Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Privati ložė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-13, 16:58

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 23:23

Reina nežinojo kur jie eina, kol nepamatė užrašo ant durų ir darbuotojo stovinčio šalia. Kai vaikinas baltomis pirštinėmis ir kostiumu jiems pravėrė duris, moteris žengė į vidų pirma. Prie auksinių turėklų stovėjo du foteliai ir stalelis, ant kurio buvo padėtas butelis šampano lede, dvi taurės, dubuo raudonų prisirpusių braškių ir triufeliai. Šone stovėjo ir nedidelis bariukas, kuriame buvo ir vyno, viskio, tekilos, degtinės ir kitų kiekvieno skoniui pritaikytų gėrimų. Tyliai nusijuokusi, tarsi pati tuo negalėtų patikėti, Reina priėjo prie turėklų ir pasilenkė į priekį, apžvelgdama visą teatrą iš aukšto. Įspūdingas vaizdas. Pasisukusi į Klaudijų, moteris sukryžiavo rankas ant krūtinės ir kreivai šyptelėjo.
 - Nagi, nežinojau, kad tu šitoks nepataisomas romantikas ir bandai merginas sužavėti privačiomis ložėmis. - caktelėjusi liežuviu, Reina priėjo prie Klaudijaus ir suėmusi jo kaklaraištį, truktelėjo jį į save. - Žinai koks didžiausias ložių privalumas? Mes matom visus, o jie mūsų nemato. - sušnarėjusi, moteris pasistiebė ir lūpomis prisilietė prie Klaudijui priklausančių. Pratęsdama bučinį rankomis apsivijo jo kaklą, o kūnu prisiglaudė prie jo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 23:33

Vyro nuotaika kaip mat pasitaisė. Reikėjo visai nedaug, kad Claudius pamirštų visus nemalonumus ir nesusipratimus. Įėjęs į ložę, jis netgi padėkojo juodu įleidusiam darbuotojui ir apdovanojo Reiną šypsena. Taip, jis ne tik šitokiu būdu siekė atsiprašyti. Vyras dar ir norėjo padaryti merginai neišdildomą įspūdį ir, rodos, kol kas viskas ėjosi pagal planą.
- Ar man pavyko tave sužavėti? - lyg netikėdamas paklausė ir išraiškingai išrietė antakį. Truktelėtas į priekį, Claudius nusišypsojo. - Pati liepei man pažadėti, jog būsių susitelkęs ties pasirodymu, ir dabar elgiesi šitaip... - kimiu balsu šnekėjo, kol galiausiai pajuto Reinos lūpų prisilietimą. Karštai, entuziastingai atsakė į bučinį, rankas priglausdamas prie liauno jos liemens. Vienas delnas netyčia slystelėjo ant tamsiaplaukės užpakalio. Še tau ir romantikas. Liežuviu keletą akimirkų ištyrinėjęs Reinos gomurį, vyras švelniai atsitraukė. - Manau, savo pirmąją operą prisiminsi miglotai, - velniška, nieko gero nežadanti šypsena surado vietą Jaeger veide. Jis delnais perbraukė per grakštų tamsiaplaukės liemens linkį, sustodamas ties klubais.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 23:39

Reina toli gražu nebuvo romantikė - paprasčiausiai nemėgo seilėtis. Jai nelabai rūpėjo šampanas, braškės ir triufeliai, tačiau jai buvo malonu žinoti, kad Klaudijus yra nusiteikęs šitaip dėl jos stengtis. Ji nematė jo su moterimi labai seniai, todėl žinojo, kad tokie jo poelgiai tikrai nėra gerai atidirbta taktika kaip suvilioti ir į lovą įsitempti merginą.
 - Pavyko mane nustebinti, neabejotinai. Tačiau bijau, kad paklausus to vaikinuko prie durų, sužinočiau kad Klaudijus Jaeger su moterimis čia pasirodo gana dažnai, ir visada jas vilioja šampanu, braškėmis, triufeliais ir privačia lože. - tyliai nusijuokusi moteris rankomis nuslydo Klaudijaus krūtine žemyn, o vėliau ir vėl užkilo į viršų. Buvo gera jausti jo raumeningą odą savo pirštų galiukais.
 - Na, manau svarbiausia vėliau galėti kitiems pasakyti, kad kostiumai buvo puikūs, vokalai nuostabūs, o orkestras pasidarbavo tiesiog tobulai. Be to... Opera kiek pervertinama, nemanai? - sukikeno, imdama lėtai segti Klaudijaus marškinių sagutes. Šiuo metu jo nebučiavo, tik žiūrėjo Jaeger į akis, kol galiausiai apnuogino jo krūtinę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 23:49

Claudius akyse įsižiebė liepsnos. Ryškūs, alkani ugnies liežuviai. Vyras apsilaižė lūpas ir prisimerkė. Ši moteris mokėjo išmušti iš vėžių, priversti užsikurti, nustebti. Būtent tai Jaeger viliojo dar smarkiau. Jis nebuvo tas, kurį lengva apsukti aplink pirštą, bet Reinai kažkodėl per daug pastangų tam nereikėjo.
- Aš turiu ir dar daugiau staigmenų, - Claudius mirktelėjo akimi ir suspaudė jos klubus. Smulkūs merginos pirštai, rakinėjantys jo marškinių sagas, privertė dar labiau užsivesti. Vyras pasilenkė, judviejų lūpas sujungdamas aršiam bei aistringam bučiniui. Rankomis grubiai suėmė Reinos sėdmenis bei prisitraukė ją dar arčiau savęs. Lūpomis nuklydo prie jos apatinio žandikaulio linijos, vėliau - prie grakštaus, gležno kaklo. Pirštų galiukais suėmė Reinos sijono užtrauktuką ir garsiai, trūkčiojančiai iškvėpė orą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 23:54

Reina jautė, kaip susijaudino. Kaip kūną užplūdo maloni šiluma, o visa kita kažkaip nutolo, pasidarė nebereikšminga. Rodos, net foninė muzika užtilo, žmonių šnaresys aprimo. O kai užgeso šviesos, tai buvo tarsi komanda nesustoti. Bene nuplėšusi Klaudijaus marškinius ir juos numetusi į šoną, Reina, griebėsi jo kelnių. Susidorojusi su diržu ir saga greičiau, nei tikėjosi, nustūmė juos žemyn, apnuogindama ir Klaudijaus kojas. Trumpam nustojusi jį nurenginėti Reina lūpomis perbraukė per Klaudijui priklausančias, tačiau nebučiavo, tik erzinosi.
 - Turi ir daugiau staigmenų? Kokių? - sušnarėjo, kiek primerkdama akis ir nusišypsodama. Prisiglaudusi prie jo kūno savuoju, de la Valencia vėl pasistiebė ir galiausiai jų lūpas sujungė ilgam, tikram, aistringam bučiniui. Nebeliko to nepatogumo ir nežinojimo kaip viską reikėtų daryti jausmo, kuris juos lydėjo pirmąjį kartą. Ne, jie nebuvo vienas kito kūno specialistai, o ir nežinojo kiekvienos erogeninės zonos, kiekvieno jautraus plotelio, tačiau po truputį mokėsi.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-01, 20:35

Mintys nutolo į užpakalinį smegenų kambarį, o savitvarda bei ramybė pamažu apleido kaistantį kūną. Pajutęs kaip švarkas ir marškiniai kartu su visu kaklaraiščiu krinta ant žemės, Claudius tik dar labiau atsipalaidavo. Ne itin įgudusiu, bet staigiu judesiu truktelėjo Reinos sijono užtrauktuką žemyn. Drabužis gražiai, pamažėle nuslydo žemyn. Išlipęs iš kelnių, vyras kiek grubokai suimė tamsiaplaukės apnuogintus klubus ir šyptelėjo.
- Nebus staigmena, jei pasakysiu, - Claudius mirktelėjo akimi ir ėmė traukti merginos palaidinę aukštyn. Jai kilstelėjus rankas, vyras galiausiai panaikino dar vieną jau nebereikalingą drabužį. Švelniai apkabinęs merginą per liemenį, jis kiek palenkė galvą bei įsisiurbė į lūpas. Bučiniu gėrė į save Reinos skonį, puikiai šį įsimindamas ir besimėgaudamas. Galiausiai jis glamonėmis nusėjo de la Valencios kaklą, žaviai atsikišusį raktikaulį. Dantimis suėmė liemenėlės petnešą ir pradėjo pamažu traukti ją žemyn. Niekur neskubėjo, jiems dabar priklausė visas pasaulio laikas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-01, 20:42

Reinai patiko matyti tokį Klaudijaus pokytį. Jai patiko stebėti kaip jis ir jo kūnas atsipalaiduoja, kaip jo stiprumas ir šioks toks savininkiškumas persiduoda į jo judesius, bet ne į jo balsą. Kaip švelniai jis gali ją liesti, kaip kilnojasi jo krūtinė, kai ji jį bučiuoja. Buvo gera matyti kaip vyras, kurį daugelis laikė akmeniniu, jos rankose tapdavo tarsi visai kitu žmogumi. Netgi šiek tiek romantišku, jausmingu ir kiek sentimentaliu. Kas būtų galėjęs pagalvoti?..
Klaudijui ją nurengus, moteris išlipo iš sijono ir stumtelėjo jį su koja į šoną. Numetusi ir palaidinę, leido Klaudijui žaisti su jos liemenėle, palaimingai užsimerkė jo lūpoms liečiant jos kaklą. Vis dėlto, Reina nebuvo labai romantiška meilužė, o ir lėtas seksas ją nelabai domino - Reinai kur kas labiau patikdavo aistros pripildytas seksas, kuomet drabužiai būna plėšiami nuo kūno, o bučiniams tiesiog nėra laiko, nes reikia spėti kvėpuoti. Ir Reina žinojo, kad Klaudijus veikiausiai bando parodyti savo švelnią pusę, tačiau jai jos nereikėjo.
 - Pameni kai sakiau, kad noriu, jog visą per dieną sukauptą pyktį šiek tiek palaikytum viduje? Na, dabar pats metas jį išlieti. - mirktelėjo, stovėdama priešais jį tik su apatiniais ir bateliais.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-01, 23:25

Išties, Claudius, nors ir nebuvo savo vėžėse, vis vien jautėsi gana jaukiai. Kiekvienas judesys, prisilietimas kėlė jam savotišką džiaugsmą, pasitenkinimą. Vyras galiausiai pakėlė galvą, mat išgirdo merginą prabylant. Kilstelėjęs antakį žvilgsniu tyrinėjo jos veidą ir šyptelėjo. Tiesa. To pažado nepamiršo ir netgi apie jį kartais pagalvodavo. Nieko neatsakęs, Jaeger iškart ėmėsi elgtis kitaip. Švelnius prisilietimus pakeitė kiek grubesni, valdingesni. Bučinius - šiurkščios glamonės. Greitu judesiu Claudius atsegė tamsiaplaukės liemenėlę ir numetė ją ant grindų. Lūpomis įsisegė į vieną krūtį, liežuviu erzindamas spenelį bei karts nuo karto grybštelėdamas dantimis. Tą patį padarė ir su kita. Vis dėlto, kantrybės taurė pamažu seko, užleisdama savo vietą nesuvaldomam geismui. Troškimas temdė akis, protą, persmelkė visą karščio išmuštą kūną. Vyras nutempė Reinos apatinius žemyn, pirštu brūkštelėdamas per sudrėkusią lytį. Geidulingas šypsnis žybtelėjo jo veide, kai neįtikėtinai staigiu, kone žaibišku, judesiu Claudius nutraukė savo apatinius. Išsilipęs iš jų lauk, jis apsuko merginą nugara į save.
- Pasiremk į sieną, - sukuždėjo tiesiai Reinai į ausį, liežuviu užkabindamas lezgelį.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-01, 23:31

Reina spėjo, kad jos nesugebėjimas būti romantiškai buvo paprasčiausiai jos vaikystės ir paauglystės padarinys. Jos šeimoje romantika buvo privilegija, kurios jie negalėjo sau leisti. Vėliau, kai de la Valencia ėmė susitikinėti su vaikinais, jie paprasčiausiai nebuvo švelnūs - jie vengė meilių žodžių, ilgų apsikabinimų ir spoksojimo į žvaigždes. Reina buvo viena iš  tų merginų, kurios gerdavo pigų alų už parduotuvės, o vėliau mylėdavosi ant galinės prasto automobilio sėdynės. Ir nors gėrimai buvo kiti, o ir apsirengusi buvo gražiau, Reina vis tiek buvo ta mergina iš Puerto Riko, kuri seksu išreikšdavo aistrą, o ne meilę. Turbūt dėl to, kad dar jokio vyro nebuvo mylėjusi.
Jausdama Klaudijaus rankas ant savo kūną, jo lūpas ant savo krūtų, Reina virpėjo iš pasitenkinimo. Jos akys nevalingai užsimerkdavo, o galva atsilošdavo, taip suteikdama daugiau ploto bučiniams. Klaudijui nusprendus šiek tiek pavadovauti, Reina, akivaizdžiai patenkinta, kreivai šyptelėjo ir paklusniai delnais atsirėmė į sieną, užpakalį šiek tiek išriesdama.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-02, 23:29

Santykiai niekada nebuvo vyro prioritetas. Aukščiau visko jis statė darbą, verslą, jo sąskaitoje cirkuliuojančius pinigus. Nenuostabu, kad ilgainiui Claudius tapo šiurkštus, nelabai žinojo apie ką reikia kalbėtis, nemokėjo užmegzti artimų ryšių. Jo draugų ratas - labai siauras ir jį sudaro daugiausia verslo partneriai, draugai "iš reikalo". Tai, kad jiedu su Reina verpia kažką daugiau nei darbinė partnerystė, jį stebino. Kol kas vyras negalėjo paaiškinti savo jausmų, nes viską temdė aklas, nepaaiškinamas geismas. Be to, šis net nebandė apie tai susimąstyti.
Reinai pasirėmus į sieną ir išsirietus, prieš akis atsivėrė beprotiškai nuostabus vaizdas. Claudius alkanai apsilaižė lūpas ir rankomis grubiai suėmė merginos klubus. Vos praskėtė jos kojas ir įsiskverbė vidun, palaimingai šyptelėdamas pats sau. Ėmė ritmingai judinti dubens sritį, įsikibęs Reinos klubų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-02, 23:34

Reinos gyvenime santykiai taip pat nebuvo pats svarbiausias dalykas. Žinoma, kartais norėjosi žmogaus, kuris būtų artimesnis nei visi kiti, suprastų, paguostų, išklausytų, tačiau ji dar nebuvo radusi tokio, kuriuo galėtų pilnai pasitikėti. Ir kol neras - tol pasitikės tik viena savimi ir absoliučiai niekuo kitu. Toks jos įtarumas ir atsargumas veikiausiai ir buvo priežastis kodėl Reina niekada nebuvo įsimylėjusi. Ji paprasčiausiai sau to neleido.
Pajutusi kaip Klaudijus įsiskverbia į vidų, Reina suaimanavo, tvirčiau atsiremdama į sieną ir užmerkdama rudas akis. Atmetusi plaukus ir kiek pasukusi galvą, kad galėtų bent viena akimi viršininką matyti, moteris viena ranka sugriebė Klaudijaus kaklą ir pritraukė jį prie savęs. Lūpomis įsisiurbusi į jam priklausančias, sukando jo lūpą ir timptelėjo į save. Galiausiai kimiai sušnibždėjo.
 - Stipriau. Aš ne porcelianinė.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-02, 23:56

Reinos bučinys, toks gyvas ir laukinis, tik dar labiau sužadino visus vyro pojučius. Claudius nejučiomis išleido urzgimą primenantį garsą ir stipriau įsikibo į merginą. Postūmių tempą pagreitino ir garsiai atsiduso. Fone grojantis simfoninis orkestras ir skambantis vokalistės sopranas nutolo kažkur labai toli. Vyras nebuvo iš tų, kurie elgiasi neapdairiai ar pasiduoda impulsui, tad šįkart jį varė dar ir šioks toks adrenalino pliūpsnis. Claudius ištiesė rankas, delnais pasigaudamas merginos krūtis, ir šiek tiek ją užgulė. Keletas akimirkų tokioje pozicijoje ir Jaeger pašalino savo aparatą iš tamsiaplaukės kūno bei atsuko ją priekiu į save. Apdovanojo Reiną aistringu, kone kraugerišku bučiniu ir velniškai nusišypsojo. Staigiu judesiu paėmė merginą ant rankų ir nunešė ją kelis žingsnius link apvalaus stalelio. Paguldė tamsiaplaukę ant vėsaus jo paviršiaus bei praskėtė ilgas šios kojas. Claudius mirktelėjo akimi, vėl palinkdamas prie de la Valencios ir staigiai įsiskverbdamas. Panašu, kad šįvakar vyras buvo sunkiai bepasotinamas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-03, 00:04

Jausdama, kad malonumo viršūnė jau visai arti, Reina sugriebė stalelio, ant kurio buvo paguldyta, kraštus ir stipriai užmerkė akis. Išrietusi nugarą moteris sunkiai gaudė orą, kol galiausiai išleido garsią ir trūkčiojančią aimaną, aiškiai signalizuojančią, kad orgazmas jau pasiektas. Ir tada ji padarė tai, ko Klaudijus neabejotinai nesitikėjo - paprasčiausiai ėmė ir vyrą atstūmė. Mirktelėjusi ir kreivai šyptelėjusi, Reina atsisėdo ant stalelio krašto ir pakreipė galvą.
 - Pameni kai sakiau, kad ryšių nutraukimas su Joshua Cranston pilnai kaltės neišperka? - velniškai nusišypsojo ir sukikeno. - Na, dabar mes jau atsiskaitę.
Nušokusi nuo staliuko, Reina susirinko apatinius ir juos užsitempė ant kūno. Užsidėjusi sijoną, o tada apsitempusi ir palaidinę, užsisegė batelius ir sukryžiavusi rankas ant krūtinės nusišypsojo ta nieko gero nežadančia šypsena. Priėjusi prie Klaudijaus, švelniai ranka perbraukė per jo krūtinę, pasistiebė ir lūpomis prisilietė prie jo ausies.
 - Galėsi mane visada prisiminti kaip pirmą moterį, kuri neleido tau baigti.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-03, 00:13

Atstumtas jis, žinoma, susinervino. Karščio permuštas kūnas ir, veikiausiai, protas sudrebėjo po tokio Reinos veiksmo. Kiek susiraukęs ir vargiai besigaudantis kas ir kaip, Claudius žengė kelis žingsnius atatupstas ir nusikeikė. Būtų pats sau padėjęs pabaigti, bet kažkaip ir visas ūpas dingo. Iš ant žemes gulinčių krūvos drabužių vyras išsirinko savo bei ėmė pamažu rengtis. "Galėsi mane visada prisiminti kaip pirmą moterį, kuri neleido tau baigti" - tai buvo vienintelis dalykas be perstojo aidintis jo galvoje. Claudius atsiduso, išspaudė iš savęs kiek nevykusį šypsnį ir pasuko galvą į merginą. Sagstydamasis marškinius vyras gūžtelėjo pečiais ir keliskart sau galvoje priminė, kad neimtų dramatizuoti dėl paminto ego.
- Šito nepamiršiu, - kimiu, pusiau gyvu balsu prabilo ir galiausiai visiškai atkuto. Nebaigė tai nebaigė, šiaip ar taip nieko nebepadarysi. - Kitąkart, kai pirksiu bilietus, paprašysiu vietos salėje, kad žiūrėtum operą, o ne ištvirkautum, - Claudius mirktelėjo akim, nors balsas skambėjo kiek griežtokai.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-03, 00:18

Priėjusi prie Klaudijaus, Reina, toliau velniškai šypsodamasi, rankomis apsivijo vyro kaklą. Žiūrėdama jam į akis, visu kūnu prisiglaudė prie jam  priklausančio ir lūpomis perbraukė per jo, tačiau nebučiavo, veikiau jau erzino.
 - To ir siekiau. Kad nepamirštum. - mirktelėjo ir vėl atsitraukė. Žinojo, kad Klaudijus ilgai nepyks. Šiaip ar taip, žinant šituos du, jie jau mašinoj negalės vienas nuo kito atlipti, todėl tikimybė, kad vyro kiaušiniai pamėlynuos ir nukris - maža. Persibraukusi rankomis per kiek suveltus plaukus, Reina tyliai krenkštelėjo. - Žinai, manau, kad neverta pasilikti. Opera jau šiaip ar taip pražiopsota, o ir pasibaigus pasirodymui nelabai noriu prieš visus išeiti šitaip atrodydama. - nusijuokusi, moteris nužvelgė save. Tikrai neatrodė taip puikiai kaip prieš valandą.
 - Eime. - sukuždėjo ir paėmusi Klaudijų už rankos, išsivedė jį iš ložės, o tada ir iš teatro.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Privati ložė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: