Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Apleista bažnyčia

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-16, 23:56

*
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 19:22

Daria čia atsiranda vedama noro...ne, labiau, poreikio pravėdinti galvą ir mintis. Paskutines kelias naktis ji ypač blogai miegojo, per sapnus beldžiasi į merginos pasąmonę jos žlugdanti praeitis. Kovoti su prisiminimais ir košmarais darosi sunku, o dar vieno suklupimo mergina sau leisti negali. Paskutinį kartą kai pasidavė praeičiai - įklimpo į beveik metus trukusį kūno kankinimą heroino pagalba. Ne, Daria tvirtesnė negu galvoja, praeitis tėra istorija ir moters nepasivys. Atsidususi ji pajaučia, kad kojas jau šiek tiek skauda nuo kelias valandas trukusio betikslio vaikščiojimo, tad priėjusi apleistą bažnyčią, sirena prisėda ant didžiulo akmens. Iš kišenės išsitraukusi cigarečių pakelį, neilgai trukus Mercier jau palaimingai traukia į save nikotiną.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 20:57

Emily atranda save šioje vietoje jau ne pirmą kartą. Blogiausia tai, jog ji nežino, kaip čia atsiranda. Vieną akimirką mergina susisukusi į pledą geria stiprią juodą kavą, meldžia kofeino jei padėti nemiegoti, mat nenori ryti tablečių kurios verčia ją jautis it zombiu, o kitą akimirką jos akys pratinasi prie tamsos, šaltuko, ir nežinomybės. Pro skruostą nubėga prakaito lašelis, ji žinojo, jautė, jog į šią vietą bėgo, ir tai nebuvo sapnas. Atranda save atsirėmusią į sugruviusią bažnyčios sieną. Keli įbrozdinimai, šakos savo nagučiais perėžė jos baltas rankas, bet ji to nejaučia. Sakoma, kad kai žmogus viduje kenčia, ir yra gražiai pasakius miręs, fizinis skausmas jam tampa niekuo. O ypač tokiai būtybei kaip Emily. Užgrūdinta iš praeities ji sugeba atlaikyti skausmą, ir dabar kentėti tik nuo minčių, demonų viduje, ir nesibaigiančių košmarų.
Giliai alsuodama ši užmerkia akis, ir suraukia nosytę. Nikotino kvapas. Atsargiai atšliedama nuo sienos prisiartina prie kampo, ir ant akmens pamato tamsiaplaukę. Tai buvo Daria.
-Koks mažas visgi pasaulis. -Stengiesi pajuokauti, kad ir kaip balselis drebėjo ir išdavė sumišusią širdį. Apkabindama save per pilvą priėjo prie akmens, ant kurio ir pati ne kartą sėdėjo, ir šyptelėjo merginai. Keista, kad šios dvi sirenos dažniausiai susitinka keistomis sąlygomis. Vieną tą keistą kartą nutiko taip, jog patapo draugėmis. Ko gero Mercier ir buvo pirmoji, kurią ji galėjo pavadinti šiuo žodžiu. Draugė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:25

Daria jau baiginėja cigaretę, kai jos jautri klausa užfiksuoja kažkookį krebždenimą netoliese. Sirena akivaizdžiai įsitempia jau planuodama savo ateinančius veiksmus. Nieko keisto, juk šiame miške knibžda visokiausių būtybių, žmogus čia – retas svečias. Vadinasi ir moters galios čia gali būti nieko vertos. Laimei, neužilgo jos ausis pasiekia pažįstamas balsas ir Mercier akivaizdžiai lengviau atsidususi pasuka galvą į garso šaltinį.
- Atrodai baisiai, - be jokių apylankų konstatuoja faktą ir šiek tiek suraukusi kaktą papurto galvą. Ištiesia rankas į Emily taip lyg kviesdama šviesiaplaukę prieiti arčiau. Amžiaus skirtumas buvo labai mažas, tačiau vos metais vyresnė Daria, pati sau netikėtai, ėmė jaustis tarytum atsakinga už šią persigandusią būtybę. Abi buvo panašiai sužlugdytos, tačiau Mercier kažkaip pavyko viską neįtikėtinai stipriai užspausti bei užslėpti, net pati tuo stebisi, - kur sugebėjai taip..susigadinti? – kilsteli antakius vos vos šyptelėdama ir siekdama praskaidrinti akivaizdžiai niūrią šviesiaplaukės nuotaiką. Turėdama omenyje matomus nubrozdinimus bei keliose vietose perdrėkstus rūbus, Daria lengvai atsidūsta ir pasislenka, kad Wells turėtų vietos prisėsti greta sirenos.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-06, 21:43

-Ir vėl buvo tas sapnas, kurio negaliu atskirti nuo realybės. -Iš prigimties mergina turi plonytį balselį. Lyg išsigandusios pikto vilko raudonkepuraitės. Tik šį kartą jis skambėjo lūžtančiai, ir kad ir kaip šviesaplaukė stengiesi dėlioti žodžius, jos sunkūs ir lėti atsidusimai trukdė tam. Pakėlė savo stiklo šukės akis į Daria. Ji visada buvo jai pavyzdys. Iškentėjusi tiek, ši būtybė galėjo gyventi, tapti(o gal apsimesti) kaip visi normalūs sutvėrimai, o štai Emily vis dar buvo mažas sužeistas žvėriukas, per akivaizdžiai, per dažnai rodydamas savo trapumą. -Aš vėl bėgau, nuo tų vyrų baltais apsiaustais...Ir man pavyko, bažnyčia mane išgelbėjo, jie, tarsi velniai negalėjo peržengti ribos. Jaučiausi saugi, iki tol, kol nesuvokiau, jog tai nebuvo sapnas. -Galvą nunardino po kojomis. Velnias, ji buvo be batų. Laimė, kad bėgdama mišku apsiribojo tik aštrių, piktų spyglių ar kitų miško "varžtelių" sužeidimais.
Prisėdo ant akmens, ir susikėlė kojas ant jo, priglausdama kelius prie krūtinės. -O tu? Ką tu čia veiki, Daria?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-06, 10:16

Viduryje miškų apleista bažnyčia, atrodė puiki vieta, pakankamai rami tęsti tai, ką porelė pradėjo klube. Su tais pačiais, spalvotais dūmais trijulė atsidūrė čia. Tokia kelionė buvo greita, tačiau nelabai maloni, tad nupūtusi plaukus nuo veido, Neli ėmė glostyti suknelę, kuri, nuo kelionės susiraukšlėjo. Apkaukšėjusi mažiuką ratuką, mergina surinko kelias šakeles, bei jas sumetė į krūvą, apipildama viskiu, tada pasisuko į šviesiaplaukę su kiek pikta šypsena. Ištiesusi ranką link jos veido, ji kažką nuo jo kaip ir paėmė, nupūsdama lūpomis į šalį. Ramus nepažįstamosios veidas pasikeitė, o jos akyse švietė baimė.
- Kiek pamenu, tau patikdavo bėgantis maistas. Nebijok, ji toli nepabėgs, tiesa mieloji?,- švelniai pirštu palietusi išsigandusios panelės veidą, ji pasisuko į Marką. Neli prisiminė, kad vampyrui malonu matyti baimę jo aukos akyse, kurios iš baimės rėkia ir maldauja gailesčio. Tai, savotiškai užvesdavo vampyrą. Kol klube sužvejota auka atsitokininėjo nuo burtų, susivokdama kas su ja buvo, Neli iš delninės išsitraukė žiebtuvelį, ir metė jį ant šakų, užpiltų viskiu.
- Šaltoka čia, tiesa? Kaip tau patiktų būti sudegintai?,- pakelti antakiai ir tylus, tačiau kiek atšiaurus raganos tonas, buvo baisiau nei siaubo filmas.
- Nebent spėsi pabėgti nuo mūsų. Skaičiuosiu iki dešimt, gerai?,- išsigelbėjimo galimybę davusi ragana, tik prikaukšėjo arčiau Marko, sukryžiuodama rankas ant krūtinės.
- Toli ji nebabėgs. Kilometro spinduliu sukūriau iliuziją, ji matys, kad stovi ant uolos krašto, o apačioj tik praraja.,- jei Markas būtų kiek sunerimęs dėl šito Nelės sprendimo leisti merginai pabėgti, ši iš karto, tyliai, kad girdėtų tik vampyras, perspėjo, koks viso šito žaidimo kabliukas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-07, 20:22

Atsidūrus šioje vietoje, vaikinas šiek tiek pasiraukė ir papurtė galvą. Jam visad nelabai patikdavo keliauti tokiu, jam nelabai aiškiu būdu, nepaisant to, kad jis greitesnis. Markas mėgdavo keliauti pats ir dairytis, apžiūrinėti viską pakeliui, kas suteikdavo jam didelį malonumą. Bet šiuo atveju, iš dalies ir džiaugėsi, nežinia ar būtų susitvardęs nepasimaitinęs mergina, kol atkeliautų čia.
- ji niekur nepabėgtų, bet pasistengsiu bėgti lėčiau, kad ilgiau pasikankintų, - abejingai nusišypsojęs, vaikinas stebėjo šviesiaplaukę, kuri virpėdama iš baimės, po truputį žingsniavo atbulom nuo savo kankintojų. Markas, pasinaudojęs savo vampyrišku greičiu būtų galėjęs sugauti ją per kelias sekundes, bet jam pačiam nebūtų įdomu. Vaikinas lėtais žingsniais artėjo jau prie beveik bėgti pradedančios merginos, o jo veide su kiekvienu žingsniu atsirasdavo tik dar didesnė šypsena, kuri išdavė, kad jo ketinimai tikrai nebus geri.
Leidęs savo draugei suskaičiuoti iki dešimt, vaikinas nusiėmė švarką ir nutaisęs žmogui tinkamą greiti, ėmė vytis šio vakaro grobį. Mergina bėgo nuo apleistos bažnyčios rėkdama, kliūdama už vakaro prietemoje nebesimatančių šakų ir duobių. Po poros kritimų, aukos kraujo kvapas pasklido ore, mergina nukritusi ant žemės prasikirto koją, bet greit atsistojusi vėl pasileido bėgti tamsiu mišku. Nebematydama Demarkuso, šviesiaplaukė trumpam sustojo pasislėpdama už didžiulio akmens, vos gaudydama kvapą, ji dairėsi į visas puses nežinodama, ką daryti ir tikėdamasi, kad ji bent kuriam laikui saugi ir jos niekas neras. Ji net nespėjo pribėgti skardžio, kurį netoli savęs jau matė.
- net nesistenk, gražuole, nepabėgsi, - deja, vampyras greitai atbėgo prie jos ir staigiai išlindo priešais jos išsigandusį veidą. Vaikinas buvo per arti, kad ji vėl bandytų bėgti, tad išmetus šią mintį iš galvos, mergina tiesiog ėmė maldauti, kad jis nieko jai nedarytų, neturėdama kitos išeities, tačiau Marką tie maldavimai tik dar labiau suerzino. Jam labiau patiko, kai jos bandydavo bent kažką daryti, kad apsigintų, bet blondinė buvo ne iš tokių merginų.
- nebijok, viskas greitai pasibaigs, - suėmęs jos rankas, Markas prispaudė jas prie šalto akmens ir paskutinį kartą pabučiavęs merginą, įsisiurbė į jos kaklą, imdamas siurbti kraują. Jis kandžiojo visą jos kūną siurbdamas kraują ir bandydamas sudaryti gyvūno užpuolimo imitaciją. Demarkas jautė, kad blondinė su kiekviena sekunde vis labiau silpsta, kol galiausiai nustojo rėkti ir judėti visiškai. Atsitraukęs Markas kelias minutes stebėjo jos išdarkytą kūną savo juodomis, kraujo ištroškusiomis akimis. Vampyras mėgo šitus jų žaidimus, bet šį kartą pojūtis buvo kiek kitoks, jis nesuteikė tiek daug pasitenkinimo kiek anksčiau, bet galbūt tai buvo dėl to, kad tokius aukų gaudymus jis darė labai seniai ir jau buvo atpratęs nuo jų, juk ne vieną šimtmetį tiesiog vietoj išsiurbdavo aukų kraują, be jokių žaidimukų. Palikęs jos kūną kažkur miško tankmėje, Markas apsivalė lūpas ir nuskubėjo pas save draugę, kurią bebėgdamas nužiūrėjo dar ne vieną kartą.
- jau buvau pamiršęs kaip tai smagu, - pasitenkinimo šypsenėlė nedingo nuo vaikino veido, jam atsistojus priešais ją, - reikės susitart, ko norėsi kaip atlygio, - viliojančiai šyptelėjęs, vaikinas neatitraukė akių nuo Neli veido. Dabar kai jau visas patenkintas ir pasimaitinęs, norėjo ir kažkaip jai atsilyginti,  visgi nebuvo viskas kaip anksčiau, kai jie labai gerai sutarė, po tokio ilgo nesimatymo, ji net neprivalėjo to daryti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 13:56

Aukštakulniais tvirčiau įsispyrusi į šioje vietoje keistai minkštesnę žemę, Nellane klausėsi, tolumoje aidu į medžių šakas atsimušantį rėkimą, maldavimus, klyksmą, galų gale mišką apgaubė tyla. Viskas buvo baigta. Kai Markas pasirodė horizonte vienas, ragana šiek tiek nusivylė. Ji tikėjosi, jog jis išlaikys merginą leisgyvę, bei ją parves į taip vadinamą stovyklą, kad kūną surytų liepsnos. Na, bet kadangi tai buvo savotiška Nelės dovana Markui, ji nedrįso priekaištauti, kaip jis su ja pasielgė. Žvelgdama į pasitenkinimo kupiną draugo veidą, savotišką laimę ir džiaugsmą sugaunant savo grobį, kaip tikras mačo, Neli šyptelėjo atgal, o šypsena vis platėjo nes vampyras užsiminė apie atlygį. Kadangi vaikinas stovėjo arti, Nelė priartėjo dar labiau, pirštais paliesdama Marko smakrą, bei tuo pačiu lengvai išsitiesdama, kad lūpos pasiektų vyro ausį.
- Šiuo metu nekyla nei viena padori mintis, kuri tiktų kaip tavo atsilyginimas man,- lengvas, švelnus šnabždesys pasiekė Marko ausį, o Nelė tik dar plačiau šyptelėjo. Vos kelias sekundes pabuvusi prigludusi prie vampyro ausies, Nelė pagaliau atsitraukė. Kad ir kaip jaudintų tas vaizdas, kaip Markas medžioja, kad ir pusiau ant lėkštutės patiektą maistą, mergina niekada nebūtų galėjus prašyti vaikino artumo už vienokią ar kitokią dovaną.
- Laikyk tai mano atsiprašymu už dingimą pastarajį sykį, dabar mes atsiskaitę, ir nebegalėsi man dėl to priekaištauti,- jei pirmas pasisakymas buvo grynai erzinimas, bei smalsumas kaip gi Markas pasielgtų, tai dabar, jau atsitraukusi, ir grįžusi į savo normalią stovėjimo poziciją Nelė prabilo rimtai. Markas nuo pat susitikimo pradžios turėjo nujausti, kad ši miela ragana ras būdą kaip numalšinti vampyro įžeidumą dėl dingimo be jokio pranešimo ar atsisveikinimo. O tokia dovana, šviesiaplaukės galva, buvo pati geriausia, kokią tik galėjo padaryti senam draugui.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 15:16

Jai bešnabždant jam į ausį, vaikinas vos vos šyptelėjo ir perbraukęs ranka per jos liemenį link šlaunies, švelniai ją suspaudė priglausdamas merginą prie savęs, - juk žinai, kad man labiau patinka nedoros mintys.. mielas jas išklausyčiau ir įgyvendinčiau, - taip pat pašnabždėjęs jai į ausį, jis dar plačiau nusišypsojo ir patraukė savo rankas. 
- žinai aš daug kentėjau, buvau auka, palikai mane vieną... manyčiau toks atsiprašymas kiek per mažas, - stovėdamas priešais ją, jis nutaisė liūdną aukos veidą ir švelniai sukiodamas jos plaukų sruogą, palinko prie jos veido, - turėsi sugalvot dar ką nors.. - vos vos žaviai šyptelėjęs, jis neatsitraukė, o įsmeigė savo žydrą spalvą atgavusias akis į josios.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 15:45

Visai kaip erotiniame siaubo filme, po žiaurios žmogžudystės vardan Marko sotumo, porelė perėjo prie kiek artimesnio bendravimo. Visai kaip senais gerais laikais. Betrūko tik sujauktos lovos ir lavono šalia jos. Nebaigdama savo lengvų prisilietimų, Neli apkabino vampyro kaklą viena ranka, ištiesdama nugarą, kurią vos prieš kelias sekundes jis lietė.
- Man atrodo, jog esi sotus..,- šelmiška šypsenėlė ir dviprasmiška frazė pakibo tarp taip arti stovinčios porelės. Vos Markui palinkus arčiau raganos veido, ši atstumą tarp jų lūpų sumažino iki minimalaus atstumo. Dabar buvo galima jausti vienas kito kvėpavimą, o jų lūpos jau beveik lietėsi.
- Juk žinai, kad galėjai nepribaigti tos merginos taip greitai, ji tau būtų dar pasitarnavus ir kitaip..,- šnabždėti Neli nenustojo, o laisvoji ranka slydo nuo kaklo, vyro krūtine žemyn, tvirtai įsikibdama į švarko (o gal striukės) atlapą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 16:02

Tvirtai padėjęs rankas ant jos liemens, Markas prispaudė ją dar arčiau savęs, nė akimirkai neatitraukdamas savo žvilgsnio nuo jos akių.
- tu net neįsivaizduoji, koks aš išalkęs, - staigiu judesiu, jis atrėmė merginą į šalia stovėjusį medį ir ranka ėmė po truputį kelti jos suknelę į viršų, vietomis stipriaus spusteldamas jos šlaunį.
- kam leisti laiką su ja.. - jis švelniai priglaudė savo lūpas ties jos lūpų kampučiais ir kalbėjo toliau, - jei šalia yra daug geresnis variantas, - specialiai, dar labiau keldamas tvyrantį tarp jų karštį, jis bučiavo jos lūpų kampučius, žandikaulį ir kaklą, bet nelietė jos lūpų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 16:22

Marko lūpos, liečiančios Neli kaklą, privertė ją atlošti galvą, kad tik vampyras kuo patogiau prieitų prie kiekvieno jos kūno lopinėlio. Padažnėjęs kvėpavimas ir viršūnę siekiantis jaudulys, atrodo, jau ir taip aišku, kuo visa šitai užsibaigs, tiesiog čia, prie apgriuvusios bažnyčios. Jei Markas ir manė, jog valdo situaciją, ir kad neli taip lengvai pasiduos šiem iš proto varomiem prisilietimams, tai šiek tiek klygo. Ragana, žaidimų vergė, kuri taip lengvai nenustoja žaisti. lengvai sulenkusi koją, kad kad būtų patogiau pasisukti, ir žinoma, kad suknelė lengviau keltųsi, pastūmusi vampyrą, apsikeitė pusėmis, ir dabar šio nugara lietėsi su ganėtinai storu medžio kamienu. Dabar jau abiem rankomis įsitvėrusi į vyruko viršutinio drabužio atlapus, tik tvirčiau prie jo prisispaudė, nepalikdama vietos net jokiai dvasiai įsprausti tarp jų. Lengvai, švelniai ir trumpai, palietusi Marko lūpas savosiomis, pakštelėjimu, o ne bučiniu primenančiu prisilietimu, Neli staiga atsitraukė.
- Vadinasi, kitos aukos turėsi ieškotis pats,- atsakymą davusi į Marko prisipažinimą į alkį, Neli apsisuko ir viliojančiai nukaukšėjo prie bažnyčios sienos, ant kurios tebestovėjo viskis. Ne, raganaitė nenorėjo atstumti vampyro tokią karštą ir jaudinančią akimirką. Visi vyrai medžiotojai, kurie iš paskutiniųjų padarys viską, kad sumedžiotų sunkiai prieinamą grobį. Markas nebuvo išimtis, o tokie artumai ir atsitraukimai, Neli žinojo, jį užvesdavo tik dar labiau.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 19:46

Pajautęs medžio kamieną liečiantis prie jo nugaros, jis tik plačiau šyptelėjo. Dar prieš prasidedant jų glamonėms, vaikinas nujautė, kad viskas taip greitai neprasidės. Puikiai pažinodamas Neli, jis žinojo, kad ji mėgsta pažaisti ir erzindama atsitraukti pačiu netikėčiausiu metu. Neveltui tuos metus, kol jie kartu kankindavo aukas, jam nieko artimesnio, nei draugų statusas nepavyko pasiekti.
- jau radau, - jai atsitraukus, Markas mirktelėjo viskį pasiėmusiai merginai ir tvirčiau atsistojęs ant žemės, pasitvarkė savo rudą striukę. Nieko kito jis ir nesitikėjo iš jos, bet turėjo pripažinti, būtent dėl tokio jos žaidimuko, jis tik dar labiau norėdavo jos. Priėjęs, pačiupo viskio butelį iš jos rankų, atsigėrė keletą didelių gurkšnių ir vos vos suraukęs antakius, papurtė galvą. Truputį per daug išgėrė, bet po kelių sekundžių deginimas praėjo.
- o tu žinai, ką daryti, kad tavęs norėtųsi dar labiau, - atsistojęs priešais,  vampyras besišypsodamas tyliai sušnabždėjo. Greitu judesiu jis šiek tiek įplėšė jos suknelę, kad geriau matytųsi merginos krūtinė ir apkabinęs ją per liemenį, prisitraukė prie savęs, taip pat tik pakštelėdamas jai į lūpas ir palikdamas nežymų savo lūpų skonį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 20:09

Visas šitas žaidimas jau siekė aukščiausią įtampos tašką. Markas, kiek jį pažinojo Nellane, niekada nebuvo tas, kuris pirmas puls bučiuotis ar kitaip išreikšti artumą, o tai, kad dabar jis pakštelėjo raganaitei į lūpas, tik patvirtino jo žodžius, ir apie tai, kad Neli jį šią sekundę tiesiog varo iš proto. Po to lengvo pakštelėjimo, šviesiaplaukė atėmė butelį, ir nusukusi galvą į šoną, nugėrė vieną, pakankamai didelį gurgšnį. Gražinusi veidą į vampyro akių mėlį, Neli daugiau nesitraukė, o savo lūpomis lengvai prigludo prie Marko. Tai nebuvo tik pakštelėjimas, tai buvo švelnus ir lengvas bučinys, kuris netruko labai ilgai.
- Tu tikriausiai žinai, kad niekas neatiminėja iš manęs mano viskio, tiesa? Dėl šito esu pasiruošusi ir nužudyti,- viliokliškai tylus balsas bei žavus mirktelėjimas rodė, kad mergina lengvai juokauja.
Taip, Nellane tikrai žinojo, kaip priversti vyrus pulti jai po kojomis, šis vampyras, kurį ji pažįsta ilgą laiką nebuvo išimtis. Lengvas atsitraukimas, ir jis jau yra pasiryžęs padaryti tai, ko tikriausiai nė pats nesitiki.
- Nejau, pone Demarkai, nesugebate atsispirti moteriškam žavesiui?,- lengvai, tarsi tampydama miegantį liūtą už ūsų, Neli prigludo dar arčiau vaikino, mažais bučinukais nusėdama jo skruostą, bei lūpomis pasiekdama vampyro ausį, į kurią ji lengvai ir švelniai įkanda. Tuo tarpu rankos nesnausdamos pašalina vyruko striukę nuo jo kūno.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 20:25

- o aš esu pasiruošęs nužudyti dėl to, ko noriu.. o dabar aš noriu..- net neminėjęs, ko jis nori, vaikinas tiesiog įsisiurbė į jos lūpas. Pajautęs lengvą įkandimą, bebučiuodamas ją lengvai šyptelėjo ir dar labiau prigludo prie jos kūno. Atrėmęs merginą į vieną iš bažnyčios kolonų, neatitraukdamas lūpų nei sekundei, Markas rankomis galutinai suplėšė jos suknelę per pusę, ir jos kūnas buvo išvaduotas iš jos. Vaikinas suėmęs jos kojas, užsikėlė Neli ant savęs ir vėl atrėmęs į sieną, lūpomis nuslinko prie jos kaklo, švelniai įkasdamas į jį, bet nepalikdamas jokių žymių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-09, 21:18

Dar prieš "užsilipimą" ant Marko, vos tik likusi be suknelės raganaitė neatsiliko, ir pašalino vaikino marškinius, be gailesčio išplėšydama jų sagas. Neli garsiai atsiduso, kai šalta bažynčios kolona palietė jos nuogą nugarą, tačiau šviesiaplaukė nesitraukė, o grįžusi prie Marko lūpų vis greičiau, aršiau ir aistringiau puolė jas bučiuoti, tuo pačiu rankomis glamonėdama jo nuogą krūtinę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-10, 02:13

Marko šaltas kūnas viduje buvo pradėjęs kunkuliuoti iš jaučiamos aistros. Juk visada labiau norisi to, ko negauni, o gavus jaučiamas dar didesnis malonumas ir pasitenkinimas. Atsipirko visas laukimas, kuomet kartu keliaudami ir darydami nelabai gerus darbelius, jie taip ir nepriėjo prie tokių intymių santykių santykių, kaip šiandien susitikę. Greitu judesiu atsikratęs jos liemenėlės, jis nusviedė ją kažkur į miškus, jai jos nebeprireiks juk kol kas. Bučiuodamas jos kaklą ir krūtinę, vaikinas paguldė ją ant savo marškinių kurie jau mėtėsi ant žemės, šalia bažnyčios ir neatitraukdamas lūpų nuo jos kūno, karštai jį glamonėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-10, 09:52

Du, iš pažiūros jauni žmonės, pusnuogiai vidury miškų, užsiiminėjantys "meile", o kiek toliau dar ir negyvos merginos kūnas, paliktas šalti ant kietos žemės. Tai vaizdas, kurį pamatysi ne kasdien. Net per filmus. Netikėtumas, keista, visai tam netinkanti vieta, spontaniškumas, visa tai be galo užvedė Neli. Nors, voliotis su Marku buvo kiek keista, jie draugų zonos niekad taip ir neperžengė, bet gal būtent tai ir buvo įdomiausia.
Vos paguldyta ant kietos žemės, nuo kurios nuogą šviesiaplaukės kūną skyrė tik ploni vampyro marškiniai, raganaitė mėgavosi kiekvienu jo bučiniu ir prisilietimu. Rankos pamažu Marką išvadavo iš kelnių ir apatinių, palikdamos jį visiškai nuogą, o Neli kojos apkabino vyruką per liemenį, pritraukdamos jį arčiau jos, jei tai išvis įmanoma.
- Aukas tau gaudžiau ne kartą, kodėl neatsidėkodavai šitaip man ankščiau,- pakėlusi galvą, bebučiuodama Marką visur kur tik pasiekė, tarp trumpų, tačiau aistringų bučinukų išsakydama po žodį, kurį palydėdavo ir tankus kvėpavimas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-10, 23:47

Palikęs merginą visiškai nuogą, Markas vos šyptelėjo ir ėmėsi merginos kūno. Jo šaltos lūpos stengėsi pabučiuoti ir rankomis glamonėti visą virpantį kūną, suteikdamas jai malonumo. Pajautęs, kad yra išlaisvintas iš jį varžiusių kelnių, vampyras dar labiau prisiglaudė prie jos kūno ir sugrįžo prie Neli lūpų.
- nes kažkas nesileisdavo.. bet dabar niekur nepabėgsi.. - bebučiuodamas murmtelėjo ir užsimetęs jos koją ant savęs, greitu judesiu pradėjo visą veiksmą, kuris suteikė patį didžiausią pasitenkinimą. Malonumas užplūdo jo kūną, o tai pagreitino vaikino judesius ir pripildė glamones dar didesne aistra. 
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-12, 16:52

Nepaisant to, kad malonumas buvo nenusakomas, šaltis ėmė viršų, o sustingusi nuo šalčio nuoga nugaras, regis pamiršo šilumos jausmą. Markui pradėjus visą veiksmą, Nelė karts nuo karto išleisdavo vieną kitą gilesnį ir garsesnį atodusį, reiškiantį, kad raganai tikrai yra malonu, ko ji niekada nesitikėjo iš vampyro.
Veiksmui neslobstant, mergina greitu judesiu pasikėlė, lengvai atstumdama Marką nuo savęs, palikdama jį sėdėjimo pozicijoje bei lengvai atsisėsdama ant jo. Šitaip nugara mažiau šalo ant kietos žemės, o ir abiems turėjo būti maloniau. Nelė, užsisėdusi ant Marko nesnaudė, ir ėmė judėti, ne lėčiau nei prieš tai tą darė Markas. Nenustodama judėti nė sekundei, mergina atlošė galvą, leisdama akims užsimerkti, o merginos krūtys lengvai šokinėjo pagal jos judėjimo ritmą.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Apleista bažnyčia
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: