Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Aaron's

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing "presence" in our existence.
avatar
Emotions - Happiness, anger, jealousy... Is the mind experiencing
POSTS :
32

REPUTATIONS :
1

AGE :
21

CREDIT :
emptyrunning

CLAIM :
Lucky Blue Smith

ABOUT :
Vaikinas gimė visai neseniai, palyginus su tūkstantmečiais egzistuojančiais vampyrais, raganom ar kitom rasėm. Šiuolaikiškame, tolerancijos siekiančiame pasaulyje, kur kol kas nėra karo ir nesipainioja po kojom jokios šio baisaus dalyko pasekmės. Vienturtis vaikas, grynų gryniausias žmogus, gyvenęs normalų gyvenimą. Mokykla, draugai, vakarėliai, išgertuvės, bėgimai iš namų nuo to laiko, kai įžengė į vidurinę mokyklą. Tačiau aštuoniolikto gimtadienio metu nutiko tai, ko nesitikėjo niekas. Jo kaklo odą sudarkė vampyrės įkandimos. Merginos, į kurią jis žiūrėjo kaip į tikrų tikriausią deivę, patį gražiausią, nuostabiausią pasaulio kūrinį ir Aaron negalėjo teigt, jog jos nemylėjo. Mylėjo, dar ir kaip, ir štai, kur jo naivumas nuvedė. Kūną drąskantys skausmai, vedantys jį iš proto.. Vaikinas nuoširdžiai manė, kad mirs. Niekada nesigyrė kantrybe ar gebėjimu lenvai atlaikyt skausmą. Protą užtemdė kraujo troškimas ir vos šis sugebėjo atsigaut, nė pats nesuvokė ir nežinojo, kiek žmonių mirė. Vėliau sužinojo tik tiek, kad moteris, kurią taip mylėjo, padėjo jam pasprukt iš tos baisios nusikaltimo vietos, užglaistyt jo pačio rankomis nužudytų tėvų mirtis.. Po to jis jos daugiau nebematė. Skaudėjo ir dėl tėvų ir dėl mylimo žmogaus, kuris nusprendė nebesirodyt akyse dėl Aaron nesuvokiamos priežasties.
Praėjo trys metai. Vyras visapusiškai pasikeitė. Išmoko tvardytis, išmoko valdyt save, savo protą, tačiau trys metai buvo per trumpas laiko tarpas sužinot ir išmokt viską, ką privalėjo žinot ir mokėt vampyras. Tačiau vargu, ar Aaron bus tas pats naivus, nerūpestingas, vėjavaikiškas paauglys, kuriam rūpėjo tik linksmybės. Jis prievarta suaugo, yra uždaras ir vengia žmonių, nors galvoje vis dar nešiojasi mylimosios atvaizdą, kuris su metais pamažu vis blėsta, kaip ir viltys ją surast ir susigrąžint.


2016-11-19, 20:58

:034:


Love exists but with an absence of eternity. At the first moment of a lover's encounter, there's an affirmation of love.. psychologically lucency, emptiness, panic. Delusion that the moment will last forever.
Back to top Go down
View user profile
 
Aaron's
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Aaron Yates
» Sir Aaron Academy
» 2nd Lieutenant Thomas Leigh Hare, 24th
» Stanley,Aaron Grayson
» Characters

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: