Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Palėpė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
dovi.

REPUTATIONS :
233

ABOUT :
boys like him were born in a storm. they have lightning in their souls. thunder in their hearts. and chaos in their bones.

CLAIM :
troye sivan mellet.

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-13, 20:54

:097:I've got a wishful confession, I hope you don't mind if I ask. I've just got so many questions, I swear that I won't get attached. Tell me your favourite secrets, 'cause I've got too many to share. I was hoping you would keep them well.
Back to top Go down
View user profile
avatar
The stories are real -the monsters are here
NAME :
dovi.

REPUTATIONS :
233

ABOUT :
boys like him were born in a storm. they have lightning in their souls. thunder in their hearts. and chaos in their bones.

CLAIM :
troye sivan mellet.

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-13, 20:54

Vaikinui nereikėjo ilgai klaidžioti, kad atrastų senas palėpės duris. Šios buvo apgriuvusios, su seniai iškritusia rankena, todėl medinės durys lengvai atsivėrė vienu Metjuso spyriu. Jis atrodė itin agresyvus, it menkiausios vilties neteikiantis plėšrūnas, ketinąs sudraskyti Merę į gabalus. Mediumas šiurkščiai paleido merginą, tuo pat metu ją įstumdamas į dulkėmis nusėtą patalpą. Durys buvo uždarytos greitu rankos mostu bei užstumtos Metjusui lengvai pajudinamu foteliu, nuo kurio nusėdusios dulkės sukilo į paviršių, taip sukurdamos meistrišką šokį, blausiai apšviestame oro tarpelyje. Suplojęs keletą kartų ir taip nusikratydamas dulkes nuo savo delnų, Matas išvydo pakankamai tvirtą kėdę, kurią pagriebė ir perkėlė į palėpės centrą. Netrukus Merė buvo pagauta, skaudžiai pagriebta už pečių ir įmesta į kėdę. Baldas vos susvyravo, tačiau atlošas buvo suimtas tvirtomis vaikino rankomis.
-Mere, susitarkim. Bandyk atgaivinti savo užšalusius prisiminimus. Tu nenori sužinoti ir realiai patirti mano ketinimų,-pakeltas tonas nuskambėjo kraupioje tyloje. Kad mergina nespurdėtų, ledinės, tačiau odą deginančios plaštakos nugulė ant vėsių merginos pečių. Po savo delnais vaikinas jautė spartėjantį pulsą, nežmonišką kraujo spaudimą ir virpančius raumenis. Metjusas stovėjo Merei už nugaros ir stebėjo vieną tašką juodoje sienoje. Jis savęs nekęs. Jis negalės sau atleisti, kad pasidavęs grįžo prie senų darbų, dėl kurių kenčia mirtingieji. Jis nesugebės atrasti jėgų visą tiesą pasakyti Gabrieliui. Vaikino galvoje sužibo vaizdinys, kuriame jį stebi nusivylusios akys. Metjusas stipriai suspaudė akis ir vos papurtė galvą, tarsi tai padėtų atsikratyti erzinančių ir šioje situacijoje netinkamų minčių. Mažoje, vidinėje vienutėje uždaryta geroji vaikino dalis daužė ir bandė brautis iš šios kančios, ji negalėjo ramiai stebėti Metjuso veiksmų. Kad ir kaip bebūtų kvaila, tačiau vaikinas maldavo, kad mergina sugalvotų nuveikti kažką netikėto, kas iššauktų agresyvumą ir nuvytų visas pašalines mintis.I've got a wishful confession, I hope you don't mind if I ask. I've just got so many questions, I swear that I won't get attached. Tell me your favourite secrets, 'cause I've got too many to share. I was hoping you would keep them well.
Back to top Go down
View user profile
 
Palėpė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: