveda žmones į namus, sienas vyšnių sultim aplaisto, sukapoja tuos vargšus kaip kokį kalėdinį kalakutą ir sau laimingas partina pagal Snoop Dogg. Kokia moteris galėtų su juo gyvent? Ogi Savannah. Šita bobelė irgi velnių priėdus. Slėpė nuo vyrelio, jog yra kitos rasės, kai jis kitos rasės žmones marino, apsiėmė augint tris šunis (lyg vieno neužtektų) ir dar striptizo klube dirba. Nei gėdos, nei sarmatos. Ta pati Savannah, išsiskyrusi su vargšeliu suglumusiu Dominick, nuvarė į kino teatrą ir ant grindų voliojasi su savo senąja meile – Raven Eve Montero. Pasiėmiau aš kamerą su naktiniu matymu ir viską filmavau. Bus geras fap material. Tiesą sakant, net nežinojau, kad pas mus kaime yra tokių moterų, kurioms galiausia atsibostų D ir jos eitų ieškot V. Už šitą Savannah aš gerbiu. Taip ir reikia daryti. Jei būčiau daili kumelė, tai tikrai taip daryčiau, bet esu tik arklys su ragu, o kito rago savo minkštojoje pajusti nelabai noriu. Esu griežtai įsipareigojęs buvusiam Dievo nuokrušai, tik jis galėjo mane pabaksnoti.
Tai va, šiuo metu Savannah ir Dominick susitaikė, nuvarė ne į Kanarus, kaip visi pagalvojot, o  į Australiją gaudyt kengūrų. Visgi, jų planam pamaišė tas faktas, jog moteris biškį apsinėštinus, o vyras jai pasipiršo. Jie jau norėjo atlikinėti labai prie viso šito tinkantį seksitaim, kai Savannah pašoko, lyg būtų dingėlėm per subiniuką suvanota. Tipo pilviuką skaudėti pradėjo. Kažin ar dėl leliuko, jog net pro mikroskopą nesimato. Turbūt jai netyčia vidurius raižyt pradėjo dėl tų ledų su šonine ir vos rudžio ant grindų nepaleido. Bet ką gali žinot, vilkolakių vaikai gal auga fast forward, tai žiūrėk, po dviejų savaičių gal pilvas jau toks bus, lyg 5 mėnesiai būtų praėję. Aš esu įsitikinęs, jog būsiu pakviestas į jų rožiniais ėriukais ir vaivorykštiniais spiriukais papuoštas vestuves ir dar tapsiu jų leliuko krikštatėviu. Jau užsisakiau tą vietą, tad pabandykit kas nors pasisavint ją, su ragu užbaksnosiu.
Kalbant apie Raven Eve Montero galiu pasakyti, kad ji taip myli “katytes”, jog pusę vienuolyno vienuolių veda iš doros kelio. Pirmas dalykas – nelabai raukiu, kaip ji sugebėjo su tokia fizionomija, kuri konkrečiai sako “fuck me, daddy” papult į vienuolyną. Antras dalykas – nelabai suprantu, kaip ji sugeba jame išsilaikyti, jei naktim scratchina rodo mad DJ judesiukus ant kitų vienuolių. Tipo jos tokios tylios, kad vapše garselio neišleidžia? Ar jom į burną lubrikantu pateptą rago imitaciją sukiša, kad nesigirdėtų nieko? Šito aš niekaip nesuprasiu. Dabar ji kaip tyčia bando vienos vienuolės skaistybės įžadus pralaužt, o ta laužosi kaip piene nepamirkytas sausainis ir nesileidžia. Aš garantuoju, jog dienai baigiantis ta tyliausia ir mieliausia mergytė rėks kaip kokia jaučio viagros apsirijus nimfomanė, jog į ją sukištų du ragus, o gal net tris, kai Raven demonstruos savo DJ įgūdžius.
Gerdamas savo “Marbels” viskį ir traukdamas dobiliukų suktinę aš pastebėjau dar vieną žavią porą (visi čia porom, tik aš vienas vaksuoju sau morką) – Annaleigh ir Zacharian Crenshaw. Graži sutuoktinių pora iš išorės, nieko neprikiši. Visgi, vyras suka nelegalų verslą, o moteris – ragana. Nenorėtumėt su jais susipykti, tuo labiau su Zacharian, nes šitas ir vidury gatvės dantis išmaltų. Stebėjau aš juos po savo Hario Poterio nematomu apsiaustu ir pamačiau kaip jie seksitaim daro, tai net sudrėkau (nesuprasi ties kuria vieta) – nu ten grynai kaip iš mano mėgstamiausio porno. Vyras žiauriai ir negailestingai atp**o žmoną ir dar be orgazmo paliko. Nu bet jūs nematėt kaip jis ją užbadė, gražu žiūrėti. Visgi, vėliau jie pradėjo kalbėti apie gyvenimo džiaugsmą (net ne) – vaikus. Šika į batą Zacharian, vaikų gal ir norėtų, bet nenori pasirodyt blogas žmogus ir auginti jį dorai. Tu? Auginti dorai? Išsitrauk tą b**į iš burnos, kurį vadini kubietišku cigaru, baik vogt kitų žmonių kūno dalis ir tada galėsi kalbėt apie vaiko dorą auginimą ir gero tėvo įvaizdį. Nu man jum aiškint ir aiškint, kaip gyvent, niekaip jum nedaeina. Vėliau to paties vyro žmoną, Annaleigh, pagrobė ir kankino xui pariši kiek laiko. O ji dar apie vaikus svaigsta….jėzusmarija, moterie, jei tave kas penkias minutes grobs kažkokie atlėpausiai ir daužys pakabintą, spėk kiek vaikų tu pagimdysi? Kokį nulį, nes visų neteksi. Susitvarkykit gyvenimą, tapkit tipine amerikietiška šeima, kur vyras redneck’as ir balsavo už Trumph’ą vien dėl to, kad iš jo ginklo neatimtų, moteris po padu ir augina dvylika galvų, gal tada geriau bus. Nors ne, dar po išsišaudys pusė vaikų, vyras taps antru Einikiu ir net Kalėdų laukt nereikės, nes įžiebs žmoną kas antrą dieną.
Paskutinės žinios – mūsų kaime atsirado Kardashian šeima. Neskiedžiu, rimtai. Čia kažkurią dieną čiulpiau “Dabar tai jau čiulpsi” čiupačiupsą ir pamačiau JĮ. Ne vyras, o svajonė. Zacharias Hector Windsor. Žiaurus ir negailestingas Hitlerio anūkas…nu gal nelabai panašus, nes netvarko savo dukterėčios, bet kad su nekaltos užsiima, tai faktas. Jis kaip koks Kanye West vaidina kietą, šūstravoja, nors iš tikrųjų turi problemų su bobom kaip reikalas. Nenuostabu, visos vaikščioja gatvėj su prijizzintom kelnėm, kai pamato šitą. Visos seilėjasi, kai šitas pasiunčia jas į visas keturias puses, nes sunkiai pasiekiamas, žiaurus ir psichiškai nestabilus vyras kažkodėl moteris “veža”…”užveža” iki tiek, jog jos nori imt šliūbą, apsiženyt ir gyvent su tokiu padaru visą likusį savo gyvenimą. Nestebiu, kad vėliau panašias rodo per “TV pagalba”, kurios skundžiasi, kad vyras kaip koks mužikas kiekvieną dieną vanoja jas ir vargo nemato.
Tai va, susitiko Kardashian šeimyna (pasikeiskit pavardę, rimtai) namuose ir kaip tipiniai kaimiečiai geria ir kalba nesuprasi ką. Arabella Ophelia Windsor kalba apie šeimos susivienyjimą, lyg būtų gerai “užtripinus” nuo LSD, Damien Philip Windsor elgiasi kaip trylikametė emo mergaitė, kuri draugavo su berniuku iš savo mokyklos savaitę, jis nenupirko jai bandelės ir jie išsiskyrė. Nu suprantat, elgiasi kaip boba ir tiek, o Zacharias tenka visą šitą cirką matyti. Biče, vaikai nėra Dievo dovana. Suprantu, kad gal netyčia vienas atsirado, bet dar? Negi tais laikais niekas prezervatyvų neturėjo? Apie vyro žmoną aš išvis nešneku - Paulette Celia Windsor 900 metų valkiojosi velniai žino kur ir tik dabar apsireikšt nusprendė. Teta, kur tu buvai tiek laiko? Vyro nervai juk ne geležiniai. You gave him blue balls, woman. Kiekvienos žmonos pareiga yra p**t savo vyrą, o tada 900 metų nedarė. Aš neskaičiuoju kiek tai buvo dienų, bet moterie, Zacharias vietoj aš tau trenkčiau su b**iu per veidą ir padėčiau ant skyrybų.
Nenuostabu, jog jis, kaip tikras vyras, rimtas kentas susirado kitą moterį. Jaunesnę, gražesnę, dailesnę. Mary Faith Rivera. Nieko neprikiši – iš pieno putos plaukusi deivė. Bet jau su ja problemų tai neduok Dieve. Pirma – cielka. Susirado nekaltą. Kas dvidešimt pirmam amžiuj iki tokio amžiaus dar išlaiko nekaltybę, nežinau. Aš turbūt jau būdamas mamos gimdoj praradau nekaltybę, o čia…užmačiau aš juos kelis kartus. Vieną kartą Mary rodė savo mad DJ skills vonioj scratch’indama taip, lyg nuo to priklausytų Afrikos vaikų gyvybė, o Zacharias stovėjo prie durų kaip creeperis ir žiūrėjo. Kitu atveju jie kartu maudėsi, kol vyrui neužėjo “noriu p**t” stadija ir jis nepradėjo daryt dalykų. Va tada man baisu pasidarė. Mary po kelių orgazmų apsėdo velnias, buvo žiaurus vaizdelis. Vyro vietoj būčiau pradėjęs cypt “ayyyy pappi, diablo” ir bėgęs plika subine per miškus kuo toliau nuo tos merginos. Rimtai, atrodė kaip ta creepy teta iš “Pagiežos”, tiktai kad ji turbūt neturėjo b**ių fobijos. Tai dar viena problema. Kaip ji darys elementarų čiulpingą, jei ji b**io bijo? Zach, su moterim pas tave rimtos problemos, plika akim matosi. Tu žinai, kas bus, jei šita dar ženytis užsimanys? Visos nekaltos mergaitės svajoja apie savo svajonių princą, kuris joms bus pirmas ir paskutinis. Ar tikrai to nori, Zach? Aš, kaip visiškai nesuinteresuota trečioji šalis (besk tą ragą į mane, joptvaimat, tu toks karštas) noriu patarti – su moterimis sunku. Išsiaiškink, su kuria bus mažiau problemų ir pasilik tą, o kitą laikyt taip smarkiai prispaudęs, kad ši net cyptelt negalėtų ir pasiskųst dėl savo pozicijų.
Dėdės ir tetos, šiandien savo apžvalgą baigiau. Grįžau nusiplukęs, visai išbadėjęs. Sukirsiu kokį kebabą, pasijungsiu hardcore porn ir eisiu sienas pataškyti baltu “Nivea” kremu. O Jums linkiu neprisidirbti tiek nesąmonių, kad man po to nereikėtų visam kaimui pasakoti apie Jūsų nuodėmes ir badyti Jus savo ragu (nes pirštu neapsimoka) bei sakyti kitiems, kad taip nedarytų. Unicorn’as atsijungia.
Smoke weed everyday.Jūsų visada peikiamas ir išbaksnojamas – Unicorn

2016.11.27
Back to top Go down
View user profile
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
POSTS :
644

REPUTATIONS :
220

CREDIT :
BLØØDXSTAIN

CLAIM :
Sebastian Stan


2016-11-28, 00:15

I just can't... xddddddddddddddddddddddd
Tiek daug juoko, iki ašarų! Žiauriai džiaugiuos, kad unicorn'as pagaliau pasirodė pas mus ir tikėkimės, nebereikės grįžt jam į norvę su lašišom duotis. You made my day, srsly, laukiu nesulaukiu naujų naujienų, nes norisi skaityti ir skaityti ką prirašai! :092: :092: :092: :065:
Back to top Go down
View user profile
An attractive woman becomes beautiful when she's happy and in love.
avatar
An attractive woman becomes beautiful when she's happy and in love.
POSTS :
926

REPUTATIONS :
219

CREDIT :
Icon: endlessroutine, Code: unknown srr, gifs: tumblr

ABOUT :
She is free in her wildness, she is a wanderess, a drop of free water. She knows nothing of borders and cares nothing for rules or customs. 'Time' for her isn’t something to fight against. Her life flows clean, with passion, like fresh water.


2016-11-28, 00:19

Ir dusau ir verkiau, pilvą nuo juoko skauda :092: pažiūrėjau, kad ne pas mane vieną problemų yra tai kažkaip net gerą ant dūšios pasidarė :) Bet paskaičius tikrai reikėtų susimąstyti dėl moterų gyvenime, kažkaip kai iš šalies aprašyta, vėl kitoks vaizdas...


❝I could be blindfolded and dropped into the deepest ocean and I would know where to find you. I could be buried a hundred miles underground and I would know where you are.❞
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Rudeninė pliurza, kaimas kryžkelė ir el Diablo pasivaidenimai vonioje
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Red and Sonya's trot through the Burning Hells. (Diablo 3 Let's play)
» Diablo Bakery AU Moriarty & Sherlock
» Diablo 2 WORLD 1 GRASSLANDS
» Mathurin's Primary Magic
» Kill the augmenting demon

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Nei gėdos, nei sarmatos-
Jump to: