Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apleista bažnyčia

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-16, 23:56

First topic message reminder :

*
Back to top Go down

AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 20:19

Pats būdamas šaltas, vaikinas nelabai jautė šaltį, kuris tvyrojo ore, jis net buvo pamiršęs, kad jie yra miške ir mylisi ant šalto grindinio. Jai pakeitus poziciją, Markas tikrai nesiskundė, jis mėgo, kai merginos rodydavo iniciatyvą, o nelaukdavo, kol ką nors darys jis. Giliau kvėpuodamas, Demarkas ėmė stipriau glamonėti merginos nugarą, šlaunis, užpakaliuką, o lūpos grįžo prie jos kaklo ir krūtų, kurios taip ir traukė Demarką jas liesti ir bučiuoti. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 11:27

Lengvai rankomis atsirėmusi į Demarko kelius raganaitė nesumažino judėjimo tempo, įtempdama visus turimus raumenis. Iš tiesų tokia ekstremali situacija, netikėtumas, juolabiau keista vieta tik kaitino aplinką ir sulig kiekviena sekunde vis labiau jaudino merginą. Ganėtinai ilgas laikas nepertraukiamo veiksmo artino malonumo akimirką, kuri buvo jau beveik čia pat.
Keli gilesni, garsesni atodūsiai paliko merginos lūpas ir ji staiga sustojo. Pažvelgusi į vampyro akis, mergina lengvai nusijuokė, malonumo kupinu juoku ir lengvai pakštelėjo Markui į lūpas.
- Tai buvo....,- Nelė nerado žodžių, apibūdinančių visą šį vakarą nuo pat tada kai jie susitiko. Nenustodama krizenti šviesiaplaukė nulipo nuo Marko, susimedžiodama savo paltuką ir į jį susisupdama. Kiek gailiai nužvelgusi suplėšytą ir nepataisomą savo suknutę Neli vėl pažvelgė į vampyrą.
- Tai buvo mano mėgstamiausia suknelė. Man esi skolingas naują,- tankus kvėpavimas, kuris dar nesiliovė maišėsi su žodžiais, kuriuos, mergina sunkiai tarė, prie viso to iš raganos veido nedingo ir šypsena.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 11:46

Malonumas užplūdo vaikino kūną ir galiausiai jo lūpas taip pat paliko keletas gilesnių atodūsių. Merginai besirengiant, Markas nesikėlė nuo žemės ir tiesiog stebėjo ją. Kažkaip keistai, bet labai maloniai nustebintas jautėsi. Jų susitikimas buvo visiškai netikėtas vaikinui, o jo pabaiga dar netikėtesnė, bet dėl to jam viskas tik dar labiau patiko. 
- nupirksiu, bet neprižadu, kad ji išliks sveika, - besimaudamas kelnes, Markas plačiau nusišypsojo ir pažvelgė į šviesiaplaukę, nuo kurios veido taip pat nedingo šypsena.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 11:58

Susirankiojusi visus rūbų skutelius, raganaitė kruopščiai susisagstė paltą, nežymiai sudrebėdama. Dabar mergina tikriausiai atiduotų viską už karšto vyno puoduką. Arba paprasčiausios, karštos, garuojančios arbatos. Malonumą ir dėl jo atsiradusią šypseną greitai, lyg vėjas, nupūtė rūpestis, po vampyro ištartų žodžių. Lengvai prikaukšėjusi prie jo, rimtu veidu, nenuleisdama akių nuo vampyro.
- Abejoju ar kitas kartas bus. Dėl tavęs pačio...,- tyliai prabilusi Nelė nežymiai apsidairė, tarsi juos kažkas stebėtų. Žinoma, tokioje miškų tankmėje nieko, apart jų ir tolimiau palikto lavono nebuvo, tačiau ir medžiai šiame mieste turi ausis ir akis.
Raganaitė daug ko nepasakojo Markui apie savo praeitį, ar gyvenimo iškarpas kai jie nebendravo. Galbūt, dėl jo paties, žinant, kokias draugijas renkasi ši miela raganaitė.
- Tikiuosi supranti, kad tai, kas įvyko čia, ir liks tarp šių medžių ir šios bažnyčios? Nei viena, net smulkiausia detalė nepasieks miesto?,- klausimai prilygstantys teiginiui buvo dar paslaptingesni nei pati raganaitė ar jos elgesys. Mergina tikėjosi, kad vampyras supras, ir nieko neklausinės, nes apie draugystę su pačiu velniu raganaitė nenorėjo labai daug pasakoti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 18:17

Demarko veidas taip pat šiek tiek apniuko išgirdus jos žodžius, bet ne dėl to, kad jaustųsi įskaudintas, ar būtų kažko tikėjasis iš jos. Paaštrėjusi vampyro nuojauta jam kuždėjo, kad yra kažkas, ką mergina slepia, bet Demarkas buvo supratingas ir neklausinėjo. Nieko nesitikėjo ir nenorėjo, kaip ir pati mergina, tuo labiau, kad jų draugystė jau nebe tokia, kokia buvo kažkada. Jis nebuvo iš tų, kurie norėtų dar ir kitų problemomis užsikrauti, tad net nesigilino.
- nesijaudink, - užsisagstęs marškinius, Markas pasikėlė nuo žemės savo striukę ir priėjo prie Neli, - bet jei užsinorėsi draugijos, susirask mane,- mirktelėjęs merginai akele, jis apkabino ją per liemenį ir pritraukęs arčiau savęs, nors trumpai, bet karštai, pabučiavo.
- iki, Nelani, - šyptelėjęs puse lūpų, Demarkas jau po kelių sekundžių buvo dingęs tamsioje miško tankmėje.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-13, 18:20

Atsisveikinant su Marku mergina atsakė į jo bučinį ir jam išnykus, vos po sekundės mostelėjusi ranka, su dūmu kamuoliu mišką paliko ir ragana.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apleista bažnyčia
View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: