Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Įėjimas/Išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-13, 17:14

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 02:54

Galiausiai baigėsi paskutinė veterinarijos studijų paskaita. Mary atsistojusi ėmė krautis užrašus į rankinuką, kai ją netikėtai užkalbino grupiokas. Matyt pastebėjo merginos pokyčius, kaip ji šiuolaikiškai seksualiai pradėjo rengtis nupirktais Zacharijaus rūbais ir tai pakurstė jaunuolio fantazijas bei ketinimus pakviesti šviesiaplaukę į pasimatymą. Mary nežinojo ką atsakyti, grupiuokas atrodė pakankamai simpatiškas vaikinas, tačiau iš tų, kurie eina per visas studentes. Šviesiaplaukė kažką neaiškaus numykė, tačiau grupiokas neatstojo. Ėjo šalimais merginos per universiteto koridorius iki pat lauko. Pūstelėjus rudeniškam vėjui, mergina susisiautė savo megztinį ir sustojusi lauke ant laiptų priešais grupioką pasakė, kad ji nesusitikinėja su vaikinais. Aišku, grupiokui knietojo sužinoti kodėl, tad ėmė Mary kamantinėti. Mergina neištvėrusi galiausiai atšovė, kad turi antrą pusę ir su kitais nesusitikinėja. Taip ir palikusi išsižiojusį grupioką, po tokio netikėto švelnios merginos grubaus elgesio, Mary galiausiai ėmė leistis laiptais žemyn į gatvę.
Back to top Go down
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-25, 03:00

Diena jo buvo ne kokia, planavo šiaip po paskaitų paėmus Mary tiesiog ramiai pabūti jos namuose, kone visiškai nieko neveikiant, bet regis net ir Zakarijaus planai griūva. Todėl ir nemėgo užsiimti nešvariais reikalais, kažkas būtinai kažkur susimauna ir viskas griūva, geriau jau švariai žaisti, sunkiau bet tada lengviau kažką pakišti. Tad dabar atvažiavęs paimti Mary šis neatrodė iš pačių laimingiausių asmenų. Sustojęs prie šaligatvio, greičiausiai draudžiamoje zonoje, išlipo iš automobilio, bei atsirėmė į automobilį sunerdamas rankas ant krutinės, bei laukdamas Mary išeinančios. Neilgai trukus grobuones akys pastebėjo šviesiaplaukė, tik deja su kažkokiu vaiku. Aišku, tai Zakarijui džiaugsmo neatnešė, ir šis tik stipriau sukandęs žandikaulį ramiai stovėjo laukdamas ateinančios Riveros.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 03:09

Pamačiusi privažiuojantį jau pažįstamą automobilį Mary kiek nustebo. Tuo labiau išlipus Zacharijui ir tikriausiai jau mačiusiam kad ji bendravo su grupioku. Mergina kiek atsidususi perbraukė atbula ranka per plaukus sau ir kiek šyptelėjo. Visai gerai, kad vyras čia pasirodė, kadangi nereikės trenktis su autobusu namo, kuriame paprastai tas pats grupiokas irgi būna. Nusileidusi nuo laiptų mergina priėjo prie Zacharijaus, atrėmė jam ranką į krūtinę ir kiek pasistiebusi pakštelėjo į skuostą. - Sveikas, - šyptelėjo ji, paprastai taip Mary nesielgia, tačiau ją užkniso tie visi gerbėjai pradėję ją kalbinti, vos tik pakeitė aprangos stilių. Tad gal bent grupiokas atsiknis pamatęs, kad šviesiaplaukė susitikinėja su rimtas pareigas užimančiu vyru. Aišku, tai nebuvo gražu ar protinga iš Zacharijaus pusės, tačiau jis pats kaltas, kad apipirko merginą jos figūrą pabrėžiančiais rūbais.
Back to top Go down
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-25, 03:14

Zakarijaus akys kurį laiką buvo nukreiptos į artėjančią Mary. Gal jau dešimt kartų spėjo ją nužiūrėti ir visa laime, kad ši jau normaliai rengiasi, nes tikrai, vyriškiui anas jos stilius visai nepatiko. universitete jis labai retas svečias, šiaip ir prasmės jam čia nėra ko eiti, bet kartas nuo karto pakviečiamas per baigimo ceremoniją pasakyti kokią neva labai prasmingą kalbą. Mary priėjus ir atrėmus ranką, pasistiebus bei pabučiavus, Zakarijaus akys nuo jos, pakilo į vaikinuką stovintį ant laiptų. Po akimirkos jis suėmė ir jos ranką kuri buvo atremta į jį, taip neleisdamas atsitraukti ar pabėgti. - Kas jis? - Šaltu tonu, be jokios šypsenos, paklausė. Ir tai ganėtinai keista, mat viešumoje, Zkarijus plačiai besišypsantis, saldžiai kalbantis ir komunikabilus, o ne jaunos merginos ranką gniaužiantis ir šaltas asmuo.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 03:19


Mary ir neketino niekur bėgti, tad tos rankos suimti nebuvo būtina. Jai pastaruoju metu Zacharijus netgi pradėjo patikti, aišku neskaitant to fakto, kad reikalavo palikti darbą. Bet šiaip po to vakaro, kai jis bent kiek atsivėrė, mergina jau kiek kitaip į jį žvelgė, ne kaip į tironą, bet kaip į sunkią patirtį išgyvenusį žmogų. Vyro klausimas privertė Mary plačiai išsišiepti. - Nori pasakyti, tu pavydi? - negalėjo ji nustoti šypsotis, tikriausiai pirmą kartą mato Zacharijaus pavydo sceną. - Kaip mieeela, - nutęsė šviesiaplaukė nesustodama plačiai šypsotis. - Grupiokas, dar vienas kvailelis bandantis mane kabinti, - pavartė akis Rivera, mat ji baisiai nemėgo tų lėkštų bandymų prikaustyti jos dėmesį. Ji priklausė Zacharijui ir joks kitas vyras nesugebės pasisavinti Mary. Ji jau turi su kuo laiką leisti ir apie ką nešvankiai fantazuoti.
Back to top Go down
The stories are real - the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-25, 03:25

Tik jai pradėjus šnekėti apie pavydą, jo akys grįžo prie merginos. Ar jis galėtų kažko pavydėti? Ne, jis to neįvardina kaip pavydo, greičiau kaip paranoją jog Mary su kažkuo susidėjusi už jo nugaros. Juk jis paranojoje gyvena kone kiekvieną minutę, tad nėra ko stebėtis. Sulaukęs paaiškinimo, dar kurį laiką tylėjo suspaudęs lūpas į vieną ploną liniją. Įdėmiai žiūrėjo į Faith akis lyg bandydamas suprasti meluoja ji ar ne. Bet galiausiai nusprendė, kad tai yra visiškai nereikšminga ir nereikia jam čia dabar savo galvos kvaršinti kažkokio žmogaus dėmesiu, juk bet kada gali nusukti galvą už ne tokį žvilgsnį į Riveros pusę. Galiausiai Zakarijus paleidęs jos ranką, uždėjo ją ant nugaros, bei pastūmėjo apeiti automobilį, įsodinus šią į keleivio vietą, uždarius dureles ir pats įsėdo. Jokios muzikos, radijo ar dar ko, visiška tyla kurią sudarkė tik pranešdamas, jog turi užsukti dar šian bei ten.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content


Back to top Go down
 
Įėjimas/Išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas :: personazai, situacija, veidai etc.-
Jump to: