Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Rūsys

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-16, 12:42

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-16, 13:21

Annaleigh buvo sau prisižadėjusi, kad per kelių savaičių "atostogas" nuo renginių, apsilankys kulinarijos kursuose. Kaip tarė, taip ir padarė: užsiregistravo pas geriausią Sietle italų šefą ir jau trečią kartą per šią savaitę pas jį lankėsi. Pamokos buvo asmeninės, tad moteriai sekėsi išties gerai. Galbūt priverstinės senelės pamokos vaikystėje išėjo į naudą? Po pusantros valandos Crenshaw atsisveikino su šefu ir apsirengusi juodą paltuką išėjo iš pastato. Šiandien Olivijos laidotuvės, tad reikėjo pavaidinti, kad gedi draugės. Viešai viskas turėjo atrodyti tikroviškai, todėl Anna rankinėje jau turėjo buteliuką lašiukų, kad sugebėtų ir ašarą išspaust. Crenshaw planas buvo apgalvotas- ji pasirūpino, kad Olivijos mirtis atrodytų kaip nelaimingas atsitikimas-mirtina avarija. Mat visi žinojo, kad Olivija vairavo it maniakė ir puikavosi naujais lambordžini modeliais. Tiesą sakant viskas buvo per lengva. Tereikėjo lengvo juodosios magijos užkeikimo.
Tik ko moteris nesitikėjo, kad po laidotuvių, einant mašinos link, it viesulas iš dangaus, ją kažkas užsipuls. Ši pajuto tik šiurkščią ranką ant liemens ir ranką, kuri laikė eliksyru sušlapintą skudurėlį ant burnos. Netrukus Anna buvo be sąmonės. Atsibudo tik po kelių valandų kažkokioje šaltoje skylėje be langų. Aplinkui stūksojo šūsniai surūdijusių lovų, supelijusių čiužinių ir sulūžusių spintelių. Atsitokėjus bandė pajudėti, bet kūnas buvo toks skausmingai nutirpęs, kad moteris tesugebėjo pakelti galvą į viršų, kad pamatytų, jog buvo pakabinta ant grandinių. Iškart pabandė pasinaudoti magija, bet vieta nuo jos buvo apsaugota ir Ana tebuvo paprastas žmogus, kuris neturėjo tiek jėgos, kad pajėgtų pasipriešinti. Netrukus po Anos pabudimo prasivėrė cypiančios durys, o pro šias įėjo Olivijos vyras. Crenshaw iškart suprato kame reikalas. Kerštas plius noras atimti iš Zach valdžią.
Tris dienas moteris buvo kankinama: smūgiai į pilvą, veidą; ledinio vandens liejimas pro rankšluostį ant veido; "pagražinimai" peiliu po visą kūną. Tačiau Annos atsakymas į klausimus apie vyrą buvo vienodas: "eik po velnių". Vienu momentu ši buvo sukaupusi energijos įsisiūbuoti ir spirti tam asilui kur tik pasiekė ir tai jai kainavo kulka į petį. Crenshaw buvo pasiruošusi mirti dėl vyro, net ir tokia lėta mirtimi, bet nieku gyvu nepripažins nužudžiusi Olivijos ir neatskleis Crenshaw paslapčių.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-16, 18:10

Zachariah daug kas nerūpėjo, daug kas jo nejaudino, tačiau kai kalba ėjo apie žmonos saugumą, jis buvo nepalaužiamas - Annaleigh tik tai, kas geriausia. Todėl natūralu, kad vos gavęs žinią, kad tie penki žmonės, kuri turėjo ją saugoti, nesuprato kur ji dingo, Zachariah pasiuto. Ne, tai per silpnas žodis. Jis įtūžo. Vienam apsauginiui plikomis rankomis nusukęs galvą, kitam ištaškė smegenis, o kitus tris sumušė taip, kad nemanė, kad jie turi kažkokį šansą išlikti gyvais. Kadangi jam dirbo dar bent trisdešimt vyrukų, jie šukavo visas įmanomas Sietlo vietas pasitelkdami visą įmanomą pastiprinimą. Zach dirbo raganos, demonai, vampyrai, vilkolakiai, todėl nieko keista, kad galiausiai Zach sužinojo ne tik kur yra Annaleigh, bet ir kas ją pagrobė. Tokia jau tiesa - kai turi daug pinigų, visi tau padeda. Ir visi nori su tavimi kalbėtis. Todėl neturėdamas jokio pastiprinimo, net neabejodamas, kad jo pykčio bus gana, Zachariah pasiekė apleistos psichiatrinės rūsį. Jau iš tolo girdėjo klyksmus, todėl įsiveržė į kambarį apsiginklavęs nuo galvos iki kojų ir nukreipė ginklą į Olivijos vyrą. Jis tik žmogus. Kaip sunku gali būti?
-Tu. Tu supistas idiote. - nelaukdamas kol Thomas jį puls ar bandys nukreipti ginklą į Annaleigh, Zach puolė per patalpą ir pargriovė Zach, iš jo rankų išmušdamas peilį. Pats numetęs savo ginklą ėmė kumščiais daužyti jo veidą ir kūną, tačiau nematė, kad jam dorojant Thomas, jis sugebėjo iš bato išsitraukti kitą peilį ir jau ketino jį smeigti Zachariah.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-16, 18:52

Jei jau ketino mirti, Annaleigh neketino to daryti tyliai. Kuomet vyriškis leido jai atsikvėpti ir pradėjo vėl klausinėti to paties, Anna apsimetė, kad ketina atskleisti viską, jeigu tik jai leis kojomis pasiekti nors šiek tek žemės. Kadangi vienas petys buvo peršautas, grandinių laikomas kūnas dar labiau stiprino alinantį skausmą. Thomas paklusus, Anna prisiekė, kad bet kokiu atveju jis mirs. Arba mirs nuo Zachariah, kuris tikrai ją suras arba mirs nuo jos dvasios, kuri visą jo gyvenimo egzistenciją neleis ramiai miegoti. Ne gana to, dar spjovė jam į veidą ir palinkėjo sėkmės susirasti Oliviją, kai jos sielą specialiai perdavė šėtonui. Na, aišku, toks elgesys vėlgi susilaukė pasekmių ir moteriai vėl iš naujo teko patirti skendimo jausmą ir žaizdos,kurioje tūnojo kulka praplatinimą. Skaudėjo nežmoniškai, bet ko gi nepadarys Anna dėl savo vyro? Jei ji mirs, jų sukurta imperija negrius, nes ją toliau valdys Zach.
--------
Thomas pasisukęs į Zach iškart nespėjo sureaguoti, nes nesitikėjo, kad šis pasileis į jį su tokia jėga. Tačiau rankoje jau laikė peilį, kurį smeigė Crenshaw į šoną ir nustūmė jį nuo savęs atsistodamas, - Ką gi ką gi, tavo užsispyrus kalė nieko man nepasakė, bet dabar turiu kai ką geriau, - maniakiškai išsišiepęs Thomas pasiėmė ginklą ir nutaikė jį į Zach, - tu man pasakysi tai, ką aš noriu žinoti arba tu ir tavo apgailėtina žmonelė nudvės, - pareiškęs švilptelėjo vampyrui, kuris tuoj pats atsidūrė prie Anos, - jeigu bandysi mane nudėti, ji mirs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-17, 13:30

Zachariah buvo pasiruošęs. Jis žinojo, kad rizikuoja, žinojo, kad gali netekti Annaleigh, tačiau kitaip jis nieko negalės pakeisti, nieko negalės padaryti. Todėl parkritęs veidu į grindinį jis savo judesius maskavo raitymusi ir riksmu, apsimesdamas, kad skausmas nepakeliamas. Bandydamas prisiminti kurioje tiksliai vietoje stovi vampyras, o kur kaba žmona, Crenshaw išsitraukė sidabrinį pistoletą užtaisytą sidabrinėmis kulkomis. Šiek tiek kilstelėjęs ranką taip, kad tarp jo kūno ir rankos būtų nedidelis plotelis, Zach užsimerkė ir iššovė. Matyt jis gimęs po laiminga žvaigžde, nes vampyras suklykė, o Zach, naudodamasis proga, pašoko ant kojų. Galbūt vampyras ir beveik pašalintas, tačiau Thomas dar gyvas. Paleidęs dar kelias kulkas į kraujasiurbį, pats negalėdamas patikėti tuo, kaip jam pasisekė, Crenshaw atsisuko į Thomą.
- Manai, kad tu turi kažkokį šansą prieš mane? Be savo vampyro tu bevertis. - priėjęs prie Thomas, Zach suėmė jį už kaklo ir iškėlė į orą. - Dabar tu atsiimsi už viską, ką padarei mano žmonai. - metęs Thomas į sieną, Zachariah kiek atsitraukė ir iš po diržo išsitraukė peilį. Priėjęs prie gulinčio Thomo, vienu judesiu nuplėšė jam kelnes, o tada ir trumpikes. Sunkiu kareivišku batu spausdamas aukos krūtinę, Zach užsimojo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-17, 21:39

Annaleigh turbūt niekuomet taip nesidžiaugė matydama savo vyrą. Ir kas keisčiausia, pirmoji mintis po palengvėjimo, kad moteris galbūt išgyvens, buvo baimė, kad kažkas atsitiks Zach. Jau geriau ji dabar mirtų nei kad jos vyras būtų sužeistas to šunsnukio Thomas. Anna iš paskutiniųjų jėgų stengėsi ištrūkti, tačiau pastangos buvo bevaisės. Ne gana to, Olivijos vyras susmeigė peilį jos vyrui į šoną. Sušukusi skausmo pripildytą "ne", Anna įsisvyravusi įspyrė vampyrui į jo pasididžiavimą, nes tik tiek tuo momentu tegalėjo padaryti. Įsiutęs dviiltis padaras vožė moteriai per šonkaulius taip, kad akyse aptemo ir ji nematė, kas vyko tarp Zachariah ir Thomas. Tik po akimirkos išgirdo šūvį ir pajuto šaltą vampyro kraują ant savo kūno. Crenshaw su skausmu, kuris laužė visą kūną, atrėmė kaktą į sveikos pusės ranką ir viena akimi stebėjo Zach.
--------
- Turi omeny tai bejėgei kekšei, kuri bandė išsaugoti tavo paslaptis savo gyvybės kaina? - nors ir suimtas už kaklo Thomas naglai atsikirto ir suėmė savo ranką Zach ranką, kuri laikė jo kaklą, - ji nieko neverta, ji silpna, - sušnypštė jau gulėdamas ant šaltų rūsio grindų. - Nagi, drąsiau, aš nebijau mirti, - nusišypsojęs maniakiška šypsena atšovė, - aš sugrįšiu. Tai ne pabaiga, - buvo tokie Thomas žodžiai, kuomet jis siekė netoliese numesto ginklo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Rūsys
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: