Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Įėjimas/Išėjimas

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-13, 16:57

Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 22:28

Automobilis sustojo teatro mašinų stovėjimo aikštelėje. Claudius pasuko galvą, dirstelėti pro tamsintą mašinos langą ir kaip mat susiraukė. Fotoaparatų blykstės, subėgęs įkyrių žurnalistų būrelis, tuojau pat apsupęs automobilį. Jaeger nejaukiai pasimuistė sėdynėje ir išlipti lauk neskubėjo. Tik pasuko galvą į Reiną ir sunkiai atsiduso.
- Kas per...? - desperatiškai paskėsčiojo rankomis, tikėdamasis, kad bent jau tamsiaplaukė žinos, kas per šaršalas čia vyksta. Šiaip ar taip, mašinoje sėdėti amžinybę jiedu negalėjo. Claudius atvėrė dureles ir iškart prisimerkė, vos ėmė spragsėti visos blykstės. Tylėdamas ir ignoruodamas visus jam į veidą išrėktus klausimus, vyras laikė dureles ir ištiesė ranką Reinai. Tik tuomet, kai mergina išlipo, Jaeger teikėsi atkreipti dėmesį į žurnalistų spiečių. - Šiandien į jokius klausimus neatsakinėsiu, - kiek įmanoma ramesniu balsu paaiškino bei atkišo tamsiaplaukei ranką, kad ši įsikibtų į parankę.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 22:33

Pamačiusi žurnalistų ir fotografų spiečių prie operos ir baleto teatro, Reina mintyse nusišypsojo. Žinoma, buvo akivaizdu, kad jie pasirodys, bet vis tiek smagu, kai viskas dėliojasi pagal planą. Moteris puikiai išmanė viešuosius ryšius ir suprato, kad užteks šio skandalo, kad jos veidas ir vardas būtų įsimintas, o žurnalistai ją nustotų vadinti tiesiog Klaudijaus Jaeger asistente. Šiaip ar taip, ji ketino būti kur kas daugiau nei tai.
Išlipusi iš mašinos, Reina tvirtai suėmė Klaudijaus ranką ir susiraukė, tarsi visa tai, kas čia vyksta, jai būtų netikėta. Su sužeista ranka suėmusi delninę, ja prisidengė akis nuo blyksčių ir nuskubėjo laiptais į holą. Vos durys paskui juos užsidarė, Reina giliai įkvėpė ir mostelėjo ranka į lauko pusę.
 - Iš kur jie žinojo, kad mes čia būsim? Ar tu tuos bilietus užsakei paskambindamas?
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 22:42

Claudius tegalėjo galvoti apie vieną dalyką - kaip atpurtys visus teatro darbuotojus, kol išsiaiškins, kas paskleidė žinią. Ištardys kiekvieną asmeniškai, jeigu tik kas prie to prileis. Greitu žingsniu pasiekę pagrindinį teatro įėjimą ir atsidūrę hole, jiedu buvo pagaliau saugūs. Vyras sunkiai ir gan aršiai atsiduso bei mestelėjo agresyvų žvilgsnį durų pusėn. Matė, kaip žurnalistai rikiuojasi prie įėjimo, bet į vidų eiti jau nebegali. Bent jau tiek. Claudius apgailestaudamas pažvelgė į merginą ir linktelėjo.
- Taip, - atsiduso, puikiai suvokdamas, kad tai buvo klaida. - Rytoj viską išsiaiškinsiu. Pats, - sumurmėjo panosėj, aiškiai nenorėdamas gadinti vakaro ir imti visus purtyti jau dabar. Tačiau vien tai, kad ruošėsi viską išnarplioti pats, buvo savotiškas signalas, jog laukia kažkas labai nemalonaus ir savotiškai pavojingo. - Dabar pasistenkim mėgautis, gerai? Mano nuotaika negali būti ilgai sugedusi, kai šalia manęs tokia žavinga moteris, - Claudius pabandė nusišypsoti, tačiau šypsenoje trūko tikrumo. Jis vis dar buvo susierzinęs.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 22:46

Matydama koks Klaudijus susierzinęs, Reina, prieš eidama pasidėti paltų, švelniai nusišypsojo ir kiek pasistiebė. Paprasčiausiai apkabinusi viršininką, lūpomis perbraukė jo skruostą ir visu kūnu prisilietė prie raumeningo jo kūno. Švelniai glostydama jo plaukus, taip tarsi ramindama, Reina padėjo galvą jam ant peties ir lūpomis prilietė jo ausies spenelį.
 - Prašau, nesusigadinkim dėl to vakaro, gerai? Visų akys nukreiptos į mus, nes nutraukei ryšius su pačiu didžiausiu savo klientu. Tačiau praeis kelios dienos ir jie suras įdomesnių ir naujesnių temų. Gi ne pirmą kartą tave žurnalistai persekioja, pats žinai kaip viskas veikia.
Atsitraukusi, Reina paėmė Klaudijaus ranką ir nusivedė jį prie rūbinės. Kai jie atidavė savo paltus, moteris apsidairė. Niekada čia nebuvo buvusi, todėl nežymiai nusišypsojo, žiūrėdama į prabangiais kristaliniais šviestuvais papuoštas lubas ir dailias kolonas.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 22:56

Taip, švelnumas buvo pats geriausias vaistas nuo visų nervų. Claudius primerkė akis, ranka slystelėdamas link merginos liemens, ir pasiduodamas atsiduso. Dabar juk nieko padaryti negalėjo, o erzintis - bergždžia. Ne tik, kad sugadins visą vakarą, bet dar ir niekuo nepadės. O antro iš eilės sugadinto vakaro Jaeger nenorėjo. Tačiau rodos visi tik ir bandė tą padaryti.
- Šiandien tikėjausi šiek tiek ramybės... bet yra kaip yra, - vyras apgailestaudamas šyptelėjo ir apkabino Reiną per liemenį. Šiame teatre jau buvo lankęsis bent keletą kartų, įvairiausiais verslo reikalais ar renginiuose bei premjerose, todėl puikiai pažinojo visą pastatą. Holas buvo prašmatniai papuoštas, rodos, net pačiame ore buvo justi didingas prabangos tvaikas. - Tau čia patinka? - švelniai pasiteiravo, imdamas pamažu vedžioti merginą po visą patalpą. Ant sienų kabėjo nuostabūs peizažai, veikiausiai, kokio nors dailininko paroda. Claudius stabtelėjo prie vieno iš paveikslų ir atidžiai jį nužvelgė. Gražu. - Gal kur namuose reiktų pasikabinti paveikslą? - visai iš niekur paklausė ir išsišiepė. Claudius nebuvo atsidavęs meno gerbėjas, tačiau kai kurie dalykai jam būdavo nenuginčyjamai gražūs. Pavyzdžiui, peizažai. Nutapytiems gamtos vaizdams vyras visuomet juto keistą prielankumą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 23:02

Vos atidavusi paltą, Reina ir vėl paėmė Klaudijaus ranką. Buvo gera žinoti, kad gali valdyti jo susierzinimą - buvo malonu jausti, kaip prie jo prisilietus, įsitempęs vyro kūnas po truputį atsipalaiduoja, o veido išraiška sušvelnėja, raukšlės kaktoje išsitiesina, atsiranda bent jau šiokios tokios šypsenos užuominos. Buvo nepaprastai malonu žinoti, kad kažkam gali turėti tokį poveikį.
Dairydamasi po patalpą, net neketindama slėpti, kad yra sužavėta, Reina nejučiomis prikando lūpą ir stipriau sugniaužė Klaudijaus ranką. Toks grožis, tokia didybė neabejotinai gniaužė kvapą ir kūnu perbėgo šiurpuliukai.
 - Čia... Labai gražu. Ačiū, kad mane pakvietei. - nusišypsojo. Nusibraukusi plaukus nuo akių, moteris tyliai pripažino. - Dar niekada nesu buvusi operoje. Bet džiaugiuosi, kad tai pirmą kartą pamatysiu su tavimi. - sušnarėjo, žiūrėdama tiesiai Klaudijui į akis. Apsidairiusi, pasisuko į paveikslą, kuris atkreipė Klaudijaus dėmesį.
 - Žinai, galėtum jį pasikabinti priešais lovą. Kasryt pabudęs matytum patį gražiausią vaizdą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-30, 23:16

Buvo smagu matyti merginą tokią sužavėtą. Blizgančios, smalsiai išsiplėtę jos akys kėlė šypseną ir net pačiam vyrui ši vieta pasidarė tūkstančius kartų gražesnė. Claudius nukreipė žvilgsnį nuo paveikslo prie tamsiaplaukės ir mirktelėjo akimi.
- Vadinasi, į teatrą eisime dažniau, - pats sau pritardamas, vyras užtikrintai linktelėjo ir paėmė merginą už rankos. Smulkų jos delną kilstelėjo sau prie veido ir švelniai lūpomis brūkštelėjo per krumplius. - Kad ir koks nuostabus šis paveikslas, aš daug mieliau alpstu dėl grožio, kurį dabar matau prieš savo akis, - Claudius įsistebeilijo į tamsias merginos akis. - Dėl grožio, kuris niekada neišnyks. Kuriam negalima išnykti, - paskutinius žodžius vyras ištarė labai tyliai. Norėjo, kad jie nuskambėtų itin ypatingai, kad būtų girdimi tik vienos Reinos ausiai. Claudius delnu prisilietė prie tamsiaplaukės skruosto ir nusišypsojo. Tada vėl švelniai apkabino jos liemenį bei pasisuko salės pusėn. - Eime. Viskas greit prasidės, - jo balsas skambėjo labai šiltai ir maloniai. Regis, net nesinorėjo nustoti klausytis.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Įėjimas/Išėjimas
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: