Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 Pievelė

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
126

ABOUT :
25 years old witch, sold her soul į years ago. Boss ass bitch, knows how to stand up for herself, doesn't give a damn about others opinion and isn't afraid to get her hands dirty. Isadora lives her life as she want's without looking back.

CLAIM :
Miss Kylie Rae

CREDIT :
code srr don't know,rest is maliblue

The stories are real -
the monsters are here

2016-04-17, 01:02

.


I told her once
"I wasn’t good at anything."
She told me
"survival is a talent."
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 21:34

Vyras atėjo čia vilkėdamas odinę striukę juodas kelnes ir marškinėlius.Plaukai buvo,kiek banguoti,naturalūs,be jokios žėlė. Sammael atėjo čia susidėlioti vestuvių planų ir susipažinti su įnamiu. Ironija ar,kas bet vienas Sammael šunų buvo vardu Pilnaties šešėlis. Keistas vardas,bet tokius vyras mėgo. Gerai pagalvojus Dičkis turbūt buvo normaliausias vardas,kūrį buvo sugalvojęs šuniui.
Vyras net šyptelėjo pagalvojęs,kad namuose turės netgi du šešėlius.Paprastą ir saviškį.
Užmetęs akį į laikrodį svarstė kur pasidėjo mergina.Jis nekentė laukti.Todėl,net minutės vėlavimas jį erzino.Laimei mergina kolkas nevėlavo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 21:40

Būsimo vyro žinutė kiek suerzino Aurorą. Ji kaip tik buvo darbe ir akimirkai net pamirško, kad visai netrukus turės ištekėti už demono, kurio nė akyse matyti nenori. Aišku, Samuelio žavesys kiek suminkštino jos širdį, tačiau tai padėjo tik minimaliai. Ir visgi, nenorėdama pragaro riterio suerzinti, šviesiaplaukė išėjo iš darbo, pasiėmė Šešėlį ir greit atsidūrė prie parko. Savaime suprantama, kad atėjo keliomis minutėmis vėliau. Jei norėjo, kad Aurora nevėluotų, vyriškis turėjo apie susitikimą pranešti kiek ankščiau. Visgi, merginos veide atsirado lengvas šypsnis artėjant prie Samuelio.
- Sveikas. - Pakankamai tyliai ištarė, tvirtai laikydama Šešėlio pavadį, jog jis nesugalvotų vyro apkandžioti, nes matyti, kad vilkui demonas nelabai patiko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 22:05

Pasirodžius Aurorai Sammael laikrodis rodė,jog ji vėlavo,nei daug nei mažai lygiai keturiomis minutėmis."Panašu,kad Crimisonu šeimoje visiem problemos su laiku."Merginai pasisveikinus nužvelgė ją nuo galvos iki kojų. Nors suknelė buvo ir trumpa,tačiau uždara ir tai privertė vyrą susiraukti. Tačiau merginai pasisveikinus nusišypsojo,-Labas matau esi punktualesnė nei tavo tėvas,-šyptelėjo pažvelgdamas į šešėlį,kuris tikrai nebuvo nusiteikęs riterio atžvilgio,bet ar jam tai rūpėjo? Tikrai ne .Būtų užtekę spragtelėti pirštais ir šis vilkas būtų tapęs,pragaro skaliko vakariene.Kuris slankiojo čia pat,tiek niekas jo nematė.
-Beto,kas taip sveikinasi su sužadėtiniu? Tėveliai neišmokė? Tuomet išmokysiu aš-pasakė pirštais perbraukdamas per jos skruostą ir pabučiuodamas į lūpas. Sammael blogoji pusė lindo į paviršių,tačiau nestipriai vyras ją valdė,bent kol jam tai buvo naudinga.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 22:28

Tiriantis nužvelgimas nuo galvos iki kojų Aurorai nepatiko, tačiau ji turės su tuo susitaikyti, kaip ir su daugeliu kitų dalykų. Na, o svarbiausia su tuo, jog turi elgtis lyg degtų noru tekėti už Samuelio. To padaryti merginos prigimtis tiesiog neleido. Dėl to ir taip šaltai pasisveikino.
- Turėčiau tai priimti kaip komplimentą? - Šyptelėjo, kalbėdama apie punktualumą. Taip, ji pavėlavo keliomis minutėmis. Tačiau ar tai reikėtų laikyti didžiausia blogybe?
"Kitą kartą pasistengsiu labiau suvaidinti dėl tavęs pamišusią". Pagalvojo, dar prieš Samueliui ją pabučiuojant. Toks šiurkštokas bučinys Aurorai nepatiko. O ypač valdingumas. Tačiau, vardan šeimos, šviesiaplaukei teks tai iškęsti. Aišku šešėliui tai nepatiko ir pasigirdo tylus urzgesys. Crimson tik stengėsi tvirčiau laikyti pavadį. - Taigi, kokia šio susitikimo priežastis? - Be jokių žaidimų paklausė, norėdama sužinoti kodėl ją ištempė iš biuro ir pagreitinti šį susitikimą.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 22:37

-Manyčiau taip,-linktelėjo galvą vyras,- Nes tavo tėvas laikrodį pažįsta tikrai prasčiau,-pasakė užtikrintai.paskutinį kartą Luko ,jo apties namuose laukė 20 minučių,kol jis neaišku ką darė tuolete.
Vyro bučinys nebuvo nei švelnus ,nei grubus tiesiog paprastas bučinys ir tiek.
Tačiau šuns urzgimas jam nepatiko,tai nepatiko todėl pritūpęs pakeitė akių spalvą į juodas ir nežmonišku žvilgsniu pažvelgė į šešėlį,- Rimtai ketini urgzti? tavim dėtas to nedaryčiau,-balsas buvo šaltas,kaip ledas,jis žvelgė šuniui tiesiai į akis,tuomet atsistojo ir akys vėl buvo normalios.
- pakviečiau tave,nes norėjau susipažinti su šešėliu. Antrą reikia aptarti vestuves,o visų svarbiausia laikas aptarti tavo perkraustymą,-pasakė merginai duodamas suprasti,kad daiktai turei būti pradėti pakuoti,jei dar nesupakuoti,-Manau šiandien kažką galėsime pervežti,-pridūrė jis nepriimtas nei minties apie atsakymą ne
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 22:47

Samuelio žvilgsnis tikrai nepatiko Šešėliui, mat šis dar stipriau suurzgė ir buvo matyti, kad ruošiasi pulti, tačiau dėl neaiškios priežasties sucipo ir prisišliejo prie Auroros. - Nedaryk jam nieko bloga. - Jau švelnesniu balsu prabilo ir pažvelgė į Šešėlį. - Tikėkimės jis problemų nekels. Tiesiog labai prisirišo prie manęs ir saugo. - Bandė paaiškinti Aurora. Ji tikrai nenorėtų, kad Samuelis pareikalautų atsikratyti Šešėlio arba palikti jį pas tėvus namie. Atskirtis merginą labai nuliūdintų.
- Kas dėl vestuvių? - Paklausė. Aurora dar nieko planuoti nė nepradėjo. Na, beveik. Jau suknelę išsirinko ir puokštę. Jei būtų jos valia, užsidėtų baltą suknutę ir tiek. Tačiau, tėvas užsigeidė normalių vestuvių. Rodos, jiedu nurėtų sukelti merginai tik daugiau skausmo. - O dėl pervežimo. Kaip pasakysi. Būtų visai gerai kuo greičiau persikraustyti. - Truktelėjo pečiais. Aišku, Aurora sumelavo. Ji tikrai nenori persikraustyti pas demoną, tačiau kitaip nebus. Juk Aurora taps ponia Nox.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 23:24

Patenkintas,kad jo žvilgsnis paveikė šešėlį šyptelėjo,-nesijaudink nedarysiu,nebent sugriauš ko griaužti nevalia.O jei puls turės reikalų su Dičkiu.Jis saugo mane ir yra prisirišęs nemažiau,nei šešėlis prie tavęs. Nepuolė tik dėlto,kad jam neleidau. Argi ne?-pasisuko į savo dešinę ir paglostė skaliko galvą,iš jo rankos aukščio galėjai suprasti,kad šuo maždaug ūgio,kaip Sammael klubai.
-Tačiau visiem bus geriau,jei nekils problemų. Aš teisus šešėli?-paklausė patraukdamas ranką nuo Dičkio ir uždėdamas ją šešėliui ant galvos,bei mėgindamas glostyti.
-Noriu jas aptarti,valandą vietą,transportą ir panašiai,-pasakė merginai.tai buvo smulkmenos,bet jei jau sutarė padorias,tai nenumirs,jei jas paplanuos. Šeip ar taip veda pirmą kartą per visą egzistencija.
Merginai pasakius,kad nori greičiau išsišiepė laiminga,klastingą šypseną,- Gerai padarykim tai dabar pat. Tuomet žinosim ko trūksta ir ko per daug.Trūkstamus nusipirksim. Nereikalingų atsikratysim.
konstatavo faktą. Greitas persikraustymas,jam patiko,ypač dalyvaujant jam.Nenorėjo,kad mergina pasiimtų kažką bereikalingo,tad jei žiūrės pats to nebus ir tai,kas nepatiks galės palikti Auroros tėvo namuose ar išmesti,o ko trūks nupirks.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 23:35

Visas šis pokalbis su Šešėliu Aurorai nepatiko. Geriau jau čia nebūtų jo vedusis. Ji nežino ką gali padaryti Samuelis, o ypač pragaro skalikas. Nenuostabu, kad tokį augintinį turi riteris.
- Nežinau ar tai turi tokios didelės reikšmės. - Truktelėjo pečiais. - Neturiu jokių norų. O ir svajonių vestuvių - nesitikiu. - Atvirai pasakė ir blausiai šyptelėjo paglostydama Šešėliui galvą, kad šis nurimtų. Skaliko buvimas šalia, vilkui aiškiai nepatiko ir jis bijojo. Nežinia kaip visi keturi gyvens. Tikėkimės augintiniai, kaip ir jų šeimininkai neperkąs vieni kitiems gerklių.
Kraustymasis. Vien tas žodis vertė Aurorą viduje nusipurtyti. Tiek amžių gyvenusi su tėvais mergina nenori palikti namų. Juk kad ir kur persikėlinėjo mama su tėvu sugebėdavo viską padaryti taip, jog bent jau kambarys atrodytų jos. Tačiau dabar, nežinia kur savo laisvas minutes turės leisti mergina. Jei Samuelis sugalvos, jis gali ją uždaryti, kad ir rūsyje.
- Dabar? - Kiek sutriko Aurora. - Na, jei labai nori. Galim pervežti dalį daiktų. - Vėl blausiai šyptelėjo. Ko jau ko, bet vaidinti įsimylėjusią, Crimson tiesiog negalėjo. Tačiau, ji pažadėjo sau bent pasistengti, kad bent jaunėliams nieko nenutiktų.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-26, 23:48

-Didelę nedidelę,bet turi. Maloniau bus jei planuos mano sužadėtinė,o ne uošvis. Todėl leidžiu jas rengti tokias kokias nori. Lai tai bus dalis vestuvinės dovanos,-nusišypsojo vyras.
Matydamas,kaip skaliko bijojo šešėlis o ir Aurorai kėlė diskonfortą svarstė,kas būtų,jei čia būtų keli jo skalikai.
Merginai perklausus ar dabar linktelėjo galvą,- taip dabar,pati sutikai,tad ko laukti?-paklausė merginos tuomet pasisuko į pragaro skalika,-Dički keliauk pragaran laisvas,-skalikas amtelėjo ir dingo,-Likome tik tryse,tad galime važiuoti pas tave daiktų. Nesijaudink skalikai mano namuose negyvena,jų vieta,kaip girdėjai pragaras,-pasakė apsukdamas ant piršto raktelius.
-Tu be mašinos tiesa?-pasidomėjo jis dėl visa ko.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:01

- Jei jau taip, galiu tam skirti laiko ir suplanuoti. Detales atsiųsčiau elektroniniu paštu ir tiek. - Pasiūlė. Gal būt ir verta išnaudoti galimybe suplanuoti svajonių vestuves, nesvarbu, jog tuokiasi su beveik nepažįstamu asmeniu. Ir dar dėl to, jog tiesiog privalo tai padaryti dėl šeimos saugumo. Daug kartų sakyta, jog tokie dalykai tampa puiku spaudimo tašku.
- Viskas gerai. Galim perkraustyti mano daiktus. Jų nebus daug. Daugiausia rūbai. - Kilstelėjo lūpų kamputį, pagalvojusi kiek daug rūbų teks pervežti. Aišku, galėtų visus palikti ir pirkti naujus, tačiau Aurora taip padaryti negalėtų. Per daug dažnai parduotuvėse tektų lankytis. Na bent vienas geras dalykas, kad Šešėlis pagaliau nusiramino.
- Taip be. - Linktelėjo.
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-12-27, 00:04

-Tinka,nors norėsiu ir susitikti,-pasakė patenkintas,jog mergina sutiko. Vizgi vestuvės galbūt bus gražios ir malonios.
-Tuomet pirmyn,-patraukė su mergina link mašinos,- svarbiausia paiimti daiktus,o kas nesvarbu,-pridūrė jis ir abiem susėdus į mašiną nuvažiavo.
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
Pievelė
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: 17/01/25 atnaujinimas-
Jump to: