Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Automobilių stovėjimo aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-13, 17:14

Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-25, 03:36

Jau buvo ėmę temti, vis gi artėjant žiemai sutemdavo vis ankščiau, tad Sietlo gatves spalvino žibintai, bei automobilių šviesos. Kelionės metu su Mary, vyras nebuvo kalbus, tiksliau iš viso nieko nesakė. Jis tik stebėtinai aiškiai išreiškė savo pyktį, spausdamas vairą delnais. Juk dažniausiai jis greit išsilieja ir viskas baigta, o dabar pyktį laikė savyje, kaupė būsimam pašnekovui. Visas reikalas buvo susijęs su juodąja rinka. Iš esmės Zakarijus nusipirko kelis paveikslus kurie pagal idėją priklauso kažkuriai valstybei, bet po antro pasaulinio paskelbti kaip dingę. Viskas buvo sugadinta, kai pasamdyti žmones nesugebėjo pargabenti pirkinių ir jie buvo sučiupti policijos. Galbūt ir būtų viską palikęs ramiai, bet tai buvo paveikslai, tai buvo menas, o jį jis vertina. Zakarijui įvažiavus į beveik tuščia stovėjimo aikštelę už autoserviso, pasiekus jos galą kur stovėjo vienišas automobilis, sustojo šonu nuo automobilio per gerus dvidešimt metrų. Palikęs užkurtą automobilį vampyras išlipo nieko nesakydamas Mary. Jei jau durelių neatidarė, reiškia nėra jai ko lipti. Tik jam išlipus, iš kito automobilio išlipo vyriška figūra. Apie penkiasdešimties, kiek stambesnis už Zakarijų bet ne nutukęs. Žemesnis vyras kaip mat puolė šypsotis ir kažką sakyti. Bet daugžodžiauti Zakarijui nereikėjo. Keli šūksniai, keiksmažodžiai ir vampyras sugriebęs vyro ranką laužė pirštą po piršto, net nekreipdamas dėmesio į tekantį kraują ir jį šaukiantį.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 03:46

Mary niekuomet nekalbindavo Zacharijaus, kuomet jis būdavo piktas ar šaltas. Žinojo, kad paprasčiausiai jam reikia ramybės ir kad viskas eitųsi pagal jo planus. Todėl mergina važiuodama tylėjo, spoksojo pasukus galvą pro langą. Jai net nereikėjo klausti kur jie važiuoja, kadangi vampyras užsiminė apie kažkokius reikalus. Rivera niekada nesikišdavo į Zacharijaus darbą ir panašiai, tiesiog nenorėjo ir jo erzinti, ir pati sau prisivirti košės kaišiodama nosį ten, kur nereikia. Sustojus aikštelėje, mergina atsisegė diržą, tačiau iš automobilio neišlipo, supratusi, kad teks palaukti viduje. Savo rankinę numetė persisukus ant galinės sėdynės, likusi viena įsijungė radiją, panaršė po kanalus, o galiausiai nieko gero neatradusi, panelėje susiieškojo kažkada paliktą džiazo diską ir paleido jį švelniai groti, pakankamai negarsiai, kad po lauką garsas nesklistų. Mary visai nekreipė dėmesio ką Zacharijus išdarinėja, žaidė su muzikos grotuvu bandydama nustatyti maloniai kalonėlių duomenis, kol netrukus išgirdo vyrišką klyksmą. Mergina instinktyviai pasisuko į lango pusę žiūrėdama, ar viskas Zacharijui gerai, bet pamačiusi, kad jis kontroliuoja situaciją, kiek lengviau atsikvėpė. Nuspaudusi durelėse esantį mygtuką, mergina prasidarė mašinos langą, prigludo kūnu prie durelių, dilbius susidėdama buvusio lango vietoje ir ant rankų padėjo smakrą stebėdama kaip Zacharijus "sprendžia reikalus". Kažkodėl mergina žiūrėjo su žavesiu į tekantį kraują iš pirštų, į klykiantį iš siaubo vyrą. Jos veide netgi žaidė maža pasigėrėjimo šypsenėlė. Ir kodėl jai taip po velnių patiko stebėti, kai Zacharijus ką nors skriaudžia?
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-25, 03:59

Nors susitikimas dabar truko vos kelias minutes, Zakarijus spėjo išgirsti gal jau kelias dešimtis atsiprašymu. Bet jam to nereikėjo. Kaip ir nereikėjo pinigų grąžinimo kuriuos siūlė vyriškis. Vampyras suvokė, kad tai būtų grąžinama dalimis, nes vyras net ir surinkęs pinigus iš darbuotojų, nesugebėtų visko atiduoti vienu kartu. Bet ne, Zakarijui pinigų nereikėjo, jam dabar buvo svarbu įrodyti, kad geriau neprasidėti, kalbos juk pasklis, tai negalėjo visko palikti ramybėje, kiti pagalvos, kad galima laisvai šį apgauti. Vyrui parklupus ant kelių prieš Zakarijų, vampyras kuriam laikui paleido jo ranką. Bet tik tam, kad nusivilktų paltą, jo nešti į valyklą neketino, išmesti irgi, nes visai patiko, o štai likusius rūbus galės laisva ranka išmesti. Nusivilkus paltą, bei jį užmetus ant automobilio kapoto, juodų akių dėmesys susitelkė ties vyriškiu. Jam ėmus atbulomis ropoti, trauktis nuo Zakarijaus, vampyro veide atsirado šypsena, sadistinė. Juodos akys ir ta šypsena, vien nuo jos galima imti verkti. Priėjus prie vyro, Zakarijus užsimojęs spyrė šiam į pilvą, o tada pasilenkęs, keliu įsirėmė į pilvą ir smogė gal pora kartų kumščiais į veidą. Primityvu, bet juk smagu. Kažką sakė jam, bet kaži ar buvo įmanoma išgirsti net tam vargšui. Galbūt dar būtų žaidęs, kažką nuveikęs, bet automobilyje laukė Mary. Pakėlęs nuo žemės vyrą, šį veidu pastatė į savo automobilį, o dar tiksliau, į šviesiaplaukę. Atsistojęs vyrui iš nugaros, viena ranka apglėbė jo kūną, kad neimtų draskytis, o štai kitą delną uždėjo ant kaklo. Po truputį, lėtai jis ėmė spausti kaklą delne, pažeidžiant miego arterijas. Vampyro akys buvo nukreiptos į Mary. Kodėl? Gal tam tikras dominavimo įrodymas, gal kaip nors susiję su tuo vaikinuku iš universiteto, o gal tiesiog jis ir vėl norėjo ją matyti kai ši regės mirtį. Vyrui spurdant, mėlstatnt ir švokščiant, Windsor tik stipriau spaudė kaklą jausdamas paskutinius širdies dūžius.Galiausiai Zakarijaus ranka laikant kūną, stipriau įsikibo į vyro petį, o ranka smaugianti kaklą, jėgą paskirstė tie spirštų galais kurie jau po akimirkos susmigo į kaklo odą. Arterinis kraujas pasipylė kone fontanu tiek aplinkui tiek ant viso Zakarijaus. Dar pusę minutės laikydamas jau gargaliuojantį savo krauju kūną, Zakarijaus tamsios akys buvo nukreiptos į Mary.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 04:18

Stebint, kaip vampyras laužo vieną po kito vyro pirštus, Mary susijaudino. Jai be proto buvo intymi visa šita situacija, kad Zacharijus ją atsivežė į vietą, kur ketina nužudyti žmogų. Baisesnės mirties už Damiano mergina dar nebuvo mačiusi, tačiau po to karto jos požiūris į žudymą pasikeitė. Tai buvo it aukščiausios rūšies spektaklis, gyvas pasirodymas, kuris be galo jaudino merginą. Mary netgi atsitraukė kiek nuo lango, pasimuisčiusi ant sėdynės ji išsirangė iš savo kelnaičių, jas numesdama kažkur sau po kojomis. Taip žymiai geriau, mat menkų kelnaičių medžiaga ėmė net varžyti per tokią jaudinančią akimirką. Šviesiaplaukė išjungė muziką, mat ji netgi erzino vyrui klykiant iš skausmo. Vėl priartėjus prie lango, šį kartą Mary uždėjo ant jo tik vieną ranką ir į ją atrėmė smakrą, o kitos rankos pirštus paslėpė po trumpa suknele, ties savo lytimi. Stebėdama visą tą procesą, mergina jautė, kaip jos pirštai sušlampa nuo susijaudinimo, lengvai sau braukydama per lytines lūpas ji apsimetė, kad tik stebi mirtį ir daugiau nieko nedaro su savimi. Nors vampyro aštri uoslė galėjo užuosti išsiskyrusius hormonus, bet Rivera apie tai net nepagalvojo. Vienas spyris. Keli smūgiai. Per juos mergina susikišo sau vidurinį pirštą vidun įtempdama sėdmenų raumenis. Po velnių ir kodėl jai taip patiko tas visas grubus vaizdas? Ištraukusi pirštą mergina juo suvilgė klitorį ir sau nepastebimai stimuliavo savo jautriausią vietą. Galiausiai paskutinė scena. Persikreipęs, apsisnarglėjęs ir apsiašarojęs veidas atsuktas į merginą ir tamsios vampyro akys. Mary net prakaitas išmušė nuo tokios intymios scenos. Vos tik paskutiniams vyro širdies dūžiams sumušus, šviesiaplaukė užgniaužė kvapą ir pasiekė utopijos viršūnę. Užmerkusi akis bei iki kraujo įsikandusi lūpą, kad neišleistų jokio ją išduodančio garso, mergina baigė ir jos kūnas ėmė trūkčioti. Jautė, kaip keli kraujo lašai užtiško jai ant veido. Ištraukusi dominavusį pirštą iš po suknelės, mergina nubraukė juo kraują nuo skuosto ir tuomet apžiojo pirštą paragaudama vienu metu savęs su auka. Pasibaigus mirties scenai, Mary atsitraukė nuo lango, pasilenkė kiek paieškoti savo kelnaičių, mat jas užsimauti turėjo tikrai nedaug laiko. Tačiau jų niekaip nerado, matyt orgazmo metu nuspyrė kažkur po sostu, todėl numojo ranka į tai ir tiesiog pasitvarkė suknelės kraštą. Galiausiai kiek apsitvarkiusi, ji vėl kilstelėjo akis į Zacharijų. Šviesiaplaukė nepratarė nė žodžio, tačiau susižavėjusi šypsojosi negalėdama patikėti, kad vampyras suteikė jai progą dar kartą prisijungti prie tobulos mirties akimirkos.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-25, 04:38

Regis pastaruosius metus mirtis jam nieko nereiškė, tiesiog dar vienas etapas kažkieno egzistencijoje. Bet štai Mary jam mirtį nuspalvino kitomis spalvomis. Ji tapo tokia kaip seniau, teikianti malonumą. Ir taip jam patikdavo smaugti žmones, tai viena iš intymiausių mirčių, tokia artima, kad regis net širdies plakimai susi-vienodina prieš kažkurio paskutinį dūžį. O dabar galėjo ne tik jausti paskutinius dūžius, tekantį kraują, bet ir matyti Mary reakcija kuri šį kartą skyrėsi nuo pirmosios. Pirmąjį kartą jis savo akimis išvydo ją pasikeičiančią, o dabar ji tik tobulėjo ir tai vampyrui atėmė žadą. Pats net giliau ėmė kvėpuoti, pyktis kurį jautė prieš pora minučių, išgaravo ir liko tik intymus akių kontaktas tarp Windsor ir Riveros. Kai aukos kraujas tekėjo jo ranka, veidu, vyriškis leido paskutinius garsus, Zakarijos ištiesė rankas į šonus, paleisdamas kūną ir save nukryžiuodamas it koks jėzus kristus. Sekundei pakreipęs galvą į šoną, prisimerkęs ir nusišypsojęs savo lakštingalai it po kokio koncerto, pasisuko grįžti į užkulisius. Kūnu šis nė neketino rūpintis, autoservisas ne iš švariausių, nenorėtų jie kad policija rastų čia kūną, o ir šiaip Hektoras paskambins asmeniui kuris jam daug skolingas, bei sutvarkys netvarką. Paėmęs švariu delnu, kuriuo laikė vyriškio petį, paltą nuo aukos kapoto, neužsivilko, vis gi dalinai buvo permirkęs arteriniu, tirštu ir karštu krauju. Vėl pasisukęs, Zakarijus dar paskutinį kartą žvilgtelėjo į jau lavoną tapusį vyriškį, bei grįžo prie savojo automobilio. Atidaręs dureles, įsėdo, paltą kažkur nusviedė į galą, o tada pasilenkęs suėmė kruvinąją ranką Mary veidą, pritraukdamas arčiau savęs. Jau gal daugiau nei du mėnesiai ją pažįsta ir nei karto jos dorai nepabučiavo. Bet dabar, kažko kito vedamas, kruvinu veidu priartėjo prie josios bei įsisiurbė į šios lūpas. Kruvina ranka nuslydo nuo veido, dažydama raudonai jos kaklą ant kurio ir apsistojo, šiek tiek suspausdamas odą po delnu, Zakarijus it traukė dar vieną gyvybė iš žmogaus, tik šį kartą lūpomis.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 04:52

Mary, po tobulos mirties akimirkos susimąstė, ar Zacharijus suprato,  kaip iš tiesų mirtis veda merginą iš proto? Kad ji taip merginą susijaudina, jog stebėdama žudymo aktą net ima save maloninti. Apskritai šviesiaplaukė nežinojo, ar vampyras suprato, ką Rivera išdarinėjo su savimi mašinoje stebėdama, kaip jis gniaužia vyro gerklę savo plėšrūno rankomis. Ir ta nežinia ją tik dar labiau intrigavo. Galiausiai Zacharijui grįžus į automobilį, mergina pasisuko visu kūnu į jį, vis dar negalėjo atplėšti akių nuo tobulo kruvino vyro. Riverai nebuvo šlykštus svetimas kraujas ištepęs jo veidą nuo vampyro pirštų, anaiptol, tai jaudino merginą. Ji net kiek gundančiai šyptelėjo, tarsi apskritai norėdama išsimaudyti lavono kraujyje. Tačiau kas labiausiai ją nustebino, tai Zacharijaus elgesys. Prie prisilietimų šviesiaplaukė buvo pratusi, bet niekada nebūtų pagalvojusi, kad vampyras kadanors ją pabučiuos kaip meilužę, o ne saugomą vaiką. Per bučinį ji jautėsi visai kitaip, negu su kitais vyrais ar vaikinais. Jautėsi pakylėtai, lyg orgazmo likučiai dabar pulsuotų jų lūpose ir besiliečiančiuose liežuviuose. Mary kūnas netgi kartą sutrūkčiojo,ji savo delną uždėjo ant kruvinos vyro barzdos, panardindama į ją pirštus. Visu kūnu mergina krypo į vampyrą, gerdama bučinį it skaniausią ambroziją. Tai buvo akimirka, kuomet Mary visiškai tapo priklausoma nuo Zacharijaus. Jis pavergė jos protą, sielą ir širdį amžiams.
Back to top Go down
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
231

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-25, 05:04

Pats vampyras Mary norėjo tik kaip lakštingalos kuri jam teiktų švarų kraują. Bet po incidento Riveros bute, po jos pasikeitimo, vampyras ją ėmė vertinti vėl gi, kitaip. Deja ne kaip su porcelianine lelyte elgiasi, bet dabar jautėsi visiškai už ją atsakingas ir kad ji visiškai, visomis prasmėmis privalo jam priklausyti. Vampyras jau tą pačią akimirką, kai prisilietė prie jos lūpų, pajuto jos kraujo skonį, kas tik dar labiau paskatino vyrą tęsti bučinį. Ranka ant kaklo grubiai šį laikė, o kita apsivijo per merginos liemenį, apsistojo ties šonų kurį pirštais griebė per audinį. Burnoje jautė besimaišantį Mary kraujo likučius su tekančiu aukos krauju. Tiesa ta, kad mergina jį kažkaip veikė, tai jį ir erzino ir domino, pykdė ir viliojo. Zakarijus liežuviu ragavo josios neleisdamas vargšei atsikvėpti, net negalvodamas kad jai reikia oro, neleisdamas įkvėpti tiek ranka ant kaklo, tiek lūpomis ant jos lūpų. Gal žengtų toliau, bet kad ir lakė ją savo nuosavybe, Mary jau buvo pareiškusi nuomonę apie nekaltybės praradimą, o ir pačiam Zakarijui tai nebuvo tinkama vieta. Vos per kelias akimirkas jis pats nusprendė kad atims jos nekaltybę, bet ne čia ir galbūt ne dabar. Atsitraukęs nuo jos per kelis centimetrus, vis dar laikė suspaudęs kaklą delne. Juodomis akimis žvelgė į kadaise tokias tyras buvusias Faith akis. Lygiai taip pat kaip nieko nesakė prieš tai, taip ir dabar netarė nė žodžio atsitraukdamas, bei rankas uždėdamas ant vairo kurį po akimirkos jau pasuko išsukdamas iš aikštelės.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-25, 13:19

Nei vienas žmogus negalėjo sukelti Mary tokių emocijų, kokias sukelia Zacharijus. Jis vienintelis sugebėjo parodyti merginai kokia iš tiesų yra graži ir nesutempta mirtis. Vis dar gyvendama šia emocija, Mary bučiavo vampyrą, lyg tai būtų pats paskutinis jos bučinys Žemėje. Jos kūnas išsirietė vyrui kiek grubokai spaudžiant jos odą. Jai patiko tas grubumas, Windsor dominavimas, skausmo kėlimas, kuris šviesiaplaukei priminė, kad ją pačią nuo mirties gali skirti vos kelios sekundės. Mergina lietė jo kruviną barzdą, paskui pirštai nuslydo ant nepataisomai krauju sugadintų marškinių. Jai per bučinį trūko oro, dar prie to prisidėjo spaudžiama gerklė, tačiau tuo pačiu dusti ir bučiuotis buvo kažkas antgamtiško. Kaip bučinys prasidėjo, taip jis staigiai ir nutrūko, liko tik Zacharijaus juodos akys prieš josios. Mary jau nebesišypsojo, jos akyse buvo galima matyti lengvą svaigulį ir šiokią tokią nuostabą. Kad vampyras ką nors nužudys taip nestebino mintis, kad jis gali ką nors taip aistringai pabučiuoti. Po akimirkos mergina susirinko savo rankas, atsisėdo kaip priderama, prisisegė diržą. Ji taip pat susitepė krauju, todėl logiškiausia būtų jiems abiems grįžti namo ir pašalinti visus įkalčius. Išvažiuojant iš aikštelės, šviesiaplaukė prigludo petimi prie lango ir pirštų galais prisilietė prie lūpų, užsimerkė bei buvo fantazijose apie ką tik nutrauktą bučinį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 18:30

Sauleta, grazi diena. Butu buve galima sakyti ir rami, taciau ramybe neuzilgo nutrauke triuksmingas juodo visureigio automobilio riaumojimas. Akivaizdu, kad variklis dirbo nekokybiskai. Taigi, Acheronui norom nenorom, teko issiruosti kelionei i autoservisa. Zinoma, automobilius, motorelerius ir visa kita, kas glaudziai susiije su mechanika jis dievino ir netgi tai buvo jo hobis, taciau laiko trukumas priverti atiduoti savo ispuoseleta Land Rover i kitas, taciau, jis neabejojo patikimas rankas. Sis autoservisas tikrai garsejo kompetetingais darbuotojais. Kitokiu Acheronas ir nepakestu, nes jis vertino kokybe labiau uz viska.
Vyras priparkavo automobili ir uzgesines kosejanti varikli pasirode laukan. Letu, tingiu zingsniu nusirideno link garazo duru ir pabelde i jas. Tyla.
-Vot eta pizdec. - neatlaikes rusiskai nusikeike. Pasirauses odines striukes kiseniuje, issitrauke ismanuji telefona ir surinkes numeri prisidejo rageli prie ausies.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 18:44

Kai tiek pačių įvairiausių susitikimų Jasmine apturi pastarosiomis dienomis, tai nieko nuostabaus, kad pagrindinė bendražygė nustojo funkcionuoti kaip turėtų, ir merginos automobiliui prireikė profesionalios apžiūros. Susiradusi mobiliajame tėčio duotą adresą serviso, į kurį jis pats tempia savo turimus automobilius visuomet kai šiems prireikia rimtesnės rankos, surinko telefono numerį ir netrukus pasigirdo nesibaigiantis laukimo signalas. Nors praėjo vos kelios dienos po švenčių, Jasmine tikėjosi, kad vyrukai jau pasiraitoję rankoves seniai bus kibę į darbą, nors nepanašu. Tačiau galėjo būti ir taip, kad per visus suvirinimo apartus ar kalimus, telefono melodijos jie galėjo paprasčiausiai negirdėti. Dar vienas variantas, kad tiesiog kilnojo stikliukus baltos kur už kampo, kieno nors 'audinėj' ir visiškai ignoruoja pareigas, bet kad ir kaip ten bebūtų, Crimson nusprendė įsitikinti ir šiaip ne taip atvairavo saviškę iki serviso. Išjungusi variklį išlipo, pamatė kaip jų laukia dar vienas vyras ir nepatenkinta sunkiai atsiduso.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 19:17

Pasigirdus eiliniam autoatsakikliui, Acheronas vel isleido keleta neaiskios kilmes keiksmazodziu is savo nasru, bei prarades savitvarda, nusigrezdamas kulnu ispyre i duris, o sios vos, vos atlaike smugi. Imusimas, be jokios abejones, liko. Kameros cia buvo ir ko gero, puikiai veike, taciau suerzintam vyrui tai buvo ne motais. Tegul tik pateikia ieskini uz finansine kompensacija. Idomu, kas gi jam brangu isvaistyta laika kompensuotu? Vyras nugara atsireme i plytine siena ir sukryziavo rankas. Nereikejo ilgai laukti ir is tolo pasirode, kazkoks neatpazintas automobilis. Acheronas patyrusiu zvilgsniu nuskenavo keturrate transporto priemone. Akivaizdu, jog automobili vairavo dailiosios lyties atstove, spresti buvo galima vien jau is vairavimo manieros. Kai pagaliau savininke islipo ir visu grazumu pasirode lauke, Acheronas tuo paciu atsisvere nuo sienos ir atsistojo visu ugiu. Susikises rankas i kisenes, nukeblino link merginos.
-Deja, turiu nuvilti - servisas nedirba, - skardziai pranese eidamas link tamsiaplaukes. Priejus arciau, jis kilstelejo antakius. Sia mergina juk jis pazista.
-Koks netiketumas, - kreivai issiviepe, kai tarp ju liko minimalus atstumas. Atreme savo subine i merginos automobilio kapota. Gal nesutraiskys. - Na, kokios problemos, kuo skundziasi tamstos ziguliukas? - su aiskia pasaipos gaidele pasiteiravo ir eksperto zvilgsniu nuzvelge masina.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-29, 21:39

Jasmine nesusisiekusi su tais nelemtais autoserviso darbuotojais ir atvykusi iki pačios remonto dirbtuvės vis dėl to buvo ne viena tokia, pasirodo savotiškai atsišviežint prireikė ir dar vienam žmogui. Nepaisant jo perspėjimo, mergina vis tiek išlipo iš automobilio ir apėjo nedidelį ratuką rankas laikydama kišenėse.
- Na, aš matau, kad be reikalo atmyniau tokį kelią.. jei nebūčiau tokios geros nuotaikos tai imčiausi priemonių tokiam absurdui ištaisyti.. ,- pratarė dar žvilgtelėdama trumpam į pašnekovą, tačiau po kelių sekundžių jau pilnai sutelkė dėmesį ties juo.
- Jei išmani tik kas po žiguliukų kapotais, tai šiek tiek prašovei.. ,- šypsojosi,- Čia šiek tiek aukščiau tavo žinių ribų,- šaipydamasi priėjo prie savo automobilio ir atidarė duris. Spustelėjusi mygtuką kuris pakelia kapotą, leido vyriškiui pasigrožėti kiek gėrio buvo prikrauta po juo. Nugara parimusi į automobilio kėbulą, rankas laikydama ten pat, toliau abejingai žvelgė netikėdama, kad šis kažką apie mašinas nusimanantis ir tik ieškantis progų kaip pratęst pažintį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-30, 12:42

Na, Acheronui nepriklausomai nuo nuotaikos, visada norėjosi užkurti tiems žmonėms pirtį, kurie jam paprasčiausiai nepatiko. Puikus egzempliorius šį kartą buvo serviso darbuotojai, nepareigingai žiūrintys į savo darbą. Ieškoti kaltų atimtų daug laiko, o dar kai prisistatė ši žavi, žodžio kišenėje neieškanti dama, Acherono prioritetai bematant pasikeitė.
-Mergyt, šiais laikais išmanyti žiguliukų mechaniką - aukščiausias kompetencijos lygis, - klaktelėjo liežuviu ir paniekinamai vyptelėjo. - ir nustatinėti mano žinių ribas, taip pat nepriskirtina Tavo kompetencijai. - suniurzgė iš po barzdos ir pakėlęs šikną pasisuko link mašinos. Kai Jasmine nusprendė pademonstruoti kokie yra automobilio "viduriai", pripažinkim, Acheronas nežymiai kilstelėjo antakius, o jo burna kiek atvėpo, žinoma, to pastebėti buvo neįmanoma net ir su žiūronais, kadangi viską slėpė vešli barzda, kuri jau priminė krūmynus.
-Nespręsk apie knygą iš jos viršelio. - sau panosėje suburbėjo ir su žavesiu peržvelgė variklį. Acheronas į variklį žiūrėjo tokiu žvilgsniu it mažas vaikas į naują, ilgai geistą žaislą. Vyriškis nusirengė juodą odinę striukę, tingiai numesdamas ją ant savosios mašinos kapoto. Dabar Acherono kūną tebedengė sniego baltumo marškinėliai, kurie išlaisvino jo raumeningas ir tatuiruotėmis išpuoštas rankas. Vyras pasilenkęs link variklio įniko darbuotis, kad net ausys klapsėjo.
-Viskas aišku. - jau gerai žinomu ekspertu balsu prabilo. - aušinimo sistemos gedimas. Ir šioks toks tepalų deficitas. Galiu lengvai sutvarkyt. - konstatavo, toliau krapštydamasis ties varikliu.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 03:38

Save prisižiūrintis, išmanantis apie automobilius ir dar turintis nemenką iškalbą - tokias savybes jam jau galėjo priskirti Jasmine, pabendravusi su juo vos penkiolika minučių. Matosi po kojomis turintis gerą pagrindą, tai yra vairuojantis ganėtinai geros kokybės automobilį, bendraujantis tik su savo lygio žmonėmis, šiek tiek pasikėlęs ir arogantiškas. Oi kaip tokių vidurinioji Crimson nemėgo. Pernelyg laisvai atrišę diržus gyvendami, neretai nepastebi kad yra nemalonios sutiktos personos, kurių dienos pabaigoje nė nenori prisiminti.
- Tu sakai, tu žinai,- pravėrusi automobilio duris trumpam atsisėdo į vairuotojo vietą prie vairo. Paėmusi į rankas mobilųjį įsijungė adresatų sąrašą ir dar kartą peržvelgė visą turinį. Nejaugi pas Jasmine buvo tik vienas adresas serviso, kur būtų galima gauti reikiamų paslaugų? Panašu, kad taip. Išjungusi programėles, padėjo išmaniąją priemonę atgal bei išlipo laukan. Nors šaltukas šiek tiek spaudė ir kirto per odą, mergina stengėsi apie tai negalvoti ir kaip visuomet, tiesiog mėgautis vėsa, o ne kankintis šalčiu.
- Niekada ir nesprendžiu. Nejaugi spėjai kažką nuspręsti per tokį trumpą laiką?,- tokia sočiai patenkinto žmogaus šypsena pasipuošė stebėdama kaip šis, įkišęs snapą bando įminti mįslę apie jos automobilyje atsiradusį gedimą. Po kelių akimirkų pateikęs teoriją ir galimą atsakymą, susilaukė merginos linktelėjimo.
- Jei tikrai žinai ką reikia daryt, pirmyn. Beja, aš Jasmine,- visgi nusprendė prisistatyti, kad po to žinotų vyriškis po kieno automobilio kapotu teko vieną gražią dieną pasikapstyti. Galės įtraukti į memuarus.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-31, 11:37

Visiška teisybė ir pats taikliausias pastebėjimas, jog Acheronas buvo arogancijos bomba. Vis dėlto atvertus keletą jo biografijos puslapių atgal, kad ir kaip stebinamai skambėtų, tačiau vilkolakis kažkada buvo tyras ir geraširdis. Tik laikui bėgant susiformavęs valdžios troškimas, o dar vėliau ir sucentralizuotas valdymas pavertė Acheroną žiauriu tironu. Valdžia tikriausiai buvo ryškiausias aspektas, kuris ir pavertė jį tuo, kuo dabar yra - jokių pozityviųjų vertybių nepuoselėjančiu ciniku. Visa tai dar labiau skatina ir įsitikinimas, jog nėra nieko, kas sustabdytų jį patį. Kitaip ir paprasčiausiai tariant, Acheronas jautėsi pasaulio bamba.
-Paprastai ne, bet tu esi kažkokia išskirtinė. Apie tave galima daug ką spręsti, vos pažvelgus, - ramiai tarė, nužvelgdamas merginą nuo galvos iki kojų, tada sugrįžo ties akimis ir galiausiai toliau krapštėsi susikoncentruodamas ties varikliu. Vyras trumpam atsitraukė nuo automobilio. Balti marškinėliai dabar buvo išmarginti juoda spalva, o rankos buvo tokios tepaluotos, jog vos matėsi oda. Rankos turėtų atrodyti panašiai ir bandant paliesti Acherono sielą. Nusičiaudėjęs, jis toliau kibo į darbus, kurie berods jau buvo ties pabaiga.
-Sprendžiant iš variklio, turi neblogą skonį automobiliams ir mėgsti spustelti greitį daugiau, nei leistina. Tik klausimas ar pati esi pajėgi suvaldyti šiuos ratus? - garsiai išreiškė savo mintis ir galutinai pakėlė galvą.
-Dabar bus kaip nauja. Malonu susipažint. Acheronas. Paspausčiau ranką, bet... - valiūkiškai žybtelėjo akimis ir patrynė rankomis, kurios buvo juodut juodutėlės.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2017-01-03, 19:59

Ta akimirka kuria dauguma vyriškių dalijasi ir kur šį kartą neaplenkė ir Acheron, kai šis įžūliai žvilgsniu nužiūrėjo Jasmine nuo galvos iki kojų, nebuvo labai daug pasitikėjimo savimi teikianti, nei maloni, nei apskritai reikalinga iš jo pusės. Bet vyrai yra vyrai - lengva sugundyti, tad išmetusi tai iš galvos vėl ėmė sekti jo veiksmus.
- Ir ką jau spėjai apie mane nuspręsti vos pažvelgęs ir šią akimirką praėjus šiek tiek laiko nuo tada, kai atvažiavau?,- Acheronas matėsi gyvenime neturintis problemų, galbūt tai jo požiūrio dėka, galbūt tai tiesiog toks gyvenimo būdas, nežinia.. Bet, kad nepasikuklino išsitepti savo rankų Jasmine automobilio variklio tepalais, padarė jai šiokį tokį įspūdį. Nes na, kas dabar tokius darbus daro dėl visai nepažįstamų žmonių šiame dvidešimt pirmame amžiuje? Ogi sau naudos ieškantys tokie ir esantys žmonės, turintys iškrypusį mastymą. Nesinorėjo merginai pradėjus važiuoti pamatyti, kad trūkusi kokia žarnelė ar benzinas iš bako pavojingai bėga lauk, kas būtų tik kelių minučių klausimas iki mergina išsitaškant į daugybę gabalėlių išlėktų į orą ir automobilį suniokojant neatpažįstamai.
- Man atrodo esi protingas žmogus ir supranti, kad tokios nevairuočiau jei nesugebėčiau išspausti maksimumo. Pats pagalvok, kam tada turėti gerą daiktą jei nemoki/neturi noro įvaldyti jo profesionaliai? Manau ir pats vairuoji puikiai ir žinai viską iki menkiausių smulkmenų apie savo ratus. Puikybė tik idiotams,- šyptelėjo lengvai prieidama pažiūrėti kokia ten situacija po kapotu darėsi. - Nu šaunu, greit čia padirbėjai, kaip dabar turėsiu atsilygint?
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Automobilių stovėjimo aikštelė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: