Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Unikalios būtybės

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-22, 13:18

Anna Eileen Snape

27 || Alone

Čia ne Hogvartsas, tačiau Snape šeima ir už jo ribų buvo žinoma. Anna gimė Heros bei Severo Snape šeimoje, kartu su savo dvejais mažesniais broliukais. Visą gyvenimą mylėta ir visaip kitaip lepinama tėvų. Vos būdama dvylikos metų Anna atrado savo pačios sugebėjimą, kiek kitokį nei tėvų - jos parašyti dalykai knygose išsipildydavo. Visi iki vieno. Kadangi tėvai neturėjo per daug draugų (visi jų tiesiog nemėgdavo), tai Anna perėmė šį šeimos prakeiksmą. Tačiau net ir su šiuo prakeiksmu mergina sugebėjo būdama šešiolikos ne tik prarasti nekaltybę, tačiau ir, po devynių mėnesių, susilaukti vaikelio. Gaila. Šios atžala taip ir neišgyveno. Vaiko tėvas vos užstatęs šiai vaiką, (ir, jeigu rimtai, tai padarė per prievartą), dingo. Nuo to laiko Anna prisiekė niekad nebe pasitikėti vyrais. Pagyveno su tėvais iki aštuoniolikos metų ir gimtadienio proga jiems padovanojo turbūt geriausia dovaną - iškeliavo iš namų. Nuo to laiko dar iki dabar tėvai nesugeba šios rasti nors kad ir kokie būtų visagaliai.
Adam Cornell

125|| single

Metamorfas. Tikras oratorinio meno žinovas, puikus dantų užkalbėtojas, žodžiu, prieš jo kalbos dovaną, visi nublanksta. Visą gyvenimą buvo komunikabilus asmuo, jam viską reikėjo žinoti ir visur dalyvauti. Tad nereikia stebėtis, kad tik po pasaulį pasklidus žiniai apie mistines būtybes, Adam buvo vienas iš tų, kuris sugebėjo valdžią įkalbėti nesiimti kraštitunumų. Jis dorai, be jokių ryšių, pasiekė savivaldybės aukštumas ir dabar tvirtai sėdi mero soste. Būtent jo vadomame Sietle, uždrausta žudyti mistines būtybes, o to pasekoje, jų čia tikrai nemažai. Jis griežtai reaguliuoja taisykles, prižiūri nusižengimus, bet nepamiršta ir savęs. Dažnai išgeria bare, linksminasi su kitomis rūšimis, mezga naujas pažintis.
Aurora Patricia Crimson

400/22 || single

Raganos ir kryžkelių demono duktė, iš prigimties pasmerkta tapti blogio sėkla, tačiau savyje nešiojo gėrį, kas neleido jai atrasti potencialo. Būdama pirmoji atžala, ji visada užėmė tėvų širdyse specialią vietą, tad motina, trokšdama, kad dukra kažkada pasikeis ir taps tokia pati, kaip jie, sukūrė nemirtingumo eliksyrą. Nors gėrimo poveikis nėra amžinas, jau keturis šimtus metų jį naudodama Aurora vis dar tokia pat graži ir gyvybinga, kaip pirmąją dieną. Deja, per visus tuos metus, kad ir kiek blogio ir negandų mačiusi, ji vis dar laiko viduje gėrio sėklą, kuri neleidžia nutrūkti nuo pavadžio. Žinoma, tik laiko klausimas, kada visa tai pasikeis.
Sky Forester

500 || Single

Sky- trečioji Dievo dukra, buvo priskirta prižiūrėti žmones, jais rūpintis ir problemai iškilus, spręsti ją keičiant žmonių likimus ir jų gyvenimo eigą. Ar kada pažinote tą dežavu jausmą? Tai nebuvo atsitiktinumas, tai buvo Sky, bekoreguojanti jūsų likimą. Kadangi darbas iš viršaus buvo ganėtinai nuobodus ir angelei norėjosi veiksmo, ši pasiprašė tėvo, kad išleistų ją į Žemę. Sky jau penkis šimtus metų vaikšto po pasauly, nešdama taiką ir pagalbą savo galių dėka. Iš išorės ji kaip paprastas žmogus, dirbantis psichiatrės darbą, stengiantis keisti visuomenę, tačiau nusiėmus žmogiškąją kaukę,jos viduje slypi angelas su tam tikrais priskirtais gebėjimais, besistengiantis išvalyti pasaulį nuo blogio.
Valeria Radianova

116 || in open relationship

Valeria gimė 1900 metais, lapkričio 20 dieną, tačiau tai ne pirmas jos "gimimas" . Tarpukario metu ją užpuolė ir nužudė, tačiau ji mirus... pabudo? Nuo to karto ji pabunda artimiausiame vandens telkinyje nuo mirties vietos. Ji nesensta, nors ir kaip nori mirti - negali. Ji kiekvieną kartą miršdama jaučia skausmą ir veda apie tai užrašus bandydama išsiaiškini kaip nugalėti savo prakeiksmą.
Nereyda Shageiros

348 || single

Nereyda yra itin reta, beveik vadinama mitologinė, būtybė. Nieko keisto, kad šiais laikais undinę sutikti beveik yra neįmanoma. Ši rasė praktiškai yra išnykusi dėl to, kad jų ašaros yra pagrindinis nemirtingumo eliksyro ingridientas. Todėl undinės jau nuo seno yra medžiojamos. Ne kartą Nereyda turėjo apraudoti savo seserų mirtis, kuomet žiaurūs žmonės jas kankino ir žudė dėl paslaptingos ašarų galios. Bijodama dėl savo likimo, Nereyda ilgą savo gyvenimo laiką pratūnojo tamsiausiose vandenyse ir vos prieš kelis mėnesius ji galutinai nusprendė išnirti į paviršių ir pabandyti įsilieti į žmonių pasaulį. Tai jai sekasi itin sunkiai, mat dauguma žmogiškųjų dalykų ar preparatų ji tiesiog nesupranta.
Daniel Guillemot

42 || single

Daniel yra labai unikalus sutvėrimas, vyras galbūt pats to dar nesupranta, tačiau jis yra beveik paskutinis savo rasės atstovas visame plačiame pasaulyje. Paskutiniai paranormalių galių turintys žmonės buvo jo tėvai,kurie žuvo jaunystėje nelaimingame atsitikime. Nuo to laiko Daniel teko rūpintis savimi kaip tik mokėjo, žinoma labai pagelbėjo ir tėvų palikti milžiniški turtai. Tačiau tai vis viena neužpildė tuštumos kuri atsivėrė dingus tėvų meilei ir rūpesčiui. Paauglystės metai buvo neįtikėtinai laukiniai: merginos, seksas, narkotikai ir jokių įsipareigojimų. Vaikinas galėjo sau leisti viską, juk turėjo milijonus savo sąskaitoje. Ir nors galėjo taip gyventi dar ilgai, laikui bėgant atėjo suvokimas, kad negali apleisti savo šeimos vardo ir tiesiog nusisukti nuo ilgų metų patirties kurią jam perleido jo tėvas, o jo tėvui jo senelis. Tad Daniel pradėjo mokytis suvaldyti savo galias ne vien tam,kad merginas galėtų vilioti, bet daugiau tam,kad galėtų jas panaudoti atėjus laikui. Galios labai pravertė įstojus į policijos akademiją, vyras greitai kilo karjeros laiptais. Paaugliškas šėliones keitė noras susitupėti ir sukurti šeimą. Tada jis sutiko savo gyvenimo meilę ir regis gyvenimas negalėjo būti geresnis. Bet šeimyninė idilė ilgai nesitęsė, žmona buvo žiauriai nužudyta o jos kūdykis pavogtas dar jam negimus. Tai privertė Guillemot susimąstyti ir pasinerti į darbą visa galvą. Vyras vis dar medžioja jo mylimos žmonos žudikus slapta vildamasis rasti gyva savo dukrą,nors jau ir prabėgo beveik 10 metų.
Eve "Echidna" Drago

Per daug. || Nėra.

Echidna žeme vaikšto, o jei tiksliau, šliaužioja jau nuo neatmenamų laikų. Ji - daugelio
žinomiausių monstrų motina, pagimdžiusi pačias didžiausias kada nors šia
žeme vaikščiojusias šlykštynes. Sfinksas, chimera, hidra, cerberis -
visi jie jos vaikai. Dar gilioje senovėje Echidna užpuolė Olimpo kalną
kartu su savo vyru Tifonu, tačiau nesėkmingai. Tifonas buvo įkalintas
amžinybei po Etnos ugnikalniu, na o pati Echidna buvo palikta kaip
iššūkis dievams ir didvyriams. Vis dėlto, metai bėgo, pasaulis keitėsi,
todėl keitėsi ir pati Echidna. Ji beveik galutinai atsisakė savo
gyvatiškos prigimties ir jau daugelį amžių vaikšto tik moters pavidalu.
Tačiau į prigimtį ji niekada nespjovė, todėl kiekvieną kartą sutikusi
kokią nors įdomesnę mitinę būtybę, norėdama pratęsti jos giminę arba ją
sustiprinti, Echidna ir toliau į pasaulį paleidinėjo palikuonis, kurie
turėjo kelti chaosą, baimę ir siaubą. Pati Echidna per šitiek amžių,
praleistų šioje žemėje, tapo kur kas labiau žmogiška, prisitaikė prie
besikeičiančio pasaulio. Šiuo metu ji gyvena Sietle, atokiame dvare ir
vadina save Eve Drago. Suprantantiems gana akivaizdu, kad vardas
parinktas tikrai ne atsitiktinai - Eve - nuoroda į pirmąją moterį (kas
Echidnai pasirodė simboliška, turint omenyje jos pačios prigimtį), na o
Drago.. Ar tikrai reikia paaiškinimo? Taigi, Echidna visų akims atrodo
kaip tiesiog daug pinigų paveldėjusi aristokratė intelektualė, tačiau iš
tiesų savo dideliame dvare ji veisia ir augina pačias įvairiausias
mitines būtybes, jas grobdama ir poruodama taip, kaip jai pačiai atrodo
tinkama.
Margaret Lucy Bennet

19/19 || Single

Jauna Fėja begalo gera ir nuoširdi , tačiau gyvenimas jai nepagailėjo iššukių . Gimdymo metu mirusi motina ir visai neseniai miręs tėvas, ir ši vos spėjo susivokti kaip atsidūrė vaikų namuose. Nebuvo lengva, mergina daug laiko praleisdavo gamtoje, visada žinojo jog jos namai turi būti ten. Atrodė jog visą kūną kas drąskydavo palikus ramybės oazę. Ji dar nesuprato kas tokia yra, tačiau paleista iš vaikų namų pamažu ima suvokti kur jos tikroji vieta po saule...
Dhaara Lilith Deonte

24/59 || Single

Gimė paprasto žmogaus ir neseniai puolusio angelo "šeimoje". Tai veikiau buvo vienos nakties nuotykis, kurio pasekmė buvo Draaha. Vaikas, kuriam nebuvo lemta išvysti dienos šviesos, visgi išgyveno. Kadangi buvo viena iš didžiausio tėvo nuodėmių, tai pastarojo ji niekada akyse ir nematė. Visą savo gyvenimą nugyveno su žmonėmis kaip paprastas ir eilinis žmogus nepaisant to, kad visa "rojaus" kavalerija siekia jos mirties, mat nefilimams gyventi draudžiama.  Yra stipresnė ir greitesnė nei paprasti žmonės, taip pat žymiai greičiau gyja ir yra... nemirtinga. Tad visus šiuos savo gyvenimo metus taip ir nesuvokia kodėl ji nesensta, nes ne gana to, nelabai gaudosi ir visame mistinių būtybių pasaulyje nepaisant to, kad ir pati nėra normalus žmogus.
Azrael Julius Hader

27/??? || Single

Siekęs daktaro karjeros, kūręs šeimą ir mylėjęs gyvenimą, vieną dieną jis padarė didžiulę klaidą. Vienos operacijos metu, per savo aplaidumą paleido niekais vienos mergaitės gyvybę. Dėl tokios savo klaidos ramiai gyventi jis negalėjo. Negalvojo tada apie šeimą, apie darbą apie nieką... vienintelis dalykas ko jis norėjo - paleisti savo gyvybę vėjais. Šokęs tiesiai po parvažiuojančios fūros ratais šis krito akimirksniu, tačiau išgyveno. Paralyžiuotas ir visiškai negalintis pajudėti jis ilgus mėnesius pragulėjo lovoje taip ir mesdamas dienos kada jis nusibaigs. Mergaitės šeima ji nuolat kaltino dėl dukters nužudymo, o ir po bandymo nusižudyti jis liko vienui vienas. Prasidėjus komplikacijoms ir didžiuliams skausmams jis maldavo mirties. Tiesiog troško kuo greičiau pasitraukti iš šio gyvenimo ir degti pragare, tačiau niekas jo norų nepaisė. Ir tada... vieną dieną jis sulaukė lankytojo, kuris įvykdė jo prašymą, tačiau po poros akimirkų šis ir vėl kvėpavo, tačiau... jautėsi visai kitaip. Jis jautėsi vis toliau ir toliau grūstas į savo mintis. Jis jautė kaip kažkokia keista ir nepaaiškinama esybė brovėsi į jį. Tai buvo mirtis ir nuo tos akimirkos jis gyvena kartu su ja. Dabar jis vienas iš garsiosios apokalipsės raitelių nešančių mirtį ir traukiančių nelaimėlių sielas pas save pačiais įvairiausias būdais. Kartais tai tik nelaimingi atsitikimai, kartais nepaaiškinamos žmogžudystės...  Tiesa... jo žmogiškoji pusė vis dar tūno kažkur giliai viduje, karts nuo karto prieštaraudama stipresnei esybei.
Agnetha Mare Beyont

25 || single

Gimusi iš menkos fenikso ir sirenos meilės, mergaitė gimė pusiau visus savo balsu žavinti ir pusiau savo gyvenimą liepsnoms atiduodančiu ir iš pelenų nuolat atgimstančiu feniksu. Žinoma, pasakos lieka pasakomis ir realus gyvenimas yra kiek kitoks. Agnetha nuo mažumos augo su giminėmis iš tėvo pusės, mat jos fenikso pusė visada turėjo būti prižiūrima. Su atsigimimu į tėvą ji įgavo ir visą atsakomybę susijusią su ugnimi. Užsiliepsnodama iš pykčio ši gali pasmerkti mirčiai kitus, tačiau pati nenukentės, nes ugnis ją sužaloja tik tada kai ji miršta, o ir tokiu atveju ji prisikelia iš pelenų. Kadangi ji ir pusiau sirena, turi gebėjimą visus žavėti, tačiau neprivalo maitintis širdimis norėdama išlikti gyva. Kadangi yra nemirtinga, tai po kiekvienos mirties ši prisikelia iš pelenų, tačiau jei būtų nužudyta kaip sirena, jos egzistencija tuo ir pasibaigtų.
Katsu Shiroma

900+ || -

Turbūt visi žinome tuos demonus, kurie palikę savo žmogiškąjį indą pavirsta dūmų kamuoliu. Katsu, nors ir yra demonė, išsilaisvinusi iš žmogiškojo pavidalo tampa lape su devyniomis uodegomis. Galbūt vakarietiškajam pasauliui tai pasirodys kaip akių dūmimas, tačiau tereikia truputį susipažinti su japonų mitinėmis būtybėmis ir viskas taps aišku. Katsu yra kicunė, "lapės demonas". Ir ši prigimtis puikiai paaiškina jos charakterį. Shiroma yra gudri laputė, viską išverčianti taip, kaip patogu jai. Sulaukusi šešiasdešimties metų ji buvo supažindinta su savomis galiomis ir tuojau pat ėmė jomis naudotis. Ne, Katsu nesėdėjo šventykloje mosuodama uodegomis, kurių sulig kiekvienu šimtmečiu atsirasdavo dar po vieną, kaip darė kitos kicunės. Ji nesergėjo melstis einančių žmonių ir neskleidė ramybės. Katsu pateisino žodį "demonas" - ji sėjo nesantaiką ir blogį. Kiršino žmones, skyrė šeimas ir.. ir sukėlė pilietinį karą Japonijoje. Ne veltui vardas Katsu reiškia pergalę. Kol kas tai didžiausias lapės pasiekimas. Galiausiai Shiroma sumanė, kad reikia šiek tiek praplėsti galimybes bei ėmė bastytis po pasaulį, mėtydama blogio sėklas kur papuola. Tam tikra prasme, nusprendusi iškeliauti, ji ir suklydo. Matot, kicunės turi vieną vienintelį trūkumą - jos gyvybę palaiko ugnies rutuliai, kuriuos lapė nešiojasi nasruose arba laiko po uodegomis. Atskirta nuo savo rutulių ji nebeišgyvena. Per nesusipratimą Katsu rutuliai pateko pas Echidną. Taip lapė tapo visiškai nuo šios gyvatės priklausoma. Vienintelė klaida ir Katsu galėjo labai lengvai prarasti savo rutulius ir gyvybę.
D'aja Clark

19 || SINGLE

Praeities nėra, viskas išnyko. Vienintelis dalykas kurį dabar Daja atsiminė, buvo tai, kad jos juslės ir troškimai pasikeitė kardinaliai nuo tų kuriuos jautė paskutiniuose prisiminimų vaizdiniuose. Pasaulis apsivertė aukštyn kojomis ir dabar jau niekas nebebus kaip buvę. Prabudusi skersgatvyje, kankinama nežmoniško alkio ir noro žudyti, Daja nesuvokė kas esanti. Nebuvo, kad kas tykotų aplink ir teiktųsi paaiškinti. Ilgai nežinia nesitęsė, kol Daja neišsiaiškino, esanti Ghoulė. Ghoul - šios rasės buvę žmonės, gyvi numirėliai minta žmonių mėsa ir jų krauju, pradėję maitintis ar užuodę kraują jau nesugebantys susivaldyti. Tai taip pat priklauso nuo to, kiek laiko esi jau šios padermės atstovas, susivaldymo galima išmokti, kas Dajai labai sunkiai iš pradžių sekėsi. Dabar, esanti dar šviežia žmonėmis mintanti pabaisa, dar nepriėjo prie išvados, kokia norėtų būti, tai, su laiku tikėdamasi išsiaiškinti, iš gimtojo Niujorko, mergina persikėlė į Sietlą.
Cole Dominic Blackwood

XX/28 || Single for any pretty face.

Cole - vienas is Echidnos vaiku. Zinoma, tada jis buvo zinomas kiek kitaip, o ir atrode ne taip 'zmogiskai'. Milziniskas drakoniskas zaltys nemate preteksto slepti savo prigimtines formos, ypac tuomet, kai savo darba taip atlikti buvo zymiai lengviau. Sargas - stai kas jis buvo. Monstras, pasiruoses kiekvienai sutiktai butybei nutraukti galune arba tiesiog suryti gyva. Jis niekuomet nemiegodavo ir visuomet islikdavo budrus. Naikinancia vaikino jega tvarde vien pareiga, taciau jai dingus sis buvo pasiruoses seti chaosa po visa pasauli kaip ir kiti jo broliai bei seserys. Zalti pergudrauti sugebejo vien kerstinga ragana, uzburusi ji savo magija ir nuodais, privertusi ji igauti savo zmogiskaji pavidala ir istisiems amziams pamirsti savo seima, prigimti ir sveika prota. Dabar jis - eilinis vaikinas, uzdarytas ligonineje ir visa para apsvaigintas medikamentais. Lengvesne diena jis sedi parke, ibedes tuscia zvilgsni i viena taska. Sunkesne - kliedi apie keistus sapnus, kur jam is nugaros kyso sparnai, dreskia savo oda, po ja matydamas kazika spindincio ir klykia, tarsi degtu is vidaus.
Back to top Go down
 
Unikalios būtybės
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: personazai, situacija, veidai etc.-
Jump to: