Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 18:09

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 22:25

Merginą į miegamąjį Claudius nusekė su didžiu užsidegimu. Tikrai taip. Toks šventimo būdas jam buvo pats priimtiniausias ir, dievaži, taip atšvęstų visas progas, jei tik būtų įmanoma. Jaeger uždarė miegamojo duris sau už nugaros ir kilstelėjęs antakius nužvelgė Reiną. Delnus priglaudė prie jos liemens (arba bent jau ten, kur jis pagal viską turėjo būti) ir įsisiurbė jai į lūpas. Bučinys, nors ir truko neilgai, buvo gan aistringas.
- Ir kokia gi šventinė programa? - erzinančiai kilstelėjo antakį ir velniškai šyptelėjo. Geidulingą žvilgsnį įsmeigė į tamsias merginos akis, net pajusdamas, kaip iš pat gelmių suvirpa nuo didžiulio troškimo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 22:31

Reina, priėjusi prie Klaudijaus, švelniai rankomis perbraukė jo krūtinę. Delnais nuslydusi jo pilvu žemyn, užkabino jo diržą pirštais ir per kelias akimirkas jį atsegė. O tada ir sagą, ir užtrauktuką. Nieko nesakydama, tik kreivai šypsodamasi, moteris nutraukė jo kelnes žemyn kartu su apatiniais (bent jau tiek, kiek galėjo pasilenkti) ir vėl pakilo, imdamasi marškinių. Skubiai, įgudusiais judesiais atsegusi jo marškinius, nurengė juos kartu su švarku ir numetė ant žemės, net negalvodama apie tai, kiek šis kostiumas kainavo. Akivaizdžiai susijaudinusi (dalinai ir dėl to, kad šiek tiek bijojo mylėtis prisimindama Klaudijaus išdavystę), moteris pasistiebė ir lūpomis trumpam prisilietė prie Klaudijui priklausančių. Atsitraukusi kilstelėjo antakį ir kreivai šyptelėjo.
 - Nagi, tai išdulkinsi savo būsimą žmoną ar ne?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 22:42

Jie nesimylėjo ilgai. Taip ilgai, kad vyras pajautė lytį besiremiant į kelnes dar tada, kai atmosfera nebuvo deramai įkaitusi. Reinai išlaisvinus jį iš apatinės drabužių dalies, jis išsilipo iš kelnių ir smagiai išsišiepė. Padėjo merginai atsikratyti ir jos rūbų bei liežuviu brūkštelėjo jai per kaklą. Staigiu, tačiau atsargiu judesiu apsuko ją nugara į vyrą ir ranka perbraukė per įkaitusią odą.
- Dar klausi? - sušnypštė ir su tais žodžiais švelniai įsiskverbė vidun. Stengėsi būti atsargus, mat žinojo, kaip Reinai sunku dėl milžiniško pilvo. Vis dėlto buvo sunkoka valdytis, kai jiedu taip ilgai neužsiiminėjo seksu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 22:47

Klaudijui ją apsukus, Reina įsikibo į spintelę ir ją sugriebė abiem rankomis. Pasilenkusi, tačiau labai nežymiai, nes daugiau pasilenkti paprasčiausiai nesugebėjo, moteris tyliai sudejavo, vos pajautusi Klaudijaus varpą savyje. Jie taip ilgai nesimylėjo, jog hormonų kamuojamas moters kūnas bene trūkčiojo jausdamas tokį jausmų ir emocijų protrūkį. Užvertusi galvą, nekreipdama dėmesio į ant akių užkritusius plaukus, Reina prikando lūpą ir dar garsiau sudejavo, Jaeger padidinus tempą. Turbūt tai buvo jos rekordas, nes de la Valenciai prireikė vos kelių minučių, kad ji neįprastai stipriai baigtų. Visas kūnas akimirksniu įsitempė, o vėliau atsipalaidavo, o moteris pajautė kaip visą kūną užplūsta šiluma, o oda nubėga malonūs šiurpuliukai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 22:56

Claudius irgi ilgai neužtruko. Keletas staigesnių judesių ir visas kūnas ėmė pulsuoti, malonumą išleisdamas į merginos vidų. Jis garsiai iškvėpė ir atsargiai atsitraukė. Rankomis perbraukė per nuogą Reinos kūną ir šyptelėjo.
- Dievaži, reikia dažniau šituo užsiimti, prarandam formą, - smagiai pajuokavo ir pabučiavo merginą. Nužvelgė ant žemės išmėtytus drabužius ir dirstelėjo į laikrodį. Na, eiti miegoti tikrai buvo per anksti. - Vakarieniausi? - švelniai paklausė, nubraukdamas tamsių plaukų sruogas nuo Reinos veido ir nykščiu paglostydamas jos skruostą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 23:01

-Kitą dieną-
Reina gulėjo ant lovos ir skaitinėjo knygą. Nuo pat ryto jautėsi silpna ir pavargusi, todėl net nesivargino šiandien ką nors veikti. Pabudusi nuėjo į dušą, išsivalė dantis, susišukavo, tačiau grįžo atgal į lovą. Kai Klaudijus buvo atėjęs pasidomėti kaip ji laikosi, moteris užsiprašė sausainių su šokolado gabalėliais ir arbatos, o tai gavusi, visa apsipatenkinusi gulėjo toliau, skaitinėdama knygas, kurių dar nebuvo spėjusi perskaityti. Vis šį bei tą pasižymėdama savo užrašuose, Reina kiek susiraukė pajutusi vieną iš skausmingų susitraukimų pilve. Netikri sąrėmiai buvo tapę kasdienybe, o gydytojas, susirūpinęs jos būkle, liepė vis daugiau laiko praleisti lovoje, ištiesus kojas priešais save. Atsidususi moteris patrynė pilvą ir tyliai kažką sumurmėjo, taip tarsi ramindama tiek save, tiek vaikutį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 23:34

Claudius pamažu grįžinėjo į normalų gyvenimo ritmą - vis daugiau dirbo, daugiau laiko praleido kabinete, daugiau kalbėjo telefonu, daugiau vaikė tarnaitę. Žinoma, po tiek laiko buvo truputį atpratęs nuo darbų ir vis dažniau ką nors sumaišydavo ar pamesdavo. Dėl to, žinoma, apkaltindavo savo pavaldinius, tačiau dėl balažin kur nukištų popierių dingimo kaltinti nebuvo ko, nes jie buvo laikomi Jaeger namuose. Sunkiai atsidusęs vyras pakėlė subinę nuo kėdės ir pirmiausiai iškniso darbo kambarį. Tuomet svetainę. Dėl viso pikto patikrino ir virtuvę. Galiausiai nukeliavo į miegamajį. Šyptelėjo gulinčiai Reinai ir ėmė knistis spintelėje prie lovos. Nors reikiamų dokumentų nematė, akį patraukė kai kas kitas. Išrašai iš banko ir kažkokie savininkystės dokumentai, pažymėti Reinos vardu. Tylėdamas vyras permetė juos akimis ir susiraukė. Nu jau dabar tai nieko nebesuprato.
- Kas čia? - paklausė, atkišdamas merginai popierius ir įtaigiai kilstelėdamas antakį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 23:38

Klaudijui įėjus į kambarį, moteris šyptelėjo pakeldama akis nuo knygos. Kaip tik skaitė apie vaikų išsigimimus, todėl mielai būtų prasiblaškiusi ir bent šiek tiek nukreipusi mintis. Žinojo, kad dar keli puslapiai ir ims žliumbti - nors visi reikiami tyrimai ir buvo atlikti, o ir vaisius atrodė visiškai sveikas, vien pagalvojus apie ligas ir išsigimimus, apie vargšus vaikučius, kuriems gyvenime tiesiog nepasisekė, de la Valencia paplūsdavo ašaromis. Klaudijui besikuičiant stalčiuje, net pamiršusi, kokie dokumentai ten yra, Reina pasuko galvą tik išgirdusi klausimą. Atsidususi, gūžtelėjo pečiais.
 - Tai tiesiog.. Investicija. Dėl viso pikto. Pamaniau, kad taip pasielgti būtų teisinga. Protinga. - linktelėjo, akivaizdžiai nesunerimusi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 23:57

Savaime suprantama, kad Reinos atsakymas jo netenkino. Nė trupučio. Investicijos? Dėl viso pikto? Visa tai Jaeger galvoje nuskambėjo kaip didžiausias absurdas. O jei jau vyrui kažkas atrodo absurdiška, jis ima aiškintis kas kur ir kodėl. Dokumentus numetęs ant to paties stalelio, Claudius sukryžiavo rankas ant krūtinės ir nepatenkintas pažvelgė į merginą. Jie ketino tuoktis ir jis nežinojo tokių dalykų? Nenuostabu, kad įsiuto. Ir įsiuto smarkiai.
- Kaip suprasti? Tu manim nepasitiki? - balsas kažkaip virpčiojo. Karts nuo karto jį persmelkdavo pykčio ugnelės, bet Claudius stengėsi išlikti ramus. Gal Reina kažkaip viską paaiškins ir pasirodys, jog jis visai be reikalo nervinasi. Nors pažvelgus į dokumentus ir kas juose rašoma, panašu, jog vyras turėtų susierzinti dar labiau. Jiedu gyveno po vienu stogu ir Claudius nežinojo, kad mergina turi savo butą ir atsideda pinigų balažin kam. Juk Jaeger pažadėjo, kad užtikrins jos ir vaikelio saugumą bei finansinį stabilumą, bet ar to pažado neužteko?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:02

Supratusi, kad neišvengs ilgo pokalbio, moteris padėjo knygą ir arbatos puodelį į šalį, ant spintelės šalia lovos. Visu kūnu pasisukusi į Klaudijų, Reina giliai įkvėpė. Dėliojo mintyse žodžius, kad jie skambėtų kuo mažiau įžeidžiamai, tačiau matė, kad mylimasis jau dabar pyksta. O tai, ką Reina ketino pasakyti, supykdys jį tik dar labiau. Atsidususi moteris gūžtelėjo pečiais ir galiausiai teikėsi prabilti, nutraukti beveik spengiančią tylą.
  - Ar gali mane kaltinti, Klaudijau? Mes kartą buvome išsiskyrę, kartą tu mane išdavei su mano sese. Be to, butą nusipirkau dar prieš tau pasiperšant, nes tai paprasčiausiai atrodė kaip saugus sprendimas. Aš negalėjau žinoti ar tu prisiruoši užtikrinti man ir tam vaikui saugią ateitį, todėl turėjau kažko imtis. - gūžtelėjo pečiais. - Tą butą nuomosiu, neketinu į jį kraustytis. Tiesiog jaučiausi saugiau jį turėdama, ypač kai mūsų santykiai nėra patys nuspėjamiausi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:10

Pokalbis dar neprasidėjo, bet jau vyrą išvargino. Jis nesuprato, ką padarė, kad nustūmė Reiną iki sprendimo nusipirkti savo būstą. Aišku, keliskart paslydo, tačiau ar tikrai taip smarkiai? Claudius atsistojo, iškart nusivilkdamas švarką, kuris pasidarė ne juokais per ankštas. Deginančiu žvilgsniu pašnairavo į merginą ir papurtė galvą.
- Ar aš tau nors akimirką leidau suabejoti dėl mūsų vaiko ateities? Kuo tu mane laikai? - griežtai pasakė, neleisdamas balsui kilti. Įspūdinga, kaip jam gerai sekėsi laikytis. - Vien tai, kad šitą nuo manęs nuslėpei, reiškia, jog manim nepasitiki. Sutinki už manęs tekėt, bet suknistai nepasitiki, - sušnypštė, akivaizdžiai smarkiai įsižeidęs. Rankas sukryžiavo ant krūtinės ir pasirėmė į sieną. Tvirtai suspaudė lūpas ir jau nieko nebesakė. Siaubingai susinervino ir supyko, todėl žinojo, kad gali pasakyti kažką, ko labai gailėsis.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:16

Reina neturėjo tam jėgų. Neturėjo jėgų rėkti, pyktis, draskytis dėl to, kas jai pačiai atrodė paprasčiausiai teisinga. Ji visuomet norėjo savimi pasirūpinti, o dabar, kai pagaliau tai padarė, turėjo jaustis dėl to kalta? Papurčiusi galvą moteris įsikibo spintelės ir atsistojo, šiaip ne taip visą savo svorį perkeldama ant ištinusių ir nelabai veiksnių, kiek nutirpusių kojų. Atsidususi, pasiėmusi puodelį, į kurį ketino pasidaryti dar arbatos, Reina mostelėjo ranka, taip parodydama Klaudijui sekti paskui ją. Net tokioje situacijoje rūpinosi tuo, kad gautų pakankamai skysčių.
 - Klaudijau, tu dabar mane myli ir aš tuo net neabejoju. Tačiau kartą jau paslydai. Kas mane apsaugo nuo to, kad vieną dieną neįsimylėsi kitos ir nenuspręsi, kad tau nesu reikalinga? Kas, jei vėl mus užklups sausra ir nueisi ieškoti meilės kitos glėbyje? Negali manęs kaltinti, kad tiesiog stengiuosi galvoti protingai. - papurčiusi galvą, Reina skėstelėjo rankomis. - Man tiesiog buvo neramu. Tačiau kai susituoksime, viskas bus kitaip, nes turėsiu bent kažkokį užtikrinimą, kad negaliu būti išmesta į gatvę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:29

Claudius nenoromis nusekė jai iš paskos. Širdis pašėlusiai daužėsi užvesta pykčio ir jis jautėsi apgautas. Dabar suprato, ką reiškia išdavystė. Merginos žodžiai tik dar labiau įskaudino ir jis papurtė galvą. Tikrai neleis, kad viskas būtų šitaip.
- Reina, aš pažadėjau tau, kad judu su vaiku būsit saugūs. Bet panašu, jog mano pažadas tau nieko nereiškia, - balsas kilo ir šito Jaeger suvaldyti jau nebesugebėjo. Ir taip pakankamai ilgai laikėsi nepradėjęs šaukti ir maltis aplinkui. Juk kažkada turėjo būti riba. - Maniau, kad galim būt šeima, bet kas stato šeimą ant nepasitikėjimo? Verti mane viskuo abejoti, - prisipažino jau kone šaukdamas. Vyro veide aiškiai atsispindėjo įsiutis, o rankos susigniaužė į kumščius. Pirmąkart Claudius suabejojo judviejų santykiais. Pirmąkart pagalvojo, kad jiems gali nepavykti. O tai jau buvo blogas ženklas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:34

Reina jautė, kaip po truputį ramybė iš jos veido ir širdies dingsta ir viską užvaldo įsiūtis. Papurčiusi galvą moteris mostelėjo rankomis, taip tarsi pasakydama, kad jai gana.
 - Žinai kiek mano draugių buvo paliktos? Kiek jų liko su vaikais, su paskolomis, be cento kišenėje? Kiek jų vyrų susirado meilužes, kiek juos užpuolė vidutinio amžiaus krizė ir šeimyninis gyvenimas tiesiog nebeatrodė toks patrauklus kaip anksčiau? - suriko jau su ašaromis akyse. Ji tik norėjo apsisaugoti. Tai nebuvo nepasitikėjimas Klaudijumi, nes ji nuoširdžiai tikėjo, kad to buto neprireiks. Ypač po to, kai Jaeger paklausė taip ilgai lauktojo klausimo.
 - Jeigu mano noras būti saugiai verčia tave viskuo abejoti, tai ar tai nėra įrodymas, kad buvau teisi bandydama save ir jį apsaugoti? - mostelėjo rankomis ir papurtė galvą. - Tu net negalvoji, kad pavyzdžiui tau gali kas nors nutikti prieš mum susituokiant. Ir kas tada? Aš liksiu be tavęs, be nieko, tik su mūsų vaiku. Ką tada turėčiau daryti?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:43

Štai tada kažkas truktelėjo. Įskilo. Pyktis negrįžtamai išsiveržė ir Claudius jautėsi taip tarsi tuoj sprogs. Giliai įkvėpė oro ir šaltai pažvelgė į merginą. Taip šaltai, kad rodėsi, jog nori ją tuo žvilgsniu ir užmušti.
- Ar tu lygini mane su vyrais, kurie susiranda meilužes? - suurzgė ir smarkiai susiraukė. Siuto, siaubingai siuto. - Jeigu tau saugumą suteikia tik pinigai, tai pasiimk juos nors ir visus. Panašu, kad tau daugiau nieko kito ir nereikėjo, - menkai galvodamas apie tai, ką kalba, sušuko ir žengtelėjo arčiau Reinos. - Aš po pastarojo įvykio užtikrinau, kad turėtum viską, net jei ir pakratyčiau kojas. Aš tau pažadėjau ir to pažado laikausi. O tu net negali patikėti tuo, kad tavo būsimas vyras užtikrins tavo saugumą, - lėtai tarė kiekvieną žodį ir giliai įkvėpė. Piktai įsižiūrėjo į merginos akis ir galiausiai papurtė galvą. - Tad gali nesirūpinti, tavo saugumas užtikrintas ir gausi tiek pinigų, kiek tau reikia, - pašaipiai ištarė, neslėpdamas įniršio.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 00:49

Klaudijui šitaip įsiutus, Reina susiėmė už pilvo ir bailiai pažvelgė į savo būsimą vyrą. Neatpažino jo. Atrodė, kad jo veidas pasikeitė, kad visa ta meilė, kurią jis kasdien išpažindavo, būtų kažkur dingusi, išgaravusi. Klaudijaus akys buvo šaltos, bene bejausmės, o lūpos kalbėjo dalykus, kurie Reina skaudino kur kas labiau nei ji manė, kad paprasti žodžiai galėtų. Ir tada tamsiaplaukė pajautė, kad pirmą kartą per visą jų buvimą kartu, ji bijo Klaudijaus Jaeger, bijo savo būsimo vyro.
 - Tu girdi ką tu kalbi? - šiaip ne taip išspaudė, vis dar nenuleisdama akių nuo mylimojo. - Nuo pat mūsų pažinties pradžios aš dirbau tau už tavo paties pasiūlytą algą ir nė karto nepaprašiau nė cento daugiau nei tu buvai nusprendęs man mokėti. Kai ėmėme draugauti nepradėjau pirkti brangių daiktų, viskam susitaupiau pati, iš to, ką uždirbau. - papurtė galvą, negalėdama patikėti žodžiais, plūstančiais iš Klaudijaus burnos. - Pažiūrėk į save, Klaudijau, paklausyk to, ką sakai. Kaip tu galėsi būti geras tėvas, jei nesugebi būti geras vyras? Ką dar pasakysi? Kad pastojau vien tam, kad išviliočiau iš tavęs pinigus? Tu toks pat kaip ir tavo tėvai. - paniekinamai išspjovė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 01:16

Visi, kas bent šiek tiek daugiau pažinojo jį, buvo susipažinę ir su nevaldomu jo pykčiu. Supykęs Claudius nebebūdavo savimi. Jis galėdavo prišnekėti to, ko vėliau net neatsimindavo. Galėdavo taip įskaudinti, kad net pats nesuvokdavo to, ką padarė. Dabar vyras nefiltravo iš jo burnos išeinančių žodžių. Tik gėrė viską, ką sakė Reina, į save ir dar labiau niršo. Dar labiau įsižeidė.
- Niekad tuo neabejojau iki dabar, tačiau tavo elgesys privertė apgalvoti ir tai, - ištarė tyliai šnopuodamas. Nematė išgąsčio Reinos žvilgsnyje. Nematė ir jos rankos, padėtos ant pilvo. Tokie dalykai dabar lengvai prasprūdo pro Jaeger akis, nes jis galvojo tik apie save ir koks įsižeidęs yra. - Jeigu netiki, kad būsiu geras vyras ir tėvas, reikėjo nesutikt už manęs sušiktai tekėti, - pasakė, siaubingai įskaudintas žodžių apie jo tėvus. Jis ilgą laiką stengėsi nebūti toks kaip jie. Stengėsi parodyti, jog jam nesvabu Reinos kilmė ir praeitis. Pasijautė toks nurašytas, toks išduotas, kad rodėsi, jog tuoj apsivems. - Dariau viską, kad būtum laiminga ir tu man atsidėkoji šituo. Niekad nieko iš tavęs neprašiau, tačiau norėjau bent trupučio pasitikėjimo, - sušnypštė ir nusuko akis šalin.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 01:21

Išgirdusi, kad Klaudijus iš tiesų galvoja, kad moteris galėjo pastoti vien tam, kad iš jo išviliotų pinigus, Reina žengė dar vieną žingsnį atgal. Tarsi bandytų pabėgti nuo to, ką girdi, kažkokiu būdu atsiriboti nuo to skausmo, kurį Jaeger jai ką tik sukėlė. Taip, ji puikiai žinojo, kad įskaudino jį, privertė galvoti, kad juo nepasitiki, kad mano, jog jis gali ją išduoti, tačiau Klaudijus ką tik pareiškė manantis, kad visa tai, ką jie patyrė - visa tai įvyko tik dėl to, jog Reina siekė jo pinigų. O tai neabejotinai buvo smūgis į paširdžius.
 - Tu esi žiaurus žmogus, Klaudijau. Žiaurus, žiaurus žmogus. - papurtė galvą, jausdama kaip iš akių paplūsta ašaros. - Tu piktas ir niekingas, o ten, kur kiti žmonės turi širdį, pas tave akivaizdžiai yra tik suknistas ledo gabalas. - suinkštė, akivaizdžiai ir pati nebegalvodama ką kalba. - Aš buvau teisi nusipirkdama tą butą, buvau teisi tavimi nepasitikėdama. Tu monstras. - suklykė, pastumdama Klaudijų nuo savęs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 01:30

Siaubingai supykęs, dar labiau įskaudintas Reinos žodžių ir pastumtas atgal, vyras galiausiai pratrūko. Išrėkęs kažką, ką pats menkai suprato ir veikiausiai nesuvokė ir mergina, Claudius giliai įkvėpė ir prisivertė minimaliai nurimti. Bent jau tiek, kad galėtų nustumti ginčą šalin ir trumpam atsiriboti. Vyro galva ėmė svaigti, ėmė beprotiškai pykinti ir jis suprato, kad turi tuojau pat dingti. Iš šio koridoriaus, iš šių namų. Jis nužvelgė stovinčią Reiną ir šiurkščiai stumtelėjo ją šalin, kad galėtų nulipti laiptais į pirmąjį aukštą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 01:34

Vos Klaudijaus ranka ją prilietė, moteris pajautė, kaip žemė iš po kojų ima slysti. Ką reikia žinoti apie aštuntame mėnesyje nėščias moteris? Jos absoliučiai nemoka ir nesugeba nulaikyti lygsvaros. Ji nesugebėjo eiti tiesia linija, o ką jau kalbėti apie tvirtą stovėjimą ant žemės. Kojos buvo ištinę ir dažniausiai stiprokai nutirpę, todėl Reina ir krypuodavo lyg labai storas pingvinas, bandydama nueiti iš taško A į tašką B. Todėl reikėjo tik mažiausio stumtelėjimo, kad ant laiptų krašto stovinti Reina de la Valencia prarastų pusiausvyrą ir kristų atgal. Akimirksniu suvokdama kas vyksta, moteris bandė sugriebti laiptų turėklą, iš rankos iškrito puodelis ir skambiai sudužo atsitrenkdamas į grindis. Moters sudrėkę pirštai bandė kabintis į slidų, nulakuotą ir medinį laiptų turėklą, tačiau bergždžiai. Jo sugriebti tamsiaplaukė nesugebėjo. Jos burną paliko išgąsčio kupinas klyksmas ir moteris visu savo dideliu svoriu nudundėjo iki pat pirmojo aukšto.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
namas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 15 of 17Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Jaeger-
Jump to: