Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 18:09

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 19:55

Reina, žiūrėdama į visą šią prabangą, nejučiomis prikando lūpą. Taip, ji visuomet atrodydavo gerai, būdavo pasipuošusi, tačiau jeigu kas nors būtų atkreipęs dėmesį, būtų supratęs, kad jos drabužiai - viso labo geli sijonai, kelios poros aukštakulnių ir maždaug dešimt skirtingų palaidinių bei kelios puošnesnės suknelės. Reina visada svajojo kaip užsidirbs ir puošis bei dabinsis, tačiau realybė buvo kita. Atrodė bene gėdinga išleisti kelis šimtus dolerių suknelei, kai už tuos pinigus tėvai galėjo nusipirkti maisto bene mėnesiui. Nutilusi moteris nuleido akis ir papurtė galvą.
 - Tai ne tik drabužiai, Klaudijau. Tai laisvė. Ir tai... Ramybė. Ramybė yra žinojimas, kad žiemą kojos nešals, o striukė nebus vėjo perpučiama. - nelabai džiugiai šyptelėjusi, moteris peržvelgė kostiumus. Paėmusi vieną, tamsiai pilką, prie jo priderino baltus marškinius ir mėlyną kaklaraištį su smaragdo spalvos taškeliais. Paėmusi tamsiai mėlynus batus, visa tai įdavė Klaudijui ir švelniai nusišypsojo.
 - Aš didelė mergaitė mažuti, galiu pavalgyti ir viena.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 20:12

Gavęs visus drabužius, Claudius dėkingas šyptelėjo ir sugrįžo atgal į miegamajį. Drabužius padėjo ant lovos ir ėmė iš lėto rengtis. Pirmiausia užsisagstė marškinius, tuomet sekė kojinės, kelnės, batai ir galiausiai tvarkingai užsirišo kaklaraištį bei užsimetė švarką. Susitvarkęs apykaklę, vyras mirktelėjo Reinai ir išėjo iš miegamojo. Virtuvėje pastebėjo jau besisukiojančią virėją.
- Po dešimties minučių atnešk man kavą į darbo kambarį, - griežtai paliepė, jau akivaizdžiai pamiršęs, kad dar vakar ketino gerokai ją papurtyti. Tuomet ryžtingai nužingsniavo į darbo kambarį ir atsisėdo prie stalo. Įsijungė kompiuterį ir iškart pasitikrino elektroninį paštą. Tingiai peržvelgė laiškus, tačiau ant akių dar buvo užsimetęs rūkas. Kad truputį prasijudintų, Claudius ėmė sukiotis biuro kėdėje. Net nenorėjo pagalvoti, kad visą dieną praleis spoksodamas į kažkokius dokumentus ir skaitydamas, kas ten parašyta.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 20:18

Klaudijui išėjus, Reina skubiai nulėkė į savo kambarį. Ten nusiprausė, persirengė ir atbėgo atgal į miegamąjį. Apsidairiusi, tarsi kas nors galėtų ją sekti, atsiklaupė prie staliuko prie lovos ir atidarė jo stalčių. Paėmusi ten buvusius dokumentus, ėmė greitai juos versti, lapas po lapo, skenuodama žodžius ir ieškodama šio to naudingo. Supratusi, kad tai tiesiog dokumentai, kurių jis matyt nespėjo perskaityti, apsidairė dar kartą. Tačiau jos akys užkliuvo už stalčiaus krašto, kuris buvo kažkoks kreivas. Pastūmusi lentą ir kilstelėjusi ją į viršų, jau norėjo sušukti "Eureka!", tačiau susilaikė ir prikandusi lūpą pagriebė kažkokį segtuvą. Suvokdama, kad neturės laiko jį perskaityti, jei tik nenori įkliūti, išsitraukė telefoną ir puslapius ėmė fotografuoti vieną po kito. Skubiai pabaigusi, aplanką sukišo atgal į slaptą stalčiaus skyrių ir uždėjo lentą ten, kur ji buvo. Dievaži, galėjo prisiekti, kad širdis tuoj išlips iš krūtinės per burną, o ausys pastoviai ją apgaudavo, kad kažkas ateina.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 21:31

Šiek tiek prasibudinęs, Claudius vėl sulindo į kompiuterio ekraną. Permetęs kelis nereikšmingus laiškus su niekam neįdomiais pasiūlymais, akimis užkliuvo už laiško, atsiųsto iš biuro. Suraukęs antakius greit jį perskaitė ir atsiduso. Jau tikėjosi, kad darbas bus nesunkus, bet niekad nebūna taip, kaip norėtųsi. Į kabinetą įsiveržus virėjai, vyras pakėlė akis ir jau ketino paklausti, ko jai čia reikia, bet staigiai atsiminė, kad pats prašė kavos. Net nepadėkojęs tik liepė darbuotojai kuo greičiau nešdintis lauk. Prisitraukęs puodelį arčiau savęs, Claudius išjungė elektroninį paštą.
- Reina! - garsiai pašaukė, tikėdamasis, kad mergina jį išgirs ir greitai pasirodys kabinete. Net deramai nepradėjęs darbo dienos, Jaeger jautėsi susierzinęs ir pavargęs. Claudius darbo diena niekad nepraeidavo normaliai, taip kaip jis pats norėtų, todėl, kad kažkas nuolat sugadindavo jam nuotaiką. Net ir dabar - tas vienas vienintelis laiškas iš tos idiotų irštvos, kurią vadinti biuru net liežuvis nesivertė, sugebėjo ištampyti ir taip pakankamai silpnus vyro nervus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 21:36

Turėdama dar kelias akimirkas, Reina peržvelgė dokumentus. Rodos, pati nepatikėjo tuo, ką ten rado. Įmonės įkūrimo sutartis, valdomojo akcinio paketo sutartis.. Tai buvo viskas ko reikėjo, kad Reina galėtų persirašyti sutartį kaip savo. Tačiau dar ne dabar. Dar buvo per anksti. Reina žinojo, kad jeigu per anksti žengs tokį žingsnį, vėliau gali stiprokai pasigailėti. Pirma reikia persivilioti klientus, užtikrinti darbuotojus, kad jie palinktų į jos pusę. Tai nebus sunku, turint omenyje tai, kad Klaudijus tikrai mažai kam patiko.
Išgirdusi savo vardą, Reina pašoko nuo žemės ir skubiai užvėrė stalčių. Pasitvarkiusi netvarkingai krentančius plaukus, palietė savo žandus, kurie net degė iš susijaudinimo. Stengdamasi neatrodyti tokia suplukusi, ji skubiai pasirodė Klaudijaus kabinete ir užvėrusi paskui save duris, nusišypsojo ir kilstelėjo antakį.
 - Kas? Jau manęs pasiilgai?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 21:55

Nekantriai pirštais barbendamas į stalo paviršių, jis laukė, kada tarpduryje pasirodys tamsiaplaukė. Šaukšteliu maišė kavą ir galvoje susidėliojo visą sąrašą nurodymų, kurį išsakys Reinai. Kambario durims atsivėrus, Claudius pakėlė akis ir kiek įtariai nužvelgė merginą. Paraudę skruostai, truputį pasivėlę plaukai ir kažkaip neramiai lakstančios akys. Galbūt iš pirmo žvilgsnio nieko nepastebėtum, bet su ja vyras dirbo jau kurį laiką ir smulkmenos pro jo akis neprasprūsdavo.
- Kas čia dabar? - mestelėjęs visai nekonkretų klausimą ir pakėlė antakius. - Kas nutiko? - rimtai paklausė, pirštais suimdamas puodelio ąselę. Tada šiek tiek neramiai pasimuistė kėdėje ir atsiduso. - Patikrink, ar po vakar sutvarkyta svetainė. Jei ne, perspėk tvarkytoją, kad akarpysiu jai algą. Tada nusiųsk į parduotuvę virėją ir liepk pagaminti kokių lengvų užkandžių ir viskio, jei bare nebėra, - sausai išbėrė nurodymus, akivaizdžiai susinervinęs. - Taip pat noriu ant savo stalo matyti sutartis, kurias vakar prašiau atspausdinti. Perskaityk, kas ten parašyta ir įsimink. Šiandien pas mane žada ateiti kažkokios įmonės atstovas, net nežinau, kas jis toks, bet tie kvailiai akivaizdžiai turi įprotį viską pranešti paskutinę minutę ir aš beveik nebenoriu su jais turėti sąsajų, - viską sušnekėjęs, atsiduso bei apsuko ratą su kėde.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 22:01

Reina mintyse nusikeikė. Reikėjo apsimesti, kad negirdėjo kaip jis šaukia, reikėjo užtrukti, kad bent žandai spėtų atvėsti. Tačiau jos mintys lėkė kaip pašėlę. Jeigu tik Klaudijus nepaslėps savo dokumentų kažkur kitur, kompanija jos. Ar dabar, ar po metų, ar po dviejų. Ji jos. Ir jis to net nenutuokia.
 - Viskas gerai. Man tiesiog.. Apsvaigo galva. Kai.. Ieškojau sutarčių ant dėžės aukščiausioje lentynoje. Be to, ant tuščio skrandžio parūkiau, net žandai įraudo. - nervingai sukikenusi, Reina mintyse sau trenkė antausį. Kas čia per absurdiški pasiteisinimai? Kaip kokia nevykėlė mokinukė, mokytojui aiškinanti, kodėl nepadarė namų darbų. Sušiktai apgailėtina.
Priėjusi prie darbo stalo, Reina ant jo padėjo minėtas sutartis ir nusibraukė plaukus nuo akių, nežymiai šyptelėdama.
 - Sutartys perskaitytos, apie jas turėčiau ką pasakyti net naktį pažadinta. Svetainė sutvarkyta, Izabelė jau parduotuvėje, o viskio dar turime, nes kažkurie partneriai atnešė dovanų. Jei negersim tokiais tempais kaip vakar, turėtų pakakti iki sekančio apsipirkimo. - nusišypsojusi Reina priėjo prie Klaudijaus iš už nugaros ir apsuko jo kėdę. Atsisėdusi jam ant kelių, lūpomis prilietė jo ausies spenelį. - Bose, jum tikrai reikėtų atsipalaiduoti. - tyliai sušnarėjusi, dantimis sugavo spenelį ir jį truktelėjo į save.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 22:28

Bandydamas nuplikyti įsitempusius nervus gurkšniu karštos kavos, Claudius nepatikliai žvelgė į merginą. Taip, Reina jis pasitikėjo, visais šimtu procentų, tačiau dabar kažkas nedavė ramybės. Kartais Jaeger būdavo neitin įžvalgus, bet jis nebuvo ir idiotas - matė, jog kažkas ne taip ir viskas. Šiek tiek sunerimęs ir susinervinęs vyras žiūrėjo į Reiną ir galiausiai papurtė galvą.
- Gerai. Puiku, - lakoniškai atsakė ir atsilošė kėdėje. Tai, kad tamsiaplaukė atsisėdo ant kelių, privertė minimaliai atlyžti. Vis dėlto, galvoje kol kas nenupiešė nei vaivorykštės, nei normaliai minčių susidėliojo. Menkai šyptelėjo, rankomis apvydamas Reinos liemenį. Greitosiomis pakštelėjo jai į lūpas, tačiau negalėjo normaliai atsipalaiduoti. - Tu kažką nuo manęs slepi, - dar labiau atsilošė, kad galėtų geriau įžiūrėti tamsiaplaukės veidą. Akimirką tylėdamas žvelgė į jos akis ir susiraukė. - Ir man tai labai nepatinka, - pridūrė, ranka švelniai braukdamas per Reinos nugarą. Moters vilionės, žinoma, kėlė audras Claudius viduje, tačiau kažkas jam vis nedavė ramybės. O jau kai kas nors imdavo jį neraminti, vyras tiesiog nebeturėdavo, kur dėtis. Atrodo, galėtų net odą dėl to nusiplėšti. Dabar joks merginos pasiteisinimas jam neskamėjo įtikinamai. Ne gana to, kad ir taip buvo susinervinęs, šitai erzino dar labiau.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 22:36

Reina nuo pat vaikystės turėjo pratimą. Kai kas nors iš jos šaipydavosi dėl suplyšusių batų mokykloje, kai tėtis ir vėl grįždavo nusivylęs po darbo, nes darbo nebuvo, kai mamai ir vėl suprastėdavo sveikata ir pinigai maistui būdavo skiriami jos gydymui, Reina išvalydavo mintis ir prieš ką nors darydama paprasčiausiai suskaičiuodavo iki dešimt. Taip nutiko ir dabar. Kad nusiramintų, moteris trumpam išvalė mintis. Vienas. Du. Trys. Keturi. Penki. Šeši. Septyni. Aštuoni. Devyni. Dešimt. Kvėpavimas stabilizavosi, širdis aprimo.
 - Tu teisus. - galiausiai pripažino, nuleisdama žvilgsnį. - Nenorėjau tavęs trukdyti kai dirbi, nes čia nėra darbo reikalai, tačiau man paskambino sesuo. - nebuvo sunku susigraudinti vien galvojant apie ją, todėl Reinos akyse sužibo ašaros. Jos čia labai pravertė. - Vyras ir vėl ją sumušė. Pirmą kartą lietė ir vaikus. Berniukui praskelta galva. - atsidususi, moteris nusuko žvilgsnį. Tai nebuvo melas, tai buvo realybė. Realybė, dėl kurios Reina bene visą praeito mėnesio algą išsiuntė medicininėms išlaidoms padengti. Suspaudusi lūpas, de la Valencia giliai įkvėpė. Nebuvo lengva apie tai kalbėti, net jei tai dabar jai buvo itin naudinga.
 - Atleisk. Tokiems pokalbiams dabar tikrai ne laikas ir ne vieta.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 23:10

Buvo nedaug dalykų, kurių Claudius bijojo. Juos galėtų suskaičiuoti ant pirštų ir dar liktų laisvų. Išvydęs ašaras, taip gailiai suspindinčias tamsiose merginos akyse, jis mintyse užlenkė pirštą. Šiek tiek keistoka baimė - verkiančios moterys. Tačiau netgi labai pagrįsta. Vyrui ir taip trūko įgūdžių bendrauti su žmonėmis, ką jau kalbėti apie tai, kai tekdavo kažką guosti. Pamatęs ašaras jis visuomet pasijausdavo itin nejaukiai ir kažkaip bjauriai. Ne išimtis ir dabar. Reinos pasakojimas išsklaidė visas abejones ir jis kietai sučiaupė lūpas. Nuoširdžiai nežinodamas, ką dabar turėtų daryti, Claudius tik bukai papurtė galvą. Delną priglaudė prie drėgno merginos skruosto ir atsiduso.
- Na, na, - sukuždėjo, nykščiu piešdamas ratus ant jos žando. - Man labai svarbu, kad tai papasakojai, - šiek tiek abejodamas tarstelėjo, beveik įsitikinęs, jog tai menka paguoda ar padrąsinimas. Lūpomis švelniai prisilietė prie Reinos kaktos ir pasistengė drąsinančiai šyptelėti. Tik kažin, ar pavyko. - Ir dabar yra kaip tik vieta ir laikas, todėl nesuk sau galvos dėl tokių nesąmonių. Jei turi kokių problemų, aš turėčiau būti pirmas žmogus, į kurį kreipiesi, - rimtu balsu viską susakė ir kiek tvirčiau tamsiaplaukę apkabino. Ašaros jį trikdė, tačiau vyras stengėsi to neparodyti. Nenorėjo pasirodyti kaip visiškai nejautrus. - Jeigu nesijauti gerai, gali tame kvailame susitikime nedalyvauti, - šiltai šyptelėjo ir mirktelėjo akim. Norėjo tas slogias nuotaikas tuojau pat išsklaidyti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 23:17

Reina nekentė ašarojimo, nekentė savęs gailėjimo ir nekentė skundų. Ji nemėgo zysti ir inkšti, veikiau jau sutvarkydavo iškilusią problemą ir eidavo spręsti kitų. Tačiau dabar jai reikėjo tų ašarų, o apsiverkusi pasijautė taip, lyg būtų susitepusi. Kur ji nusirito? Reina ėmė pati savęs nebepažinti - tikslas ją taip stipriai skatino daryti dalykus, prie kurių ji veikiausiai niekada neįpras.
Nusivaliusi ašaras taip, kad nesusigadintų makiažo, moteris papurtė galvą. Pakilusi nuo Klaudijaus kelių, rankomis pamosikavo sau prieš akis, kad jos greičiau išdžiūtų ir timptelėjo sijoną žemyn, išlygindama raukšleles ant jo.
 - Ne. Viskas gerai. Atsiprašau, kad šitaip praskydau. Tai visiškai man nebūdinga. - papurčiusi galvą, akivaizdžiai jausdamasi nejaukiai, Reina patikino. - Tai buvo neprofesionalu ir kvaila. Atleisk. Tai nepasikartos.- linktelėjo, nusibraukdama plaukus nuo akių ir vėl nusišypsodama.
 - Ar prisimeni, kad šiandien po susitikimo turi renginį? Dar vienas labdaros vakaras. Moterų krizių centro atnaujinimas, didelis prabangus renginys. Vakar buvau parduotuvėje ir nupirkau tau nuostabų smokingą ir naujus odinius batus. Atrodysi pritrenkiamai. - mostelėjo ranka, plačiai nusišypsodama. - Be to, jokių kalbų sakyti nereikės. Pasirodysi, būsi nufotografuotas, praleisi ten bent valandą ir galėsi eiti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 23:30

Akivaizdžiai sutrikęs vyras atidžiai stebėjo Reiną. Pirmąkart matė ją verkiančią ir, dievaži, tikėjosi, jog paskutinį. Buvo baisiai nemalonu, todėl Claudius menkai nudžiugo, kai ji nusišluostė ašaras ir pakilo nuo jo kelių. Dar kelios akimirkos ir vyras tiesiog būtų išprotėjęs. Situacijos, kai nežinodavo, kaip turėtų elgtis, stumdavo Jaeger psichozės link.
- Tu neprivalai visada būti profesionali, - vyras nusišypsojo, pabaigdamas gerti kavą. Dabar jau jautėsi visiškai atsibudęs ir galėjo kibti į darbus. - Po galais, kaip nekenčiu labdaros, - primintas apie renginį, Claudius nepatenkintas suburbėjo. Tragiškai nemėgo spausti rankas visiems susirinkusiems ir dirbtinai šypsotis bei vaidinti labai geranoriškai nusiteikusį. Tiesa buvo ta, kad vyrui visiškai nerūpėjo, kur nuteka jo aukojami pinigai - ar krizių centrui, ar gėjams, ar vėžiu sergantiems vaikams. Sujaudinti jį kažkokiomis problemomis buvo sunku. Ir aukojo ne dėl to, kad mėgo dalintis, norėjo padėti ar kažko gailėdavosi. Tiesiog labdara užsiimdavo visi save gerbiantys ir sėkmės trokštantys verslininkai. - Prašau, pasakyk, kad eisi su manim, - Claudius atsiduso, vilties kupiną žvilgsnį nukreipdamas tiesiai į Reinos akis. Su žmogumi, kuris bent minimaliai jį suprato, vyras jaustųsi žymiai patogiau. Visi kiti nieko nežinodami apie Claudius Jaeger jausdavosi jo draugais ir puldavo bendrauti per įvairius renginius. Būtent tai ir buvo šlykščiausia viso to dalis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 23:35

Klaudijui pasiūlius eiti į renginį kartu, Reina kilstelėjo antakius. Buvo kilusi mintis, kad pasirodyti viešumoje, o ir žiniasklaidoje (net jeigu prie nuotraukos ir būtų parašyta "Claudius Jaeger su drauge."), būtų buvę nepaprastai naudinga, tačiau buvo vienas bet. Ir jį ištarti Reinai buvo šiek tiek gėdinga. Prikandus lūpą, moteris krenkštelėjo ir gūžtelėjo pečiais.
 - Tikrai mielai tave išgelbėčiau nuo nesibaigiančių neįdomių pokalbių, tačiau.. Aš neturiu jokios tinkamos suknelės, kuri atitiktų aprangos kodą. Tas renginys nepaprastai prabangus, Klaudijau, aš negaliu tiesiog pasirodyti su trumpa suknele ir apsimesti, kad taip turi būti.
Reina žinojo, kad bet kokiu atveju, net ir būdama su tinkama suknele, renginyje jaustųsi nelabai jaukiai. Šiaip ar taip, vos ji prasižiodavo, būdavo akivaizdu, kad nesvarbu kiek knygų yra perskaičiusi ir kiek paskaitų išklausiusi, visi vis tiek ją mato kaip egzotišką gražuolę su juokingu akcentu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 23:48

Dievaži, kad Reina eitų į tą renginį kartu su juo, vyras būtų bet ką padaręs. Juk jau seniai be šios merginos jautėsi tarsi be rankų, tad jam atrodė, jog nebėra net ko svarstyti - ten jie eis kartu ir viskas. Todėl tamsiaplaukės pasiteisinimas vyrui nenuskambėjo įtikinamai. Galų gale, šis reikalas buvo sutvarkomas.
- Tuojau pat skambinu į biurą ir nusiųsiu kokią vištą nupirkti suknelės. Koks tavo dydis? - nepalikdamas jokios vietos ginčams ar prieštaravimams, Claudius labai rimtai paklausė. Net nenorėjo girdėti, jog Reina neis. Jaeger tikrai nesiruošė renginyje dalyvauti vienas, tik ne tada, kai atsėdės dar ir nuobodų susitikimą. - Arba paskambink ten ir pasakyk, kad susirgau ir nedalyvausiu, - vyras gūžtelėjo pečiais ir žvilgsnį nusukęs į kompiuterio ekraną ėmė skaitinėti jam atsiųstus dokumentus. Galbūt netgi beveik džiaugtųsi, jei į tą renginį neitų išvis. Žinoma, to garsiai nepasakė ir išvis apie tai neišsidavė. Claudius buvo užsispyręs, kartais net liguistai, tačiau būtent taip jis gaudavo tai, ko nori.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 23:53

Suprasdama, kad neiti nepavyktų, net jei ji norėtų, Reina galiausiai linktelėjo ir sukryžiavo rankas ant krūtinės. Ji žinojo, kad negali sau leisti prabangios suknelės, nes dėl to reikėtų judinti pinigus iš taupomosios sąskaitos, tačiau ji sau paaiškino, kad tai - investicija į ateitį. Be to, suknelę galima panaudoti ir antrą kartą. Kada nors po dešimt metų, kai niekas nebeprisimins, kad kada nors kažkokiame renginyje ją vilkėjai.
 - Aš viskuo pasirūpinsiu. Tačiau tu privalai ten eiti. Tai labai svarbu. Vienas svarbiausių šio mėnesio renginių. - šyptelėjusi, Reina jau pasisuko eiti, tačiau kažką prisiminusi atsisuko. - Aštuntą valandą būk susiruošęs ir lauk apačioje. Nė minutės vėliau, girdi?
Pamerkusi Klaudijui akį, Reina nusišypsojo ir dingo iš kambario.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-28, 00:01

Pasiekęs savo, vyras patenkintas kibo į darbus. Visą pusdienį praspoksojo į ekraną, tuomet atsėdėjo tą nuobodų susitikimą, kuris jam garantavo kelis papildomus tūkstančius dolerių banko sąskaitoje, ir nė nepastebėjo, kaip prabėgo laikas. Pusę septynių Claudius pakilo nuo savo darbo stalo ir tingiai nužingsniavo į miegamajį. Ant lovos gulėjo Reinos nupirkti drabužiai ir šis vos šyptelėjo. Kaip ta mergaitė viską suspėdavo? Nukeliavęs į vonią, vyras nusiprausė pi dušu, nusiskuto ir pažvelgė į savo atvaizdą veidrodyje. Na, gal ir visai nieko. Tuomet apsirengė, pasikvėpino ir dirstelėjo į laikrodį. Be dešimt aštuonios. Idealu. Nusileidęs į pirmąjį namo aukštą, merginos dar nematė, tad pasirėmė į knygų lentyną ir atidžiai stebėjo laiptus. Su kažkokiu keistu nekantrumu laukė, kada Reina pasirodys.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-28, 07:27

Per dieną atlikusi gal milijoną įvairiausių darbų, Reina galiausiai susitikime vis tiek nedalyvavo. Šiaip ar taip, jai reikėjo susiruošti renginiui, o tai užtrunka. Į kambarį nuėjusi apie penktą, moteris išsiplovė galvą, o plaukus vėliau susisuko į suktukus, palikdama juos plaukuose. Pasidažiusi, Reina išsitepė visą kūną kremu ir išsirinko tinkamus apatinius (šiaip ar taip, praėjo tie laikai, kai juos mato tik ji viena). Apsirengusi suknelę, pasikvietė į kambarį namų tvarkytoją, kad ši ją užsegtų, nes pati Reina niekaip nepasiekė. Be to, reikėjo sužiūrėti, ar viskas atrodo tvarkingai, ar nėra kokios nereikalingos raukšlelės. Pasileidusi plaukus, juos šiek tiek pašukavo, suformavo ir supurškė laku. Galiausiai pažvelgė į veidrodį. Priešais ją stovėjo prašmatni moteris - ilga raudona suknele, priglundančia prie kūno ir paryškinančia jos apvalumus, įmantria šukuosena ir vakariniu makiažu. Taip, trūko ir brangių aksesuarų, ir geros delninės, tačiau viskas per kartą.
Galiausiai susirinkusi reikiamus daiktus ir giliai įkvėpusi, Reina pasirodė laiptų aikštelėje. Matydama, kad Klaudijus jau laukia, nejučiomis nusijuokė ir įsikibusi turėklo ėmė leistis laiptais žemyn. Sustojusi likus vos kelioms pakopoms, kreivai šyptelėjo ir apsisuko aplink savo ašį.
 - Nepadarysiu tau gėdos?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-28, 16:28

Claudius niekada nepasižymėjo stebuklinga kantrybe, tad laukti, kad ir dešimt minučių, jam buvo šiokia tokia kančia. Kas keliasdešimt sekundžių dirsčiodamas į laikrodį, vyras, rodos, įsimindavo kiekvieną rodyklės postūmį. Akis pakelti privertė aukštakulnių batelių kaukšėjimas. Jaeger pažvelgė į laiptus, gal kiek per akivaizdžiai nužiūrėdamas merginą. Šypsnis, išsiraitęs jo veide, buvo neįskaitomas. Reinai sustojus, vyras lėtai prižingsniavo arčiau ir paėmė jos ranką į savąją.
- Niekaip, - prikimusiu balsu atsakė, padėdamas tamsiaplaukei nulipti likusiomis pora pakopų. Apdovanojo merginą šypsena, daugiau ar mažiau padrąsinančia ir nepaneigiamai šilta. Claudius nemokėjo dalyti komplimentų, tačiau išdavikiškai žibančios jo akys turėjo puikiai patvirtinti, jog Reina atrodo stulbinančiai. Taip įspūdingai, kad vyras vargiai net pats sau begalėjo tą apibūdinti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-28, 16:34

Nusišypsojusi, Reina paėmė Klaudijaus ranką ir paliko likusiais laipteliais žemyn. Jautėsi nuostabiai, nes taip ir atrodė. Neprisiminė kada paskutinį kartą jautėsi tokia didinga ir galinga. Tiesa ta, kad su tinkamais drabužiais tikrai gali užvaldyti pasaulį. Mestelėjusi žvilgsnį į savo atvaizdą veidrodyje, Reina patenkinta nusišypsojo. Nuėjusi prie spintos, pasiėmė trumpus rudus kailinukus ir juos užsimetė ant suknelės. Užsitempusi ilgas odines pirštines, susisiautė kailinius ir išėjo per duris. Ten jų jau laukė automobilis su vairuotoju, kuris nuvežė porą į miesto centrą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-28, 21:51

Grįžusi namo Reina apsidžiaugė, kad Klaudijų aplenkė. Nuėjusi tiesiai į savo kambarį, moteris nusirengė suknelę ir ją sulanksčiusi padėjo į dėžę. Pagalvojo, kad priduos atgal - etikečių specialiai buvo nenuėmusi. Nusitempusi pirštines, iš kurių viena buvo permirkusi krauju, Reina aiktelėjo pamačiusi savo ranką. Ji tikrai atrodė siaubingai. Tačiau Reina buvo viskam pasiruošusi. Iš spintos išsitraukusi vaistinėlę, dezinfekavo giliausią žaizdą ir į specialią odos siuvimo adatą įvėrė siūlą. Taip, siūtis sau pačiai ranką buvo kiek ekstremalu, tačiau ji buvo tai dariusi kitiems, tad koks gi skirtumas? Jos rajone žaizdų pasitaikydavo daug, o pinigų gydymui tikrai beveik niekas neturėjo.
Susisiuvusi sau žaizdą, Reina susitvarstė ranką ir nuėjo prie spintos. Išsitraukusi tekilos butelį, nugėrė bent penkis didelius gurkšnius ir atsisėdusi ant lovos atsivertė laptopą. Ėmė siuntinėti savo CV, nes net neabejojo, kad kai vėl sutiks Klaudijų, jis ją atleis.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
namas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 4 of 17Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Jaeger-
Jump to: