Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 18:09

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 23:08

Masažuodama jo pečius, Reina įsižiūrėjo į vos vos degantį židinį. Ugnies buvo pakankamai kad būtų šilta ir apšviestų kambarį, o malkų caksėjimas buvo toks malonus ausiai. Mintimis ji sugrįžo į gimtinę. Masažavo Klaudijų tikrai ne atsitiktinai - du metus ji dirbo masažo salone. Masažas akmenimis, masažas kojomis... Vienintelė masažo forma, kurios Reina nebuvo išbandžiusi tame salone buvo nebent masažas su laiminga pabaiga. Kreivai šyptelėjusi Reina papurtė galvą, nors Klaudijus ir negalėjo to matyti.
 - Kai turi tikslą, negalvoji apie tai, kad neišsimiegi. Negalvoji apie tai, ką paaukoji, negaili savęs. Nemanai, kad drabužių nunešimas į valyklą yra per prastas darbas. Jeigu mane ko nors gyvenimas ir išmokė, tai to, kad joks darbas nėra per prastas.
Toliau masažuodama jo pečius, Raina prisiglaudė ir pasilenkė, viena ranka paimdama tekilos stiklinę. Išgėrusi savo, kitą padavė Klaudijui, o ranką ir vėl padėjo ant jo pečių, toliau masažuodama.
 - Manau, kad kankini nebent save. - suprasdama, kaip nekonkrečiai tai skamba, Reina krenkštelėjo. Šnekėjo tyliai, tačiau jos lūpos buvo vos per kelis centimetrus nuo jo ausies, nebuvo prasmės kelti balso. Be to, ji puikiai žinojo, kad prikimęs jos balsas skamba dar geriau, kai ji kalba tyliai. - Manau, kad pamiršti atsipalaiduoti ir leidi darbui tave praryti. Tu uždirbi pinigus, tačiau neturi kur jų išleisti. Tu bendrauji su žmonėmis tada, kai tau tai palanku, bet kada paskutinį kartą čia buvai parsivedęs moterį?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 23:29

Šiokio tokio nuovargio paliestą Claudius veidą apšvietė iš židinio sklindanti liepsną. Kiekvieną laiko paliktą raukšlelę, kiekvieną šypsnio pėdsaką, kiekvieną žvilgsnį. Jis šią akimirką negalvojo. Rodos, taip paėmė ir išjungė savo minčių sūkurį, atidėdamas viską kitai dienai. Sunku pasakyti, kada paskutinįkart vyras leido sau kažkuo deramai mėgautis. Gerų progų Jaeger niekad nepraleidžia, o dabar buvo viena iš jų. Claudius tarsi numetė viską nuo savo pečių ir tapo pačiu paprasčiausiu žmogumi - labai žemišku, šnekiu, netgi pakankamai komunikabiliu.
- O tavo tikslas yra...? - vyras susidomėjęs kilstelėjo antakį. Reina gebėjo intriguoti. Jis nežinojo apie ją daugybės dalykų, tad dabar leido sau kiek pasmalsauti. Nenorėjo būti įkyrus, juk nemėgo, kai lendama į jo reikalus. Tačiau pora klausimėlių pakenkti neturėjo. - Žinai, niekad nepagalvojau, kad man gali reikti masažistės, bet dabar beveik noriu pridėti dar vieną darbelį prie tavo sąrašo, - sumurmėjo, išties patenkintas kiekvienu Reinos prisilietimu. Seniai jam nebuvo taip gera ir, dievaži, lengva kieno nors kompanijoje. Visuomet užkietėjęs vienišius Claudius likęs su žmonėmis paprastam, su darbu nesusijusiam pokalbui pasijausdavo labai nejaukiai. O dabar viskas vystėsi labai natūraliai, labai sklandžiai ir vyras buvo gerokai viso to nustebintas. - Reina... - šiek tiek sutrikdytas jos šnabždesio, jos artumo, Claudius pasimuistė. Užduotas klausimas kirto pakankamai skaudžiai, tačiau vyras tik papurtė galvą, pernelyg neišsiduodamas. Darbas kenkė asmeniniam gyvenimui, kenkė santykiams. Jaeger buvo ne tik šiurkštus, bet ir nuobodus. Ką jis galėtų papasakoti pašnekovei? Kiek popierių perskaitė, keliuose susitikimuose dalyvavo? Galbūt kažką sudomintų skaičiai Claudius banko sąskaitoje, bet tai jau nebebūtų tikri santykiai. - Kam man vestis moterį, jei nuolat su ja gyvenu? - pusiau pajuokaudamas pareiškė ir kilstelėjo antakį. Išgėrė Reinos paduotą stikliuką ir, pastatęs jį atgal ant kilimo, labiau pasisuko į tamsiaplaukę ir pirštais suėmė jos smakrą. - Manai, nesugebėčiau užmegzti santykių?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 23:40

Reina, vos Klaudijus išgėrė savo stikliuką, pripildė juos dar kartą. Dabar jie jau nebesicackino su cinamonu ir apelsinu. O kam? Tekila ir viena labai gerai atlikinėjo savo darbą. Ir nors Reina neplanavo pati išsipasakoti, buvo akivaizdu, kad iš viršininko nieko nepavyks išklausti, jeigu tam tikrų kortų ant stalo neatvers ir ji pati. Tačiau tai atrodė sąžininga.
 - Mano tikslas yra daugiau negyventi taip, kaip teko. Mano tikslas yra galėti savo tėvams suteikti orią senatvę. Mano tikslas yra galėti padėti savo šeimai. Norėčiau turėti pakankamai, kad galėčiau sesę paskatinti palikti smurtaujantį vyrą ir patikinti, kad ji turės kur eiti. Noriu turėti pakankamai, kad galėčiau aprūpinti tėvus elementariausiais patogumais. - gūžtelėjusi pečiais, tarsi tai būtų nereikšminga, Reina nusibraukė plaukus nuo akių. Jausdama, kaip į širdį ir mintis slenka nemalonus kartėlis, moteris jį nuplovė stikliuku tekilos. Tai šiek tiek padėjo. Paėmusi Klaudijaus ranką, sutelkdama dėmesį į ją, Reina ėmė švelniai masažuoti bicepsą, alkūnę, vėliau nuo rašymo pavargusį riešą, sustingusius pirštus. Pakėlusi akis į Klaudijų, švelniai šyptelėjo.
 - Tu gražus vyras. Protingas. Sėkmingas. Galėtum moteris vestis į teatrą, į operą. Galėtum keliauti. Pagaliau leisti tuos pinigus, kuriuos taip sunkiai esi užsidirbęs. - kiek palinkusi link Klaudijaus, tarsi ketintų jį pabučiuoti, Reina pasuko galvą, kad jos skruostas labiau prisiglaustų prie Jaeger pirštų.
 - Manau, kad pakėlęs galvą nuo visų tų dokumentų, tu tampi įdomiu žmogumi. Manau, kad tu esi patrauklus vyras, dėl neaiškių priežasčių save nubaudęs nykia egzistencija. Negi nesinori kartais surizikuoti? Pasileisti ir kristi gyvenimui į rankas, užsimerkiant ir pasitikint, nežinant kas įvyks?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 00:02

Skvarbiu žvilgsniu tyrinėdamas tamsias merginos akis, Claudius minutėlei nutilo. Dabar prisiminė, kodėl niekad neleisdavo asmeniškumams įsikišti į darbinius santykius. Niekada negalvojo, jog kažkada Reina gyveno sunkiai. Labai sunkiai. Ir tai, ką ji papasakojo, savotiškai vyrą sukrėtė. Jaeger nekentė savo sąžinės balso, jautėsi pernelyg idiotiškai jam pasiduodamas ir jo klausydamas, tačiau pastarasis dabar tiesiog paleido gerklę. Galbūt atimdamas visą tamsiaplaukės laisvalaikį, Claudius jai per mažai mokėjo? Tų pinigų merginai reikėjo labiau negu jam... Juk šis juos tik kaupė, tik taupė neaišku kam, nes daugiau jam nieko nereikėjo. O mergina lenkė nugarą dėl kilnaus, dėl labai svarbaus tikslo. Sąžinė versdavo Claudius abejoti patį savimi. Kartais, kai jau manydavo jos atsikratęs, pastaroji pasirodydavo su trenksmu ir fanfaromis. Dabar ji padarė tą patį.
- Kodėl niekad neprašei pakelti atlyginimo? - atsargiai paklausė, iškart pasigailėdamas savo žodžių. Būtų šiek tiek neprotinga priiminėti sprendimus girtam, bet šią akimirką Jaerger buvo labai pasiryžęs tamsiaplaukei visapusiškai padėti. Juk geriau remti žmogų, kuris dėl jo vos ne kalnus vertė, o ne kažkokius gėjus. Tik visai neaišku, kaip jam tokia idėja atrodys kitos dienos rytą.
Ir vėl Reina išmušė vyrą iš vėžių. Komplimentai niekad nebuvo stiprioji Claudius sritis - ar juos reikdavo dalinti, ar priimti. Todėl viskas, ką sugebėjo padaryti, buvo tik papurtyti galvą ir kažkaip kvailai šyptelėti. Vyrui niekad netrūko kito žmogaus. Jam nereikėjo šilto kūno, prie kurio galėtų prisiglausti. Nereikėjo kažkokių jausmų, kurių jis net nemokėjo reikšti. Santykiai, jo manymu, buvo vieta, kur prasideda visos problemos. O Claudius nemėgo komplikuotų dalykų. Vis dėlto, taip arti esanti mergina vertė suabejoti. Vertė perkratyti savo vertybių ir nusistatymų krūvelę. Vyras nykščiu brūkštelėjo per jos skruostą ir giliau įkvėpė oro, sumišusio su tekilos ir Reinos kvepalų aromatu.
- O jeigu... jeigu nusivesčiau į teatrą tave? Manai, kad tau būtų įdomu? Su manim? - kiek tyliau prabilo, palinkdamas arčiau tamsiaplaukės veido.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 00:12

Jeigu ko Reinai ir nereikėjo, tai labdaros. Taip, ji turėjo blogų ketinimų Klaudijaus atžvilgiu ir tikrai savo planų nepamiršo, tačiau ji nenorėjo maldauti pinigų. Visuomet juos užsidirbo pati, kiekvieną centą, kiekvieną dolerį. Todėl kai jis užsiminė apie algos pakėlimą, Reina sužaibavo akimis. Jis mokėjo jai tikrai nemažai. Be to, ji nemokamai gyveno čia, valgė jo maistą, prausėsi su jo vandeniu, šildėsi jo elektra. Taip, jeigu nebūtų beveik viso atlyginimo siuntusi namo, Reina galėtų sau leisti šiek tiek daugiau. Tačiau ji nesijautė nusipelniusi daugiau, ne dabar. Papurčiusi galvą, moteris prikando lūpą, galvodama kaip tai paaiškinti ir nepasirodyti šiurkščiai.
 - Mes panašūs, Klaudijau. Tu ir aš. Tu pasistatei imperiją nuo nulio, niekada iš nieko neėmei labdaros ir nieko neprašei. Viską pasiekei savo darbu ir savo protu. Aš nesu kažkuo prastesnė.- nusišypsojusi, Reina sušnarėjo.- Kai aš jausiuosi nusipelniusi atlyginimo padidinimo, aš tau pasakysiu, net neabejok, kad pasakysiu. Tačiau kol kas tu ir taip man esi dosnus. Todėl nesuk dėl manęs galvos. Aš visada randu būdų kaip išgyventi. Tokia jau aš esu.
Mirktelėjusi, Reina paleido jo ranką, nutraukdama masažo seansą. Atrodė, kad Klaudijus jau pakankamai atsipalaidavęs. Jausdama jo iškvepiamą orą sau ant lūpų, stebėdama jo akis iš taip arti kaip niekada anksčiau, Reina nusišypsojo. Nuoširdžiai ir atvirai.
 - Manau, kad man patiktų. Ir patiktų tau. Žinai kodėl? Nes aš žinočiau, kad per antrą veiksmą tavo mintys klaidžioja kažkur ties sutartimis, ir to nepalaikyčiau ženklu, kad esu tau nebepatraukli.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 00:31

Claudius nusišypsojo. Jį stebino merginos atkaklumas ir ryžtas. Net prisiminė, kai pats pasiryžo kibtis į savarankišką gyvenimą. Kažin, ar dabar sugebėtų padaryti tą patį. Kai esi jaunas, viskas atrodo žymiai paprasčiau. Dabar į gyvenimą vyras žvelgė visai kitomis akimis. Anksčiau jam atrodydavo, jog visai nesvarbu, kaip gyventi ar kur miegoti, tačiau dabar Jaeger buvo apsuptas patogumų ir net neįsivaizdavo, jog kažkas galėtų būti kitaip. Neįsivaizdavo, jog kažkada jam būtų tikę ir kas nors prasčiau. Juk vis dėlto Claudius buvo materialistas. Pinigai - jo gyvenimą suktis verčiantis variklis.
- Na... daryk, kaip tau atrodo teisinga, - jis gūžtelėjo pečiais. Nenorėjo Reinos įtikinėti, nes ją kuo puikiausiai suprato. Paties nuskinti vaisiai daug gardesni nei tie, kuriuos kažkas tau padavė. Galbūt dabar, kai tvirtai stovėjo ant žemės, Claudius daugybę dalykų galėjo pavesti kitiems, tačiau visko pradžioje buvo itin veržlus ir darė viską pats. Tad suvokė, kodėl Reina nenori lengva ranka priimti pinigų. - Manau, greitai pasitiesi puikius pagrindus kilti. Tu talentinga, Reina, ir aš neleisiu, kad pūtum atlikdama pačius bjauriausius mano darbus, - Claudius dar pats sau pritardamas linktelėjo galva. Visad žinojo, jog jo asistentė labai protinga, tačiau niekad nesistengė jos suprasti. Todėl dabar jį aplankė kiek dviprasmiški jausmai. Tačiau Claudius neleido sau pernelyg užsigalvoti ir pasidavė akimirkai. - Puiku. Mintis, kad esi kažkam nepatraukli, išvis neturėtų rasti vietos tavo galvoje, - kuo rimčiausiai pareiškė ir šyptelėjo. Vargu, ar Jaeger atsakytų, kas skatina jį tarti tokius žodžius. Kas skatina jį taip elgtis. Alkoholis? Veikiausiai. Bet sakoma, kad girti žmonės pasako tai, ką išties galvoja... Dar centimetru arčiau palinkdamas prie Reinos veido, Claudius pažvelgė į jos lūpų linkį. Tvarkingai nuteptos raudonu lūpdažiu, žavingai putlios.. ir pirmąkart per daugelį metų Claudius Jaeger veikė pagautas impulso, o ne kruopščiai viską suplanavęs - vyras pabučiavo tamsiaplaukę, gal iš pradžių šiek tiek neryžtingai, bet po akimirkos labai galingai ir drąsiai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 00:38

Švelniai nusišypsojusi, Reina papurtė galvą išgirdusi, kad Klaudijus jai paveda bjaurius darbus. Tyliai nusijuokusi, moteris nuleido akis. Jis nežinojo, kad jau penkiolikos ji ant kelių klūpėdama šveitė tualetus viename iš Puerto Riko viešbučių. Kaip vogdavo tualetinį, po ritinėlį ir po du, grūsdavo juos į kuprinę ir eidavo namo džiaugdamasi, kad sutaupė nors šiek tiek centų. Kai patiri kažką tokio, joks darbas, ypač toks, kuriame netenka klūpėti, nebeatrodo šlykštus. Tačiau normalu, kad atgal ant kelių grįžti taip pat visiškai nesinori. Ir nors Reinos tikslai galėjo pasirodyti šlykštūs, galima juose įžvelgti logiką, jeigu tik žinai tam tikras jos gyvenimo detales.
Jam palinkus, Reina pajautė boso lūpas ant savųjų. Kelias akimirkas sudvejojusi, tarsi būtų nustebinta šio poelgio iš savo visuomet šalto ir susikausčiusio viršininko, Reina galiausiai pasidavė impulsui ir į bučinį atsakė. Nors buvo veikiama savanaudiškų tikslų, dėl vieno nemelavo - jis jai tikrai buvo patrauklus. Net labai. Švelniai ranka pastūmusi Klaudijų taip, kad jis atsigultų, Reina atsidūrė ant viršaus, pratęsdama lūpų kontaktą. Jausdama, kaip širdis daužosi, o lieknas kūnas net virpa iš susijaudinimo, ji ėmė lėtai atseginėti jo marškinių sagas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 00:49

Pora sekundžių - būtent tiek reikėjo, kad Claudius būtų pagautas pojūčių sūkurio. Buvo visiškai nebesvarbu, kad tai, ką daro, galėjo jį įvelti į siaubingą peklą. Buvo visiškai nebesvarbu, kad šitaip besielgdamas jis paminė visus savo susikurtus principus. Dabar vyro protą okupavo tas aistringas lūpų šokis, verčiantis kvėpavimą sutankėti, o širdies dūžius krūtinėje tapti sunkesnius ir stipresnius. Reinai atsidūrus viršuje, jis rankomis suėmė merginos liemenį. Švelniai braukdamas delnais žemyn, galiausiai apsistojo ties sėdmenimis, kuriuos valdingai spustelėjo. Liežuvio galiuku tyrinėjo tamsiaplaukės gomūrį, pajusdamas, kaip žvėriška aistra apima kone kiekvieną lątelę. Delnais vėl sugrįžes prie merginos liemens, šis ėmė negrabiai rakinėti jos marškinių sagutes.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 00:54

Reinai tai buvo keisti pojūčiai. Taip, ji buvo miegojusi su nemažai vyrų, tačiau jie buvo kitokie. Jie žūtbūt norėjo įlysti į jos kelnaites, bet kokia kaina norėjo ją turėti, pasisavinti, užvaldyti. Tuo tarpu Klaudijui prireikė bene metų ir pusės butelio tekilos, kad bent jau pažvelgtų į ją šiek tiek kitaip, šiek tiek kitokiu kampu. Susidorojusi su vyro marškinių sagutėmis, Reina griebėsi kelnių. Atplėšusi lūpas nuo jam priklausančių, sparčiai susidorojo su diržu, o tada su keliomis sagomis ir užtrauktuku. Matydama, kad jam reikia pagalbos su smulkiomis jos marškinių sagutėmis, Reina švelniai suėmė jo ranką ir padėjo ją ant kilimo. Žiūrėdama tiesiai Klaudijui į akis, moteris lėtai atsagstė marškinius, apnuogindama juoda nėriniuota liemenėle įrėmintas krūtis. Nusimetusi marškinius ant kilimo, moteris atsisegė liemenuką, kuris nukeliavo ten pat. Ant jos nuogų krūtų žaidė ugnies metama šviesa, o Reina, kelias akimirkas tiesiog sėdėdama ramiai, leido Klaudijui įvertinti tai, ką mato. Neskubėjo. Nebuvo kur. Jie turi visą pasaulio laiką.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 01:05

Reinai paleidus jo lūpas, vyras giliai kvėpuodamas ją stebėjo. Stebėjo, kaip ši atsagsto jam kelnes, kaip atsikrato marškinių ir liemenėlės... Tuomet akimirką tiesiog žvelgė į prieš akis atsivėrusį akiai beprotiškai malonų vaizdą. Kiek laiko Claudius nematė apsinuoginusios moters? Mėnesį? Du? Tris? Pusę metų? Tačiau dabar suveikė ne tik tai, kad buvo gan ilgai "susilaikęs", ne tik išgertas alkoholis. Rodos, visus tuos pojūčius dirgino kažkas daugiau. Galbūt tas pokalbis? Galbūt tai, kad jiedu viens kitam apnuogino bent mažytę savo sielos dalelę? Na, akivaizdu, dabar tiek Reinai, tiek vyrui neužteko apnuoginti tik sielų. Būtent todėl Claudius kiek kilstelėjo viršutinę kūno dalį, atsirasdamas pozicijoj, tarpinėj tarp gulimos ir sėdimos. Delnais apgaubė merginos krūtis, bučiniais nusėdamas grakštų josios kaklą. Tada susirado Reinos sijono užtrauktuką ir užtikrintai trūktelėjo jį žemyn. Suėmęs moters liemenį, valdingai prisitraukė ją arčiau savęs ir dantimis grybštelėjo ploną kaklo odą. Lūpos neskubėdamos slydo žemyn, bučiniais apdovanojo raktikaulį, o tuomet ėmėsi krūtų. Liežuviu vedžiodamas aplink spenelį, Claudius kairiosios rankos delnu suimė ją už sėdmens ir kiek giliau bei garsiau iškvėpė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 01:11

Reina taip pat buvo šiek tiek aprūdijusi šiame fronte. Tiesa ta, kad kai šitiek dirbo ir tiek mažai ilsėjosi, laiko nueiti į barą ar į koncertą bei šiek tiek nuleisti garą paprasčiausiai nebuvo. Todėl veikiausiai jie abu buvo nebuvę su priešingos lyties atstovu jau kurį laiką. Tačiau nuo to visa ši patirtis turėjo būti tik dar malonesnė.
Lyg niekur nieko atsistojusi, Reina žemyn nutraukė aukšto liemens, aptemptą juodą sijoną. Po juo buvo apatiniai, kurie šilkiniais kaspinais laikė kojines aukščiau kelių. Spragtelėjusi užsegimus ant abiejų kojų, Reina pasisuko profiliu ir padėjo vienos kojos pirštų galiukus ant sofos krašto. Lėtai nusmaukusi kojines žemyn, numetė jas prie sijono, marškinių ir batelių. Likusi tik su apatiniais, lėtai kraipydama klubus ji galiausiai pašalino ir juos, prieš Klaudijų likdama visiškai nuoga. Kiekvienas randelis, kiekvienas linkis, kiekviena jos detalė buvo apnuoginta prieš Jaeger. Atsiklaupusi ant kelių, ji rankomis pasirėmė į kilimą ir klūpėdama keturiomis vėl pasilenkė, lūpas priglausdama prie bosui priklausančių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 01:25

Išties buvo malonu stebėti, kaip vienas drabužis po kito apleidžia merginos kūną. Kiekvienas jos judesys buvo beprotiškai gundantis ir Claudius sunkiai nurijo burnoje susikaupusias seiles. Nužvelgęs nuogą Reinos kūną nuo galvos iki kojų, vyras vos kilstelėjo lūpų kamputį. Galų gale vėl pilnai atsisėdo, su didžiuliu užsidegimu ir galia atsakydamas į tamsiaplaukės bučinį. Rankomis braukė per nuogą Reinos kūną, rodos, ketindamas ištyrinėti kiekvieną odos lopinėlį. Tuomet staigiu judesiu pervertė merginą, pats atsidurdamas viršuje. Įsisprausdamas tarp ilgų tamsiaplaukės kojų, Claudius akimirkai atsistojo ir išsilipo iš kelnių ir apatinių. Kai kūno nebevaržė jokie drabužiai, šis vėl pasilenkė prie merginos, akimirkai įsisegdamas i jos lūpas. Šlapiais bučiniais apdovanodamas apatinio Reinos žandikaulio liniją, Jaeger galų gale galingai įsiskverbė į ją. Beprotiškų jausmų virtinė supančiojo kūną ir šis ėmė pamažu ritmiškai judėti. Liežuvio galiuku braukė per merginos kaklą ir tykiai šnopavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 01:31

Claudius ją paguldžius ant žemės ir įsakmiai praskėtus kojas, Reina pasidavė. Keista, gyvenime buvo valdinga, stipri, nepriklausoma moteris, kuri nesileidžia paveikiama jokio vyro, tačiau lovoje ji buvo kitokia. Ten ji valdymą perleisdavo vyrui, leisdavo sau jaustis silpna ir pažeidžiama. Matyt tai buvo jos būdas išlaikyti balansą, šiokią tokią pusiausvyrą. Rankomis apkabinusi Claudius liemenį, moteris nagais įsikibo į jo nugarą. Ne, Claudius nebuvo jos, jis jai nepriklausė, tačiau Reina norėjo pasižymėti teritoriją. Norėjo rytoj žiūrėdama į jį su kostiumu žinoti, kad po tais brangiais drabužiais yra kažkas, ką ji paliko. Jos ženklas.
Kojomis apsivijusi Claudius liemenį, moteris palaimingai užmerkė akis, o nagais dar stipriau įsikibo į jo odą. Jam greitinant tempą, jausdama, kad viršūnė jau visai netoli (ak, kaip greit gali baigti, kai orgazmo nepatyrei beveik pusę metų), Reina užvertė galvą ir dusliai suaimanavo, jausdama kaip malonumas užplūsta visą kūną ir jis ima virpėti iš pasitenkinimo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 01:42

Sulig kiekvienu postūmiu malonumas vis stipriau temdė akis. Vyras rankomis braukė per gležną Reinos kūną ir giliai kvėpavo. Greitindamas judesius, šiek tiek laipsniškai padidindamas tempą, Claudius karts nuo karto išleisdavo kiek garsesnį atodūsį. Daugybė pojūčių susimaišė į vieną visumą ir apsupo vyrą. Jis pasilenkė, lūpomis sugaudamas merginai priklausančias, ir leido liežuviams sužaisti dar vieną beprotišką raundą. Tiesa, dabar bučinys buvo kiek negrabus, gal net grubokas, mat malonumo supančiotam kūnui buvo sunku valdytis. Claudius jautė artėjantį šios sąjungos zenitą - aukščiausią, maloniausią tašką. Aistra jo tvirtą kūną kone draskė į skutelius, tačiau šis vis tiek užtikrintai judėjo. Pirmyn ir atgal - stumdydamas dubenį vis didesniu greičiu, jusdamas Reinos aimanas atsimušant į jo lūpas, vyras pajautė, jog jau tuoj. Jau tuoj nebegalės tverti malonumo. Nebegalės pakelti šio velniškai nuostabaus jausmo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 01:49

Reinos kūnas virpėjo, jos pirštai, spaudžiantys jo nugarą, buvo įsitempę kaip niekad. Akys buvo tvirtai užmerktos, o burna pražiota. Reina buvo tikrai aistringa, todėl nieko keisto, kad aimanos jos burną palikdavo viena po kitos, vienos garsesnės už kitas. Jeigu jau moteriai būdavo malonu, ji niekada neketindavo to slėpti ar kažkaip maskuoti - ypač sekso metu. O dabar jai buvo nepakartojamai malonu. Jausdama, kaip malonios šilumos banga papilvėje užplūsta visą kūną, Reina trumpam nustojo virpėti ir įsitempė. Įsitempė jos lieknos ilgos kojos, liemuo, kaklas buvo kiek išlenktas, galva atložta. Jausdama kaip malonumas nubėga visu kūnu, Reina visa tai išreiškė dar viena aimana, šį kartą jau kur kas gilesne ir garsesne. Kai kūnas atsipalaidavo, moteris prasimerkusi nusišypsojo ir lūpas švelniai priglaudė prie Klaudijui priklausančių. Kilstelėjusi ranką, pirštų galiukais lytėjo jo kiek šiurkštų nuo barzdos skruostą. Žiūrėdama jam į akis, prikando lūpą ir kiek pakreipė galvą.
 - Ar dabar ta akimirka, kai tu pasakai, kad tai buvo siaubinga klaida ir mums reikėtų apsimesti, kad nieko neįvyko?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 14:24

Dar keletas judesių ir Claudius pasiekė galutinį tašką. Malonumas stipriai suveržė visus raumenis, plaučiai akimirkai viduje sulaikė oro gurkšnį, o akių vokai stipriai užsispaudė. Ilgas, velniškai gilus atodūsis prasprūdo pro pravertas vyro lūpas. Delnais dar kartelį perbraukdamas per sušilusį, židinyje spragsinčios liepsnos apšviestą Reinos kūną, Jaeger vangiai kilstelėjo lūpų kamputį. Atsakė į švelnų merginos bučinį ir galiausiai nulipo nuo jos, nugriūdamas šalia.
- Ne, - šiek tiek įskaudintas Reinos žodžių, vyras papurtė galvą. Kiek pasisuko, atsiguldamas ant kilimo šonu, kad galėtų stebėti tamsiaplaukės profilį. Atbula ranka nubraukė plaukų sruogas nuo šios skruosto ir atidžiai apžiūrinėjo jos veidą. - Tai nebuvo siaubinga klaida, - nors kalbėjo pašnibždomis, žodžiai skambėjo itin užtikrintai. Tiesą sakant, pats net tiksliai nežinojo, kas čia buvo, tačiau jautėsi įsitikinęs, jog tai visai ne klaida. - Atleisk, kad baigiau viduje, - nerūpestingai pridūrė ir kaltai šyptelėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 14:30

Kiek pasimuisčiusi, kad įsitaisytų patogiau, Reina pasisuko į Klaudijų šonu ir ranka pasirėmė galvą. Tyrinėjo akimis jo veidą, jo išraišką kai jis kalbėjo. Nebuvo iš tų moterų, kurios po pirmos kartu praleistos nakties jau ima planuoti vestuves ir vaikus, todėl nusprendė išvengti tipinės "tai kas dabar bus?" kalbos. Numojusi ranka nusijuokė.
 - Nepergyvenk. Aš geriu tabletes.
Suėmusi plaukus į ranką, susisuko juos į laisvą kuoduką ir prisimerkė, lyg būtų kažką svarbaus prisiminimusi, o tada kilstelėjo pirštą.
 - Tiesa, neturėtum taip daryti su ką tik sutiktomis moterimis, vienos nakties nuotykiais. Turbūt pats supranti, kad yra nemažai moterų, kurios labai mielai nuo tavęs pastotų, o vėliau išviliotų krūvas pinigų. - nusišypsojusi, nors tai ir buvo tiesa, Reina pažvelgė į ugnį ir kelioms akimirkoms užsigalvojo, tyliai nusijuokdama.
 - Prieš kelis metus dirbau vienam vyrui, kuris paranojiškai bijojo, kad kuriai nors merginai užstatys vaiką. Visada naudodavo tik savo prezervatyvus, net išgirdęs, kad mergina nešioja spiralę ar geria kontraceptikus. O po sekso prezervatyvą išsinešdavo su visu turiniu. - sukikeno.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 14:39

Galbūt daugeliui atrodytų, kad šią akimirką Claudius turėtų jaustis itin nejaukiai. Juk kątik pasimylėjo su savo sekretore, o elgtis spontaniškai jam tikrai nebuvo būdinga. Tačiau šis tiesiog atsipalaidavęs gulėjo ant šono ir žvilgsniu tyrinėjo žavingos merginos veidą. Tą akimirką Jaeger negalvojo apie Reiną, kaip apie vieną iš savo darbuotojų. Žvelgė į ją kaip į paprastų paprasčiausią merginą ir nieko daugiau.
- Manau, nereikėtų dėl to jaudintis, žinant, kaip dažnai mėgaujuosi vienos nakties nuotykiais, - vyras šyptelėjo ir pasirėmė galvą viena ranka. Židinyje jaukiai spragsėjo malkos, bent minimaliai darkydamos tylos šydą, paslaptingai užkrintantį ant judviejų per trumputes tarp žodžių esančias pauzes. - Nebijok, Reina, tavimi aš pasitikiu. Tikrai nesiruošiu tau pirkti nėštumo testų, kad įsitikinčiau, ar tavo tabletės veiksmingos, - Claudius dusliai nusijuokė ir mestelėjo akį į rankinį laikrodį. Jis negalėjo gyventi, nežinodamas, kiek valandų. Net po sekso. - Jau vėlu. Ar nesijauti pavargusi?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 14:46

Reina buvo dirbusi patiems keisčiausiems tipams, todėl nieko keisto, kad turėjo tiek istorijų, kad galėjo kaip Šecherezada pasakoti visą naktį. Tačiau savo žodžiais ji tikrai nenorėjo pasakyti, kad mano, jog Klaudijus ja nepasitiki. Anaiptol - nors jis buvo keistas, o ir retkarčiais nepakeliamai valdingas, jis nebuvo dėl kontrolės pamišęs psichas.
 - Neturėjau to omenyje, Klaudijau. Suprantu, kad neversi manęs pasidaryti nėštumo testo, tiesiog... Man yra tekę bendrauti su labai daug keistų vyrų ir stebėti kaip jie visi savaip eina iš proto. - nusišypsojusi Reina prikando lūpą ir kelias akimirkas žiūrėjo jam į akis. - Tu niekada nematai kaip jos į tave žiūri, Klaudijau. Kaip renginiuose ryja tave akimis, lyg tarp kitko liečia tavo ranką ar alkūnę, juokiasi iš menkiausio tavo pasakyto žodžio. O tu iš visų tų vargšelių atimi bet kokią viltį, kai tiesiog pasakęs kalbą ir išgėręs stiklą viskio apsisuki ir važiuoji namo.
Pasimuisčiusi ant kilimo, kuris nebuvo pakankamai storas ir minkštas, kad priverstų pamiršti, jog jie vis dėlto guli ant grindų, Reina taip pat žvilgtelėjo į laikrodį. Jai reikėjo keltis po dviejų valandų, todėl tyliai atsiduso ir linktelėjo.
 - Reikėtų eiti miegoti. Šiaip ar taip, mano viršininkas kavą geria septintą ryto, todėl turiu keltis penktą. - kreivai šyptelėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-27, 15:02

Tiesą sakant, Claudius nežinojo, kur mergina dirbo anksčiau. Žinoma, prieš priimdamas ją į darbą, įvertino patirtį, bet ir tą padarė pakankamai atsainiai. Vyras priimė Reiną su mintimi, kad jeigu jai nesiseks, tiesiog paims ir išmes. Argi ne idealus viršininkas?
- O kaip aš einu iš proto? - neslėpdamas susidomėjimo, paklausė ir kiek pasimuistė. Pats žinojo, jog kartais (na gerai, visada) elgdavosi kaip visiškas šiknius, tačiau buvo įdomu, kas, Reinos manymu, jame yra keisčiausia. Tai nereiškė, kad Claudius buvo pasiryžęs keistis, tapti geresniu ir panašiai. Jam tik buvo smalsu. - Nemėgstu suteikinėti tuščių vilčių. Aš daug dirbu, mano gyvenime nėra vietos moterims, - vyras gūžtelėjo pečiais, mat jautėsi aiškinantis patį akivaizdžiausią dalyką pasaulyje. - Moterims reikia dėmesio, o jo suteikti aš negalėčiau. Ir tai mane imtų erzinti, - nerūpestingai šyptelėjo. Claudius buvo įsitikinęs, jog nėra iš tų, kurie įsimylėję pameta galvas, apipila mylimąsias dovanomis ir rūpesčiu. Bėda ta, kad vyras išties negalėjo to žinoti. Gi niekad nebuvo rimtai įsimylėjęs. Tikriausiai net paauglystėje jokios merginos neturėjo. - Abejoju, ar viršininkas septintą atsikelti sugebės, - Jaeger papurtė galvą. - Tad ir sekretorė gali valandėlę ilgiau pasnausti, - mirktelėjo Reinai akimi, nužvelgdamas jos sušilusį ir vos vos paraudusį veidą.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
namas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 17Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Jaeger-
Jump to: