Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 namas

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-26, 18:09

First topic message reminder :

Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-29, 23:31

Reinos argumentas vyrą privertė lengvai nusijuokti. Jis inirtingai papurtė galvą (to, aišku, iškart pasigailėdamas, nes pagirios taip paprastai niekur neprapuola) ir padavė besistojančiai merginai ranką. Ne dėl to, kad jai buvo sunku. Tiesiog norėjo pasirodyti mandagus ir tiek.
- Ir nesidažiusi atrodai puikiai. Turėtum mažiau jaudintis dėl tokių smulkmenų, - žavingai mirktelėjo akimi ir nusišypsojo. Šitiek komplimentų iš jo išgirsti per vieną kartą būtų galima prilyginti stebuklui. Bet Claudius kalbėjo nuoširdžiai. Na, ir dar truputį norėjo įsiteikti. - Taip, pažadu, - vyras ryžtingai linktelėjo. - Apie jį galvoti aš išvis neketinu, Reina, tiesiog nutrauksiu ir viskas. Nieko nenoriu glaistyti. Dėl manęs jis gali kad ir nusipešti paskutinius plaukus nuo savo šlykščios plikės, - neslėpdamas pasipiktinimo pasakė ir ranka švelniai prilietė Reinos liemenį. - O dabar persiųsiu tau kelis dokumentus dėl Berlyno ir užsakysiu bilietus, gerai? - galiausiai nuvaikęs visas tūžmingas mintis į šalį, Claudius šiltai nusišypsojo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-29, 23:38

Žiūrėdama į Klaudijaus akis, Reina staiga norėjo klykti. Šitas žmogus jau buvo jai geresnis nei daugelis tų, kuriuos teko sutikti. Jis ja pasitiki, ją vertina, dėl jos stengiasi. O kaip ji jam atsimokės? Pavogdama tai, dėl ko jis šitiek metų sunkiai dirbo? Dievaži, jeigu ne jos moralė ir sąžinė, Reina tai jau būtų padariusi, bet kažkas ją stabdė. Tačiau ji pati sau sakė, kad tai tiesiog noras užtikrinti save, kad viskas eisis pagal planą ir nebus jokių nenumatytų nesklandumų.
Nusibraukusi plaukus nuo akių, Reina švelniai šyptelėjo ir pasilenkusi prisilietė lūpomis prie Klaudijui priklausančių. Po kelias akimirkas trukusio bučinio atsitraukė ir mirktelėjo.
 - Pasiųsk. Bet nežinau ar darbus pavyks atlikti. Šiaip ar taip, esu moteris, dėl kurios Claudius Jaeger atsisakė savo didžiausio kliento. Galiu būti per daug susireikšminusi, kad nueičiau iki kompiuterio. - sukikenusi moteris pakštelėjo jam į lūpas ir dingo iš kabineto. Nubėgusi tiesiai prie kompiuterio, patikrinusi, ar Klaudijaus žodžiai dėl sutarties nutraukimo buvo tiesa, iš anoniminio elektroninio pašto išsiuntė laiškus didžiausiems Sietlo žurnalams ir laikraščiams, kad moteris, dėl kurios taip įvyko - jo asistentė Reina de la Valencia. Pridėjusi ir savo nuotrauką iš labdaros renginio, Reina surašė ką Joshua pasakė ir pasirašė kaip viską girdėjusi renginio lankytoja. Galiausiai atsijungė nuo elektroninio pašto ir nuskubėjo atlikti darbus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-29, 23:51

Reinos bučinys pasiuntė malonius šiurpuliukus per visą kūną. Claudius pusiau ją apkabino, nežymiai truktelėdamas arčiau savęs, ir keletą akimirkų pasimėgavo šiuo maloniu lūpų susilietimu. Merginai atsitraukus, jis apdovanojo ją šypsena ir linktelėjo.
- Taip, gali ir privalai jaustis ypatinga, - pakiliai tarė ir pasirėmė nugara į stalą. Rankomis įsikibo į jį sau iš šonų bei atidžiai stebėjo tamsiaplaukę. Prieš jai išeinant, mirktelėjo akimi ir grįžo į savo kėdę. Įsijungė elektroninį paštą ir persiuntė Reinai visus dokumentus. Akimirką pasėdėjo, tada pasiimė darbo reikalams skirtą mobilujį bei paskambino Joshua. Pokalbis truko geras dvidešimt minučių, nors Claudius ketino viską užbaigti greitai ir visam laikui. Aišku, kad buvo įtikinėjamas taip nedaryti, tačiau Jaeger išlaikė savo poziciją. Visą pokalbį išlikti ramiam nepavyko, tad vyro balsas ėmė pamažu kilti. Apšaukęs Joshua debilu ir ištvirkėliu, jis padėjo ragelį ir sudribo atgal į kėdę. Nė nepajautė, kaip kalbėdamas ėmė maltis po visą kabinetą. Gal dvi ar tris minutes Claudius tiesiog prasėdėjo savo kėdėje tiesiog spoksodamas kažkur į sieną. Tada tarsi atkuto ir paskambinęs į teatrą užsakė du bilietus į spektaklį bei tuojau pat pervedė pinigus. Pakilęs iš savo kėdės, šis iškišo galvą iš kambario, dairydamasis Reinos. Akies krašteliu pastebėjęs ją kažkur einančią, nusišypsojo. - Ar labai garsiai? - turėdamas omenyje savo pokalbį su Joshua, pasiteiravo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-29, 23:57

Išėjusi iš kabineto, Reina nuėjo tiesiai į virtuvę. Dar nieko nebuvo šiandien valgiusi, todėl stovėdama vietoje, neturėdama kada normaliai prisėsti, suvalgė obuolį ir padarė du puodelius kavos. Vieną kaip tik ketino nunešti Klaudijui, kai jis išlindo iš savo kabineto ir pasiteiravo ar pokalbis buvo labai garsus. Tyliai nusijuokusi, moteris papurtė galvą.
 - Nelabai. Ta prasme kaimynai gal ir negirdėjo. - nusišypsojusi, Reina įdavė puodelį Klaudijui ir sustojusi švelniai stumtelėjo jį prie durų staktos. Tarsi atsidėkodama, apdovanojo jį tokiu aistringu bučiniu, kad atrodė, jog jis veda į šį tą daugiau. Su koja pajautusi, kad taip galvoja ir Klaudijus, Reina, nusprendusi viršininką dar šiek tiek pakankinti, atsitraukė ir mirktelėjo. - Teks pakentėti, eržile. Pusę septynių, susitinkam apačioje. Nevėluok.
Vėl kažkur nuskubėjusi, Reina sutvarkė dokumentus dėl Berlyno, parašė kelias kalbas renginiams, suruošė šūsnį sutarčių, o senąsias sudėliojo į atitinkamus aplankus dokumentų kambaryje. Galiausiai, kai darbai buvo baigti, nuskubėjo ruoštis spektakliui, nes buvo likusi vos valanda.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 21:23

Nereikia nė klausti, ar Claudius susierzino, kai sulaukė aistringo bučinio ir... nieko daugiau. Merginos mirktelėjimas privertė susiraukti, tačiau zysti ar prieštarauti nebedrįso, nes tai atrodytų pakankamai apgailėtinai. Tebelaikydamas kavos puodelį rankose, vyras sugrįžo prie darbo stalo, sutvarkė keletą smulkių reikalų, perskaitė porą straipsnių ir nė nepastebėjo, kaip pralėkė laikas. Nebereikėjo taip atsakingai ruoštis, kaip prieš praėjusį renginį - šiaip ar taip, barzdos šeriai ataugti dar nespėjo, o ir nereikėjo vilktis pernelyg prašmatnių drabužių. Sugrįžęs į savo kambarį Claudius tiesiog nusiprausė ir apsivilko tamsiai mėlyną kostiumą, pasirišdamas tamsiais dryžiais pamargintą kaklaraištį. Savo atvaizdą atidžiai nužvelgė veidrodyje, dar pasitaisė apykaklę, nusiblizgino batus ir pasikvėpino.
Baigęs čiustytis, vyras nusileido laiptais ir Reinos sustojo laukti ten pat, kaip ir praėjusį vakarą. Tik nebenorėjo, kad atsikartotų kitos anos dienos detalės. Rankas sukišęs į kelnių kišenes, Claudius atidžiai stebėjo laiptus ir dirsčiojo į laikrodį. Susiruošė kiek per anksti, tad teks šiek tiek palaukti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 21:31

Reina sėdėjo prie kompiuterio ir stebėjo kas vyksta. Spauda jau mirgėjo nuo skambių antraščių: "Klaudijaus Jaeger romanas su asistente - tiesa ar tik gandas?"; "Verslo ryklys Klaudijus Jaeger nutraukia ryšius su Joshua Cranston"; "Klaudijaus Jaeger ir Joshua Cranston santykius sugadino asistentė"; "Klaudijaus Jaeger, jo asistentės ir Joshua Cranston meilės trikampis?". Tokios ir panašios antraštės per kelias valandas nuo Reinos laiško jau mirgėjo portaluose. Spauda, žinoma, sureaguos šiek tiek vėliau, tačiau mašina jau buvo užvesta. Nusiuntusi anoniminį pranešimą kokiame teatre šiandien juos bus galima rasti ir pasirašiusi kaip teatro darbuotoja, Reina nuskubėjo ruoštis. Nors laiko ir neturėjo labai daug, didžiąją jo dalį paskyrė būtent makiažui - įgudusia ranka dažytis lengva, tačiau neįgudusia.. Viskas užtrunka. Galiausiai apsirengusi pilko sijono, juodos palaidinės ir juodų aukštakulnių derinį, šiek tiek pagarbanojo plaukus ir persibintavo ranką.
Išėjusi iš savo kambario, puikiai žinodama, kad jau šiek tiek vėluoja, Reina nusileido laiptais ir nusišypsojo pamačiusi Klaudijų:
 - Atsiprašau, kad teko laukti. Pasidažyti ir apsirengti buvo gana sunku. - pasiteisino, kilstelėdama subintuotą ranką. Švelniai pabučiavusi Klaudijų į skruostą, Reina nuėjo prie spintos ir išsitraukusi trumpus kailinukus juos apsirengė. - Eime?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 22:22

Kai mergina pagaliau pasirodė, Claudius nusišypsojo. Į tai, kad Reina vėluoja, vyras sureagavo tik supratingu linktelėjimu. Pats irgi apsivilko paltą, iškvietė vairuotoją ir leido tamsiaplaukei įsikibti į parankę. Tuomet abu kartu išėjo į lauką, susėdo į automobilį bei išvažiavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-03, 18:45

Visą kelią vyras nepaleido Reinos iš savo glėbio. Nosį įbedęs į jos viršugalvį, Claudius į tai, kad mašina jau sustojo, sureagavo kiek per vėlai. Nenoriai išsiropštė lauk ir ištiesė tamsiaplaukei ranką, padėdamas išlipti. Tuomet garsiai užtrenkė dureles bei nusivedė merginą namo durų link. Įėjęs vidun, Claudius šyptelėjo bei nusivilko paltą. Užkabino jį ant pakabos bei apsižvalgė. Šviesos visur buvo išjungtos, girdėjosi tik menkas krebždesys virtuvėje. Turbūt namo eiti ruošėsi virėja.
- Ar jautiesi pavargusi? - rūpestingai pasiteiravo Reinos ir kilstelėjo antakį. Nelabai įsivaizdavo, kiek dabar valandų, tačiau sprendžiant iš to, kad lauke jau buvo gerokai sutemę, vakaras įsibėgėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-03, 19:01

Reina visą kelią važiavo padėjusi galvą Klaudijui ant krūtinės. Jautė jo ritmingą kvėpavimą, palaimingai užsimerkdavo kaskart, kai jis pabučiuodavo jos viršugalvį arba suimdavo už rankos. Todėl labai nenoriai pasijudino, kai jis pareiškė, kad metas lipti iš mašinos. Išlipusi, per šaltį pasiekusi namus, Reina palaimingai atsiduso ir nusirengė kailinius.
Papurčiusi galvą moteris nusišypsojo.
- Šiek tiek, bet nelabai. O tu?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 19:22

Nusišypsojęs, Claudius paėmė merginą už rankos. Nužvelgė ją - sujauktus plaukus, šiek tiek pasilamdžiusius drabužius, - ir dar kartelį prisiminė visą tą aistrą, kausčiusią teatro ložėje. Vyras kiek palinko į priekį, lūpomis priliesdamas Reinai priklausančiąsias.
- Puiku. Manau, galėtume šiek tiek išgerti, - mirktelėjo akimi ir nusivedė merginą į virtuvę. Virėja, pamačiusi viršininką, iškart pasijuto kažkaip nejaukiai ir pasišalino. Claudius smagiai pakėlė antakius ir trumpai nusijuokė. - Nesu labai mėgiamas ar ne? - pakiliai paklausė ir, paleidęs Reinos ranką, patraukė link baro. Atidarė dureles bei peržiūrėjo visai nekuklią gėrimų rikiuotę. Keletą akimirkų pasvarstęs, Jaeger paėmė mėtinio likerio butelį. Atsuko jį į tamsiaplaukę bei išsišiepė. - Ką manai? - kilstelėjo antakį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 19:28

Įėjusi į virtuvę, Reina tyliai sukikeno, kai Izabelė taip greit pasišalino. Nekreipdama į tai per daug dėmesio (pati Reina nebuvo labai mėgstama, nes iš visų namų darbuotojų reikalavo pačios aukščiausios kokybės), moteris numojo ranka ir nusiavė aukštakulnius, numesdama juos ant žemės. Labai jau kojas skaudėjo, tai pagaliau galėjo nesikankinti.
 - Nepergyvenk, ji nemėgsta mūsų abiejų. Šiaip ar taip, kai tu dėl netinkamo maisto rėki ant manęs, aš rėkiu ant jos. Nieko keisto, kad ji nekenčia mūsų ir bėga kaip įmanydama. - sukikenusi, Reina pažvelgė į mėtinį likerį. Jos veidas pabalo ir moteris nejučiomis nusipurtė.
 - Bet ką, tik ne tai. Dar paauglystėje kažkada nuo mėtinio likerio buvo taip nepakeliamai bloga, kad vėmiau toliau nei mačiau. Gersiu bet ką, tik ne jį, nes dar po šitiek metų, vis dar purto. - pasipurčiusi, tarsi bandytų nusikratyti prisiminimus, moteris pati priėjo prie baro ir pasilenkė, nužvelgdama asortimentą. Ištraukusi viskio butelį, nusišypsojo labai plačiai. Tai nieko gero nežadėjo. - Žinai, gerdama viskį aš pasidarau labai aistringa. Tau patiktų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 19:58

Kai Reina ištraukė viskio butelį, vyras pritariamai linktelėjo. Spintelėje surado dvi stiklines ir išrikiavo ant virtuvinio stalo. Išsirangė iš švarko, pakabino jį ant kėdės atlošo ir atsilaisvino kaklaraištį. Iškart pasijuto žymiai patogiau, kai niekas nebeveržė gerklės. Dar prasegė porą marškinių sagų ir, pasisukęs į Reiną, nusijuokė.
- Aš ir turiu smagių nutikimų su mėtiniu likeriu, - mirktelėjo akimi ir klestelėjo ant kėdės. Rankas paguldė ant stalo ir nužvelgė merginą. - Žinai, viskis teigiamai veikia ir mane, - smagiai šyptelėjo ir caktelėjo liežuviu. Dar kiek pasimuistė kėdėje ir kilstelėjo antakius. - Jei gali, įmesk man ir vieną leduką, - ištiesė Reinai dar tuščią stiklinę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 20:03

Trumpam dingusi iš kambario, Reina grįžo su dviem cigarais. Nors paprastai rūkydavo cigaretes, geras viskis buvo toks gėrimas, prie kurio tiesiog velniškai derėjo cigarai. Ir nieko tu čia žmogus dėl to nepadarysi. Pripildžiusi stiklines ledukais, moteris padėjo vieną priešais Klaudijų, o kitą kitoje stalo pusėje. Įsitaisiusi ant kėdės priešais vyrą, de la Valencia pripildė jų taures viskiu, nukirpo cigarams galiukus specialiu įrenginiu iš Klaudijaus kolekcijos ir priešais juos pastatė peleninę ir žiebtuvėlį. Nusibraukusi plaukus nuo akių, kiek prisimerkė. O tai jau akivaizdžiai nieko gero nežadėjo. Nugėrusi nemažą gurkšnį viskio, Reina pasilenkė į priekį ir rankomis pasirėmė į stalą.
 - Kokia yra pati keisčiausia vieta, kurioje tau teko mylėtis?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 20:20

Vedžiodamas kiekvieną Reinos judesį akimis, vyras kiek nustebo, kai ji dingo iš virtuvės. Tačiau pamatęs, kad mergina grįžtą su cigarais, Claudius patenkintas išsišiepė. Tai jau simbolizavo, jog vakaras bus visai smagus. Paėmęs viskiu pripildytą stiklinę, jis paragaudamas gurkštelėjo. Keletą akimirkų vertino skonį ir tada šyptelėjo. Neblogai.
- Nepatikėsi, bet kažkada turėjau polinkį keistoms vietoms, - Claudius velniškai nusišypsojo. Tiesa ta, kad jis turėjo ir kitokią gyvenimo pusę, ne tą nuobodžiąją, su kuria Reinai teko susidurti. - Buvo kartas ir ligoninės tualete... ir muziejaus rūsyje, - vyras gūžtelėjo pečiais. - Jaunystėje mėgau smagintis. Panašu, kad ir dabar prisimenu senus įpročius, - nusijuokė ir kiek palinko prie stalo. - O tu? Kažkaip manau, kad irgi turi smagių patirčių, - mirktelėjo akimi ir prisidegė cigarą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 20:27

Prisidegusi cigarą, Reina suėmė jį tarp pirštų ir tyliai nusijuokė, Klaudijui pasakius, kad seniau jis buvo visai kitoks. Palinkusi, moteris sugriebė jo ranką ir įsižiūrėjo viršininkui į akis, nejučiomis išsišiepdama.
 - Tu ir dabar nesi nuobodus. Šiaip ar taip, nuobodūs vyrai niekada gyvenime nepasirašytų seksui operoje. Man atrodo tu dar turi nemažai parako, Jaeger. - nusijuokusi, moteris įtraukė ir po kelių akimirkų išpūtė dūmus. Skonis buvo sodrus, tvirtas, pirmas dūmas šiek tiek kuteno gerklę, tačiau ji greit įprato. Kelias akimirkas pasvarsčiusi, moteris gurkštelėjo dar brangaus auksinio gėrimo, kurį Klaudijus veikiausiai buvo gavęs iš kokio savo turčiaus kliento ir galiausiai teikėsi pati pasidalinti prisiminimais.
 - Kai man buvo šešiolika, mano vaikinas, kuriam tuo metu buvo dvidešimt penkeri, dirbo morge, ligoninėje. Dažnai pas jį užsukdavau, nes vasaros pas mus labai jau karštos, o morge.. Na, morge šalta. - nusijuokusi, moteris nusibraukė plaukus nuo akių ir gurkštelėjo dar viskio. - Buvo nepatogu, per šalta ir žiauriai makabriška. O ir jį tai užvedė kiek per daug nei turėjo. Savaitė po to ir mes išsiskyrėm. - nusijuokusi, Reina nugėrė dar kelis gurkšnius ir vėl susimąstė. Galiausiai kilstelėjo pirštą. - Universitete trumpai buvom susimetę su vienu turčiumi. Surinkau visą šventąją trejybę - jachtą, privatų lėktuvą ir limuziną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 20:49

Reinos prisilietimas prie rankos privertė vyrą nusišypsoti. Vos pakreipęs galvą į šoną Claudius įtraukė cigaro dūmų giliai į plaučius. Tylėdamas klausėsi merginos, akimirką net šiek buvo suraukęs antakius. Galiausiai nusijuokė ir vos papurtė galvą.
- Žinai, morgas skamba visai smagiai, - juokaudamas pakilnojo antakius ir gurkštelėjo viskio. Claudius įsispitrijo į merginą, keletą akimirkų patylėdamas ir kažką svarstydamas. - Vokietijoje turėtume rasti dar įdomesnių vietų, - Jaeger mirktelėjo akimi, pirštų galiukais brūkštelėdamas per tamsiaplaukės riešą. Pirmąkart po ilgo laiko vyras jautėsi kažkoks... laisvas. Nebebuvo tos nuolat iš jo sklindančios įtampos, liko tik malonus atsipalaidavimas. Claudius pagaliau jautėsi jaukiai ne tik pats su savimi, bet ir su kitu žmogumi. O tai jau didelis laimėjimas. - Bet pirmiausia... reiktų ištyrinėti visas šių namų vieteles, - kiek prislopintu balsu sukuždėjo. - Juolab, kai dar nuo operos aš turiu nebaigtų reikalų... - Jaeger kilstelėjo antakį ir išsišiepė. Vėl atsilošė kėdėje ir patraukė ranką nuo Reinai priklausančios.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 20:54

Suprasdama, kad labai greit šis pokalbis gali virsti kokiu nors... Veiksmu ant stalo, moteris suprato, kad kol kas nenori atsiduoti kūniškiems malonumams. Šiaip ar taip, apie Klaudijų žinojo labai nedaug, tačiau ketino sužinoti kur kas daugiau. Ir koks geresnis būdas tai padaryti, jei ne klausinėti asmeniškų ir nepadorių klausimų?
Kilstelėjusi vieną koją, Reina, rodos, visai netyčia pirštų galiukus padėjo ant Klaudijaus kėdės krašto. Po kelių akimirkų jos koja jau buvo jam tarp kojų. Na, o turbūt nereikia net sakyti, kad kai kurių žmonių judesiai kojomis yra tokie patys koordinuoti, kaip ir judesiai rankomis. Jei suprantate, ką noriu pasakyti. Gurkštelėjusi dar viskio, moteris nusišypsojo.
  - Nekaltybė. Kada praradai, kur ir su kuo?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 21:08

Nė nereikia sakyti, kad vyrui patiko, kokia linkme viskas krypsta. Godus jo žvilgsnis smigo į Reiną, tyrinėjo kiekvieną jos veido lopinėlį. Iš vėžių išmušė tamsiaplaukės kojos prisilietimas labai ypatingoje Claudius kūno vietoje. Jis giliau įkvėpė oro, kurio staiga kažkodėl pritrūko. Kiek pasimuistė kėdėje ir smarkiai įtraukė cigaro, leisdamas dūmams kiek trinktelėti į smegenis.
- Nekaltybė? - paklausė tarsi pats savęs ir gūžtelėjo pečiais. - Labai nuobodi istorija. Nekaltybę praradau mokydamasis vidurinėje. Ji buvo miela, paprasta mergina, kuri gyveno kaiminystėje, - Claudius sekundėlei nutilo ir tvirtai sukando dantis. Labai tikslūs Reinos kojos judesiai trikdė laisvą minčių tekėjimą. - Tai įvyko jos kambaryje... naktį aš įlipau pro langą, - stengdamasis, kad balsas nevirpčiotų, kalbėjo ir kažkaip sunkiai šyptelėjo. Tada palinko į priekį, žvilgsnį įdurdamas į tamsiaplaukės akis. - Tikiuosi, kad tas kartas morge nebuvo tavo nekaltybės praradimas? - pakėlė antakius ir pasimuistė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 21:13

Reinos judesiai buvo tikslūs ir apskaičiuoti, ji puikiai žinojo ko siekia ir kaip to pasiekti. Tuo pačiu žinojo, kad nori taip labai išerzinti Klaudijų, kad jis nuplėštų nuo jos drabužius ir pabaigtų tai, ką jie pradėjo operos ir baleto teatre. Tačiau ne dabar. Dar ne laikas. Dar per anksti. Šiaip ar taip, jie dar nebuvo net apgirtę. Įtraukusi dūmų, moteris išpūtė juos pro šiek tiek pravertas lūpas ir nukratė pelenus į peleninę priešais. Gurkštelėjusi viskio, sukikeno išgirdusi Klaudijaus istoriją.
 - Klaudijau Jaeger, nebūčiau pagalvojusi, kad dėl sekso gali net per langą lipti. Matyt labai jau ta mergina tau patiko. - nusijuokė, atsigerdama dar auksinio gėrimo. Tiesa, nepagalvojo, kad jai paklausus apie jo nekaltybę, jai teks pasipasakoti ir savo istoriją. Bijojo, kad Klaudijui ta istorija gali sugadinti nuotaiką visam vakarui, tačiau kelio atgal jau nebuvo. O ji ketino į detales neišsiplėsti.
 - Turbūt būtų buvę geriau, jei tai būtų įvykę morge. - pripažino, kreivai šyptelėdama. - Jis buvo mano motinos pusbrolis. Man buvo penkiolika. Kartais taip nutinka. - gūžtelėjo pečiais. Nenorėdama daugiau apie tai šnekėti, pati save keikdama, kad pradėjo tą idiotišką nekaltybės temą, Reina krenkštelėjo ir vėl išsišiepė.
 - Fetišų turi? O gal teko susidurti su moterimis, kurios turėjo keistų fetišų?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-04, 21:35

Stumdydamas viskio stiklinę tarp rankų, Claudius tvardėsi. Nenorėjo parodyti, kokį nežmonišką geismą jam kiekvienas Reinos judesys sukelia. Vyras lengvai nusijuokė ir papurtė galvą.
- Tu neįsivaizduoji, kiek daug aš galiu padaryti dėl sekso, - mirktelėjo akim, nupurtydamas pelenus į peleninę. - Ne tik įlipti per langą ar peršokti šitą stalą... - ranka brūkštelėjo per gruoblėtą stalo paviršių. Velnišką šypseną iš veido išmušė tik vienas dalykas - trumpai Reinos nupasakota istorija. Vyras nejaukiai atsikrenkštė, vos neužspringdamas viskiu. Vis dėlto, iš to, kaip greit mergina viską susakė, Claudius nusprendė, jog geriau daugiau šios temos nečiupinėti. Tik tas nejaukus pojūtis, staiga apgaubęs pečius, niekur nedingo. Jaeger nustūmė mintis į šoną bei sugrįžo į žaidimą. - Nemanau, kad turiu kažkokių fetišų... - akimirką pasvarstęs, vyras gūžtelėjo pečiais. - Tiesa, viena mergina sekso metu prašydavo, kad ranka spausčiau jai kaklą, - suraukęs antakius šnekėjo ir nusipurtė nuo to prisiminimo. - Tai buvo kraupu ir mes greit išsiskyrėm.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
namas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 6 of 17Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: būstai :: Jaeger-
Jump to: