Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Another textbook sociopath.

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 20:29

« never wanted more than I had »
21 years old » single » vampyro kailyje gyvena kol kas tik 3 metus » tylus, paslaptingas, uždaras, sociofobiją turintiems gali pasirodyt nedraugiškas, bet optimistams blogiausiu atveju tik kuklus. šaltai mąstanti būtybė, tačiau klaidų gyvenime, kaip ir visi, daro. turi pakankamai keistą polinkį į žudymą saulėtekio metu, nors saulė ir kenkia, tai aaron sukuria keista, bet savotiškai estetišką ir malonumą teikiantį paveikslą galvoje, kuo nepasinaudoti jis paprasčiausiai negali. turi atsakomybės jausmą, tačiau kartais, kaip ir visos jaunos asmenybės nukrypsta į "pievas". uždarumas atsiranda galvoje mintis pakreipus ties skaudžiais prisiminimais. aaron nėra nedraugiškas ar koks žiaurus pabaisa monstriukas.. priešingai - jis draugiškas, bet mažai šypsosi ir juokiasi, pakankamai lengvo charakterio ir būdo, nors toks gali ir nepasirodyt, mat su nepažįstamais kalbėtis jam yra sunku. fobijų neturi, tačiau turi silpnybę cigaretėms ir viskiui ar geram žmogaus kraujui - gelbėjimo ratas papuolus į stresinę situaciją. dėl mylimo žmogaus padarytų viską, atiduotų viską, jei prireiktų, atsisakytų visko, kas jam gyvenime teikia malonumą ir būtų pasiryžęs pragarą pereit, tačiau patekt į šito vampyro širdį nėra taip jau ir lengva. nepaisant visų gerų savybių, jis puikus melagis, gudrus ir sugeba išsisukt iš bet kokios situacijos savo aštriu liežuviu. nesibaido sarkazmo, psichologijos pasitelkimo bendraujant, bet nenaudoja to be reikalo. vadovaujasi tuo, kad kaip elgiamasi su juo, taip vyras elgsis su kitais. aarn užsispyręs, moka pastovėt ne tik už save, bet ir už kitus, jei reikėtų - be abejonės pultų stipresnį už save net žinodamas, kad gali mirt. užsispyręs, kantrus, pasiaukojantis ir ... kaip bebūtų keista, pedantiškas. jam svarbu estetika, yra pakankamai suvelta asmenybė vis iš naujo statanti ir griaunanti savo vidinį pasaulį. kodėl taip vyksta, gali nusakyt tik vienas dalykas - jo zodiako ženklas, kurį aaron kuo puikiausiai atspindi - skorpionas. »
ieškomi žmonės:
» moteris, pavertusi jį vampyru. vyresnė ar jaunesnė, nėra svarbu. tai aaron gyvenimo meilė, kuri grįžus ir dar kartą pabeldus į jo širdį bei sugriovus visą jo taip ilgai statytą sieną, neprisileidžia aaron prie savosios širdies. kitap tariant palaiko draugišką ryšį, tačiau kad ir ką vaikinas darytų, užkerta jam kelią prieit arčiau, dėl ko šis labai kenčia.
» netikras brolis ar netikra jaunesnė sesuo. tokiai šeimos daliai taip pat galima rasti vietos.
» toliau lauksiu pasiūlymų. visos vietos laisvos. labiausiai myliu tuos, kurie ateina su idėjom ar net ir pilnais statusais, jei tokio tik reikia.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 21:44

Pažadu, kad pasistengsiu ką nors sugalvot, tik pasakyk, pyksimės ar draugaut bandysim? :057:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 21:48

priešų prisirinkt nuo pat pradžių nelabai nenoriu, todėl draugausim ! :070:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 22:23

Priimsi žudikę į savo famyliją? :071:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 22:44

žinoma priimsiu :008: o kur norėsi atsidurt pas mane šeimoj, jei jau tiksliau kalbant?  :070:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 22:49

Net nežinaaau... Realiai nežinau kokiomis aplinkybėmis Aaron tapo vampyru ir kokia jo pozicija į tuos, kurie dėl kažkokios priežasties savo noru pasirenka tokį gyvenimą :076:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 22:52

aš manau pozicija neutrali, neteisia ir šiaip jis tolerantiškas bei labiau susitelkęs į savo vidinę būseną, o ne aplinkinius tokiais klausimais :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 23:01

Na, tokiu atveju norėtųsi kažką iš draugiškiau vienas į kitą žvelgiančių, meilužių arba kažko išvis neįprasto, ko dabar net negaliu sugalvoti :084:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 23:06

aš galiu pasiūlyt būt friends with benefits, kas labai panašu į meilužius tik ne taip skausmingai skamba :D galim būt tiesiog draugai, simpatijos, kad ir ex bf/gf, gal kažkiek laiko kartu dirbę kaip žudikai ir tapę simpatijom arba viskas viename. lieka pasirinkt :003:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 23:18

Davai imam viską viename :D tipo kažkada jie kartu dirbo ir taip įsižiebė simpatija, privedusi juos prie rimtos draugystės, gražiai nutrūkusios po mažiau nei mėnesio. Nors jie ir išsiskyrė, niekada nenutraukė bendravimo tad dabar, kai po kažkurio laiko vėl susitiko, šilti jausmai atgimė ir nenorėdami dar kartą nudegti jie pasirinko būti FWB, tačiau kažkas daugiau nei tik simpatija ima kišti koją tokiems jų santykiams? :092:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 23:22

va, labai gerai, purfect ;3 puiki pradžia, manau per rpg viskas susidėlios į savas vietas :D nebent nori parašyt tą populiarų ilgą statuso variantą ir dar ką pridėt .. ?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 23:26

Šiaip parašyčiau, bet šiandien man ne itin mintys dėliojasi, tai paliekam :076: :068:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 23:26

okey ^^
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-19, 23:35

Kuooo? :029:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-20, 00:16

gal kokiais geresniais draugais pabūnam ar net pusbroliais? jei ne, tuomet galim ir pasipriešint :008:
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Another textbook sociopath.
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Evelyn is a Sociopath

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: old families topics-
Jump to: