Įjungti kitą veikėją
Vardas:
Slaptažodis:

Share | 
 

 The only sensible way to live is without rules

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar
Guest
Guest

2016-11-07, 23:19

:023:
Back to top Go down
avatar
The stories are real -the monsters are here
REPUTATIONS :
284

The stories are real -
the monsters are here

2016-11-07, 23:25

nori draugauti ar nelabai? :5453:


PEOPLE THESE DAYS
HAVE DRUNK TOO MUCH FROM THE POOL OF SUPERFICIALITY, ✻ AND NOW THEY DISLIKE EVERYTHING THAT GOES AGAINST THEIR DELUSION.
Back to top Go down
View user profile
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 01:03

Nu šitas veikėjas ne itin draugiškas, bet galima padaryt kokią išimtį :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 01:41

ka mes imam?:)
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 02:38

Hmm, net nezinau, gal tu turi kokiu ideju? :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 09:40

Papasakok siek tiek apie savo personaza:D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 12:59

Lucianas tiesiog egzistuoja, o ne gyvena. Jis dievina kelti chaosą, dažnai įsivelia į kitų žmonių gyvenimus, žaidžia, manipuliuoja jais, o galiausiai atima gyvybes. Luciano gyvenimas jam tapo vienu dideliu žaidimu. O, jo pabaigos jis visai nebijo. Mirtis Lucianui tarytum vėjas, visada greta jo. Mirtis jam yra geriausia draugė su kuria bendradarbiauja jau ilgą laiką. Taigi, Luciano išgyvenimai suformavo asmenybę, kurią būtų galima apibrėžti vienu žodžiu - blogis. Lucianas tapo psichopatu, sadizmo mylėtoju, kartais netgi mazochistu. Jis yra puikus manipuliatorius, bene tobulai įvaldęs psichologinę įtaigą ir puikiai galintis įteigti net ir kitas pranašesnes klases. Nors jis ir yra psichiškai nestabilus, tačiau Lucianas - genijus. Vyriškio intelektualinis lygis yra maksimaliai pasiektas. Ir jeigu kas paklaustų, kodėl jis tai daro, atsakymo nežinotų. Jis tiesiog dievina matyti skausmą, žmonių žvilgsnius mirties akivaizdoje, kančias ir kelti chaosą!

smth like this :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 20:04

oh daaaamn kaip įdomiai. palengvindamas pasakyk man iš ko ir aš sugalvosiu. tad draugai/priešai/simpatijos?:))
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 20:48

kuo mes? :051:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 21:35

G - maybe kazka is priesu, del ju prigimties, bet tuo paciu kazkaip paradoksaliai besivystanti simpatija? :D
C - gal galetum apibudinti savo veikeja, tada galeciau kazka sumastyt? :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 21:56

Prancūzė tapytoja, gyvena labai bohemišką gyvenimą. Labai jausminga, kovoja su nuotaikų kaitomis, nuo paauglystės serga depresija. Nors paslaptinga ir artimų ryšių vengia, pasikapsčius giliau pasirodo visas jos asmenybės šiltumas. šiaip tokia plaukiojanti, tipiška menininkė. Labai lengvabūdė, daugybę dalykų padaro tiesiog pagauta impulso. Šiek tiek, savaime suprantama, nuotaikas ir charakterį diktuoja liga, bet ji labai atkakliai kovoja ir tikisi greit iš to išsikapstyti.
Nežinau, kiek buvau čia tau naudinga. Užtektų šiokių tokių statuso griaučių ar bent iš ko norėtum ir mielai prisidėčiau prie lipdymo :057:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-08, 23:23

Tai galetume daryti taip, kad del Grace kaltes tarkim mire Lucian koks nors seimos narys, nes ji pasinaudojusi savo burtais uzkerejo , noredama atkersyti.tarkim jei Lucian turejo koki broli ar sese medziotoja, kuris buvo nusiteikes pries visas rases, tai tarkim bande Grace uzlenkti ir zodziu nesigavo ir todel uzkerejo taip,kad bevalgant koki maista tiesiog uzspringo iki mirties. ir ta suzinojo Lucian,todel pasidomejo kas ta Grace, ka ji sugeba ir norejo jau eiti jai kersyti uz tarkim brolio mirti, bet suzinojes,kad ji gali susisiekti su dvasiu pasauliu ir pati moka zaisti su mirtim, nes yra ragana, vyras tiesiog susidomejo ja,uzuot jai atkersyjes. Tad galetu jis noreti suzinoti kaip galetu susisiekti su mirusiaisias ir jais bendrauti ir t.t.? :D
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-09, 18:14

C - ok, i got ya :024: objektyviai vertinant abudu veikėjus, pagrindinis kontastas tikriausiai būtų viena pusė gėrio, kita blogio :D, tai tuo atveju, pirma idėja man kilusi yra, kad galbūt Lucianas, kaip puikus manipuliatorius dėl kažko (?) naudojasi Cecile, konstatuojant tą faktą, kad ji yra lengvabūdiška asmenybė. Sakykim Cecilė yra gerokai apsupta aplink pirštą, galvoja, kad Lucianas perkeltine prasme yra Jėzaus atgimimas. Nu, žodžiu, reiktų kažkokios konkretizacijos, pradžią daviau, gal kiek skurdoka, bet gal tu turi kokių idėjų? :D
G - Liux, jamam, šitą statusą :024:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-09, 19:54

woo, šiaip mėgstu komplikuotus santykius, tai galim kažką tokio bandyt. kadangi Sesilė gal ir yra naivi, bet nėra durna, tai tam, kad Lucianu pasitikėtu reiktų įvelt kokius, idk, romantinius jausmus jam gal? žinoma, jei tu nieko prieš :D tokiu būdu ją galima būtų naudotis įvairiem dalykam - kai pritrūksta pinigų, kai reikia pernakvoti kažkur, kai elementarus žmogaus šilumos poreikis atsiranda, čia jau tau valia spręsti pagal savo veikėją. tiiik, kad nebūtų tokie sausi rpg'ai, reiktų kažką įvelt ir iš tavo veikėjo pusės, dėl kokios būtent priežasties jis laikosi prie šitos moters, nors galėtų susirast bet kokią kitą. nes tokios istorijos labai greit išsisemia, jei kažko neįveli, šneka patirtis :D :029:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-10, 13:51

okokokok, atsirado man tokia idėja galvoje :D. Hm,hm hm, tai pirmiausia būtų klausimas ar tavo veikėjas žino apie mistinių būtybių egzistavimą? Jei taip, tada atseit koks Cecilės senelis ar dar bala žino koks, sakykim, buvo medžiotojas, labai kietas medžiotojas ir Cecilei paliko kokią nors ginkluotę, ar šiaip kokių retų, medžiotojui, ypatingai naudingų serumų idk smth like this :D. Nu ir žodžiu, ten tie daiktai tipo yra geidžiami viso pasaulio medžiotojų, o va Lucianui nuskilo ir iš kitų sužinojo, kad Cecilė gavo palikimą, kuriuo iš tikrųju pati nenori dalintis, nes ta amunicija yra kaip kokia šeimos relikvija. Ir aišku tie daiktai nėra laikomi pas ją namuose, o yra kokioje labai slaptoje vietoje, tarkim oloje ar po kokia žeme, tuneliuose, urvuose ir panašiai. :D nu va tai idėja tokia, jeigu tinka, žinoma :023:. Ir aišku visuomet turi teisę papildyti ar kažką pakeisti, jei yra poreikis :028:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-10, 14:34

Tinka! :051: Galima išvartyt taip, kad apie tuos daiktus ji pati net nežinojo kol negavo palikimo. Todėl dabar taip saugo, slepia jų buvimo vietą, nes tai vienintelis ryšys su namais :029:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-10, 17:52

Liuks, deal tada! :037: :014:
Back to top Go down
avatar
Guest
Guest

2016-11-13, 20:45

Cécile Lilie Pascal wrote:
kuo mes? :051:
Back to top Go down
Sponsored content


Back to top Go down
 
The only sensible way to live is without rules
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Assassin's Creed: Live By The Creed, Die By The Creed
» Live coverage of the Benghazi hearing
» Love Live! School idol mafia [Mafia win]
» Kovu: Life of Scars
» Borgin and Burkes

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: banners & archive :: old families topics-
Jump to: