Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 18:09

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 21:43

Grįžti namo prilygo didžiuliam džiaugsmui. Jis apsidairė puikiai pažįstamoje, jaukioje aplinkoje ir lengvai atsiduso. Maloni ramybė užplūdo nuo galvos iki kojų ir vyras nusišypsojęs pažvelgė į Reiną. Negalėjo būti geresnės dovanos. Būti čia, namie, kartu su mylimąja.
*
Keletą savaičių Claudius turėjo laikytis griežto rėžimo. Pastarasis vyrui įgrįso vos po kelių dienų. Jis susinervinęs gulėjo lovoje, pasidėjęs kompiuterį ant kelių (negalėjo taip ilgai būti atskirtas nuo darbo), ir skaitė dokumentus. Susiraukė ir paskambino tiesiai į firmą. Išplūdo vieną iš darbuotojų įvairiausiais žodžiais ir liepė dar kartą perskaityti dokumentus. Ir juos perrašyti, žinoma. Visas tiesiog įkaitęs nuo nervų, Jaeger užvertė kompiuterį ir išsikabarojo iš lovos. Iškišo galvą lauk iš kambario, apsidairė ar kur koridoriuje neslankioja mergina. Nieko nepamatęs tykiai išėjo ir nutipeno iki pat darbo kambario. Kiek įmanoma tyliai uždarė duris ir ėmė knistis stalčiuose.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 21:47

Reinai darėsi vis sunkiau. Ji dirbti nebegalėjo, nes taip buvo nurodęs jos gydytojas, tačiau darbai ties Klaudijaus firma neapsiribojo. Reikėjo kūdikiui supirkti kraitelį, galutinai paruošti kambarį, visus namus sutvarkyti taip, kad jie būtų parengti vaiko atėjimui - įrengti nepilnai užsidarančius stalčius, apsaugoti visus aštrius kampus, ant visų laiptų ir laiptelių įrengti tvoreles, kad vaikas, kai jau galės vaikščioti, nesugalvotų kur nors sau vienas pasivaikščioti. Todėl Reina visą laiką buvo arba prie kompiuterio, arba prie telefono, arba vaiko kambaryje. Tiesa, vis turėdavo prisėsti ir pailsėti, nes pavargdavo akimirksniu. Nešiodama vaiko daiktus ir suprasdama, kad šitaip sunkių daiktų kilnoti negali, Reina išėjo ieškoti pagalbos. Klaudijaus miegamajame neradusi, patraukė į darbo kambarį. Klaudijus ne iš karto ją pastebėjo ir toliau kuitėsi stalčiuose, todėl kiek sunerimusi moteris nežymiai susiraukė.
 - Ei, ko ieškai? Tau padėti?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:03

Knisdamasis stalčiuose, vyras neišgirdo, kad kažkas įeina į kabinetą. Pakelti galvą privertė tik pažįstamas balsas. Claudius krūptelėjo ir pažvelgė į merginą. Lengvai papurtė galvą, pirštų galais pagaliau apčiuopdamas tai, ko išties ieškojo. Palengvėjimas nutvieskė visą kūną ir vyras uždarė stalčių.
- Ne, nieko. Reikia pagalbos? - kilstelėjo antakį, nužvelgdamas tamsiaplaukę. Žinojo, jog ji rūpinasi visais su vaiku susijusiais dalykais. Jaeger nebuvo geriausoje savo formoje, todėl iš jo - menka pagalba. Dėl to jautėsi labai nejaukiai ir nemaloniai. - Ar kažkas nutiko? - dar pridūrė, neslėpdamas susirūpinimo. Kadangi jau stalčiuose rado tai, ko reikėjo, turėjo laisvą minutėlę bent minimaliai prisidėti prie Reinos darbų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:07

Kiek sunerimusi, nes visų tų paslapčių ir slapukavimų jai tikrai buvo gana, Reina žengė kelis žingsnius į kambarį ir priartėjo prie stalo, šalia kurio klūpėjo Klaudijus. Prisimerkusi, akivaizdžiai įtari, moteris kilstelėjo antakį ir sukryžiavo rankas ant pilvo.
 - Ką ten radai? Atrodai kažkoks suplukęs ir susijaudinęs. Kažkas nutiko? - susiraukė. Po to, kai Klaudijus grįžo namo bene mirtinai sumuštas, Reina tikrai nenorėjo net mažiausių smulkmenų praleisti pro akis. Tuo labiau kai žinojo, kad Klaudijus linkęs slapukauti, nes mano, kad taip ją apsaugo. Prisiminusi, kad čia atėjo su reikalu, Reina linktelėjo. - Vaiko lovelę reikia perstumti. Ir krėslą norėčiau patraukti prie lango, ten bus daugiau šviesos skaityti. - krenkštelėjo. Tada ir vėl įtariai nužvelgė mylimąjį. - Tačiau jei jautiesi prastai, aš galiu paprašyti virėjos, mes dviese perstumsim. - linktelėjo ir apsisuko eiti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:43

Claudius nekentė laikyti nuo merginos paslaptis, bet dabar to reikėjo. Todėl Reinos klausimai kiek sutrikdė ir vyras ėmė sparčiai ieškoti galvoje atsakymų. Pasiknaisiojęs mintyse, šis šiaip ne taip sudėliojo bent jau kiek įtikinantį pasiteisinimą. Na, jis taip galvojo.
- Pažiūrėjau ar visi dokumentai vietoje, - ramiu balsu prabilo, kad nekiltų jokių įtarimų. - Ilgai nedirbau, tai rūpinuosi dėl kvailiausių smulkmenų, - gūžtelėjo pečiais. Sužinojęs, kokios pagalbos merginai reikia, jis palinkčiojo ir nusekė iš paskos. - Perstumsiu, - ryžtingai ištarė ir kartu su Reina nuėjo į vaiko kambarį. Claudius jame apsižvalgė, apžiūrėjo visus naujus baldus ir nusišypsojo. Jau taip greitai jo šeimą papildys dar vienas žmogus.. Laukimo džiaugsmas apėmė ir vyrą. Jis palinko prie kūdikio lovelės ir dirstelėjo į tamsiaplaukę. - Kur nustumti?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 22:49

Nors Reina ir nepatikėjo, daugiau neklausinėjo. Dabar tam paprasčiausiai neturėjo nei jėgų, nei laiko, nei nuotaikos. Sučiaupusi lūpas kietai, akivaizdžiai ne labiausiai patenkinta Klaudijaus melu, moteris nuėjo į vaiko kambarį. Sienos buvo šviesios, jau dabar nukabintos įvairiausiomis nuotraukomis ir paveikslais. Šone stovėjo vaikiška lovelė ir didelis krėslas, kuriame buvo galima suptis. Parodžiusi pirštu į lovelę, moteris parodė į sieną prie lango.
 - Manyčiau, kad ten. O krėslą į patį kampą, šalia lango. O tą vystymo stalą norėčiau perkelti ten, kur buvo lovelė. - atsiduso. Jausdama, kad darosi sunku stovėti, moteris patrynė pilvą ir giliai įkvėpusi pasivėdavo ranka. - Ar man vienai taip nepakeliamai karšta? - sudejavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 23:08

Išklausęs visų nuorodų, Claudius ėmė stumti lovelę link lango. Buvo sunku, kai kurias kūno vietas dar skaudėjo, tačiau tai nebuvo nepakenčiama. Šnopuodamas vyras nustūmė lovelę prie lango ir per kelis žingsnius atsitraukęs apžiūrėjo. Tuomet ėmėsi krėslo. Buvo daug lengviau negu stumti lovytę, todėl viską padarė daug greičiau.
- Ei, ar viskas gerai? - susirūpinęs paklausė, jau pasirėmęs į vystymo stalą. Juk dar nebuvo laikas gimdyti... taip? Claudius sunerimęs įsižiūrėjo į merginą ir suraukė antakius. Visas kambarys buvo nepriekaištingai sutvarkytas, todėl vyras susirūpino, kad Reina galėjo persitempti ir pervargti. Jis pasitraukė nuo stalo ir nužingsniavo prie tamsiaplaukės. Rankomis suėmė jos veidą. - Eik prigulti, - švelniai tarstelėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 23:12

Reinai pastaruoju metu jėgų trūko. Ji daug miegojo, daug gulėdavo, bijojo kad pragulos kokios nesusidarytų. Be to, buvo sunku ir laiptais laipioti, todėl daugiausiai laiko praleisdavo būtent antrajame aukšte, kur buvo abu miegamieji ir darbo kambarys. Ji nebegamino, netvarkė namų ir retai kada kur išeidavo - jai buvo sunku tiek vairuoti, tiek ilgiau eiti. O ir gydytojai rekomendavo daugiau laiko praleisti lovoje nei kur nors mieste. Prisėdusi ant ką tik perstumto krėslo, moteris susidėjo rankas ant pilvo ir atsiduso.
 - Viskas gerai. Tikrai. Tiesiog tas vaikas iš manęs išsunkė visas jėgas. Žinai, kai visos sako, kad nėštumas suteikia jėgų, visa spindi ir jautiesi pilna gyvybės? Tai aš jaučiuosi tiesiog suknistai sunki. - sukikeno, rankomis persibraukdama per pavargusį veidą. - Tiesiog noriu, kad jis greičiau gimtų. Ima darytis kiek per sunku. - atsiduso. Staiga aiktelėjo ir susiraukė. - Ar aš bloga mama, jei taip sakau? - sunerimo, prikąsdama lūpą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 23:27

Vis dar sunerimęs stebėjo jau atsisėdusią merginą. Tylėdamas perstūmė vystymo stalą ir šyptelėjės pažvelgė į Reiną.
- Tu nesi bloga mama, - patikino švelniu, mylinčiu balsu. Apsižvalgė kambaryje, įsitikindamas, kad viskas jau kaip ir vietoje. - Atnešiu tau vandens, - tai pasakęs, išžingsniavo iš kambario ir nubildėjo laiptais žemyn.
Virtuvėje susidūrė su tarnaite ir mandagiai pasisveikino. Kažkaip pastaruoju metu Claudius darėsi vis malonesnis savo darbuotojams. Prislinko prie kriauklės ir pripildė stiklinę vandens.
- Ar viskas paruošta? - kreipėsi į tarnaitę ir linktelėjo, sulaukęs teigiamo atsakymo. - Tuomet puiku, noriu, kad nuneštum tai man į kabinetą, - pridūrė ir atsiprašęs išėjo iš virtuvės.
Užsilipęs laiptais viršun, nukulniavo į vaiko kambarį ir padavė Reinai stiklinę.
- Štai, - šyptelėjo. - Atleisk, bet turiu greitai sužiūrėti vieną dalyką. Tarnaitė sakė, kad skambino iš firmos, - atsidusęs Jaeger pamosikavo rankomis. - Greit grįšiu. Jei kas, pašauk, - pakštelėjęs merginai į kaktą, Claudius nuskubėjo į darbo kambarį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 23:33

Reina jautėsi kaip bloga mama. Ji vis glostydavo pilvą ir kalbėdavo jam kaip laukia, kol jie pagaliau pasimatys. Ir taip, ji labai norėjo pamatyti savo sūnų, tačiau tuo pačiu buvo genama ir egoistiškų norų - norėjo pagaliau miegoti patogiai, norėjo susilenkti, matyti savo kojas, galėti jas nusiskusti. Norėjo ir vėl laisvai vaikščioti, bėgioti, išgerti taurę vyno, vairuoti, išeiti į miestą. Reina norėjo ir vėl jaustis laisva, tačiau puikiai suprato, kad dabar laukia ir kankinasi tam, kad galėtų sukurti stebuklą. Tiesiog reikėjo kantrybės. Daug kantrybės.
Klaudijui išėjus, Reina tyliai atsiduso ir gurkštelėjo vandens. Pasiėmusi stiklinę ant pilvo, atrėmė galvą į fotelio atlošą ir užsimerkė, skaudžiai susiraukdama. Vaikutis ir vėl spurdėjo, spardėsi, taip sukeldamas dar didesnį diskomfortą. Raminančiai paglosčiusi pilvą, moteris nuo palangės pasigriebė vieną iš daugelio po namus išmėtytų motinystės knygų ir atsivertė pažymėtą puslapį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 23:43

Claudius įlindo į kabinetą ir užrakino duris. Tarnaitė jau buvo viską sunešusi, todėl jis tik lengviau atsiduso ir ėmė veikti. Apsivilko tvarkingai išlygintus baltus marškinius, kostiumines kelnes, kojines, batus. Pasirišo kaklaraištį ir užsimetė švarką. Ranka perbraukė per kiek susitaršiusius plaukus ir pažvelgė į glėbį baltų rožių kampe. Atidaręs trečiąjį nuo viršaus stalčių, Claudius pasiimė iš jo nedidelę dėžutę ir įsimetė į švarko kišenę. Tada palinko prie rožių, kurias atsargiai suėmė abiejomis rankomis. Šiaip ne taip, nieko nematydamas apart gėlių, atrakino kabineto duris ir iškrypavo lauk. Tiesiu taikymu nukeliavo į vaiko kambarį ir nusišypsojo, kai pamatė skaitančią merginą.
- Reina, - garsiai prabilo šiaip ne taip nuslinkdamas link jos ir įteikdamas gėles, - mudu esame kartu jau ilgą laiką. Greitai būsime tryse - aš, tu ir mūsų vaikas. Greitai būsime šeima, - švelniu, jaudulio virpinamu balsu šnekėjo. - Todėl noriu, kad visi žinotų, jog mes esame šeima. Reina, mieloji, ar tekėsi už manęs? - tai pasakęs, Claudius priklaupė ant vieno kelio (buvo įsitikinęs, jog tai būtina) ir iš kišenės išsitraukė dėžutę. Atidarė ją, leisdamas žėrinčiam sužadėtuvių žiedui išvysti dienos šviesą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 23:49

Reina visuomet norėjo ištekėti. Nebūtinai greitai ir nebūtinai iki tam tikro amžiaus, tačiau nors kartą gyvenime nueiti prie altoriaus neabejotinai norėjo. Todėl kai pastojo, savaime suprantama, ėmė laukti tam tikro veiksmo iš paties Klaudijaus, tačiau jis nerodė jokių užuominų, kad tai kada nors greitu metu nutiks. Todėl kurį laiką laukusi ir tikėjusi kad tai įvyks, galiausiai Reina prarado viltį ir susitaikė su mintimi, kad tiesiog vaikas gims nuodėmėje. Tačiau vos prieš akis išvydo Klaudijų, uždengtą krūvos rožių, moteris suprato, kad pagaliau tai įvyks. Tyliai nusijuokusi, trumpam pamiršusi nuovargį moteris pakilo nuo fotelio ir skėstelėjusi rankomis linktelėjo.
 - O jau maniau, kad nebepaklausi. - caktelėjo liežuviu, akivaizdžiai erzindama ir taip susijaudinusį mylimąjį. Ištiesusi jam ranką, pakėlė Klaudijų nuo žemės ir pagaliau pažvelgė į žiedą, o ne į jo akis. Kol kas nieko nesakė. Klaudijus erzino ją - ji paerzins jį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 00:10

Claudius turėjo šitam veiksmui pasiruošti morališkai. Nemanė, jog pasiruošimas užtruks taip ilgai, bet gavosi kaip gavosi. Vyras niekad neketino su kuo nors sieti savo gyvenimo, bet štai - įsimylėjo, Reina laukėsi. Judviejų likimai neišvengiamai susipynė. Ir Jaeger pagaliau pasiryžo žengti didelį žingsnį. Tik... tokios tamsiaplaukės reakcijos nesitikėjo. Pastatytas ant kojų, vyras sutrikęs žvilgčiojo tai į mylimąją, tai į žiedą. Ar tai neturėtų būti akimirka, kai ji pasako "taip"?Viskas nevyko pagal planą ir Claudius pajuto, kaip žemė slysta iš po kojų.
- Ar.. - prabilo ir sunkiai nuryjo seiles, - ar tau nepatinka žiedas? - atsargiai paklausė, akivaizdžiai susinervinęs. Rodos, net šaltas prakaitas išmušė. Drebančiomis rankomis suspaudė dėžutę su žiedu ir giliau įkvėpė. - Galiu.. galiu pakeisti. Surasti kokį naują. Gali pati išsirinkti kokio nori, - bėrė žodžius, menkai galvodamas apie jų prasmę. Tiesiog jaudulys taip jį veikė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 00:13

Klaudijus visuomet buvo toks tvirtas, užtikrintas, toks savimi pasitikintis. Tačiau dabar jis mikčiojo it pirmokas pastatytas prieš klasę, nemokantis atsakyti į klausimą, kuris jam buvo užduotas. Reina nesusilaikė nenusijuokusi. Nemanė, kad paprasčiausia pauzė prieš atsakymą Klaudijų taip stipriai paveiks, kad jo kakta iš karto pasidengs smulkiais prakaito lašeliais, akys išsiplės, o rankos ims dėžutę spausti taip, lyg nuo to priklausytų jo gyvybė. Švelniai rankomis suėmusi Klaudijaus veidą, Reina priėjo tiek arti, kiek leido pilvas ir nusišypsojo.
 - Jis puikus. Viskas nuostabu. - linktelėjusi, palinko į priekį, kiek pasistiebė ir lūpomis prisiglaudė prie mylimajam priklausančių. Po kelių akimirkų atsitraukusi, kuo plačiausiai išsišiepė. - Žinoma, kad tekėsiu. Ar galėtų būti kitaip? - nusijuokė, stebėdama pokyčius Klaudijaus veide.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 00:20

Dievaži, ta pauzė vos jo į kapus nenuvarė. Nuo jaudulio ėmė gniaužti skrandį, širdis padarė salto, o gerklę kažin kas užspaudė. Jaeger kūnas virpčiojo, rodos, atsakydamas į dažną pulsą. Kai Reina pagaliau prabilo, nuo pečių nusirito kažkoks akmuo. Claudius atsiduso, atsakydamas į švelnų bučinį. Ji gal ir juokėsi, bet vyrui buvo absoliučiai nejuokinga. Jau manė, kad susimovė. Tylėdamas jis paėmė Reinos ranką į savąją ir atsargiai užmovė žiedą ant jos piršto. Švelniai, vis dar kiek virpančiai, nusišypsojo ir suspaudė jos ranką.
- Tokie pokštai gali išvaryti iš proto, - jau ir pats juokaudamas perspėjo ir kitą ranką priglaudė prie merginos pilvo. - Reina Jaeger... Neblogai skamba, ką? - kilstelėjo antakį ir nusijuokė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 00:25

Reina turbūt dar ne iki galo suprato, kas ką tik įvyko. Kai supras, neabejotinai apsiverks, tačiau kol kas jautėsi taip, lyg būtų gavusi dar vieną gražų papuošalą. Nesuvokė, kad ką tik pažadėjo su vienu žmogumi praleisti visą savo gyvenimą. Dalintis džiaugsmais ir vargais, skausmais, ligomis ir rūpesčiais. Tačiau dabar buvo ne metas galvoti apie rūpesčius. Nužvelgusi deimantą sau ant piršto, moteris nežymiai papurtė galvą.
 - Jis... Nuostabus. Ir tokio dydžio, kad ranką prie žemės sveria. - sukikeno. Na, Klaudijus tikrai nepasikuklino - deimantas buvo toks, kokio tikisi kiekviena mergina, tačiau gauna tik reta. Matyt Reinai pasisekė. Nusišypsojusi moteris pakėlė akis. - Jaeger? Aš maniau, kad pasiimsi mano pavardę. - susiraukė, ir vėl erzindama Klaudijų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 00:34

O štai Claudius šitam ruošėsi visą tą laiką, kol mergina laukė piršlybų. Jis pasvėrė visas galimybes, milijoną kartų save tikino, jog viskas bus gerai, ramino save ir bandė įrodyti, kad nėra ko bijoti. Pasipiršdamas jis buvo įsitikinęs, jog to tikrai nori. Jog nori su Reina praleisti visą savo gyvenimą, dalintis net didžiausiomis smulkmenomis. Jaeger įsitikino, kad jam to tiesiog reikia. Gyvybiškai. Be tamsiaplaukės jis savęs nebematė.
- Ką? - abstulbęs pakėlė antakius. - Tu paklausyk kaip skamba. Claudius de la Valencia. Na jau ne, - papurtė galvą ir nusijuokė. - Na, nebent pasikeisčiau ir vardą, - pagūžčiojo pečiais ir paglostė moters pilvą. - Ir čia vartosi mažasis Jaeger, tikrai taip, - užtikrintai, tačiau, žinoma, juokaudamas kalbėjo. Pasilenkęs švelniai pabučiavo Reiną ir atsiduso. - O žiedas tau nuostabiai tinka, - nusišypsojo su šiokiu tokiu palengvėjimu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 00:40

Reina buvo kiek pavargusi laukti. Jei būtų buvusi kiek kitokia, veikiausiai jau seniausiai būtų akivaizdžiai varčiusi žurnalus apie vestuves ir vis užsiminusi Klaudijui apie vestuves, galimas tuoktuvių vietas ir gražius žiedus. Tačiau ji norėjo, kad pats Jaeger tam pasiruoštų, nenorėjo jo spausti ar skubinti. Kada gi šeima buvo stipresnė, kai vyras buvo priverstas pasipiršti? Nusišypsojusi moteris pirštų galiukais paglostė savo būsimo vyro skruostą.
 - Tik erzinu. Mielai pasiimsiu tavo pavardę. Šiaip ar taip, su ja ateina ir privalumai. Gali be rezervacijos patekti į restoranus, pavyzdžiui. - sukikeno. Suprasdama, kad net laimė nesuteikia tiek jėgų, kad ji galėtų tiek ilgai stovėti, Reina ir vėl atsisėdo ant krėslo ir pasistengė įsipatoginti. - Mielasis, žiedas milžiniškas. Man reikės prie jo įprasti, nes bijau, kad su tokiu vaikui akį iškabinsiu. - sukikeno, nužvelgdama deimantą. - Vis dėlto vestuvių teks palaukti, žinai tą, tiesa? Kol negrįšiu į formą - jokių švenčių. - linktelėjo, nužvelgdama ištinusias kojas ir milžinišką pilvą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 00:58

Claudius žvelgė į savo būsimąją žmoną su didžiule meile. Niekada nesijautė toks laimingas su kitu žmogumi, todėl jam tai buvo be galo svarbu. Vyras pritūpė prie Reinos ir sunkiai atsiduso. Jam ir pačiam buvo liepta pernelyg daug nesimalti ir skirti laiko poilsiui. Šių nurodymų jis, aišku, laikėsi labai minimaliai. Apskritai, Claudius nebuvo linkęs pasitikėti gydytojais.
- Kai tik galėsim, iškelsim šventę, - nusišypsojo. - Galim ir palaukti, taip? Juk dabar yra ir svarbesnių dalykų, - pamojo ranka per kambarį ir dirstelėjo į Reinos pilvą. Taip, laukti vaikelio dabar buvo daug svarbiau už visas šventes. Be to, galbūt visai smagu, kai vaikas dalyvauja vestuvėse.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-28, 01:04

Klaudijaus nepasitikėjimas gydytojais Reiną visuomet varė iš proto. Jis pastoviai burbėdavo išgirdęs nurodymus, burbėdavo ir pirkdamas išrašytus vaistus. Jis priminė tuos pensininkus, kurie sulaikę kvapą laukia naujo "Ko gydytojai tau nepasako" numerio ir vis aiškina, kad daktarai juos nuodija. Ir nors Jaeger ir nebuvo nusiteikęs klausytis visko, kas jam nurodoma, Reina rūpinosi, kad jis save prižiūrėtų, gertų nurodytus vaistus ir ilsėtųsi. Šiaip ar taip, jėgų reikės ne jai vienai. Nusišypsojusi moteris pakilo nuo fotelio ir suėmė Klaudijaus ranką.
 - Man atrodo dabar nėra nieko svarbesnio nei tinkamas šios progos paminėjimas. Nagi, būsimas vyre, einam. Manau, kad mums būtų ne pro šalį atšvęsti. - valiūkiškai mirktelėjusi Reina timptelėjo Klaudijų į save ir išsitempė jį iš vaiko kambario, nusivesdama tiesiai į miegamąjį.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
namas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 14 of 17Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Jaeger-
Jump to: