Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Post new topic   Reply to topicShare | 

Vionna

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
let us be grateful to the charming gardeners
who make our souls blossom
let us be grateful to the charming gardeners who make our souls blossom
NAME :
Karo

REPUTATIONS :
5

CREDIT :
me, tumblr.

CLAIM :
J.R. Banks

ABOUT :
Gali manipuliuoti žmonių protais: sukelti haliucinacijas, emocijų ar atminties
praradimą, įsodinti žmogui į galvą idėjas, labai retai naudoja grupinę proto manipuliaciją.

2016-11-15, 23:13

Vionna Sathariel Harllow

25 | DEMON | WAR AND CHAOS

„Kai užsimerki eidama miegoti ar matai mane? Laukiančia tamsoje, pačioje tolimiausioje tavo proto kertelėje, toje tavo sąmonės pusėje kurioje tu nebesilankai. Jie čia. Jie laukia. Aš laukiu. Įsileisk mane. Ar nebijai šalto Kovo vėjo? O jei jis nupūs tavo gyvenimo liepsną? Apkabink mane ir šaltis pasitrauks. Tik prisiliesk ir aš sustabdysiu vėją. Aš padovanosiu tau laiką, suversiu tau karolius iš Mėnulio akmenų. Tik įsileisk mane....“
Ar sapnuoti yra blogai?..O sapnuoti,kad miršti, ar tai yra blogai? Keturios savaitės, o gal keturi mėnesiai...gal metai? Regis visa amžinybė, taip ilgai Vionna guli suparalyžiuota guli savo kambaryje lyg kalinė savo pačios kūne. Nelemta avarija. Sunku net atsiminti kada viskas nutiko, langas prieš jos akis hipnotizuojančiaimoja užuolaidos kraštu ir ji apgailestauja, kad negali prieiti. Vakarai vis ilgėja, seselės ateina ir išeina, daktarai su maloniais žodžiais pakelti ūpui, bei dar malonesnėmis adatomis bado jos kūną. Vargšė Vionna....mirus Vionna.
Mama, aš matau jos veidą, dar labiau išvagotą raukšlėis dėl ašarų kurias ji lieja kiekvieną vakarą. Norisi ją paguosti,bet sunku tai padaryti kai negali net pasukti galvos. Ji meldžiasi. Tyliai, bet karštligiškai. Taip lyg Dievas tikrai ją galėtų išgirsti. Bet balsas mano galvoje žino „jis ne čia....ji tą žino. „ Aš noriu jį nutildyti, nusisukti nuo garso, tačiau jis netyla „ji žino,kad aš čia“...Mama kodėl jis čia? Ar Dievas mano galvoje?
„Prieš daug daug metų, prieš tai kai atsirado laikas ir padarai pakankamai protingi jį skaičiuoti, egzistavo būtybės tyresnės už ryto rūką kalnuose. Jos regėjo kaip gimė žvaigždės danguje, kaip pirmas saulės spindulys palietė žemės paviršių ir matė pirmą žmogų atsistojant ant kojų. Aš buvau ten, jų šešėlyje. Laukiau. Tūnojau tamsoje ir tyliai stebėjau laiko tėkmę. Ir vieną dieną harmonija žemėje buvo pažeista. Tada gimiau aš. Gimiau  kaip idėja, kaip neapibrėžas jausmas kuris kirba tavo krūtinėje kai matai mirštantį gyvūną. Ir mane žindė deivė, kurios rankose buvo karas ir vaisingumas. Jos šventyklos griuvėsiuose aš buvau pašventintas ir man buvo su teiktas vardas Sathariel...“
Nubudus naktį mačiau už lango pakibusį mėnulį. Jis švietė taip ryškiai, kad nebegalėjau miegoti. Tačiau tai gerai. Mano sapnai tamsūs ir tušti. Tik balsas niekada nenutyla. Mano sapnuose jis dar stipresnis. Jaučiu...tarsi Tai būtų mano kambaryje. Bet šalia manęs yra tik mano mama. Ji tykiai miega, akys vis dar šlapios nuo ašarų. Prisiminiau avarijos dieną, sudužusio stiklo voratinklį ir mamos akis. Taip pat drėgnas nuo ašarų. Jos rankos stengėsi ištraukti mano sužalotą kūną iš degančio automobilio. Ji man kažką sakė, bet viskas ką galiu atminti tėra lūpų judesiai ir kruvinos rankos. Tarsi žodžiai būtų užstrigę kažkur praeityje, įkalinti giliai mano atmintyje. Galbū jie ten iš kur atsklinda balsas. Tie patys žodžiai kartojami jau trejus metus...o gal trejus mėnesius...tris savaites?...taip ilgai Vionna guli paralyžiaus kalėjime.
„ Dievai ir deivės...jie tokie panašūs į žmones, iki skausmo panašūs ir kartais net jie patys pradeda abejoti kas jie yra: Žmogus ar Dievas. Tada žvelgdami į savo drebančias rankas jie suvokia,kad jie niekada nebus žmonės, bet amžinai dievais likti jie negali.  Bet kuo tampa dievas, kurį visi pamiršta? Ar jis išnyksta kaip pakilus saulei išnyksta tamsa? Pamirštų dievų likimas yra daug bjauresnis. Jie paliekami kankintis nežinioje, paliekami su savo galia ir žmogiška būtimi, apdavanoti emocijomis jie tyliai ir lėtai nyksta nesugebėdami pamiršti savo šventyklų. Tame skausme mirė mano motina. Pasmerkta apdovanoti mane gyvybe ji pasauliui atnešė chaosą. Todėl ji buvo nunešta daug galingesnių galių, apdovanota meile kuri iš jos tiek kartų buvo atimta kols jos dieviškumas išnyko nepalikęs pėdsakų.... pasakyk man ar dievų mirtis nėra liūdna?“
Aš verkiau. Ašaros lėtai riedėjo mano skruostais kol akimis tyrinėjau lubų lenteles. Norėjau mirti,norėjau išnykti, kaip išnyksta tamsa. Bet buvau čia, o balsas vis artėjo. Aš nežinojau kaip nuo jo pabėgti, jaučiau jo kvėpavimą ant savo odos. Mano motina buvo čia, bet ji nebesimeldė. Ji laikė rankose smilkstančias žoles, bet jos akys buvo tuščios. Ji krestelėjo rankose laikomą ryšulėlį ir pelenai padengė mano kojų pirštus. Bet ji daugiau nieko nedarė, tik sėdėjo ir stebėjo kaip rūksta lėtai lėpsnojančios žolės. Aš norėjau jai ką nor pasakyti. Galbūt kad paimtų gretimais esančią pagalve ir prispaustų ją man prie veido. O galbūt paguosti ir pasakyti,kad viskas bus gerai..Vargšė Vionna...taip išsilgusi mirties Vionna.
„Kai sapnuoji gali išvysti mano veidą. Pažvelk tarp medžių, jų šakose, ten kur paukščiai suka lizdus ir pamatysi mano veidą. Aš jūros bangose, nebijok, įbrisk, paliesk vandenį. Ar matai? Ar šalta? Aš čia. Šalia. Visada su tavimi. Kiekvieno žmogaus akyse tu regi mano veidą, bet atsisakai jį matyti. Įsileisk mane ir aš padovanosiu tau mėnulio karolius...“
Regis praėjo kelios dienos, mano kambaryje nustojo lankytis daktarai ir seselės. Mama taip pat nebeateina. Jaučiu kaip silpsta mano kūnas. Nežinau kaip dėl to jaustis. Ar aš to noriu? Ar šito laukiau visą šį laiką? Galvoje tik vienas balsas „Įsileisk mane“. Tyli simfonija, tokia paprasta ir hipnotizuojanti. Ar aš galiu pabėgti nuo balso. Jis taip arti....arti mano sielos, proto. Ar blogai sapnuoti savo mirtį? Ji matė sudužusį autoobilį. Ji matė kraują ant sniego. Ji mirė. Ant jos stiklinių akių krito snaigės, o jos motina rankomis bandė užspausti kakle esančią žaizdą. Bet kraujas bėgo, jis nelaukė ir tekėjo sniegu, lėtai vingiavo šalia mašinos ir galiausiai dingo kažkur pusnyse. Jos motina tyliai kažką šnibždėjo apkabinusi suglebusį Vionnos kūną. Tie žodžiai...jie toli, tačiau ji jautė,kad galėtų juos išgirsti jei labai norėtų.
„Kai užsimerki eidama miegoti ar matai mane? Laukiančia tamsoje, pačioje tolimiausioje tavo proto kertelėje, toje tavo sąmonės pusėje kurioje tu nebesilankai. Jie čia. Jie laukia. Aš laukiu. Įsileisk mane.... Aš čia. Šalia. Visada su tavimi. Kiekvieno žmogaus akyse tu regi mano veidą, bet atsisakai jį matyti. Įsileisk mane ir aš padovanosiu tau mėnulio karolius....nejaugi nejauti manęs? Aš juk visai šalia, tu tik atsigręžk, pažvelk į mane. Aš atnešiau tau laiką, tavo karolius...pažiūrėk sau po kojomis..pažvelg kur tu stovi.“
Kraujas! Upės raudonos vos šiltos tąsios mąsės...kraujas sėmė jai pėdas. Vionna tankiai kvėpavo ir jei būtų galėjusi, tikrai būtų pradėjusi šaukti. Jos kambarys...jis kitoks. Pačiame toliausiasme kambario kampe, netoli mėnesiena apšviesto lango ji matė šešėlį. Jis buvo didelis, vos sūsikūprinęs. To padaro oda blizgėjo šaltoje mėnulio šviesoje, rankos buvo nukarusios iki pat pėdų ir labiau priminė nudžiuvusias medžio šakas nei žmogiškas galūnes. Šešėlis sujudėjo ir Vionna pajuto gerklėje įstrigusį gumulą, širdis mušė taip greitai,kad galėjai pamanyti,kad iššoks iš krūtinės. Nebuvo kur bėgti, ji negalėjo pasislėpti....balsas buvo čia. Balsas kurio ji nenorėjo girdėti. Vionna užsimerkė ir savo tamsoje ji vėl išvydo tą pačią avariją. Jos mama, apkabinus suglebusį merginos kūną, tyliai šnibžda žodžius...bet dabar ji juos girdėjo. Taip aiškiai lyg būtų pagaliau įjungusi tinkamą radijo bangą. Tačiau šnibždami žodžiai jos nenuramino, jie gąsdino ir vertė dar labiau gūžtis savyje, sutraukti savo sąmone iki mažiausio taško kurio niekas negalėtų pasiekti. Moteris tyliai šnibždėjo savo mirusiai dukrai „Įsileisk mane... Apkabink mane ir šaltis pasitrauks. Aš padovanosiu tau laiką, suversiu tau karolius iš Mėnulio akmenų. Tik įsileisk mane....Įsileisk“.
Vargšė Vionna...kaip ilgai ji gulėjo lovoje? Metus? O gal tik mėnesį....gal tik vieną savaitę. Tačiau šiandien jau niekas nesvarbu, nes jos lova buvo tuščia.

Back to top Go down
View user profile
It never troubles the wolf
how many the sheep may be.
It never troubles the wolfhow many the sheep may be.

REPUTATIONS :
32

CREDIT :
countmysins

CLAIM :
Casey Jon Deidrick

2016-11-16, 22:33

eik šikt, su tokiom biografijom. Aš verkiu širdy, kaip gražu :D

I believe that we are who we choose to be

Nobody’s going to come and save you, you’ve got to save yourself. Nobody’s going to give you anything. You’ve got to go out and fight for it. Nobody knows what you want except for you. And nobody will be as sorry as you if you don’t get it. So don’t give up on your dreams.
Back to top Go down
View user profile
NAME :
Karo

REPUTATIONS :
5

CREDIT :
me, tumblr.

CLAIM :
J.R. Banks

ABOUT :
praradimą, įsodinti žmogui į galvą idėjas, labai retai naudoja grupinę proto manipuliaciją.

2016-11-16, 22:36

Spasiba očen :014:

Back to top Go down
View user profile
You want to know what love is?
It's the thing that ruins you.
You want to know what love is?It's the thing that ruins you.
NAME :
Indrė

REPUTATIONS :
218

CREDIT :
countmysins

2016-11-28, 23:17

oho kokia išradinga biografija, viena geriausių, kokią esu tik skaičius. :087:
Back to top Go down
View user profile
NAME :
Karo

REPUTATIONS :
5

CREDIT :
me, tumblr.

CLAIM :
J.R. Banks

ABOUT :

2016-11-29, 22:15

oh, thank you *blush*

Back to top Go down
View user profile

Vionna
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1